|
Sada je: čet 25 lip, 2026 4:51 pm.
|
Neodgovoreni postovi | Aktivne teme
Najgluplji događaj u svih 7 sezona?
| Autor/ica |
Poruka |
|
So Say We All
Pridružen/a: pon 12 vel, 2007 9:20 am Postovi: 4808 Lokacija: Between the thighs of Helen Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: XI Opis Stanja: Neću više da mislim na ........
|
 Re: Najgluplji događaj u svih 7. sezona
Ne vjerujem svojim očima dok čitam zadnja 2 posta. 
_________________
Ovo što si sad stisnuo/la su bila moja jajca, sudeći po tvom osmjehu na licu vidim da ti se svidjelo
|
| uto 04 ožu, 2008 1:05 am |
|
 |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
 Re: Najgluplji događaj u svih 7. sezona
...a gle , nije nam najbolje sjeo sreijal... ...nekim događajima koji bi trebali držati samo srž serijala nismo baš impresionirani... ...to je sve normalno...
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| uto 04 ožu, 2008 1:14 am |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: pet 07 srp, 2006 6:44 pm Postovi: 1636 Lokacija: Zagreb
|
 Re: Najgluplji događaj u svih 7. sezona
Mr.bobo je napisao/la: MacGyver je napisao/la: Ubojstva Bareila i Jadzie... Winn postaje Kai... Sisko poludi, stalno se place i prenavlja... Bashir postane iritantan i egocentrcian... Proroci pocnu imat prevelku ulogu... Pah utvare pocnu imat prevelku ulogu... Ezri zavrsi sa Bashirom umjesto s Quarkom... Odo i Quark postanu dosadni... Odo se pretvori u covjeka... I jos hrpa toga... Cijela serija je odvratna ...što se serija razvijala sve više, sve više se je petljala, veze između posade, dominij... osjetilo se lagano propadanje... Upravo to. Kako se razvijala, umjesto da postaje bolja, postajala je sve losija. Za razliku od svih ostalih Star Trekova
_________________ "He learned to play it safe. And he never, ever got noticed by anyone."
|
| uto 04 ožu, 2008 1:21 am |
|
 |
|
Fi'ta Gul
Pridružen/a: pet 19 svi, 2006 2:09 pm Postovi: 6485 Lokacija: Cardassia Prime
|
 Re: Najgluplji događaj u svih 7. sezona
MacGyver je napisao/la: Mr.bobo je napisao/la: MacGyver je napisao/la: Ubojstva Bareila i Jadzie... Winn postaje Kai... Sisko poludi, stalno se place i prenavlja... Bashir postane iritantan i egocentrcian... Proroci pocnu imat prevelku ulogu... Pah utvare pocnu imat prevelku ulogu... Ezri zavrsi sa Bashirom umjesto s Quarkom... Odo i Quark postanu dosadni... Odo se pretvori u covjeka... I jos hrpa toga... Cijela serija je odvratna ...što se serija razvijala sve više, sve više se je petljala, veze između posade, dominij... osjetilo se lagano propadanje... Upravo to. Kako se razvijala, umjesto da postaje bolja, postajala je sve losija. Za razliku od svih ostalih Star Trekova Ne znam što ste vas dvojica uopće gledali. DS9 ima završetak od 9 arc epizoda, koji drugi Trek to ima? Ona petljancija u Fire caves na kraju mi je malo bezvezna, ali what the hell, ne može sve biti savršeno. A pogledajte si malo Voyager i ono što je nastupilo od četvrte sezone. Za usporedbu, današnja epizoda TNG-a na telki "Q who?" je pojavom Borga donijela strah i napetost. Što je donijela pojava Borga u Voyageru? Na radost muškog dijela gledateljstva, donijela je oslobođenje 7/9 od kolektiva i par velikih sisa za buljenje u njih. Osim toga, pojava Borga u Voyageru, donijela je nezaustavljivi pad serije, jer su od archenemya napravili sprdačinu i dali materijala da se kapetanica "Calamity Jane" može preseravati i bahatiti još više. Kraj serije da ne spominjem, već sam puno rekao o njemu. Totalno su se izgubili, napravili temporalne gluposti, i kad više nisu znali što bi, pobjegli u prošlost i napravili katastrofu od kvazitreka. Toliko o "lošem" DS9.
_________________ William T. Riker: "Fate. Protects fools, little children and ships named Enterprise."
|
| uto 04 ožu, 2008 2:56 am |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: pet 07 srp, 2006 6:44 pm Postovi: 1636 Lokacija: Zagreb
|
 Re: Najgluplji događaj u svih 7. sezona
TerNek je napisao/la: DS9 ima završetak od 9 arc epizoda, koji drugi Trek to ima? Dobro, i? Sad je zbog toga najbolji Trek? Sapunice imaju arc kroz cijelu seriju Ostale stvari mi se neda citirat, ali Voyager nakon trece sezone postaje najbolji, za razliku od DS9. Nije mi jasno kaj fali epizodama s Borgom, Voyager je bio sam tamo i morali su ih sami pobjediti. A pobjedili su ih domsljatosti i strategijom, a ne oruzjem. Osim toga, Voyager odise trekizmom i dok gledas Voyager imas osjecaj ko da gledas pravi ST, a dok gledas DS9 imas osjecaj ko da gledas politicku dramu, i to losu Jedina stvar koja je bolja u DS9 je finale serije, u Voyageru su ga malo zeznuli, ali to mu je jedina malo slabija strana
_________________ "He learned to play it safe. And he never, ever got noticed by anyone."
|
| uto 04 ožu, 2008 8:05 pm |
|
 |
|
Njegova Debela Eminencija
Pridružen/a: uto 11 tra, 2006 11:35 pm Postovi: 1131 Lokacija: Elsewhen
|
 Re: Najgluplji događaj u svih 7. sezona
MacGyver je napisao/la: TerNek je napisao/la: DS9 ima završetak od 9 arc epizoda, koji drugi Trek to ima? Dobro, i? Sad je zbog toga najbolji Trek? Sapunice imaju arc kroz cijelu seriju Mislim da je kolega htio reci da, za razliku od vecine ostalih serija gdje hrpu rasa i tehnologije vidimo samo i jednoj epizodi i onda doticne propadnu u zemlju, u DS9 postoje podradnje koje se protezu kroz dobar dio ako ne i kroz cijelu seriju, sto je IMHO osvjezenje. Citat: Ostale stvari mi se neda citirat, ali Voyager nakon trece sezone postaje najbolji, za razliku od DS9. Nije mi jasno kaj fali epizodama s Borgom, Voyager je bio sam tamo i morali su ih sami pobjediti. A pobjedili su ih domsljatosti i strategijom, a ne oruzjem.
Pobijedili su ih pretjeranim technobabbleom, uvodjenjem histericne kraljice i generalnim oglupljivanjem Borga, koji ih cas hoce asimilirat, cas nece, ovisno jesu li kraljici "oni dani u mjesecu". Citat: Osim toga, Voyager odise trekizmom i dok gledas Voyager imas osjecaj ko da gledas pravi ST, a dok gledas DS9 imas osjecaj ko da gledas politicku dramu, i to losu
A cujes meni je upravo ta politicko-religiozna strana DS9-a, po kojoj dosta ljudi pljuca, zanimljiva. Odskok je od standardnih istrazivackih epizoda u kojima vidimo jako mali dio od te Federacije. U TOS-u, TNG-u i Voy-u vidimo samo elitu Federacije, dok se u DS9-u pojavljuju i civili, ne samo Federacije vec i drugih rasa, siroka plejada likova i nacina razmisljanja. Dobija se dubinska slika nekih glavnih rasa, i njihovih politicko-socijalnih odnosa sa ostalima. Takodjer stavlja se na moralnu kusnju citava Federacija, ne samo jedan brod bog-te-pita-gdje. Nije poanta ove serije "to boldly go....", no nakraju, nigdje u seriji to nije niti spomenuto.
_________________ "Telling truth is just an excuse for a lack of imagination."Garak, DS9
|
| uto 04 ožu, 2008 11:15 pm |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: pet 07 srp, 2006 6:44 pm Postovi: 1636 Lokacija: Zagreb
|
 Re: Najgluplji događaj u svih 7. sezona
Gul Remal je napisao/la: Mislim da je kolega htio reci da, za razliku od vecine ostalih serija gdje hrpu rasa i tehnologije vidimo samo i jednoj epizodi i onda doticne propadnu u zemlju, u DS9 postoje podradnje koje se protezu kroz dobar dio ako ne i kroz cijelu seriju, sto je IMHO osvjezenje.
Je drukcije, ali se meni ne svidja (nemam nista protiv arcova u STu, npr. oni u Enterpriseu su mi odlicni), ali u DS9 su mi losi Gul Remal je napisao/la: A cujes meni je upravo ta politicko-religiozna strana DS9-a, po kojoj dosta ljudi pljuca, zanimljiva. Odskok je od standardnih istrazivackih epizoda u kojima vidimo jako mali dio od te Federacije. U TOS-u, TNG-u i Voy-u vidimo samo elitu Federacije, dok se u DS9-u pojavljuju i civili, ne samo Federacije vec i drugih rasa, siroka plejada likova i nacina razmisljanja. Dobija se dubinska slika nekih glavnih rasa, i njihovih politicko-socijalnih odnosa sa ostalima. Takodjer stavlja se na moralnu kusnju citava Federacija, ne samo jedan brod bog-te-pita-gdje. Nije poanta ove serije "to boldly go....", no nakraju, nigdje u seriji to nije niti spomenuto. To mi smeta, u STu sam naviknut na ubermoraliziranje i te gluposti (koje mi nekad ide na zivce), ali to je Trek. DS9 je previse drukciji. A sto se tice politicke strane, nemam nista protiv politike u SFu, npr. Galactica mi je odlicna, ali u DS9 mi je to izvedeno dosta lose i dosadno A religiozni dio mi je totalna katastrofa... ko neka bajka
_________________ "He learned to play it safe. And he never, ever got noticed by anyone."
|
| sri 05 ožu, 2008 12:41 am |
|
 |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
 Re: Najgluplji događaj u svih 7. sezona
MacGyver je napisao/la: Osim toga, Voyager odise trekizmom i dok gledas Voyager imas osjecaj ko da gledas pravi ST, a dok gledas DS9 imas osjecaj ko da gledas politicku dramu, i to losu
Jedina stvar koja je bolja u DS9 je finale serije, u Voyageru su ga malo zeznuli, ali to mu je jedina malo slabija strana
...slažem se za političku dramu... ...meni je to bilo malo dosadnjikavo (nije loše, no nije ni previše zanimljivo) ... pretakanje iz šupljeg u prazno...
...ali Voyager mi ima bolji kraj... ...mislim, s time su mogli završiti serijl kad su htjeli... no ipak se dogodio na kraju 7 sezone... ...a DS9 mi je kraj ubio u pojam... Od kad se Ezri pojavila znao sam da će završiti s Bashirom , jer on jadnik nije imao sreće svih 6.5 sezona, pa neka mu je... ...a i način na koji je Sisko otišao mi je bezvezan... i ostavilo pitanje ''Whay''?
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| sri 05 ožu, 2008 10:45 am |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: pet 07 srp, 2006 6:44 pm Postovi: 1636 Lokacija: Zagreb
|
 Re: Najgluplji događaj u svih 7. sezona
U kraju Voyagera mi je malo bezveze sta nema nekog emotivnog oprostaja s likovima, mislim ipak smo ih pratili 7 godina. U DS9 su to ipak napravili malo tuznjikavo i to mi se svidjelo. Ali kad bi gledao te dvije epizode same za sebe, odnosno da nisu finale serije, onda bi Voyagerova epizoda definitivno bila bolja
_________________ "He learned to play it safe. And he never, ever got noticed by anyone."
|
| sri 05 ožu, 2008 12:16 pm |
|
 |
|
So Say We All
Pridružen/a: pon 12 vel, 2007 9:20 am Postovi: 4808 Lokacija: Between the thighs of Helen Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: XI Opis Stanja: Neću više da mislim na ........
|
 Re: Najgluplji događaj u svih 7. sezona
MacGyver je napisao/la: U kraju Voyagera mi je malo bezveze sta nema nekog emotivnog oprostaja s likovima, mislim ipak smo ih pratili 7 godina. U DS9 su to ipak napravili malo tuznjikavo i to mi se svidjelo. Ali kad bi gledao te dvije epizode same za sebe, odnosno da nisu finale serije, onda bi Voyagerova epizoda definitivno bila bolja Pretpostavljam zato što je prepuna akcije, explozija i svih ostalih popratnih pojava.
_________________
Ovo što si sad stisnuo/la su bila moja jajca, sudeći po tvom osmjehu na licu vidim da ti se svidjelo
|
| sri 05 ožu, 2008 12:17 pm |
|
 |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
 Re: Najgluplji događaj u svih 7. sezona
MacGyver je napisao/la: U kraju Voyagera mi je malo bezveze sta nema nekog emotivnog oprostaja s likovima, mislim ipak smo ih pratili 7 godina. U DS9 su to ipak napravili malo tuznjikavo i to mi se svidjelo. Ali kad bi gledao te dvije epizode same za sebe, odnosno da nisu finale serije, onda bi Voyagerova epizoda definitivno bila bolja ...pa vidjeli smo emotivni sastanak na obljetnici povratka... ...i ta verzija stvarnosti nije bila baš idealna... ...Chokotay je umro... i puno posade nije preživilo putovanje...
@Brick , eksplozije nisu presudile, već sama ideja kako sprovesti plan...
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| sri 05 ožu, 2008 12:56 pm |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: pet 07 srp, 2006 6:44 pm Postovi: 1636 Lokacija: Zagreb
|
 Re: Najgluplji događaj u svih 7. sezona
BrickTop je napisao/la: MacGyver je napisao/la: U kraju Voyagera mi je malo bezveze sta nema nekog emotivnog oprostaja s likovima, mislim ipak smo ih pratili 7 godina. U DS9 su to ipak napravili malo tuznjikavo i to mi se svidjelo. Ali kad bi gledao te dvije epizode same za sebe, odnosno da nisu finale serije, onda bi Voyagerova epizoda definitivno bila bolja Pretpostavljam zato što je prepuna akcije, explozija i svih ostalih popratnih pojava. Nisam siguran na koj se dio mog posta ovo odnosi Al ak se natjecu u eksplozijama, u DS9 ih ima puno vise nego u Voyageru, al su puno losije napravljene (ne mislim na specijalne efekte)... U DS9 je bilo 5-6 velkih bitaka, al sve su svedene na dvije minute prikazivanja, bile su dosadne i lose... cak i to sta je moglo biti dobro su zasrali
_________________ "He learned to play it safe. And he never, ever got noticed by anyone."
|
| sri 05 ožu, 2008 1:28 pm |
|
 |
|
Njegova Debela Eminencija
Pridružen/a: uto 11 tra, 2006 11:35 pm Postovi: 1131 Lokacija: Elsewhen
|
 Re: Najgluplji događaj u svih 7. sezona
MacGyver je napisao/la: Al ak se natjecu u eksplozijama, u DS9 ih ima puno vise nego u Voyageru, al su puno losije napravljene (ne mislim na specijalne efekte)... U DS9 je bilo 5-6 velkih bitaka, al sve su svedene na dvije minute prikazivanja, bile su dosadne i lose... cak i to sta je moglo biti dobro su zasrali
Recimo meni je bas drago da je tako...da se nisu opterecivali pretjeranim prikazivanjem bitaka....jer nakraju sami fajtovi nisu ni toliko vazni, koliko pozadinska radnja i kako sam rat utjece na likove i opcenito Federaciju. Hebiga, ocito imamo razlicite poglede na ono sto nas zanima u Treku.
_________________ "Telling truth is just an excuse for a lack of imagination."Garak, DS9
|
| sri 05 ožu, 2008 3:13 pm |
|
 |
|
Fi'ta Gul
Pridružen/a: pet 19 svi, 2006 2:09 pm Postovi: 6485 Lokacija: Cardassia Prime
|
 Re: Najgluplji događaj u svih 7. sezona
Gul Remal je napisao/la: MacGyver je napisao/la: Al ak se natjecu u eksplozijama, u DS9 ih ima puno vise nego u Voyageru, al su puno losije napravljene (ne mislim na specijalne efekte)... U DS9 je bilo 5-6 velkih bitaka, al sve su svedene na dvije minute prikazivanja, bile su dosadne i lose... cak i to sta je moglo biti dobro su zasrali
Recimo meni je bas drago da je tako...da se nisu opterecivali pretjeranim prikazivanjem bitaka....jer nakraju sami fajtovi nisu ni toliko vazni, koliko pozadinska radnja i kako sam rat utjece na likove i opcenito Federaciju. Hebiga, ocito imamo razlicite poglede na ono sto nas zanima u Treku. Potpuno se slažem. DS9 ide u dubinu radnje i otkriva puno toga u pozadini. Ako netko voli samo fight zbog fighta, nek gleda Star Wars.
_________________ William T. Riker: "Fate. Protects fools, little children and ships named Enterprise."
|
| sri 05 ožu, 2008 8:19 pm |
|
 |
|
Admiral
Pridružen/a: čet 17 kol, 2006 11:19 pm Postovi: 982 Lokacija: BiH Naj Serija: TNG Naj Film: Nemesis Koje si vrste?: Human
|
 Re: Najgluplji događaj u svih 7. sezona
Za mene DS9 dijeli prvo mjesto sa TNG. A sad zadnja epizoda. Smrt Siska to mi nikako ne leži.
_________________
 Live now, make now always the most precious time. Now will never come again.
|
| ned 09 ožu, 2008 12:47 pm |
|
 |
|
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|