Sada je: čet 25 lip, 2026 9:29 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 215 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Sljedeća
 Voyager fan club 
Autor/ica Poruka
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Voyager najbolja star trek serija
VOY postane IMHO mnogo bolji od 4. sezone na dalje.

Također me nervira što više od 50% ljudi koji npr. pljuju po ENT-u nikad nisu ni gledali seriju. Treba vidjet, pa onda prosudit.

RAI'TARA je napisao/la:
Nije istina 5-7 sezona DS9-a i 1-5 sezona VOY-a snimane su i emitirane istovremeno i njihova radnja je kronološki smještena u isto vrijeme. [-X



Na kojim si ti drogama? Pa par postova iznad imaš printscreenove sa IMDB-a na kojima pišu godine, za ljubav božju...


pon 28 ruj, 2009 12:21 am
Profil Web stranica
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: Voyager najbolja star trek serija
_Oz je napisao/la:
RAI'TARA je napisao/la:
Nije istina 3-7 sezona DS9-a i 1-5 sezona VOY-a snimane su i emitirane istovremeno i njihova radnja je kronološki smještena u isto vrijeme. [-X

Na kojim si ti drogama? Pa par postova iznad imaš printscreenove sa IMDB-a na kojima pišu godine, za ljubav božju...

Nisam na nikakvim drogama o čemu ti. Pođi na memory alphu, wikipediu, ............ Sve je točno što sam napisala. [-X


pon 28 ruj, 2009 12:26 am
Profil
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Voyager najbolja star trek serija
Službeni podaci:

DS9 Season 3, Episode 11: Past Tense: Part 1
Original Air Date—2 January 1995

VOY Season 1, Episode 1: Caretaker: Part 1
Original Air Date—16 January 1995

Voyagerova prva sezona krenula usred DS9-ove treće!


pon 28 ruj, 2009 12:32 am
Profil Web stranica
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: Voyager najbolja star trek serija
_Oz je napisao/la:
Službeni podaci:

DS9 Season 3, Episode 11: Past Tense: Part 1
Original Air Date—2 January 1995

VOY Season 1, Episode 1: Caretaker: Part 1
Original Air Date—16 January 1995

Voyagerova prva sezona krenula je dva tjedna nakon DS9-ove treće!

Pa da kao što sam i napisala. Prva Voyagerova ide usporedno sa 3. DS9-ovom sezonom i po snimanju, emitiranju i kronološki.


pon 28 ruj, 2009 12:33 am
Profil
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Voyager najbolja star trek serija
RAI'TARA je napisao/la:
_Oz je napisao/la:
Službeni podaci:

DS9 Season 3, Episode 11: Past Tense: Part 1
Original Air Date—2 January 1995

VOY Season 1, Episode 1: Caretaker: Part 1
Original Air Date—16 January 1995

Voyagerova prva sezona krenula je dva tjedna nakon DS9-ove treće!

Pa da kao što sam i napisala. Prva Voyagerova ide usporedno sa 3. DS9-ovom sezonom i po snimanju, emitiranju i kronološki.

Hahaha, editirala si post! Sva sreća da sam te quotao na vrijeme
:rotfl:


pon 28 ruj, 2009 12:35 am
Profil Web stranica
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: Voyager najbolja star trek serija
_Oz je napisao/la:
RAI'TARA je napisao/la:
_Oz je napisao/la:
Službeni podaci:

DS9 Season 3, Episode 11: Past Tense: Part 1
Original Air Date—2 January 1995

VOY Season 1, Episode 1: Caretaker: Part 1
Original Air Date—16 January 1995

Voyagerova prva sezona krenula je dva tjedna nakon DS9-ove treće!

Pa da kao što sam i napisala. Prva Voyagerova ide usporedno sa 3. DS9-ovom sezonom i po snimanju, emitiranju i kronološki.

Hahaha, editirala si post! Sva sreća da sam te quotao na vrijeme
:rotfl:

Ti si me kvotao baš kad sam se ispravljala. U tome i jest poanta.


pon 28 ruj, 2009 12:36 am
Profil
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Voyager najbolja star trek serija
Pa zar je teško priznat grešku, nego [-X

Điiiiz


pon 28 ruj, 2009 12:39 am
Profil Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sub 05 ruj, 2009 10:29 pm
Postovi: 1419
Opis Stanja: Oprosti mi Boze jer sam Dalmatinac
Post Re: Voyager najbolja star trek serija
RAI'TARA je napisao/la:
Da bi znao kako je nešto onda se treba gledati. Prosuditi na račun nekoliko epizoda nema smisla.


Pa ja san pogleda Voyager, valjda i dva puta. Dakle, ne sudim na racun nekoliko epizoda.

_________________
How peaceful life would be without love, Adso. How safe, how tranquil... and how dull.


pon 28 ruj, 2009 12:41 am
Profil
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: Voyager najbolja star trek serija
Mr.Good je napisao/la:
RAI'TARA je napisao/la:
Da bi znao kako je nešto onda se treba gledati. Prosuditi na račun nekoliko epizoda nema smisla.


Pa ja san pogleda Voyager, valjda i dva puta. Dakle, ne sudim na racun nekoliko epizoda.

Da ali reći da ti serija sad nije ništa bolja na račun nekoliko pogledanih epizoda od 70 u ovom ponovnom emitiranju nema smisla.


pon 28 ruj, 2009 12:55 am
Profil
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: Voyager najbolja star trek serija
_Oz je napisao/la:
Likovu u obje serije su mi podjednako dragi (izuzev Neelixa koji je sramota za Trek)



...ti si zločest... :D
...baš nam je trebao lik poput Neelixa...
...on uvodi dozu humora u Voyager...

...bez njega Voyager ne bi bio isti... ;)

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


pon 28 ruj, 2009 12:43 pm
Profil ICQ Web stranica
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Voyager najbolja star trek serija
Mr.bobo je napisao/la:
_Oz je napisao/la:
Likovu u obje serije su mi podjednako dragi (izuzev Neelixa koji je sramota za Trek)



...ti si zločest... :D
...baš nam je trebao lik poput Neelixa...
...on uvodi dozu humora u Voyager...

Čini se da nemamo jednako poimanje humora. Dok se ti smiješ, ja se hvatam za glavu i opirem porivu da gađam televiziju stolicom.


pon 28 ruj, 2009 12:52 pm
Profil Web stranica
Defender of Earth
Avatar

Pridružen/a: sub 10 stu, 2007 1:20 am
Postovi: 3611
Lokacija: Trešnjevka,Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Ponfo miran
Koje si vrste?: Andorian
Post Re: Voyager najbolja star trek serija
Mr.bobo je napisao/la:
_Oz je napisao/la:
Likovu u obje serije su mi podjednako dragi (izuzev Neelixa koji je sramota za Trek)



...ti si zločest... :D
...baš nam je trebao lik poput Neelixa...
...on uvodi dozu humora u Voyager...

...bez njega Voyager ne bi bio isti... ;)

Pa meni je draži Neelix od npr. Tuvoka.
Taj šiljastouhi logičar mi u mnogim nastavcima ide na živce.
A Tuvoka i Vulkance je najbolje opisala ženski Q.
"It never seas to amaze me an Vulcan talent to state the obvious."- tako nekako...

_Oz je napisao/la:
Čini se da nemamo jednako poimanje humora. Dok se ti smiješ, ja se hvatam za glavu i opirem porivu da gađam televiziju stolicom.

E ja upravo to radim kad vidim Tuvoka ili još bolje kad ga čujem. :|

_________________
Image


pon 28 ruj, 2009 12:53 pm
Profil
nešt po svom izboru
Avatar

Pridružen/a: ned 08 vel, 2009 12:42 pm
Postovi: 1210
Lokacija: Sector001
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Dezurni krivac za sve
Post Re: Voyager najbolja star trek serija
Ma daj Suiko, Tuvok je legenda, nemoj ga sad i ti zahebavat :zubo:
Neelix mi previse ne smeta...no zato Nakofezirana mi ide jako na zivce...

_________________
slika
Citat:
25. Archer je osnovao federaciju....zato svi jezik za zube kad krenete nest srat po ENT.u i Archeru


pon 28 ruj, 2009 2:37 pm
Profil Web stranica
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: Voyager najbolja star trek serija
A meni su dragi i jedan i drugi. Dok su mi Kim i Chakotay dosadnjikavi.


pon 28 ruj, 2009 7:00 pm
Profil
nešt po svom izboru
Avatar

Pridružen/a: ned 08 vel, 2009 12:42 pm
Postovi: 1210
Lokacija: Sector001
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Dezurni krivac za sve
Post Re: Voyager najbolja star trek serija
RAI'TARA je napisao/la:
A meni su dragi i jedan i drugi. Dok su mi Kim i Chakotay dosadnjikavi.


Chakotay? :shock: ... LoL... Dosadan pa ne bas..vise bi rekao da je Neelix dosadnjikav ali Chakotay...meni nikako...Kim da, to sigurno (mamina maza :zubo: )

_________________
slika
Citat:
25. Archer je osnovao federaciju....zato svi jezik za zube kad krenete nest srat po ENT.u i Archeru


pon 28 ruj, 2009 7:11 pm
Profil Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 215 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan