| Autor/ica |
Poruka |
|
Imperial Fleet Commander
Pridružen/a: uto 23 svi, 2006 8:29 pm Postovi: 2067 Lokacija: Agud Aser, Andoria Spol: Muški Naj Serija: VOY Naj Film: First Contact Opis Stanja: </3
|
 Re: Voyager najbolja star trek serija
Miki je napisao/la: Pa čak i da nisu Hirogenci izgradili tu stanicu, opet ostaje rupa u scenariju kako su Hirogenci došli do tamo i primjenili holotehnologiju. Jel ti palo napamet da su udružili resurse s ostalim Hirogencima?? Miki je napisao/la: Zanimljivo kako se do kraja serije nisu sjetili to barem još jednom uporabiti, budući da je bilo napretek situacija gdje kojekakve smetnje ometaju teleporter.  Čisto stvar scenarija. Nebi bilo fora da se svi problemi riješavaju na isti način - radi se o inovacijama u seriji.
_________________
|
| ned 26 tra, 2009 8:28 pm |
|
 |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
 Re: Voyager najbolja star trek serija
Miki je napisao/la: Kako bi završio Voyager? Ili Vrsta 8472 dozna gdje je središte Borgova, i izvrši invaziju....ideja ne nedostaje  ...hmmm... samo tu postoji jedan problem... ...ako bi 8472 vrsta došla iz fluodnog svemira... i potukla Borg... ...ne bi se samo zaustavila na njemu, već počela haračiti sve okolo...
...a kako bi to pomoglo Voyageru da dojde doma... ?
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| ned 26 tra, 2009 8:29 pm |
|
 |
|
MINDFVCK
Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm Postovi: 7444 Koje si vrste?: Sprdator
|
 Re: Voyager najbolja star trek serija
Alokin je napisao/la: Jel ti palo napamet da su udružili resurse s ostalim Hirogencima??
Da se ispravim. Kako su Hirogenci proputovali 30000ly brže od Voyagera, te ukomponirali holotehnologiju na tu stanicu kad je nisu izgradili. Da se radi o Federacijskom prostoru (ili susjedstvu), to bi imalo smisla, budući da je to jedan određeni prostor do kojeg se brod može vratiti. S Voyagerom je drugačije. Čitava koncepcija serije je orijentirana na povratak kući; dakle pravocrtno putovanje uz pokoja odstupanja. Dakle rupa koju ja vidim jest kako su Hirogenci pregazili taj pravac brže od Voyagera i napravili si to što su si napravili. Mr.bobo je napisao/la: ...hmmm... samo tu postoji jedan problem... ...ako bi 8472 vrsta došla iz fluodnog svemira... i potukla Borg... ...ne bi se samo zaustavila na njemu, već počela haračiti sve okolo...
...a kako bi to pomoglo Voyageru da dojde doma... ?
Defektan scenarij, istina.
|
| ned 26 tra, 2009 10:28 pm |
|
 |
|
Trekker
Pridružen/a: pet 24 tra, 2009 11:26 am Postovi: 9 Lokacija: Zagreb
|
 Re: Voyager najbolja star trek serija
meni je kod kapetanice sexy onaj njen pusacki glas  , inace mi nije bas nesto
|
| ned 26 tra, 2009 11:18 pm |
|
 |
|
Admiral
Pridružen/a: ned 25 lip, 2006 8:24 pm Postovi: 901 Lokacija: Zagreb Spol: Muški Naj Serija: TOS Naj Film: ST: XI Koje si vrste?: Nisam :P
|
 Re: Voyager najbolja star trek serija
dr.sicky je napisao/la: meni je kod kapetanice sexy onaj njen pusacki glas  , inace mi nije bas nesto lol xD Ma nije defektan scenarij, species 8472 su mi prirasli srcu u onoj epizodi In the Flesh, odlicna epizoda. Voyager je zakon i nema tu price 
_________________

"This is usually the part where people start screaming."
|
| ned 31 svi, 2009 12:47 pm |
|
 |
|
Fire and Blood
Pridružen/a: sub 07 ožu, 2009 6:25 pm Postovi: 4100 Lokacija: On the lost moon of Poosh Opis Stanja: jet lagno.... Koje si vrste?: Time Lord
|
 Re: Voyager najbolja star trek serija
Voyager mi je drugi po redu najbolji ST. Ali istina je da nije bilo Voya, ja ne bi bila ovdje...
_________________ It is smaller on the outside!
|
| ned 31 svi, 2009 12:51 pm |
|
 |
|
Goddess in green
Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am Postovi: 4415 Spol: Ženski Naj Serija: VOY Naj Film: Nemesis Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
|
 Re: Voyager najbolja star trek serija
Sad kad ga ponovno gledan. Voyager mi je samo još bolji nego prije. 
|
| sub 26 ruj, 2009 5:41 pm |
|
 |
|
Fire and Blood
Pridružen/a: sub 07 ožu, 2009 6:25 pm Postovi: 4100 Lokacija: On the lost moon of Poosh Opis Stanja: jet lagno.... Koje si vrste?: Time Lord
|
 Re: Voyager najbolja star trek serija
naravno da je 
_________________ It is smaller on the outside!
|
| sub 26 ruj, 2009 5:43 pm |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: sub 05 ruj, 2009 10:29 pm Postovi: 1419 Opis Stanja: Oprosti mi Boze jer sam Dalmatinac
|
 Re: Voyager najbolja star trek serija
Meni upravo suprotno. Par epizoda koje san uhvatija i pokusa gledat, nisu me bas odusevile i prikovale za TV.
_________________ How peaceful life would be without love, Adso. How safe, how tranquil... and how dull.
|
| sub 26 ruj, 2009 5:59 pm |
|
 |
|
Goddess in green
Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am Postovi: 4415 Spol: Ženski Naj Serija: VOY Naj Film: Nemesis Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
|
 Re: Voyager najbolja star trek serija
Mr.Good je napisao/la: Meni upravo suprotno. Par epizoda koje san uhvatija i pokusa gledat, nisu me bas odusevile i prikovale za TV. Kako te i mogu oduševit ako si pogledao samo nekoliko epizoda od 70 koliko ih je do sad prikazano. To je kao da kažeš ne volim taj kolać a nisi ga ni probao. 
|
| ned 27 ruj, 2009 1:41 pm |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: sub 05 ruj, 2009 10:29 pm Postovi: 1419 Opis Stanja: Oprosti mi Boze jer sam Dalmatinac
|
 Re: Voyager najbolja star trek serija
RAI'TARA je napisao/la: Mr.Good je napisao/la: Meni upravo suprotno. Par epizoda koje san uhvatija i pokusa gledat, nisu me bas odusevile i prikovale za TV. Kako te i mogu oduševit ako si pogledao samo nekoliko epizoda od 70 koliko ih je do sad prikazano. To je kao da kažeš ne volim taj kolać a nisi ga ni probao.  Ocito san proba, pa mi s enije svidlo. A sta bi triba gledat iako mi je dosadno i ne mogu gledat? Mozda za par godina ako se zazelin, pa pogledam. Cemu se siliti?
_________________ How peaceful life would be without love, Adso. How safe, how tranquil... and how dull.
|
| ned 27 ruj, 2009 7:12 pm |
|
 |
|
MINDFVCK
Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm Postovi: 7444 Koje si vrste?: Sprdator
|
 Re: Voyager najbolja star trek serija
Po kronološkom redoslijedu, VOX dolazi nakon DS9 (iako se paralelno prikazuju, DS9 je počeo ranije). Tako sam i ja gledao te dvije serije: prvo DS9, potom VOY. Razlika je frapantna, zaprepašćujuće koliko je VOY lošije napravljena serija. 
|
| ned 27 ruj, 2009 7:44 pm |
|
 |
|
bubica
Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm Postovi: 10381 Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: ST: IV Opis Stanja: kujasto Koje si vrste?: govedo
|
 Re: Voyager najbolja star trek serija
Miki je napisao/la: Po kronološkom redoslijedu, VOX dolazi nakon DS9 (iako se paralelno prikazuju, DS9 je počeo ranije). Tako sam i ja gledao te dvije serije: prvo DS9, potom VOY. Razlika je frapantna, zaprepašćujuće koliko je VOY lošije napravljena serija.  A čuj, s jedne strane Ronald D. Moore i Ira Steven Behr (DS9), s druge Brannon Braga i Jeri Tailor (VOY). Kad se te dvije serije gledaju paralelno, vidi se da nemaju istu ciljanu publiku. Likovu u obje serije su mi podjednako dragi (izuzev Neelixa koji je sramota za Trek), ali su priče u DS9-u neusporedivo ozbiljnije.    To je to, što se mene tiče, tema može pod ključ 
|
| ned 27 ruj, 2009 8:17 pm |
|
 |
|
Goddess in green
Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am Postovi: 4415 Spol: Ženski Naj Serija: VOY Naj Film: Nemesis Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
|
 Re: Voyager najbolja star trek serija
Mr.Good je napisao/la: RAI'TARA je napisao/la: Mr.Good je napisao/la: Meni upravo suprotno. Par epizoda koje san uhvatija i pokusa gledat, nisu me bas odusevile i prikovale za TV. Kako te i mogu oduševit ako si pogledao samo nekoliko epizoda od 70 koliko ih je do sad prikazano. To je kao da kažeš ne volim taj kolać a nisi ga ni probao.  Ocito san proba, pa mi s enije svidlo. A sta bi triba gledat iako mi je dosadno i ne mogu gledat? Mozda za par godina ako se zazelin, pa pogledam. Cemu se siliti? Da bi znao kako je nešto onda se treba gledati. Prosuditi na račun nekoliko epizoda nema smisla.
|
| pon 28 ruj, 2009 12:12 am |
|
 |
|
Goddess in green
Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am Postovi: 4415 Spol: Ženski Naj Serija: VOY Naj Film: Nemesis Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
|
 Re: Voyager najbolja star trek serija
Miki je napisao/la: Po kronološkom redoslijedu, VOX dolazi nakon DS9 (iako se paralelno prikazuju, DS9 je počeo ranije). Tako sam i ja gledao te dvije serije: prvo DS9, potom VOY. Razlika je frapantna, zaprepašćujuće koliko je VOY lošije napravljena serija.  Nije istina 3-7 sezona DS9-a i 1-5 sezona VOY-a snimane su i emitirane istovremeno i njihova radnja je kronološki smještena u isto vrijeme.
Voyager je puno bolja serija od DS9-a. To da je DS9 bolje sniman čisto je tvoj ukus. 
|
| pon 28 ruj, 2009 12:15 am |
|
 |
|