Sada je: čet 25 lip, 2026 12:23 pm.




Započni novu temu Odgovori  [ 215 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  Sljedeća
 Voyager fan club 
Autor/ica Poruka
Imperial Fleet Commander
Imperial Fleet Commander
Avatar

Pridružen/a: uto 23 svi, 2006 8:29 pm
Postovi: 2067
Lokacija: Agud Aser, Andoria
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: </3
Post Re: Voyager najbolja star trek serija
Miki je napisao/la:
Pa čak i da nisu Hirogenci izgradili tu stanicu, opet ostaje rupa u scenariju kako su Hirogenci došli do tamo i primjenili holotehnologiju.


Jel ti palo napamet da su udružili resurse s ostalim Hirogencima??

Miki je napisao/la:
Zanimljivo kako se do kraja serije nisu sjetili to barem još jednom uporabiti, budući da je bilo napretek situacija gdje kojekakve smetnje ometaju teleporter. :?


Čisto stvar scenarija. Nebi bilo fora da se svi problemi riješavaju na isti način - radi se o inovacijama u seriji.

_________________
slika


ned 26 tra, 2009 8:28 pm
Profil Web stranica
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: Voyager najbolja star trek serija
Miki je napisao/la:

Kako bi završio Voyager? Ili Vrsta 8472 dozna gdje je središte Borgova, i izvrši invaziju....ideja ne nedostaje :wink:


...hmmm... samo tu postoji jedan problem...
...ako bi 8472 vrsta došla iz fluodnog svemira... i potukla Borg...
...ne bi se samo zaustavila na njemu, već počela haračiti sve okolo...

...a kako bi to pomoglo Voyageru da dojde doma... ?

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


ned 26 tra, 2009 8:29 pm
Profil ICQ Web stranica
MINDFVCK

Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm
Postovi: 7444
Koje si vrste?: Sprdator
Post Re: Voyager najbolja star trek serija
Alokin je napisao/la:
Jel ti palo napamet da su udružili resurse s ostalim Hirogencima??


Da se ispravim. Kako su Hirogenci proputovali 30000ly brže od Voyagera, te ukomponirali holotehnologiju na tu stanicu kad je nisu izgradili. Da se radi o Federacijskom prostoru (ili susjedstvu), to bi imalo smisla, budući da je to jedan određeni prostor do kojeg se brod može vratiti.

S Voyagerom je drugačije. Čitava koncepcija serije je orijentirana na povratak kući; dakle pravocrtno putovanje uz pokoja odstupanja. Dakle rupa koju ja vidim jest kako su Hirogenci pregazili taj pravac brže od Voyagera i napravili si to što su si napravili.


Mr.bobo je napisao/la:
...hmmm... samo tu postoji jedan problem...
...ako bi 8472 vrsta došla iz fluodnog svemira... i potukla Borg...
...ne bi se samo zaustavila na njemu, već počela haračiti sve okolo...

...a kako bi to pomoglo Voyageru da dojde doma... ?


Defektan scenarij, istina.


ned 26 tra, 2009 10:28 pm
Profil
Trekker
Avatar

Pridružen/a: pet 24 tra, 2009 11:26 am
Postovi: 9
Lokacija: Zagreb
Post Re: Voyager najbolja star trek serija
meni je kod kapetanice sexy onaj njen pusacki glas :mrgreen:, inace mi nije bas nesto


ned 26 tra, 2009 11:18 pm
Profil
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: ned 25 lip, 2006 8:24 pm
Postovi: 901
Lokacija: Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TOS
Naj Film: ST: XI
Koje si vrste?: Nisam :P
Post Re: Voyager najbolja star trek serija
dr.sicky je napisao/la:
meni je kod kapetanice sexy onaj njen pusacki glas :mrgreen:, inace mi nije bas nesto


lol xD :lolsmjeh:

Ma nije defektan scenarij, species 8472 su mi prirasli srcu u onoj epizodi In the Flesh, odlicna epizoda. Voyager je zakon i nema tu price :baeh: :)

_________________
slika

"This is usually the part where people start screaming."


ned 31 svi, 2009 12:47 pm
Profil ICQ
Fire and Blood
Avatar

Pridružen/a: sub 07 ožu, 2009 6:25 pm
Postovi: 4100
Lokacija: On the lost moon of Poosh
Opis Stanja: jet lagno....
Koje si vrste?: Time Lord
Post Re: Voyager najbolja star trek serija
Voyager mi je drugi po redu najbolji ST.
Ali istina je da nije bilo Voya, ja ne bi bila ovdje...

_________________
It is smaller on the outside!


ned 31 svi, 2009 12:51 pm
Profil
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: Voyager najbolja star trek serija
Sad kad ga ponovno gledan. Voyager mi je samo još bolji nego prije. :thumbs2:


sub 26 ruj, 2009 5:41 pm
Profil
Fire and Blood
Avatar

Pridružen/a: sub 07 ožu, 2009 6:25 pm
Postovi: 4100
Lokacija: On the lost moon of Poosh
Opis Stanja: jet lagno....
Koje si vrste?: Time Lord
Post Re: Voyager najbolja star trek serija
naravno da je :thumbs2:

_________________
It is smaller on the outside!


sub 26 ruj, 2009 5:43 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sub 05 ruj, 2009 10:29 pm
Postovi: 1419
Opis Stanja: Oprosti mi Boze jer sam Dalmatinac
Post Re: Voyager najbolja star trek serija
Meni upravo suprotno. Par epizoda koje san uhvatija i pokusa gledat, nisu me bas odusevile i prikovale za TV.

_________________
How peaceful life would be without love, Adso. How safe, how tranquil... and how dull.


sub 26 ruj, 2009 5:59 pm
Profil
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: Voyager najbolja star trek serija
Mr.Good je napisao/la:
Meni upravo suprotno. Par epizoda koje san uhvatija i pokusa gledat, nisu me bas odusevile i prikovale za TV.

Kako te i mogu oduševit ako si pogledao samo nekoliko epizoda od 70 koliko ih je do sad prikazano. To je kao da kažeš ne volim taj kolać a nisi ga ni probao. [-X


ned 27 ruj, 2009 1:41 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sub 05 ruj, 2009 10:29 pm
Postovi: 1419
Opis Stanja: Oprosti mi Boze jer sam Dalmatinac
Post Re: Voyager najbolja star trek serija
RAI'TARA je napisao/la:
Mr.Good je napisao/la:
Meni upravo suprotno. Par epizoda koje san uhvatija i pokusa gledat, nisu me bas odusevile i prikovale za TV.

Kako te i mogu oduševit ako si pogledao samo nekoliko epizoda od 70 koliko ih je do sad prikazano. To je kao da kažeš ne volim taj kolać a nisi ga ni probao. [-X


Ocito san proba, pa mi s enije svidlo. A sta bi triba gledat iako mi je dosadno i ne mogu gledat? Mozda za par godina ako se zazelin, pa pogledam. Cemu se siliti?

_________________
How peaceful life would be without love, Adso. How safe, how tranquil... and how dull.


ned 27 ruj, 2009 7:12 pm
Profil
MINDFVCK

Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm
Postovi: 7444
Koje si vrste?: Sprdator
Post Re: Voyager najbolja star trek serija
Po kronološkom redoslijedu, VOX dolazi nakon DS9 (iako se paralelno prikazuju, DS9 je počeo ranije). Tako sam i ja gledao te dvije serije: prvo DS9, potom VOY. Razlika je frapantna, zaprepašćujuće koliko je VOY lošije napravljena serija. :shock:


ned 27 ruj, 2009 7:44 pm
Profil
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Voyager najbolja star trek serija
Miki je napisao/la:
Po kronološkom redoslijedu, VOX dolazi nakon DS9 (iako se paralelno prikazuju, DS9 je počeo ranije). Tako sam i ja gledao te dvije serije: prvo DS9, potom VOY. Razlika je frapantna, zaprepašćujuće koliko je VOY lošije napravljena serija. :shock:

A čuj, s jedne strane Ronald D. Moore i Ira Steven Behr (DS9), s druge Brannon Braga i Jeri Tailor (VOY).

Kad se te dvije serije gledaju paralelno, vidi se da nemaju istu ciljanu publiku. Likovu u obje serije su mi podjednako dragi (izuzev Neelixa koji je sramota za Trek), ali su priče u DS9-u neusporedivo ozbiljnije.

slika

slika

slika

To je to, što se mene tiče, tema može pod ključ :zubo:


ned 27 ruj, 2009 8:17 pm
Profil Web stranica
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: Voyager najbolja star trek serija
Mr.Good je napisao/la:
RAI'TARA je napisao/la:
Mr.Good je napisao/la:
Meni upravo suprotno. Par epizoda koje san uhvatija i pokusa gledat, nisu me bas odusevile i prikovale za TV.

Kako te i mogu oduševit ako si pogledao samo nekoliko epizoda od 70 koliko ih je do sad prikazano. To je kao da kažeš ne volim taj kolać a nisi ga ni probao. [-X


Ocito san proba, pa mi s enije svidlo. A sta bi triba gledat iako mi je dosadno i ne mogu gledat? Mozda za par godina ako se zazelin, pa pogledam. Cemu se siliti?

Da bi znao kako je nešto onda se treba gledati. Prosuditi na račun nekoliko epizoda nema smisla.


pon 28 ruj, 2009 12:12 am
Profil
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: Voyager najbolja star trek serija
Miki je napisao/la:
Po kronološkom redoslijedu, VOX dolazi nakon DS9 (iako se paralelno prikazuju, DS9 je počeo ranije). Tako sam i ja gledao te dvije serije: prvo DS9, potom VOY. Razlika je frapantna, zaprepašćujuće koliko je VOY lošije napravljena serija. :shock:

Nije istina 3-7 sezona DS9-a i 1-5 sezona VOY-a snimane su i emitirane istovremeno i njihova radnja je kronološki smještena u isto vrijeme.

Voyager je puno bolja serija od DS9-a. To da je DS9 bolje sniman čisto je tvoj ukus.
[-X


pon 28 ruj, 2009 12:15 am
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 215 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan