| Autor/ica |
Poruka |
|
Častoljupka
Pridružen/a: uto 27 sij, 2009 1:19 pm Postovi: 6422 Lokacija: Cloud Ruler Temple Naj Serija: ENT Naj Film: ST: XI
|
 Re: Mogu li duhovi imati telekinetičke sposobnosti
Upravo tako. Osim toga,kladim se da svatko u svojoj obiteljskoj povijesti ima neke takve priče koje uključuju duhove,duše,bića....kako god ih hoćete zvati. Kod mene ima fakat jezivih  .
_________________ You mustn't be afraid to dream a little bigger, darling. This one appreciates the feeling of your human anus. Ant Nisam isprobavao tvoje tange, za ljubav Božju! _Oz Šta? Da budem glasniji? Jel ti ja ličim na surround sound? Sov
|
| čet 12 ožu, 2009 12:12 am |
|
 |
|
Kingslayer
Pridružen/a: sri 24 svi, 2006 7:39 pm Postovi: 5995 Lokacija: Dorne Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact Opis Stanja: Krivo neshvaćeno...
|
 Re: Mogu li duhovi imati telekinetičke sposobnosti
Mr.bobo je napisao/la: ...ajde, bar sam vas nasmijao... i dao nekoliko šansi za dobar flame...
...no kako bilo, ja vjerujem da bi dugovi mogli postojati...
...zašto bi se snimali toliki filmovi, crtići isl. da ne postoje i ne zna se kako izgledaju...
...di ima dima ima i mali duh... Opet ti o dugovima, dugovi definitivno postoje... Pitaj Šukera, Sanadera i ekipu... Gle koliko se filmova/serija/crtića snima o Supermanu ili Batmanu... zašto bi se snimali da ne postoje? Ja vjerujem da postoje. 
_________________

|
| čet 12 ožu, 2009 2:07 am |
|
 |
|
Valkyrie
Pridružen/a: čet 06 ožu, 2008 7:38 pm Postovi: 2711 Lokacija: mental asylum Spol: Ženski Naj Serija: TNG Naj Film: ST: XI Opis Stanja: foundation and empire
|
 Re: Mogu li duhovi imati telekinetičke sposobnosti
kaj nebi postojali,ja sam batman  (batgirl zapravo  ) nda,ontopic: ja mislim da i duhovi i dugovi postoje sa dugovima sam se susrela visetak puta i veoma su zastrasujuci 
_________________ No one ever creates anything great without a dash of madness. (Aristotle)
|
| čet 12 ožu, 2009 11:25 am |
|
 |
|
Kingslayer
Pridružen/a: sri 24 svi, 2006 7:39 pm Postovi: 5995 Lokacija: Dorne Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact Opis Stanja: Krivo neshvaćeno...
|
 Re: Mogu li duhovi imati telekinetičke sposobnosti
A to si ti Batgirl... Pssst, ja sam ti zapravo Superman... Ne vjerujem u duhove, sem Caspera i onog Aladinovog plavca.  Ne opterečujem se njima uglavnom. 
_________________

|
| čet 12 ožu, 2009 12:14 pm |
|
 |
|
Overlord
Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm Postovi: 9995 Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000 Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: First Contact Opis Stanja: Future planning and having fun Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
|
 Re: Mogu li duhovi imati telekinetičke sposobnosti
alien she je napisao/la: kaj nebi postojali,ja sam batman [ http://e.deviantart.com/emoticons/b/batman.gif ] (batgirl zapravo  ) nda,ontopic: ja mislim da i duhovi i dugovi postoje sa dugovima sam se susrela visetak puta i veoma su zastrasujuci  Batman - nice ja sam Vrana Ja vjerujem u duhove, pošto sam se naslušao svakakvih priča o njima, a ičak bio po kućama u kojima su kako su mi pričali obitavali duhovi, i fakat je sve bilo zastrašujuće, tiho, vjetar puše, škripe vrata, prozori se sami otvaraju i zatvaraju i osjeća se na trenutke nekakva hladnoća...jezivo totalka
_________________ “Truth is truth. How you deal with it is up to you.” – Camina Drummer

ST battles audio/video tribute!
|
| čet 12 ožu, 2009 12:20 pm |
|
 |
|
Jedi Hamsta – Tribl v2.0.
Pridružen/a: pon 26 sij, 2009 7:16 pm Postovi: 7805 Spol: Ženski Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact
|
 Re: Mogu li duhovi imati telekinetičke sposobnosti
Meni je gavran uletio u sobu jednom 
_________________ She's got a date at midnight with Nosferatu.
|
| čet 12 ožu, 2009 4:52 pm |
|
 |
|
Overlord
Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm Postovi: 9995 Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000 Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: First Contact Opis Stanja: Future planning and having fun Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
|
 Re: Mogu li duhovi imati telekinetičke sposobnosti
Hrčak je napisao/la: Meni je gavran uletio u sobu jednom  A da nije možda bila vrana
_________________ “Truth is truth. How you deal with it is up to you.” – Camina Drummer

ST battles audio/video tribute!
|
| čet 12 ožu, 2009 4:56 pm |
|
 |
|
Jedi Hamsta – Tribl v2.0.
Pridružen/a: pon 26 sij, 2009 7:16 pm Postovi: 7805 Spol: Ženski Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact
|
 Re: Mogu li duhovi imati telekinetičke sposobnosti
Pa bilo jedno ili drugo spooky je. 
_________________ She's got a date at midnight with Nosferatu.
|
| čet 12 ožu, 2009 8:45 pm |
|
 |
|
Častoljupka
Pridružen/a: uto 27 sij, 2009 1:19 pm Postovi: 6422 Lokacija: Cloud Ruler Temple Naj Serija: ENT Naj Film: ST: XI
|
 Re: Mogu li duhovi imati telekinetičke sposobnosti
Hrčak je napisao/la: Meni je gavran uletio u sobu jednom  Uhm....prilično sam sigurna da je tema "duhovi". Jedino ak gavran nije bio od ektoplazme. 
_________________ You mustn't be afraid to dream a little bigger, darling. This one appreciates the feeling of your human anus. Ant Nisam isprobavao tvoje tange, za ljubav Božju! _Oz Šta? Da budem glasniji? Jel ti ja ličim na surround sound? Sov
|
| čet 12 ožu, 2009 9:25 pm |
|
 |
|
Jedi Hamsta – Tribl v2.0.
Pridružen/a: pon 26 sij, 2009 7:16 pm Postovi: 7805 Spol: Ženski Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact
|
 Re: Mogu li duhovi imati telekinetičke sposobnosti
Možda se je netko utjelovio u tom gavranu. Kad mi je djed umro, ja nisam mogla ići na sprovod jer sam pisala ispit i neka ptica mi je kucala na prozor.
_________________ She's got a date at midnight with Nosferatu.
|
| čet 12 ožu, 2009 9:29 pm |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: pon 25 ruj, 2006 1:37 pm Postovi: 1032 Lokacija: Deep space Spol: Muški Naj Serija: VOY Opis Stanja: Care to buy my ship? Koje si vrste?: Ferengi
|
 Re: Mogu li duhovi imati telekinetičke sposobnosti
Duhovi postoje Osjeca se prisutnost kada je duh u blizini ako imate razvijenu percepciju osjetit cete jos nekog u sobi ili kraj vas a da nevidite nikoga To se meni dogadja skoro svaku vecer dok spavam
A moja jedna frendica nevjeruje u duhove vec smatra da su duhovi zapravo Elementali Bica koja zive s ljudima ali ih mi nevidimo i pojavljuju se u ljudskom obliku kada netko zatreba njihovu pomoc
_________________ Mind is terible thing to waste
9. Prilika + instinkt = zarada. 10. Pohlepa je vjecna. 48. Sto je veci osmjeh, to je ostriji noz 95. Prosiri posao ili umri. 190. Cuj sve, ne vjeruj nista. 285. Niti jedno dobro djelo ne prolazi nekažnjeno.
|
| čet 26 ožu, 2009 11:49 pm |
|
 |
|
The Traveler
Pridružen/a: sub 05 sij, 2008 1:38 pm Postovi: 1198 Lokacija: In the Pale Moonlight Naj Serija: TNG
|
 Re: Mogu li duhovi imati telekinetičke sposobnosti
Shadowh86 je napisao/la: Duhovi postoje Osjeca se prisutnost kada je duh u blizini ako imate razvijenu percepciju osjetit cete jos nekog u sobi ili kraj vas a da nevidite nikoga To se meni dogadja skoro svaku vecer dok spavam
A moja jedna frendica nevjeruje u duhove vec smatra da su duhovi zapravo Elementali Bica koja zive s ljudima ali ih mi nevidimo i pojavljuju se u ljudskom obliku kada netko zatreba njihovu pomoc Ako je duh nematerijalan, kako onda osjetilima možemo osjetiti njegovu prisutnost?
_________________ Picard: With first link, the chain is forged. The first speech censured, the first thought forbidden, the first freedom denied, chains us all irrevocably. Sisko: There's an old saying: Fortune favors the bold. Odo: There's no room in justice for loyalty, friendship or love.
|
| pet 27 ožu, 2009 2:55 pm |
|
 |
|
Imperial Fleet Commander
Pridružen/a: uto 23 svi, 2006 8:29 pm Postovi: 2067 Lokacija: Agud Aser, Andoria Spol: Muški Naj Serija: VOY Naj Film: First Contact Opis Stanja: </3
|
 Re: Mogu li duhovi imati telekinetičke sposobnosti
Duhovi bi možda i mogli imati telekinetičke sposobnosti kad bi postojali 
_________________
|
| pet 27 ožu, 2009 3:26 pm |
|
 |
|
Dai-zvizda
Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm Postovi: 3972 Lokacija: U polju kukuruza Naj Serija: ENT Opis Stanja: Sranje
|
 Re: Mogu li duhovi imati telekinetičke sposobnosti
Lore je napisao/la: Ako je duh nematerijalan, kako onda osjetilima možemo osjetiti njegovu prisutnost?
Eh, to je već misterija a Shadow86 je "mistik". Mislin ima šesto čulo, tak neko se kaže. Shadow86 je napisao/la: A moja jedna frendica nevjeruje u duhove vec smatra da su duhovi zapravo Elementali Bica koja zive s ljudima ali ih mi nevidimo i pojavljuju se u ljudskom obliku kada netko zatreba njihovu pomoc
Mislim da se ona grdo s tobon šali. Mora da ima nekog "Ementala" za neke druge potrebe, manje duhovne. Neki dan sjedi samom ona Nives (elemental) i i mi se ... khm.. i sve onko lipo fino kad odjednom zazvoni ura i moja Nives nestade. Odma san uru bacija u smeće da mi više ne smeta kad san s "ementalima". Tako da san siguran da ovi koje @shadow86 spominje imaju izražene telekinetičke sposobnosti. Svo ovisi o snu... kako kad. Pozdrav Kineskog teleta 8
_________________

Tehnika Pucanstvu !
|
| pet 27 ožu, 2009 3:26 pm |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: pon 25 ruj, 2006 1:37 pm Postovi: 1032 Lokacija: Deep space Spol: Muški Naj Serija: VOY Opis Stanja: Care to buy my ship? Koje si vrste?: Ferengi
|
 Re: Mogu li duhovi imati telekinetičke sposobnosti
Lore" Ako je duh nematerijalan, kako onda osjetilima možemo osjetiti njegovu prisutnost?[/quote]
Mi neosjecamo 6-tim culom fizickim tijelom vec astralnim A astralno tijelo je nas duh iliti dusa I kad ju aktiviramo osjetimo druga bica Ne samo duhove vec i prave ljude i zivotinje pa cak i stvari
[quote="buco je napisao/la: Mislim da se ona grdo s tobon šali. Mora da ima nekog "Ementala" za neke druge potrebe, manje duhovne. Neki dan sjedi samom ona Nives (elemental) i i mi se ... khm.. i sve onko lipo fino kad odjednom zazvoni ura i moja Nives nestade. Odma san uru bacija u smeće da mi više ne smeta kad san s "ementalima". Tako da san siguran da ovi koje @shadow86 spominje imaju izražene telekinetičke sposobnosti. Svo ovisi o snu... kako kad. Pozdrav Kineskog teleta 8 Ona neosjeti njih dok spava kao ti sa svojim perverznim snovima I zensko je pa ako joj zatreba sex naci ce si sigurno nekog lika i to onog koji ima puno vise srece od nas dvojce recimo Ona s njima razgovara vec dosta dugo (na moj nagovor moram priznat  ) i zato zna o njima dosta i od njih je dosta toga naucila Ali ja bez obzira na to vjerujem u duhove jer refleksije zivota ostaju u stvarima (zato se najcesce duhovi javljaju u zatvorenim prostorima) Nas zivot je skup sjecanja Pocevsi od nasih predaka pa sve do tebe Jer instinkt nije nista drugo negoli nesto sto je vec davno prije nauceno I na tome zivotinje djeluju i zato ja mislim da bi i ljudi trebali razvijati to a ne zaboravljati Jer su to nasi pretci u nama
_________________ Mind is terible thing to waste
9. Prilika + instinkt = zarada. 10. Pohlepa je vjecna. 48. Sto je veci osmjeh, to je ostriji noz 95. Prosiri posao ili umri. 190. Cuj sve, ne vjeruj nista. 285. Niti jedno dobro djelo ne prolazi nekažnjeno.
|
| čet 02 tra, 2009 12:52 am |
|
 |
|