Sada je: sri 24 lip, 2026 6:15 pm.




Započni novu temu Odgovori  [ 34 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća
 Mogu li duhovi imati telekinetičke sposobnosti 
Autor/ica Poruka
Častoljupka
Avatar

Pridružen/a: uto 27 sij, 2009 1:19 pm
Postovi: 6422
Lokacija: Cloud Ruler Temple
Naj Serija: ENT
Naj Film: ST: XI
Post Re: Mogu li duhovi imati telekinetičke sposobnosti
Upravo tako.
Osim toga,kladim se da svatko u svojoj obiteljskoj povijesti ima neke takve priče koje uključuju duhove,duše,bića....kako god ih hoćete zvati. Kod mene ima fakat jezivih :? .

_________________
You mustn't be afraid to dream a little bigger, darling.
This one appreciates the feeling of your human anus. Ant
Nisam isprobavao tvoje tange, za ljubav Božju! _Oz
Šta? Da budem glasniji? Jel ti ja ličim na surround sound? Sov


čet 12 ožu, 2009 12:12 am
Profil
Kingslayer
Kingslayer
Avatar

Pridružen/a: sri 24 svi, 2006 7:39 pm
Postovi: 5995
Lokacija: Dorne
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Krivo neshvaćeno...
Post Re: Mogu li duhovi imati telekinetičke sposobnosti
Mr.bobo je napisao/la:
...ajde, bar sam vas nasmijao... i dao nekoliko šansi za dobar flame...

...no kako bilo, ja vjerujem da bi dugovi mogli postojati...

...zašto bi se snimali toliki filmovi, crtići isl. da ne postoje i ne zna se kako izgledaju...

...di ima dima ima i mali duh... :mrgreen:


Opet ti o dugovima, dugovi definitivno postoje... Pitaj Šukera, Sanadera i ekipu... :lolsmjeh:

Gle koliko se filmova/serija/crtića snima o Supermanu ili Batmanu... zašto bi se snimali da ne postoje? Ja vjerujem da postoje. :biggrinlove:

_________________
slika


čet 12 ožu, 2009 2:07 am
Profil Web stranica
Valkyrie
Avatar

Pridružen/a: čet 06 ožu, 2008 7:38 pm
Postovi: 2711
Lokacija: mental asylum
Spol: Ženski
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: foundation and empire
Post Re: Mogu li duhovi imati telekinetičke sposobnosti
kaj nebi postojali,ja sam batman slika (batgirl zapravo :mrgreen: )

nda,ontopic:
ja mislim da i duhovi i dugovi postoje :mrgreen:
sa dugovima sam se susrela visetak puta i veoma su zastrasujuci :mrgreen:

_________________
No one ever creates anything great without a dash of madness. (Aristotle)


čet 12 ožu, 2009 11:25 am
Profil
Kingslayer
Kingslayer
Avatar

Pridružen/a: sri 24 svi, 2006 7:39 pm
Postovi: 5995
Lokacija: Dorne
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Krivo neshvaćeno...
Post Re: Mogu li duhovi imati telekinetičke sposobnosti
alien she je napisao/la:
kaj nebi postojali,ja sam batman [ http://e.deviantart.com/emoticons/b/batman.gif ] (batgirl zapravo :mrgreen: )


A to si ti Batgirl... Pssst, ja sam ti zapravo Superman... :thumbs2:

Ne vjerujem u duhove, sem Caspera i onog Aladinovog plavca. :mrgreen: Ne opterečujem se njima uglavnom. :wink:

_________________
slika


čet 12 ožu, 2009 12:14 pm
Profil Web stranica
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9995
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: Mogu li duhovi imati telekinetičke sposobnosti
alien she je napisao/la:
kaj nebi postojali,ja sam batman [ http://e.deviantart.com/emoticons/b/batman.gif ] (batgirl zapravo :mrgreen: )

nda,ontopic:
ja mislim da i duhovi i dugovi postoje :mrgreen:
sa dugovima sam se susrela visetak puta i veoma su zastrasujuci :mrgreen:


:-k Batman - nice :biggrinlove: :thumbs2: ja sam Vrana :mrgreen:
Ja vjerujem u duhove, pošto sam se naslušao svakakvih priča o njima, a ičak bio po kućama u kojima su kako su mi pričali obitavali duhovi, i fakat je sve bilo zastrašujuće, tiho, vjetar puše, škripe vrata, prozori se sami otvaraju i zatvaraju i osjeća se na trenutke nekakva hladnoća...jezivo totalka :shocked:

_________________
“Truth is truth. How you deal with it is up to you.” – Camina Drummer

slika

ST battles audio/video tribute!


čet 12 ožu, 2009 12:20 pm
Profil YIM Web stranica
Jedi Hamsta – Tribl v2.0.
Jedi Hamsta – Tribl v2.0.
Avatar

Pridružen/a: pon 26 sij, 2009 7:16 pm
Postovi: 7805
Spol: Ženski
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Mogu li duhovi imati telekinetičke sposobnosti
Meni je gavran uletio u sobu jednom :mrgreen:

_________________
She's got a date at midnight with Nosferatu.


čet 12 ožu, 2009 4:52 pm
Profil
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9995
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: Mogu li duhovi imati telekinetičke sposobnosti
Hrčak je napisao/la:
Meni je gavran uletio u sobu jednom :mrgreen:


A da nije možda bila vrana :mrgreen: :lolsmjeh:

_________________
“Truth is truth. How you deal with it is up to you.” – Camina Drummer

slika

ST battles audio/video tribute!


čet 12 ožu, 2009 4:56 pm
Profil YIM Web stranica
Jedi Hamsta – Tribl v2.0.
Jedi Hamsta – Tribl v2.0.
Avatar

Pridružen/a: pon 26 sij, 2009 7:16 pm
Postovi: 7805
Spol: Ženski
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Mogu li duhovi imati telekinetičke sposobnosti
Pa bilo jedno ili drugo spooky je. :|

_________________
She's got a date at midnight with Nosferatu.


čet 12 ožu, 2009 8:45 pm
Profil
Častoljupka
Avatar

Pridružen/a: uto 27 sij, 2009 1:19 pm
Postovi: 6422
Lokacija: Cloud Ruler Temple
Naj Serija: ENT
Naj Film: ST: XI
Post Re: Mogu li duhovi imati telekinetičke sposobnosti
Hrčak je napisao/la:
Meni je gavran uletio u sobu jednom :mrgreen:

Uhm....prilično sam sigurna da je tema "duhovi". :lolsmjeh:
Jedino ak gavran nije bio od ektoplazme. :lolsmjeh:

_________________
You mustn't be afraid to dream a little bigger, darling.
This one appreciates the feeling of your human anus. Ant
Nisam isprobavao tvoje tange, za ljubav Božju! _Oz
Šta? Da budem glasniji? Jel ti ja ličim na surround sound? Sov


čet 12 ožu, 2009 9:25 pm
Profil
Jedi Hamsta – Tribl v2.0.
Jedi Hamsta – Tribl v2.0.
Avatar

Pridružen/a: pon 26 sij, 2009 7:16 pm
Postovi: 7805
Spol: Ženski
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Mogu li duhovi imati telekinetičke sposobnosti
Možda se je netko utjelovio u tom gavranu. :mrgreen:
Kad mi je djed umro, ja nisam mogla ići na sprovod jer sam pisala ispit i neka ptica mi je kucala na prozor.

_________________
She's got a date at midnight with Nosferatu.


čet 12 ožu, 2009 9:29 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pon 25 ruj, 2006 1:37 pm
Postovi: 1032
Lokacija: Deep space
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Opis Stanja: Care to buy my ship?
Koje si vrste?: Ferengi
Post Re: Mogu li duhovi imati telekinetičke sposobnosti
Duhovi postoje
Osjeca se prisutnost kada je duh u blizini
ako imate razvijenu percepciju osjetit cete jos nekog u sobi ili kraj vas a da nevidite nikoga
To se meni dogadja skoro svaku vecer dok spavam

A moja jedna frendica nevjeruje u duhove vec smatra da su duhovi zapravo Elementali
Bica koja zive s ljudima ali ih mi nevidimo i pojavljuju se u ljudskom obliku kada netko zatreba njihovu pomoc

_________________
Mind is terible thing to waste

9. Prilika + instinkt = zarada.
10. Pohlepa je vjecna.
48. Sto je veci osmjeh, to je ostriji noz
95. Prosiri posao ili umri.
190. Cuj sve, ne vjeruj nista.
285. Niti jedno dobro djelo ne prolazi nekažnjeno.


čet 26 ožu, 2009 11:49 pm
Profil
The Traveler
The Traveler
Avatar

Pridružen/a: sub 05 sij, 2008 1:38 pm
Postovi: 1198
Lokacija: In the Pale Moonlight
Naj Serija: TNG
Post Re: Mogu li duhovi imati telekinetičke sposobnosti
Shadowh86 je napisao/la:
Duhovi postoje
Osjeca se prisutnost kada je duh u blizini
ako imate razvijenu percepciju osjetit cete jos nekog u sobi ili kraj vas a da nevidite nikoga
To se meni dogadja skoro svaku vecer dok spavam

A moja jedna frendica nevjeruje u duhove vec smatra da su duhovi zapravo Elementali
Bica koja zive s ljudima ali ih mi nevidimo i pojavljuju se u ljudskom obliku kada netko zatreba njihovu pomoc

Ako je duh nematerijalan, kako onda osjetilima možemo osjetiti njegovu prisutnost?

_________________
Picard: With first link, the chain is forged. The first speech censured, the first thought forbidden, the first freedom denied, chains us all irrevocably.
Sisko: There's an old saying: Fortune favors the bold.
Odo: There's no room in justice for loyalty, friendship or love.
slika


pet 27 ožu, 2009 2:55 pm
Profil
Imperial Fleet Commander
Imperial Fleet Commander
Avatar

Pridružen/a: uto 23 svi, 2006 8:29 pm
Postovi: 2067
Lokacija: Agud Aser, Andoria
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: </3
Post Re: Mogu li duhovi imati telekinetičke sposobnosti
Duhovi bi možda i mogli imati telekinetičke sposobnosti kad bi postojali :-k

_________________
slika


pet 27 ožu, 2009 3:26 pm
Profil Web stranica
Dai-zvizda
Dai-zvizda
Avatar

Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm
Postovi: 3972
Lokacija: U polju kukuruza
Naj Serija: ENT
Opis Stanja: Sranje
Post Re: Mogu li duhovi imati telekinetičke sposobnosti
Lore je napisao/la:
Ako je duh nematerijalan, kako onda osjetilima možemo osjetiti njegovu prisutnost?


Eh, to je već misterija a Shadow86 je "mistik". :mrgreen:

Mislin ima šesto čulo, tak neko se kaže.

Shadow86 je napisao/la:
A moja jedna frendica nevjeruje u duhove vec smatra da su duhovi zapravo Elementali
Bica koja zive s ljudima ali ih mi nevidimo i pojavljuju se u ljudskom obliku kada netko zatreba njihovu pomoc


Mislim da se ona grdo s tobon šali. Mora da ima nekog "Ementala" za neke druge potrebe, manje duhovne.

Neki dan sjedi samom ona Nives (elemental) i i mi se ... khm.. i sve onko lipo fino kad odjednom zazvoni ura i moja Nives nestade. ](*,)
Odma san uru bacija u smeće da mi više ne smeta kad san s "ementalima". #-o ](*,)

Tako da san siguran da ovi koje @shadow86 spominje imaju izražene telekinetičke sposobnosti. Svo ovisi o snu... kako kad. :biggrinlove:

Pozdrav
Kineskog teleta 8

_________________
slika

Tehnika Pucanstvu !


pet 27 ožu, 2009 3:26 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pon 25 ruj, 2006 1:37 pm
Postovi: 1032
Lokacija: Deep space
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Opis Stanja: Care to buy my ship?
Koje si vrste?: Ferengi
Post Re: Mogu li duhovi imati telekinetičke sposobnosti
Lore"
Ako je duh nematerijalan, kako onda osjetilima možemo osjetiti njegovu prisutnost?[/quote]

Mi neosjecamo 6-tim culom fizickim tijelom vec astralnim
A astralno tijelo je nas duh iliti dusa
I kad ju aktiviramo osjetimo druga bica
Ne samo duhove vec i prave ljude i zivotinje pa cak i stvari


[quote="buco je napisao/la:


Mislim da se ona grdo s tobon šali. Mora da ima nekog "Ementala" za neke druge potrebe, manje duhovne.

Neki dan sjedi samom ona Nives (elemental) i i mi se ... khm.. i sve onko lipo fino kad odjednom zazvoni ura i moja Nives nestade. ](*,)
Odma san uru bacija u smeće da mi više ne smeta kad san s "ementalima". #-o ](*,)

Tako da san siguran da ovi koje @shadow86 spominje imaju izražene telekinetičke sposobnosti. Svo ovisi o snu... kako kad. :biggrinlove:

Pozdrav
Kineskog teleta 8


Ona neosjeti njih dok spava kao ti sa svojim perverznim snovima
I zensko je pa ako joj zatreba sex naci ce si sigurno nekog lika i to onog koji ima puno vise srece od nas dvojce recimo

Ona s njima razgovara vec dosta dugo (na moj nagovor moram priznat :D )
i zato zna o njima dosta i od njih je dosta toga naucila
Ali ja bez obzira na to vjerujem u duhove jer refleksije zivota ostaju u stvarima (zato se najcesce duhovi javljaju u zatvorenim prostorima)

Nas zivot je skup sjecanja
Pocevsi od nasih predaka pa sve do tebe
Jer instinkt nije nista drugo negoli nesto sto je vec davno prije nauceno
I na tome zivotinje djeluju i zato ja mislim da bi i ljudi trebali razvijati to a ne zaboravljati
Jer su to nasi pretci u nama

_________________
Mind is terible thing to waste

9. Prilika + instinkt = zarada.
10. Pohlepa je vjecna.
48. Sto je veci osmjeh, to je ostriji noz
95. Prosiri posao ili umri.
190. Cuj sve, ne vjeruj nista.
285. Niti jedno dobro djelo ne prolazi nekažnjeno.


čet 02 tra, 2009 12:52 am
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 34 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan