Sada je: čet 25 lip, 2026 3:28 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 39 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća
 Rikon 2008. 
Autor/ica Poruka
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sri 05 tra, 2006 4:14 pm
Postovi: 4913
Lokacija: Maksimir, Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: BORG
Post Re: Rikon 2008.
A jel ga filozofiras... sam si reko da je parket zeznut.. :P

_________________
slika


sri 01 lis, 2008 11:53 pm
Profil ICQ Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 6:25 pm
Postovi: 3541
Lokacija: Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: tempus fugit
Koje si vrste?: wtf
Post Re: Rikon 2008.
Shadowmaster je napisao/la:
sam si reko da je parket zeznut.. :P

:? :? :? :shock:
...ko voli nek izvoli... :wink:

_________________
quote: "They say time is the fire in which we burn".


čet 02 lis, 2008 12:17 am
Profil ICQ YIM Web stranica
Ensign
Ensign

Pridružen/a: čet 16 stu, 2006 11:43 pm
Postovi: 89
Post Re: Rikon 2008.
Satnica

_________________
slika


čet 02 lis, 2008 1:09 pm
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Rikon 2008.
Evo popisa dogadjanja na Rikonu (copy-paste sa njihovih stranica)
Jos detaljnije za svako dogadjanje mozete procitati na ovoj stranici, a na ovom linku postoje i mape gdje se sta nalazi, kao i druge korisne informacije. Ekipa se zaista potrudila :thumbs2:


...


Predavanja:
    Igor Huskić: Alkemija
    mr. sc. Josip Ćirić: Mitsko i razumsko
    Ivica Ćiković: Projekt riječkog planetarija; Akademsko astronomsko društvo
    Kristian Iskra: Hrvatska mitska bića
    Aleksandar Žiljak: Ubiq
    Anivija Baldigara: Fizika i znanstvena fantastika
    dr. sc. Davor Horvatić: Što je Scotty rekao Kirku (ili što je realnost zapravo)?
    Marino Maljevac: Ghost in the Shell- nova revolucija
    Josip Nađ: Umjetna inteligencija i znanstvena fantastika
    Aleksandar Žiljak: Dinosauri, divovi iz davnina
    Nataša Bek: Život u svemiru
    Cyberpunk: moderna evolucija znanstvene fantastike ili mrtav žanr?
    Irena Rašeta: NOSF magazin

Kvizovi:
    Guess the Song: Eliminator
    Guess the Villain
    Izazov
    Pictionary (SFF varijanta)
    RI – H2G2

Projekcije:
    Program u zasebnoj prostoriji koji uključuje igrane i animirane filmove u trajanju od 10 sati.

Radionice:
    Chainmail
    Pisanje Biltena ™
    Stara pisma
    Heraldika
    Žongliranje

Igre i turniri:
    Game room
    Warhammer 40 000 RPG
    Magic: Shards of Alara
    Vampire: The Requiem LARP
    Call of Cthulhu LARP
    Call of Cthulhu CCG
    Vampire: The Eternal Struggle

Ostala događanja:
    Streličarstvo
    Žongliranje s vatrom
    Baba gatara
    Krav Maga
    Black Dragon Game
    Rikon formalina
    Karaoke
    Građevinsko poduzeće “3. zmaj”
    Tražilica
    LRP, bez A
    Kamena s ramena
    Na šank s predsjednikom

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


pet 03 lis, 2008 1:38 am
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 6:25 pm
Postovi: 3541
Lokacija: Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: tempus fugit
Koje si vrste?: wtf
Post Re: Rikon 2008.
VAŽNO!!!

SVI ZAINTERESIRANI ZA SMJESTAJ JAVITI SE CIM PRIJE MOGUCE MENI NA MOB.-sms je dovoljan tako da se moze rezervirati!!! :hallo:

_________________
quote: "They say time is the fire in which we burn".


pet 03 lis, 2008 3:52 am
Profil ICQ YIM Web stranica
Lieutenant
Lieutenant
Avatar

Pridružen/a: ned 18 vel, 2007 2:33 am
Postovi: 171
Lokacija: Cyberneticca
Post Re: Rikon 2008.
A fcuk.

Pošto se ne radi u srijedu, predavanja mi prebacili za - surprise! - subotu.
:|

_________________
Gdje god vidiš dobar forum, tu trola posadi.


uto 07 lis, 2008 9:17 am
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Rikon 2008.
Koja vas dogadjanja na Rikonu (od gore najavljenih) najvise zanimaju?

Ja semozda odem nauciti pisati bilten, posjetim babu gataru i ako se ne zadrzim predugo s drustvom u blizini sanka, namjeravam odigrati poneki board game i poslusati koje predavanje... i polako se pocinjem pribojavati da cu opet nakon XX piva zavrsiti na Karaokama :mrgreen:
Mogao bih se i osramotiti u "Izazovu" :) (mada mi je najslabija karika nekako vise fora kviz)
LRP (bez A :) ) je prosli puta kad sam se prijavio isto bio fora :)

Vidim da ce uz nasu Trekoteku od stvari koje imaju veze s trekom biti i
Dr. sc. Davor Horvatić: Što je Scotty rekao Kirku (ili što je realnost zapravo)?
c/p: Što moderna fizika može reći o realnosti svijeta? Koliko je naša realnost subjektivna i koliko uopće možemo shvatiti svijet oko sebe? Predavanje će pokušati dati odgovor na ova pitanja i dati pregled čime se to sve bavi moderna fizika čestica i kakve to veze ima sa Scottyjem, Kirkom, warp pogonima, crnim rupama, strunama i sličnim.
A bit ce jos potencijalno zanimljivih predavanja...

Mislim da se definitivno isplati otici, izgleda da ce biti puno vise zanimljivih dogadjanja nego prosle godine...

@Naga da li ce biti jos koja poanta dogadjanja "Na šanku s predsjednikom" osim besplatne pive (nisam skuzio iz opisa) :)

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


uto 07 lis, 2008 7:46 pm
Profil
Ensign
Ensign

Pridružen/a: čet 16 stu, 2006 11:43 pm
Postovi: 89
Post Re: Rikon 2008.
ovako, da te ispravim LRP (bez A) se još nije nikad održao [-X :P

igra na šank s predsjednikom će odabranoj osobi pružiti nezaboravno druženje s našim predsjednikom na šanku, ugodne razgovore do sitnih jutarnjih sati, držanje za rukice a ako sve bude kako treba, možda i odšetate u mrak. :hallo:
a udruga časti kako bi vam bilo što ugodnije :lolsmjeh:

_________________
slika


sri 08 lis, 2008 10:28 am
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Rikon 2008.
Naga Sadow je napisao/la:
ovako, da te ispravim LRP (bez A) se još nije nikad održao [-X :P
Ako se ne varam, na Rikonu 2000. godine je bilo nesto slicno.
Koliko sam po opisu na stranicama skuzio, to bi bio live role playing bez actiona - znaci ides okolo i rjesavas "questove" da bi dosao do cilja, slicno ko stare Lucasartsove igre.
Ne sjecam se najbolje detalja, znam samo da smo mi koji smo rjesavali taj 'quest' isli okolo po Rikonu trazeci tog i tog, pa da nam on kaze tajnu sifru moramo opet nesto za njega napraviti... npr otici do treceg "NPCa" po nesto... Sjecam se da smo trebali i recitirati neke stihove i sl :)
Uglavnom, da li ce i ovo na Rikonu biti na tragu toga ili sam skroz fulao?

Naga Sadow je napisao/la:
nezaboravno druženje s našim predsjednikom na šanku, ugodne razgovore do sitnih jutarnjih sati, držanje za rukice a ako sve bude kako treba, možda i odšetate u mrak.
:lolsmjeh:

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


sri 08 lis, 2008 6:16 pm
Profil
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: pon 10 tra, 2006 9:00 am
Postovi: 581
Lokacija: Zagreb
Post Re: Rikon 2008.
male obavijesti vezane za današnji sastanak:

Tko god ima doma veliku klamericu (ja nemam), nek donese, treba zaklamat fanzine!

Vjerojatno danas duze radim, pa cu kasniti. Nadam se da cu stici do 9, pa neka netko bude u 8 vec pred klubom, jer cu tak dogovoriti otvaranje istog. Donijet cu 20 fanzina i jos neke vec spakirane stvari, pa cemo spakirat i ostatak i rasporedit sve po autima, te dogovorit i sve ostale detalje za Rikon...

Vidimo se...

_________________
- žena u bijeloj kutiji TM
Thei'khaiell ssuin hw'aenevha


čet 09 lis, 2008 12:48 am
Profil ICQ
Lieutenant
Lieutenant
Avatar

Pridružen/a: sri 10 svi, 2006 11:05 pm
Postovi: 168
Lokacija: Maribor, Slovenija
Post Re: Rikon 2008.
Ako jedna osoba iz Zagreba treba prijevoz za Rikon, može se javiti meni - i to brzo, do sutra ujutro.

_________________
slika


čet 09 lis, 2008 11:27 am
Profil ICQ Web stranica
Ensign
Ensign

Pridružen/a: čet 16 stu, 2006 11:43 pm
Postovi: 89
Post Re: Rikon 2008.
Hvala svima koji su došli, još veća hvala svima koji su pomogli da sve prođe prema planu i programu...
Ako vam je bilo ok, super, ako nije slobodno prigovarajte, probat ćemo ispravit greške. :hallo:

_________________
slika


ned 12 lis, 2008 8:28 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sri 05 tra, 2006 4:14 pm
Postovi: 4913
Lokacija: Maksimir, Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: BORG
Post Re: Rikon 2008.
Ja se nadam da smo našim štandom pomogli u podizanju atmosfere kona... iskreno meni je bilo super, po prvi puta da se na Rikonu nesto konkretno događalo, jest da su karaoke zakazale kada su bile najpotrebnije, ali eto mozda je baš sudbina tako htjela... šank je bio super, oduševio me grah i besplatna cedevita... nadam se da je i vas naš gagh oduševio... :) Rikon po prvi puta polagano postaje legenda među konovima...

_________________
slika


ned 12 lis, 2008 10:48 pm
Profil ICQ Web stranica
Ensign
Ensign

Pridružen/a: čet 16 stu, 2006 11:43 pm
Postovi: 89
Post Re: Rikon 2008.
fotke

_________________
slika


uto 14 lis, 2008 1:34 am
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 39 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan