|
Sada je: sri 24 lip, 2026 1:39 pm.
|
Neodgovoreni postovi | Aktivne teme
| Autor/ica |
Poruka |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 11:39 pm Postovi: 1007 Lokacija: stara ružma
|
 Re: PITAJ PREDSJEDNIKA
ne salim se. Prevrsili ste svaku mjeru u svojim teorijama tko je iza koga, tko utjece na koga, tko sto misli o kome -pretjerali ste.
Greske niste u stanju oprostiti kao normalni ljudi -pa onda svadajte se i mislite sto je tko mislio jer vam je to valjda zabavnije nego raditi kao ljudi. Ocito se zbog tih teorija meni pocelo ne vjerovati da radim u najboljem interesu udruge -te mi se pocela odbijati poslusnost, dobijao sam cak i prijetnje sudom od nekoga koga sam smatrao prijateljem -a te prijetnje nisu tek puka zezancija vec su vrlo ozbiljne koliko god to netko pokusao opovrgnuti i pitam se: Da li je to nacin? Da li mi to treba? Mozda dobijem jos jednu prijetnju samo zato jer pisem ovo....
tako da..... nisam vise u stanju obavljati svoju duznost.
Osim toga -kada bih se i vratio kao predsjednik moja prva odluka bi bila gasenje foruma do daljnjega -jer je izgubio smisao, jer je postao prljav
@buco -da imao sam cvrst stav, ali pretjerali su... pametniji popusta...
_________________ "Tko je zreo, brže truli!" To find what you seek in the road of life, the best proverb of all is that which says: "Leave no stone unturned." Have no fear, Batsla is here...
|
| uto 27 svi, 2008 5:12 pm |
|
 |
|
Lieutenant
Pridružen/a: sub 08 tra, 2006 12:18 pm Postovi: 180 Lokacija: USS Pridelands (NCC-74622)
|
 Re: PITAJ PREDSJEDNIKA
Pa i to se dogodilo...
Nadam se da onaj dio udruge koji je ciljao na ovo duže vremena sada napokon sretan. Čovjeka ste dotjerali do ruba zato što je RADIO. Koncept koji očito mnogi od vas ovdje ne poznaju najbolje. Sjetite se kada ste prije imali toliko programa i aktivnosti u udruzi. Skoro svaki put kada dođemo na sastanak je nešto novo, zanimljivo. I to zato što se čovjek doma ubija i razmišlja kako da vam bude zabavno. A vi ovako...
Jedino svjetlo na kraju tunela je što svi članovi nisu takvi. Čini se da pravilo grupa stoji: trulež nikad nije većina, ali je najglasnija.
Budite sretni da ja nisam bio na njegovom mjestu jer mnogi od vas bi dobili vječni ban. I na forum i u udrugu. I to sam mu preporučao, no bio je dovoljno pošten i dobar da to nije učinio.
Ako vam se ne sviđa post, molim da ga prebacite u neki skriveni dio foruma, jer istima ja NEMAM PRISTUPA i ne mogu ovakve stvari staviti NIGDJE gdje ih ostali možda ne bi vidjeli (jer je u zadnje vrijeme postalo opasno kritizirati trulež), a na ilegalni način ista prava ne želim dobiti.
_________________ Don't use the force. Use a hammer!
|
| uto 27 svi, 2008 9:02 pm |
|
 |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
 Re: PITAJ PREDSJEDNIKA
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| sri 28 svi, 2008 9:51 am |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: sri 05 tra, 2006 4:14 pm Postovi: 4913 Lokacija: Maksimir, Zagreb Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact Koje si vrste?: BORG
|
 Re: PITAJ PREDSJEDNIKA
Potpuno se slazem sa Mr.Bobom nema potreba za brisanjem foruma. Također nema potrebe za tvojom ostavkom. Nitko ti nije prigovorio za program u udruzi. Program u udruzi je ok, a bio je ok i za vladavine Zvonka. Ono sto nije ok je bio tvoj odnos prema ljudima i rjesavanje nesporazuma u udruzi te mjesanje u dobro uhodane poslove u udruzi. Necu ulaziti u detalje, no najbolje je da napravis ono so ti je Zvonko sugerirao. Izabrana je nova podpredsjednica i udruga neko vrijeme moze raditi i bez tebe, mislim da bi bilo pametno da uzmes par mjeseci predsjednickog godisnjeg i jednostavno se odmoris od svega. Udruga nece propasti ako te neko vrijeme nema. A tebi ce dati dovoljno vremena da se malo odmoris i pospremis sve registratore doma i posvetis se tim zadnjim ispitima koje imas na fasku, te diplomskom radu.
Udruga je trebala biti mjesto gdje se svi okupljamo, gledamo filmove i igramo igre. Kako se dogodilo da smo skrenuli sa tog puta ja stvarno neznam, no ljudi zbog svega ovoga prestaju gledati Trek i svega im je dosta. Zato ti savjetujem da malo stanes i kako se kaze "pomiriši ruže", pa nam se vrati kao novi predsjednik jer da smo bilo protiv tebe vec bi dali request da te se smjeni no nismo, jer svi znamo da postoji nada da ces se popraviti. Dobio si nove ljude sa kojima ces raditi i oni ce ti pomoci u tome, tako da ni u kom slucaju neces ostati sam. Slobodno se odmori svi ti cuvamo leđa...
_________________
|
| sri 28 svi, 2008 10:55 am |
|
 |
|
Dai-zvizda
Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm Postovi: 3972 Lokacija: U polju kukuruza Naj Serija: ENT Opis Stanja: Sranje
|
 Re: PITAJ PREDSJEDNIKA
Mr.Bobo je napisao/la: ...prljave stvari se daju srediti i premjestiti... a ostale stvari će ostati... i sve će biti ok... Hmmm.... Bar si ti od poloprivrede , pa znas da se korov nemoze 'srediti " finim nacinom , vec jakim otrovom . Prljave se stvari ne "sredjuju" vec ciste. Ti si mi zanimljiv lik , kako koja vlast dodje ti im se poturas , sjecam te se s @Kresinog boarda , isto si radio ..al dobro to je tvoj stvar , takav si ,da ne kazem , covijek . @Max je rekao sto misli odstupio i to je to .Nista tu nema sporno . Ako misli da bi board bilo najbolje zatvorit to je njegovo pravo . @KSa ste sutnuli [ prakticki kao da je banan] radi osobe koja mu nije ravna po nicemu u komentarima i suvislim odgovorima kad su mnoge teme STa i oko njega u pitanju . Moje osobno misljenje , naravno ! Sad sva ova dogadjanje , koja nije cudo da su se dogodila , po meni kasne bar godinu dana , jer je netko dozivljavao tu udrugo kao osobno vlasnistvo i moralo je puknut . Svakom boardu , udruzi koji zeli bit vise on infa / "sedeljka" za 2 -3 clana trebaju kvalitetni ljudi i projekti a oni se ne postizu negativnom selekcijom , kao u gore navedenom primjeru ili neprovodjenjem pravila prema svima jednako . Ja neznam vase osobne netrpeljivosti i igre , kako mi je to rekao @Cvicek , a ocito je u pravu da je to razlog Nr. 1 cijele guzve , a ne zelja da se nesto bolje napravi . To me zalosti iako se duboko nadam da nisam u pravu ! No vidjet cemo . Pozdrav Lijepih zelja 10
_________________

Tehnika Pucanstvu !
|
| sri 28 svi, 2008 10:56 am |
|
 |
|
So Say We All
Pridružen/a: pon 12 vel, 2007 9:20 am Postovi: 4808 Lokacija: Between the thighs of Helen Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: XI Opis Stanja: Neću više da mislim na ........
|
 Re: PITAJ PREDSJEDNIKA
Shadowmaster je napisao/la: Potpuno se slazem sa Mr.Bobom nema potreba za brisanjem foruma. Također nema potrebe za tvojom ostavkom. Nitko ti nije prigovorio za program u udruzi. Program u udruzi je ok, a bio je ok i za vladavine Zvonka. Ono sto nije ok je bio tvoj odnos prema ljudima i rjesavanje nesporazuma u udruzi te mjesanje u dobro uhodane poslove u udruzi. Necu ulaziti u detalje, no najbolje je da napravis ono so ti je Zvonko sugerirao. Izabrana je nova podpredsjednica i udruga neko vrijeme moze raditi i bez tebe, mislim da bi bilo pametno da uzmes par mjeseci predsjednickog godisnjeg i jednostavno se odmoris od svega. Udruga nece propasti ako te neko vrijeme nema. A tebi ce dati dovoljno vremena da se malo odmoris i pospremis sve registratore doma i posvetis se tim zadnjim ispitima koje imas na fasku, te diplomskom radu.
Udruga je trebala biti mjesto gdje se svi okupljamo, gledamo filmove i igramo igre. Kako se dogodilo da smo skrenuli sa tog puta ja stvarno neznam, no ljudi zbog svega ovoga prestaju gledati Trek i svega im je dosta. Zato ti savjetujem da malo stanes i kako se kaze "pomiriši ruže", pa nam se vrati kao novi predsjednik jer da smo bilo protiv tebe vec bi dali request da te se smjeni no nismo, jer svi znamo da postoji nada da ces se popraviti. Dobio si nove ljude sa kojima ces raditi i oni ce ti pomoci u tome, tako da ni u kom slucaju neces ostati sam. Slobodno se odmori svi ti cuvamo leđa... P O T P I S U J E M !
_________________
Ovo što si sad stisnuo/la su bila moja jajca, sudeći po tvom osmjehu na licu vidim da ti se svidjelo
|
| sri 28 svi, 2008 11:08 am |
|
 |
|
Dai-zvizda
Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm Postovi: 3972 Lokacija: U polju kukuruza Naj Serija: ENT Opis Stanja: Sranje
|
 Re: PITAJ PREDSJEDNIKA
@BT ti bi kao odgovorni modertor trebao znat da bi za ovo sto si napravio sad , na nekom uredjenom boardu vjerojatno prosao s zadnjom opomenom ili bi vec bio "uclanjen" , ovisi o adminu . Inace odgovor ti lici na ono "da shefe , tako je " ! A kad tako sto vidim ja se dobro nasmijem jer mi dodju neka sjecanja na upozorenja clanstvu . Pozdrav Rodjatcka 21
_________________

Tehnika Pucanstvu !
|
| sri 28 svi, 2008 11:22 am |
|
 |
|
anarho trekkie
Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am Postovi: 14375 Lokacija: Zagreb, Južna Europa Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: IV Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija Koje si vrste?: hewmon
|
 Re: PITAJ PREDSJEDNIKA
Shadowmaster je napisao/la: Potpuno se slazem sa Mr.Bobom nema potreba za brisanjem foruma. Također nema potrebe za tvojom ostavkom. Nitko ti nije prigovorio za program u udruzi. Program u udruzi je ok, a bio je ok i za vladavine Zvonka. Ono sto nije ok je bio tvoj odnos prema ljudima i rjesavanje nesporazuma u udruzi te mjesanje u dobro uhodane poslove u udruzi. Necu ulaziti u detalje, no najbolje je da napravis ono so ti je Zvonko sugerirao. Izabrana je nova podpredsjednica i udruga neko vrijeme moze raditi i bez tebe, mislim da bi bilo pametno da uzmes par mjeseci predsjednickog godisnjeg i jednostavno se odmoris od svega. Udruga nece propasti ako te neko vrijeme nema. A tebi ce dati dovoljno vremena da se malo odmoris i pospremis sve registratore doma i posvetis se tim zadnjim ispitima koje imas na fasku, te diplomskom radu.
Udruga je trebala biti mjesto gdje se svi okupljamo, gledamo filmove i igramo igre. Kako se dogodilo da smo skrenuli sa tog puta ja stvarno neznam, no ljudi zbog svega ovoga prestaju gledati Trek i svega im je dosta. Zato ti savjetujem da malo stanes i kako se kaze "pomiriši ruže", pa nam se vrati kao novi predsjednik jer da smo bilo protiv tebe vec bi dali request da te se smjeni no nismo, jer svi znamo da postoji nada da ces se popraviti. Dobio si nove ljude sa kojima ces raditi i oni ce ti pomoci u tome, tako da ni u kom slucaju neces ostati sam. Slobodno se odmori svi ti cuvamo leđa... I ja potpisujem!
_________________ Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.
|
| sri 28 svi, 2008 11:28 am |
|
 |
|
Historiotrekolog
Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 12:30 am Postovi: 6010 Lokacija: Budrovačka Republika Pemija Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: ST: IV Koje si vrste?: Vulcan
|
 Re: PITAJ PREDSJEDNIKA
@maX, ja prvi ne želim da odeš s predsjedničkog mjesta, a i smatram da velika većina članova udruge misli isto kao i ja. Da suprotno mislim ne bi glasovao za tebe na prošloj izbornoj skupštini.
_________________ "Slušajte čovjeka. Stručnjak je za povijest, pogotovo velikih civilizacija, kao što je bio Rim..." Al' šta? ZECOVI SPAVAJU!
|
| sri 28 svi, 2008 6:15 pm |
|
 |
|
Dai-zvizda
Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm Postovi: 3972 Lokacija: U polju kukuruza Naj Serija: ENT Opis Stanja: Sranje
|
 Re: PITAJ PREDSJEDNIKA
frenky je napisao/la: ... trenutno su u razradi nova pravila, koja ce detaljno definirati uvjete za dobivanje vlastitog kutka...
Povodom neobičnog natpisa u topicu o ortvaranju kutaka molio bih ovlaštenu osobu u predsjedništvu , @EL.Za ili v.d. predsjednika @zmajčekicu za kratak odgovor Dali vrijede stara pravila do donošenja novih ?jer ako vrijede kako je moguć onakav odgovor admina, ako ne vrijede po kojim mi to pravilima uopće trebamo "igrat " ?! Hvala na odgovoru ! Pozdrav Nadobudnog A-1
_________________

Tehnika Pucanstvu !
|
| pet 15 kol, 2008 10:01 am |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 6:25 pm Postovi: 3541 Lokacija: Zagreb Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact Opis Stanja: tempus fugit Koje si vrste?: wtf
|
 Re: PITAJ PREDSJEDNIKA
buco je napisao/la: frenky je napisao/la: ... trenutno su u razradi nova pravila, koja ce detaljno definirati uvjete za dobivanje vlastitog kutka...
Povodom neobičnog natpisa u topicu o ortvaranju kutaka molio bih ovlaštenu osobu u predsjedništvu , @EL.Za ili v.d. predsjednika @zmajčekicu za kratak odgovor Dali vrijede stara pravila do donošenja novih ?jer ako vrijede kako je moguć onakav odgovor admina, ako ne vrijede po kojim mi to pravilima uopće trebamo "igrat " ?! Hvala na odgovoru ! Pozdrav Nadobudnog A-1 zmajchekica je na GO pa cu ti ja odgovoriti...do donosenja novih pravila vrijede jos stara, znaci igramo jos po starim pravilima-znaci svakom clanu udruge moze se otvoriti vlastiti kutak na njegov zahtjev, ako udovolji sve potrebe za otvaranje kutka
_________________ quote: "They say time is the fire in which we burn".
|
| pet 15 kol, 2008 10:12 am |
|
 |
|
Dai-zvizda
Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm Postovi: 3972 Lokacija: U polju kukuruza Naj Serija: ENT Opis Stanja: Sranje
|
 Re: PITAJ PREDSJEDNIKA
EL.Z je napisao/la: ...ako udovolji sve potrebe za otvaranje kutka
Kao npr. ? Da sam visok xxx , težak yyy , ne pijen previše , ne pušin ...ili ?? Ukratko , koje uvjete ne zadovoljvam ? Jer po onome što vidjeh svima je expresno otvoren "kutak" čim su priupitali , čak i novopridošlima , ak' se sječaš ! I da , kako onda oni mali admin more onako ča pisati po boardu i još lock-ati topic !? Objasnite mu , na njemu razumljiv način , da još ni "Alpha und Omega " boarda , kako je napisa . Nek se strpi koji dan ! Hvala na odgovoru ! Pozdrav Don Kihotova 2
_________________

Tehnika Pucanstvu !
|
| pet 15 kol, 2008 1:37 pm |
|
 |
|
Dai-zvizda
Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm Postovi: 3972 Lokacija: U polju kukuruza Naj Serija: ENT Opis Stanja: Sranje
|
 Re: PITAJ PREDSJEDNIKA
frenky je napisao/la: ajmo reci da si dobio kutak... ali pitanje je koliko ce biti aktivan....
Pretpostavljam kao i ostalima ! Ni manje ni više ! Nego što je uzrok nagle promjene kursa broda "novo vrijeme" , mislin stava ?! frenky je napisao/la: ... za sada je ZA.... ali treba pocekati jos malo... To je uredu , ja sam uvijek za to da admin ima jasne ovlasti i da ima slobodu da upravlja boardom , da se nemora za svaku sitnicu "natezat" s vodstvom . I to sam više put napisao . Ali uvijek ima i ali... to je da mu je odgovornost za učinjeno odnosno neučinjeno adekvata ovlastima . Znam da je to na ovim prostorima balkana i "mittl europe " gotvo za nepovjerovati pa se izmišljaju razno razne "mućke" tipa "Vox populi " . Ali ako će bit "fair play" onda mora biti i odgovornost upravitelja i admina jednaka ovlastima . Vidiš zato nije lijepo kad admin , kao jučer , priča jedno o kutku , danas drugo , a usput je već steka lošu naviku , neznam od koga , da locka topice jer ne želi da mu se slučajno nešto odgovori ili se prijeti brisanjima on topic postova ! I naravno nitko mu , od njemu nadređenih , javno ne skrene pozornost na propust . ! Ja toliko ...za sad , baš i mene zanima "što se mrda iza brda " ! Pozdrav Ustavotvorne skupštine 3
_________________

Tehnika Pucanstvu !
|
| pet 15 kol, 2008 2:25 pm |
|
 |
|
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|