Sada je: sri 24 lip, 2026 2:55 pm.




Započni novu temu Odgovori  [ 320 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 22  Sljedeća
 PITAJ PREDSJEDNIKA/CU 
Autor/ica Poruka
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: PITAJ PREDSJEDNIKA
maX je napisao/la:

Osim toga -kada bih se i vratio kao predsjednik moja prva odluka bi bila gasenje foruma do daljnjega
-jer je izgubio smisao, jer je postao prljav


...ma nemoj !
...sad bi ti ugasio cijeli forum samo zato jer ti se ne sviđa... :roll: :roll:
...forum je postojao prije nego što si ti postao predsjednik, a postojat će i poslije...

...prljave stvari se daju srediti i premjestiti... a ostale stvari će ostati... i sve će biti ok... ;)

...a koliko sam shvatio da si bio protiv izlaganja prljavog veša udruge na forumu... a upravo to činiš... ;)

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


sri 28 svi, 2008 9:51 am
Profil ICQ Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sri 05 tra, 2006 4:14 pm
Postovi: 4913
Lokacija: Maksimir, Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: BORG
Post Re: PITAJ PREDSJEDNIKA
Potpuno se slazem sa Mr.Bobom nema potreba za brisanjem foruma. Također nema potrebe za tvojom ostavkom. Nitko ti nije prigovorio za program u udruzi. Program u udruzi je ok, a bio je ok i za vladavine Zvonka. Ono sto nije ok je bio tvoj odnos prema ljudima i rjesavanje nesporazuma u udruzi te mjesanje u dobro uhodane poslove u udruzi. Necu ulaziti u detalje, no najbolje je da napravis ono so ti je Zvonko sugerirao. Izabrana je nova podpredsjednica i udruga neko vrijeme moze raditi i bez tebe, mislim da bi bilo pametno da uzmes par mjeseci predsjednickog godisnjeg i jednostavno se odmoris od svega. Udruga nece propasti ako te neko vrijeme nema. A tebi ce dati dovoljno vremena da se malo odmoris i pospremis sve registratore doma i posvetis se tim zadnjim ispitima koje imas na fasku, te diplomskom radu.

Udruga je trebala biti mjesto gdje se svi okupljamo, gledamo filmove i igramo igre. Kako se dogodilo da smo skrenuli sa tog puta ja stvarno neznam, no ljudi zbog svega ovoga prestaju gledati Trek i svega im je dosta. Zato ti savjetujem da malo stanes i kako se kaze "pomiriši ruže", pa nam se vrati kao novi predsjednik jer da smo bilo protiv tebe vec bi dali request da te se smjeni no nismo, jer svi znamo da postoji nada da ces se popraviti. Dobio si nove ljude sa kojima ces raditi i oni ce ti pomoci u tome, tako da ni u kom slucaju neces ostati sam. Slobodno se odmori svi ti cuvamo leđa...

_________________
slika


sri 28 svi, 2008 10:55 am
Profil ICQ Web stranica
Dai-zvizda
Dai-zvizda
Avatar

Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm
Postovi: 3972
Lokacija: U polju kukuruza
Naj Serija: ENT
Opis Stanja: Sranje
Post Re: PITAJ PREDSJEDNIKA
Mr.Bobo je napisao/la:
...prljave stvari se daju srediti i premjestiti... a ostale stvari će ostati... i sve će biti ok...


Hmmm.... Bar si ti od poloprivrede , pa znas da se korov nemoze 'srediti " finim nacinom , vec jakim otrovom .
Prljave se stvari ne "sredjuju" vec ciste. :?

Ti si mi zanimljiv lik , kako koja vlast dodje ti im se poturas , sjecam te se s @Kresinog boarda , isto si radio ..al dobro to je tvoj stvar , takav si ,da ne kazem , covijek . #-o

@Max je rekao sto misli odstupio i to je to .Nista tu nema sporno . Ako misli da bi board bilo najbolje zatvorit to je njegovo pravo .

@KSa ste sutnuli [ prakticki kao da je banan] radi osobe koja mu nije ravna po nicemu u komentarima i suvislim odgovorima kad su mnoge teme STa i oko njega u pitanju .
Moje osobno misljenje , naravno !

Sad sva ova dogadjanje , koja nije cudo da su se dogodila , po meni kasne bar godinu dana , jer je netko dozivljavao tu udrugo kao osobno vlasnistvo i moralo je puknut .

Svakom boardu , udruzi koji zeli bit vise on infa / "sedeljka" za 2 -3 clana trebaju kvalitetni ljudi i projekti a oni se ne postizu negativnom selekcijom , kao u gore navedenom primjeru ili neprovodjenjem pravila prema svima jednako .

Ja neznam vase osobne netrpeljivosti i igre , kako mi je to rekao @Cvicek , a ocito je u pravu da je to razlog Nr. 1 cijele guzve , a ne zelja da se nesto bolje napravi .
To me zalosti iako se duboko nadam da nisam u pravu ! No vidjet cemo .

Pozdrav

Lijepih zelja 10

_________________
slika

Tehnika Pucanstvu !


sri 28 svi, 2008 10:56 am
Profil
So Say We All
Avatar

Pridružen/a: pon 12 vel, 2007 9:20 am
Postovi: 4808
Lokacija: Between the thighs of Helen
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: Neću više da mislim na ........
Post Re: PITAJ PREDSJEDNIKA
Shadowmaster je napisao/la:
Potpuno se slazem sa Mr.Bobom nema potreba za brisanjem foruma. Također nema potrebe za tvojom ostavkom. Nitko ti nije prigovorio za program u udruzi. Program u udruzi je ok, a bio je ok i za vladavine Zvonka. Ono sto nije ok je bio tvoj odnos prema ljudima i rjesavanje nesporazuma u udruzi te mjesanje u dobro uhodane poslove u udruzi. Necu ulaziti u detalje, no najbolje je da napravis ono so ti je Zvonko sugerirao. Izabrana je nova podpredsjednica i udruga neko vrijeme moze raditi i bez tebe, mislim da bi bilo pametno da uzmes par mjeseci predsjednickog godisnjeg i jednostavno se odmoris od svega. Udruga nece propasti ako te neko vrijeme nema. A tebi ce dati dovoljno vremena da se malo odmoris i pospremis sve registratore doma i posvetis se tim zadnjim ispitima koje imas na fasku, te diplomskom radu.

Udruga je trebala biti mjesto gdje se svi okupljamo, gledamo filmove i igramo igre. Kako se dogodilo da smo skrenuli sa tog puta ja stvarno neznam, no ljudi zbog svega ovoga prestaju gledati Trek i svega im je dosta. Zato ti savjetujem da malo stanes i kako se kaze "pomiriši ruže", pa nam se vrati kao novi predsjednik jer da smo bilo protiv tebe vec bi dali request da te se smjeni no nismo, jer svi znamo da postoji nada da ces se popraviti. Dobio si nove ljude sa kojima ces raditi i oni ce ti pomoci u tome, tako da ni u kom slucaju neces ostati sam. Slobodno se odmori svi ti cuvamo leđa...

P O T P I S U J E M !

_________________
slika

[Prikaz] Spoiler:
Ovo što si sad stisnuo/la su bila moja jajca, sudeći po tvom osmjehu na licu vidim da ti se svidjelo


sri 28 svi, 2008 11:08 am
Profil ICQ
Dai-zvizda
Dai-zvizda
Avatar

Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm
Postovi: 3972
Lokacija: U polju kukuruza
Naj Serija: ENT
Opis Stanja: Sranje
Post Re: PITAJ PREDSJEDNIKA
@BT ti bi kao odgovorni modertor trebao znat da bi za ovo sto si napravio sad , na nekom uredjenom boardu vjerojatno prosao s zadnjom opomenom ili bi vec bio "uclanjen" , ovisi o adminu .

Inace odgovor ti lici na ono "da shefe , tako je " ! :lolsmjeh:

A kad tako sto vidim ja se dobro nasmijem jer mi dodju neka sjecanja na upozorenja clanstvu . :mrgreen:

Pozdrav

Rodjatcka 21

_________________
slika

Tehnika Pucanstvu !


sri 28 svi, 2008 11:22 am
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: PITAJ PREDSJEDNIKA
Shadowmaster je napisao/la:
Potpuno se slazem sa Mr.Bobom nema potreba za brisanjem foruma. Također nema potrebe za tvojom ostavkom. Nitko ti nije prigovorio za program u udruzi. Program u udruzi je ok, a bio je ok i za vladavine Zvonka. Ono sto nije ok je bio tvoj odnos prema ljudima i rjesavanje nesporazuma u udruzi te mjesanje u dobro uhodane poslove u udruzi. Necu ulaziti u detalje, no najbolje je da napravis ono so ti je Zvonko sugerirao. Izabrana je nova podpredsjednica i udruga neko vrijeme moze raditi i bez tebe, mislim da bi bilo pametno da uzmes par mjeseci predsjednickog godisnjeg i jednostavno se odmoris od svega. Udruga nece propasti ako te neko vrijeme nema. A tebi ce dati dovoljno vremena da se malo odmoris i pospremis sve registratore doma i posvetis se tim zadnjim ispitima koje imas na fasku, te diplomskom radu.

Udruga je trebala biti mjesto gdje se svi okupljamo, gledamo filmove i igramo igre. Kako se dogodilo da smo skrenuli sa tog puta ja stvarno neznam, no ljudi zbog svega ovoga prestaju gledati Trek i svega im je dosta. Zato ti savjetujem da malo stanes i kako se kaze "pomiriši ruže", pa nam se vrati kao novi predsjednik jer da smo bilo protiv tebe vec bi dali request da te se smjeni no nismo, jer svi znamo da postoji nada da ces se popraviti. Dobio si nove ljude sa kojima ces raditi i oni ce ti pomoci u tome, tako da ni u kom slucaju neces ostati sam. Slobodno se odmori svi ti cuvamo leđa...


I ja potpisujem!

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


sri 28 svi, 2008 11:28 am
Profil
Historiotrekolog
Historiotrekolog
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 12:30 am
Postovi: 6010
Lokacija: Budrovačka Republika Pemija
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Koje si vrste?: Vulcan
Post Re: PITAJ PREDSJEDNIKA
@maX, ja prvi ne želim da odeš s predsjedničkog mjesta, a i smatram da velika većina članova udruge misli isto kao i ja. Da suprotno mislim ne bi glasovao za tebe na prošloj izbornoj skupštini.

_________________
"Slušajte čovjeka. Stručnjak je za povijest, pogotovo velikih civilizacija, kao što je bio Rim..."
Al' šta? ZECOVI SPAVAJU!
slika


sri 28 svi, 2008 6:15 pm
Profil Web stranica
Dai-zvizda
Dai-zvizda
Avatar

Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm
Postovi: 3972
Lokacija: U polju kukuruza
Naj Serija: ENT
Opis Stanja: Sranje
Post Re: PITAJ PREDSJEDNIKA
frenky je napisao/la:
... trenutno su u razradi nova pravila, koja ce detaljno definirati uvjete za dobivanje vlastitog kutka...


Povodom neobičnog natpisa u topicu o ortvaranju kutaka molio bih ovlaštenu osobu u predsjedništvu , @EL.Za ili v.d. predsjednika @zmajčekicu za kratak odgovor

Dali vrijede stara pravila do donošenja novih ?

jer ako vrijede kako je moguć onakav odgovor admina, ako ne vrijede po kojim mi to pravilima uopće trebamo "igrat " ?! :-k 8-[

Hvala na odgovoru !

Pozdrav
Nadobudnog A-1

_________________
slika

Tehnika Pucanstvu !


pet 15 kol, 2008 10:01 am
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 6:25 pm
Postovi: 3541
Lokacija: Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: tempus fugit
Koje si vrste?: wtf
Post Re: PITAJ PREDSJEDNIKA
buco je napisao/la:
frenky je napisao/la:
... trenutno su u razradi nova pravila, koja ce detaljno definirati uvjete za dobivanje vlastitog kutka...


Povodom neobičnog natpisa u topicu o ortvaranju kutaka molio bih ovlaštenu osobu u predsjedništvu , @EL.Za ili v.d. predsjednika @zmajčekicu za kratak odgovor

Dali vrijede stara pravila do donošenja novih ?

jer ako vrijede kako je moguć onakav odgovor admina, ako ne vrijede po kojim mi to pravilima uopće trebamo "igrat " ?! :-k 8-[

Hvala na odgovoru !

Pozdrav
Nadobudnog A-1

zmajchekica je na GO pa cu ti ja odgovoriti...do donosenja novih pravila vrijede jos stara, znaci igramo jos po starim pravilima-znaci svakom clanu udruge moze se otvoriti vlastiti kutak na njegov zahtjev, ako udovolji sve potrebe za otvaranje kutka

_________________
quote: "They say time is the fire in which we burn".


pet 15 kol, 2008 10:12 am
Profil ICQ YIM Web stranica
Dai-zvizda
Dai-zvizda
Avatar

Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm
Postovi: 3972
Lokacija: U polju kukuruza
Naj Serija: ENT
Opis Stanja: Sranje
Post Re: PITAJ PREDSJEDNIKA
EL.Z je napisao/la:
...ako udovolji sve potrebe za otvaranje kutka

Kao npr. ? Da sam visok xxx , težak yyy , ne pijen previše , ne pušin ...ili ?? :-k 8-[

Ukratko , koje uvjete ne zadovoljvam ? :?
Jer po onome što vidjeh svima je expresno otvoren "kutak" čim su priupitali , čak i novopridošlima , ak' se sječaš ! :shock:

I da , kako onda oni mali admin more onako ča pisati po boardu i još lock-ati topic !?
Objasnite mu , na njemu razumljiv način , da još ni "Alpha und Omega " boarda , kako je napisa . Nek se strpi koji dan ! #-o ](*,)

Hvala na odgovoru !

Pozdrav
Don Kihotova 2

_________________
slika

Tehnika Pucanstvu !


pet 15 kol, 2008 1:37 pm
Profil
Dai-zvizda
Dai-zvizda
Avatar

Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm
Postovi: 3972
Lokacija: U polju kukuruza
Naj Serija: ENT
Opis Stanja: Sranje
Post Re: PITAJ PREDSJEDNIKA
frenky je napisao/la:
ajmo reci da si dobio kutak... ali pitanje je koliko ce biti aktivan....

Pretpostavljam kao i ostalima ! Ni manje ni više ! :-k

Nego što je uzrok nagle promjene kursa broda "novo vrijeme" , mislin stava ?! #-o

frenky je napisao/la:
... za sada je ZA.... ali treba pocekati jos malo...


To je uredu , ja sam uvijek za to da admin ima jasne ovlasti i da ima slobodu da upravlja boardom , da se nemora za svaku sitnicu "natezat" s vodstvom . I to sam više put napisao .

Ali uvijek ima i ali... to je da mu je odgovornost za učinjeno odnosno neučinjeno adekvata ovlastima .
Znam da je to na ovim prostorima balkana i "mittl europe " gotvo za nepovjerovati pa se izmišljaju razno razne "mućke" tipa "Vox populi " .

Ali ako će bit "fair play" onda mora biti i odgovornost upravitelja i admina jednaka ovlastima .

Vidiš zato nije lijepo kad admin , kao jučer , priča jedno o kutku , danas drugo , a usput je već steka lošu naviku , neznam od koga , da locka topice jer ne želi da mu se slučajno nešto odgovori ili se prijeti brisanjima on topic postova ! :shock: #-o

I naravno nitko mu , od njemu nadređenih , javno ne skrene pozornost na propust . ! :-k

Ja toliko ...za sad , baš i mene zanima "što se mrda iza brda " ! :-k 8-[

Pozdrav
Ustavotvorne skupštine 3

_________________
slika

Tehnika Pucanstvu !


pet 15 kol, 2008 2:25 pm
Profil
Dai-zvizda
Dai-zvizda
Avatar

Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm
Postovi: 3972
Lokacija: U polju kukuruza
Naj Serija: ENT
Opis Stanja: Sranje
Post Re: PITAJ PREDSJEDNIKA
frenky je napisao/la:
p.s. ovo je topic u vezi rada udruge... postoji drugo mjesto gdje se zalimo na forum...


ovo je topic pod naslaovom

"Pitaj predsjednika"

I ja sam pitao predsjednika !
A inače nema tu nikakvog "spamanja" .
Kad si se več odlučio da komentiraš moj upit predsjedniku , dobio si i odgovor i tu nema nikakvog "spamanja" . :shock:

Čuj sad , ono oko nisam zano.., mislim jel znaš koliko "drži vodu " ?! :-k

Tvoje je , kao admina boarda udruge USSC, da znaš pa onda kažeš zato jer si odgovorna osoba ! #-o

Tvoja riječ bi trebala imati neku težinu s naglaskom na istinoljubivost izmeđuostalog , da ne "spamam" dalje !
Zaletio si se i nije ti to baš trebalo , kad doneste nova pravila onda će biti vremena za "pokazivanje mišića " ! :wink:

Pozdrav
Luja četrnaestog 16

_________________
slika

Tehnika Pucanstvu !


pet 15 kol, 2008 6:26 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 6:25 pm
Postovi: 3541
Lokacija: Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: tempus fugit
Koje si vrste?: wtf
Post Re: PITAJ PREDSJEDNIKA
buco je napisao/la:
EL.Z je napisao/la:
...ako udovolji sve potrebe za otvaranje kutka

Kao npr. ? Da sam visok xxx , težak yyy , ne pijen previše , ne pušin ...ili ?? :-k 8-[

ma ne to ](*,)
nego koliko tema mislis otvarati, koliko cesto, mislis li biti aktivan...itd. pitanja cisto forumske naravi-to bolje da ti admin odgovori
za par tema mozes koristiti i zoff, kao npr. ja :mrgreen:

evo odgovorio sam ti buco i ajde oboje nemojte ovdje o forumskim pitanjima :wink: , ovo je striktno za pitanja upucena predsjednistvu

_________________
quote: "They say time is the fire in which we burn".


pet 15 kol, 2008 7:56 pm
Profil ICQ YIM Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 320 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 22  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan