Sada je: sri 24 lip, 2026 2:56 pm.




Započni novu temu Odgovori  [ 320 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 22  Sljedeća
 PITAJ PREDSJEDNIKA/CU 
Autor/ica Poruka
the Red Viper
Avatar

Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am
Postovi: 11340
Spol: Muški
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ε > 0
Post Re: PITAJ PREDSJEDNIKA
izjasnjavam se.
ako bi nest bilo javi.

_________________
"Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.


sri 30 tra, 2008 5:20 pm
Profil ICQ Web stranica
So Say We All
Avatar

Pridružen/a: pon 12 vel, 2007 9:20 am
Postovi: 4808
Lokacija: Between the thighs of Helen
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: Neću više da mislim na ........
Post Re: PITAJ PREDSJEDNIKA
Isplati li se kupiti novi broj Men's Healtha??

_________________
slika

[Prikaz] Spoiler:
Ovo što si sad stisnuo/la su bila moja jajca, sudeći po tvom osmjehu na licu vidim da ti se svidjelo


sri 30 tra, 2008 5:26 pm
Profil ICQ
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sri 05 tra, 2006 4:14 pm
Postovi: 4913
Lokacija: Maksimir, Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: BORG
Post Re: PITAJ PREDSJEDNIKA
Ja se iznašjavam još jednom da imam kauč doma koji vam poklanjam... :P

Također apeliram jos po hiljadu i pedeseti put da se makne slika sa naslovnice (gdje se nalazimo) jer se jos uvijek nalazimo u vinariji ili ti vinoteci, te da se korisnika koji je prvi puta dosao na stranicu kada ide na forum pokaze homepage od foruma i po mogucnosti da se zgotove ta pravila koja su dogovorena da ce bit prije ulaska na homepage foruma...

_________________
slika


sri 30 tra, 2008 5:27 pm
Profil ICQ Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 11:39 pm
Postovi: 1007
Lokacija: stara ružma
Post Re: PITAJ PREDSJEDNIKA
Citat:
Isplati li se kupiti novi broj Men's Healtha??

jos nisam cuo dal je izasao clanak o nama... trebalo bi do kioska i prolistat

Citat:
Ja se iznašjavam još jednom da imam kauč doma koji vam poklanjam... :P

Također apeliram jos po hiljadu i pedeseti put da se makne slika sa naslovnice (gdje se nalazimo) jer se jos uvijek nalazimo u vinariji ili ti vinoteci, te da se korisnika koji je prvi puta dosao na stranicu kada ide na forum pokaze homepage od foruma i po mogucnosti da se zgotove ta pravila koja su dogovorena da ce bit prije ulaska na homepage foruma...

Obje stvari su u procesu...
..za prvu -male sanse jer je prostor ionako prenatrpan smecem (gledajuci samo sa strane nase udruge) koje bi se moralo negdje maknuti da bi se isti mogao unjeti... a dozvolu od Brune nemamo

...za drugu -birokracija s mailovima je eto, isto tako spora, no istina je da nas malo koci opca zauzetost, a sto se tice pravila foruma... the forum staff is working on it


---------------------------
:deda: Zaprepaštujuće je koliko ljudi uništava leđa sjedeći za kompjuterom vrijednim tri tisuće dolara na stolcu vrijednom trideset dolara.

_________________
"Tko je zreo, brže truli!"
To find what you seek in the road of life, the best proverb of all is that which says: "Leave no stone unturned."
Have no fear, Batsla is here...


sri 30 tra, 2008 6:14 pm
Profil ICQ
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: PITAJ PREDSJEDNIKA
...zašto je bilo zabranjeno boardgameove četvrtkom?
...zato jer voliš naređivati, ili ima neki drugi razlog?

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


sri 21 svi, 2008 1:30 am
Profil ICQ Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 srp, 2006 6:44 pm
Postovi: 1636
Lokacija: Zagreb
Post Re: PITAJ PREDSJEDNIKA
Zasto nikad ne komentiras TNG epizode u TNG anketi?

_________________
"He learned to play it safe. And he never, ever got noticed by anyone."


čet 22 svi, 2008 2:15 am
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 11:39 pm
Postovi: 1007
Lokacija: stara ružma
Post Re: PITAJ PREDSJEDNIKA
Mr.bobo je napisao/la:
...zašto je bilo zabranjeno boardgameove četvrtkom?
...zato jer voliš naređivati, ili ima neki drugi razlog?


gle... zovemo se Udruga ljubitelja Zvjezdanih staza...
pa jel bi mogli barem onda u jednom od 2 sastanka tjedno pokazat da smo tamo zbog toga sto nam pise u imenu?
is that too much to ask?

osim toga nakon 23 (tj. kad vecina ljudi ode sa sastanka) mos igrat sto hoces dok nadlezni za kljuc prostorije ne kaze da je fajrunt... a ak se oces samo igrati -dodi samo nedjeljom

Citat:
Zasto nikad ne komentiras TNG epizode u TNG anketi?

forum oduzima mnogo vremena... kojeg nemam...
ko prvo, posto mi je TNG najdraza serija, znam da bi se mogao raspisat u nedogled (pisuci hvalospjeve Picardu) no kad razmislim koliko bi mi onda vremena otislo na forum... zakljucio sam da mi je bolje probat izbjec to i svest pisanje na forumu na minimum


-----------------------
:deda: Posao širi dok ne popuni raspoloživo vrijeme.

_________________
"Tko je zreo, brže truli!"
To find what you seek in the road of life, the best proverb of all is that which says: "Leave no stone unturned."
Have no fear, Batsla is here...


čet 22 svi, 2008 4:14 pm
Profil ICQ
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: PITAJ PREDSJEDNIKA
Da li i kako mogu dobiti zapisnik sa prosle (i po mogucnosti pretprosle) skupstine Udruge?

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


čet 22 svi, 2008 6:34 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 11:39 pm
Postovi: 1007
Lokacija: stara ružma
Post Re: PITAJ PREDSJEDNIKA
moze se dobiti... kako ...uz malo cekanja...


---------------------
:deda: Nije važno koliko plaćate čovjeka, nego koliko vas on košta.

_________________
"Tko je zreo, brže truli!"
To find what you seek in the road of life, the best proverb of all is that which says: "Leave no stone unturned."
Have no fear, Batsla is here...


čet 22 svi, 2008 6:45 pm
Profil ICQ
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 11:39 pm
Postovi: 1007
Lokacija: stara ružma
Post Re: PITAJ PREDSJEDNIKA
evo ljudi, odgovorit cu sam sebi na jedno pitanje:

Kako je bilo na skupstini?

Pa nakon slusanja stvarno svih, te nakon sto sam neprospavao nad tim sto se pricalo, postalo mi je konacno kristalno jasno, kao i bilo kojem outsideru, da mogu izvuci samo ovaj zakljucak:

Bolje da nista ne radimo, nego da se svadamo

i los sam predsjednik -te se zato micem s te pozicije i svih radnih tijela udruge.

Ova odluka je konacna.

_________________
"Tko je zreo, brže truli!"
To find what you seek in the road of life, the best proverb of all is that which says: "Leave no stone unturned."
Have no fear, Batsla is here...


pon 26 svi, 2008 10:26 am
Profil ICQ
Dai-zvizda
Dai-zvizda
Avatar

Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm
Postovi: 3972
Lokacija: U polju kukuruza
Naj Serija: ENT
Opis Stanja: Sranje
Post Re: PITAJ PREDSJEDNIKA
Jel mozemo li znat kako je doslo do takve tvoje odluke , bar mi kojima nije blizu skoknut do udruge , mi "outsajderi" clanovi !?

I slazem se s onim bolje nista nego ista .
Tj da bi trebalo board/forum maknut jer je odavno jasno da ne radi svoju funkciju , a trosi lovu od clanarine svih clanova udruge .

Valjda je zato i opstao jer ga nitko ne placa izravno iz svog djepa [punu cijenu] , bar ne vise , a kad drugi placa [ kolektiv] onda moze bit i pet clanova aktinvih , nije vazno ... :?

A izgleda ako ne promijenite neke ljude u koji vode board i moderiraju kao i udrugu , da ce se svest samo na 2 clana aktivna , admin 1 i admin 2 [pomocni]....ak onom drugom ne dosadi pa banira onog prvog ! :mrgreen:

Pozdrav

Ulica Hrvatskog Sabora 2

_________________
slika

Tehnika Pucanstvu !


pon 26 svi, 2008 10:54 am
Profil
Lieutenant Commander
Lieutenant Commander
Avatar

Pridružen/a: čet 27 tra, 2006 1:58 am
Postovi: 206
Lokacija: Bird of pray....(New model)
Post Re: PITAJ PREDSJEDNIKA
I sta sada? Jel to sala kao prvo ?!?

_________________
..." I am constant as a northern star! "....



http://www.kmt-ts.com


uto 27 svi, 2008 12:54 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 11:39 pm
Postovi: 1007
Lokacija: stara ružma
Post Re: PITAJ PREDSJEDNIKA
ne salim se. Prevrsili ste svaku mjeru u svojim teorijama tko je iza koga, tko utjece na koga, tko sto misli o kome -pretjerali ste.

Greske niste u stanju oprostiti kao normalni ljudi -pa onda svadajte se i mislite sto je tko mislio jer vam je to valjda zabavnije nego raditi kao ljudi.

Ocito se zbog tih teorija meni pocelo ne vjerovati da radim u najboljem interesu udruge -te mi se pocela odbijati poslusnost, dobijao sam cak i prijetnje sudom od nekoga koga sam smatrao prijateljem -a te prijetnje nisu tek puka zezancija vec su vrlo ozbiljne koliko god to netko pokusao opovrgnuti i pitam se: Da li je to nacin? Da li mi to treba? Mozda dobijem jos jednu prijetnju samo zato jer pisem ovo....

tako da..... nisam vise u stanju obavljati svoju duznost.

Osim toga -kada bih se i vratio kao predsjednik moja prva odluka bi bila gasenje foruma do daljnjega
-jer je izgubio smisao, jer je postao prljav


@buco -da imao sam cvrst stav, ali pretjerali su... pametniji popusta...

_________________
"Tko je zreo, brže truli!"
To find what you seek in the road of life, the best proverb of all is that which says: "Leave no stone unturned."
Have no fear, Batsla is here...


uto 27 svi, 2008 5:12 pm
Profil ICQ
Lieutenant
Lieutenant
Avatar

Pridružen/a: sub 08 tra, 2006 12:18 pm
Postovi: 180
Lokacija: USS Pridelands (NCC-74622)
Post Re: PITAJ PREDSJEDNIKA
Pa i to se dogodilo...

Nadam se da onaj dio udruge koji je ciljao na ovo duže vremena sada napokon sretan. Čovjeka ste dotjerali do ruba zato što je RADIO. Koncept koji očito mnogi od vas ovdje ne poznaju najbolje. Sjetite se kada ste prije imali toliko programa i aktivnosti u udruzi. Skoro svaki put kada dođemo na sastanak je nešto novo, zanimljivo. I to zato što se čovjek doma ubija i razmišlja kako da vam bude zabavno. A vi ovako...

Jedino svjetlo na kraju tunela je što svi članovi nisu takvi. Čini se da pravilo grupa stoji: trulež nikad nije većina, ali je najglasnija.

Budite sretni da ja nisam bio na njegovom mjestu jer mnogi od vas bi dobili vječni ban. I na forum i u udrugu. I to sam mu preporučao, no bio je dovoljno pošten i dobar da to nije učinio.

Ako vam se ne sviđa post, molim da ga prebacite u neki skriveni dio foruma, jer istima ja NEMAM PRISTUPA i ne mogu ovakve stvari staviti NIGDJE gdje ih ostali možda ne bi vidjeli (jer je u zadnje vrijeme postalo opasno kritizirati trulež), a na ilegalni način ista prava ne želim dobiti.

_________________
Don't use the force. Use a hammer!


uto 27 svi, 2008 9:02 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 320 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 22  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan