Sada je: sri 24 lip, 2026 3:09 pm.




Započni novu temu Odgovori  [ 16 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
 Izmisli svoju teoriju... 
Autor/ica Poruka
Inquisitor
Inquisitor
Avatar

Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am
Postovi: 7828
Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
Post Izmisli svoju teoriju...
...teoriju zavjere, kvaziznanstvenu teoriju ili sl.

da ja pocnem:

Uzmite plasticnu vrecicu i stavite jedan njezin rub u usta. I onda probajte disati na usta. Na taj nacin udisete vise kisika nego inace i tada vam krv bolje veze kiskik na sebe tr na taj nacin se mozete rijesiti bilo kakvog umora.
Zasto tada udisemo vise kisika nego inace? Pa objasnjenje je jednostavno... CO2 i dusik iz zraka se pri vecim brzinama lijepe na plasticne objekte (ovdje je u pitanju vrecica). Iznenadjujuce je to da je brzina zraka koju zrak postize prilikom udisanja dovoljno velika da se 42 % CO2 i disika zaljepi za vrecicu i tako unosite vise kisika u svoje tijelo... a svi znamo da je kisik dobar

naravno... nakon par upotrebi vrecicu bacite zbog nakupina co2 i dusika...

a tko nam je to do sada tajio... naftne kompanije i udruga za slobodu vrtnih patuljaka... zasto? tko zna... mozda ima veze sa novim proizvodom koji ce izaci na trziste tokom prve polovice 2008. ... necu sad ovdje javno reci ime tog proizvoda... tko zna tko nadzire ovaj forum... ali i ovo sto sam napisao je pametnom dosta

dao bi vam link sa vise informacija ali ga nikako ne mogu naci... ali citajte knjige i vidjet cete da sam u pravu

ne budite ovce... disite preko ruba vrecice i uzivajte u boljem zivotu!!

_________________
Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.
slika
slika


sub 22 pro, 2007 9:00 pm
Profil Web stranica
Captain
Captain
Avatar

Pridružen/a: pon 22 lis, 2007 2:12 pm
Postovi: 476
Lokacija: Đakovo
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Biti će bolje!!!
Post Re: Izmisli svoju teoriju...
A da stavimo malo ljepila u vrečicu???

_________________
slika
"Moramo vjerovati u sreću !!!
Jer kako bismo inaće mogli objasniti uspijeh onih koji nam nisu simpatični !?"


sub 22 pro, 2007 11:41 pm
Profil Web stranica
Environmentalist
Environmentalist
Avatar

Pridružen/a: pon 09 tra, 2007 12:50 am
Postovi: 2488
Lokacija: Zagreb, Croatia
Post Re: Izmisli svoju teoriju...
ČAROBNJAK je napisao/la:
A da stavimo malo ljepila u vrečicu???


buaghahahhahahaha... može i N2O ili He :mrgreen:

ovo za patuljke...u razredu smo potpisivali peticiju za oslobađanje vrtnih patuljaka. poslije smo čuli da su neki oslobođeni i da su im ponudili područje neke šume u njemačkoj i da su tamo sad sretni :lol:

_________________
Dif-tor heh smusma!


ned 23 pro, 2007 2:56 am
Profil Web stranica
Ensign
Ensign
Avatar

Pridružen/a: sri 26 ruj, 2007 5:26 pm
Postovi: 61
Lokacija: zagreb
Post Re: Izmisli svoju teoriju...
Chaky je napisao/la:
...teoriju zavjere, kvaziznanstvenu teoriju ili sl.

da ja pocnem:

Uzmite plasticnu vrecicu i stavite jedan njezin rub u usta. I onda probajte disati na usta. Na taj nacin udisete vise kisika nego inace i tada vam krv bolje veze kiskik na sebe tr na taj nacin se mozete rijesiti bilo kakvog umora.
Zasto tada udisemo vise kisika nego inace? Pa objasnjenje je jednostavno... CO2 i dusik iz zraka se pri vecim brzinama lijepe na plasticne objekte (ovdje je u pitanju vrecica). Iznenadjujuce je to da je brzina zraka koju zrak postize prilikom udisanja dovoljno velika da se 42 % CO2 i disika zaljepi za vrecicu i tako unosite vise kisika u svoje tijelo... a svi znamo da je kisik dobar

naravno... nakon par upotrebi vrecicu bacite zbog nakupina co2 i dusika...

a tko nam je to do sada tajio... naftne kompanije i udruga za slobodu vrtnih patuljaka... zasto? tko zna... mozda ima veze sa novim proizvodom koji ce izaci na trziste tokom prve polovice 2008. ... necu sad ovdje javno reci ime tog proizvoda... tko zna tko nadzire ovaj forum... ali i ovo sto sam napisao je pametnom dosta

dao bi vam link sa vise informacija ali ga nikako ne mogu naci... ali citajte knjige i vidjet cete da sam u pravu

ne budite ovce... disite preko ruba vrecice i uzivajte u boljem zivotu!!


imam svoju teoriju nastanka ljudskog roda koja otprilike glasi ovako:
prije cirka 100 tinjak tisuća godina ekipa malih zelenih(čitaj sivih) došla je zabunom na zemlju i vjerojatno im se pokvario pogon ili nešto(krepo komp ili navigacija ili nešto).i šta sad veli gazda? da nam nije dosadno, veli doktor od ovih majmuna napravit ćemo nekakva bića koja će nam služit .dobro veli gazda i dobri doktor se primi posla.nakon nekog vremena složi dve epruvete smješanih dnk majmuna i aliena i sav sretan pojuri gazdi da se pohvali ,zapne za štengu i razbije jednu. i eto nas !!!!!!!
mislim da smo samo neuspjeli experiment,jer kako drugačije objasniti sve ovo šta se događa na zemlji

ovo ti je poznato odnekud ?
osim toga od kad ti to vjeruješ u teorije zavjera ,urota,prisluškivanja,kontrole maila i interneta,ljudi u crnom.......

_________________
Good Alien is the best solution for ours World


pet 18 sij, 2008 1:39 pm
Profil
So Say We All
Avatar

Pridružen/a: pon 12 vel, 2007 9:20 am
Postovi: 4808
Lokacija: Between the thighs of Helen
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: Neću više da mislim na ........
Post Re: Izmisli svoju teoriju...
Evo jedna mala-velika teorija o gledanju u prošlost.

Sve što nam treba je jako moćan teleskop.

Gledamo kroz teleskop prema zvijezdama, slučajno primijetimo SuperNovu.
Da smo na to mjesto gledali golim okom tu eksploziju bi vidjeli (ako bi smo je uopće vidjeli) nakon nekog vremena, tj. vremena koliko treba da svijetlost stigne do našega oka.
Budući da je gledamo kroz teleskop, mi zapravo gledamo u prošlost.

Detaljniju analizu ne mogu dati, sav se zbunim ćim počnem razmišljati o tome.

_________________
slika

[Prikaz] Spoiler:
Ovo što si sad stisnuo/la su bila moja jajca, sudeći po tvom osmjehu na licu vidim da ti se svidjelo


čet 27 ožu, 2008 2:51 am
Profil ICQ
Inquisitor
Inquisitor
Avatar

Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am
Postovi: 7828
Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
Post Re: Izmisli svoju teoriju...
pa ne vidis teleskopom prije... nego bolje (vece)

osima ako ne koristis poseban teleskop iz americke tajne baze u coloradu... taj ti teleskop koristi posebne tesla-lece koje je tesla izmislo pred smrt... zato su ga i ubili...

_________________
Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.
slika
slika


čet 27 ožu, 2008 3:23 am
Profil Web stranica
So Say We All
Avatar

Pridružen/a: pon 12 vel, 2007 9:20 am
Postovi: 4808
Lokacija: Between the thighs of Helen
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: Neću više da mislim na ........
Post Re: Izmisli svoju teoriju...
Chaky je napisao/la:
pa ne vidis teleskopom prije... nego bolje (vece)
osima ako ne koristis poseban teleskop iz americke tajne baze u coloradu...


I mislio sam ne neki takav teleskop, ne na ove što se prodaju po trgovinama.

_________________
slika

[Prikaz] Spoiler:
Ovo što si sad stisnuo/la su bila moja jajca, sudeći po tvom osmjehu na licu vidim da ti se svidjelo


čet 27 ožu, 2008 1:10 pm
Profil ICQ
the Red Viper
Avatar

Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am
Postovi: 11340
Spol: Muški
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ε > 0
Post Re: Izmisli svoju teoriju...
je, je, ali na taj nacin se moze u biti gledati i u buducnost!!!

jer, naime, u biti, ovako:

sve sto trebamo pronaci je neki veliki ledeni objekt.
ok.
imas ledeni objekt? dobro.
sada.
on ce nam posluziti kao golemo ogledalo. jer led reflektira svjetlo od svoje povrsine.
ok.
e, sad, od tog ogledala odbijati ce se svjetlost koja dolazi iz naseg suncevog sustava, tocnije sa zemlje.
ok.
e, sad postaje zanimljivo. recimo da svjetlosti treba x vremena da dođe od zemlje do tog zrcala. i recimo da se zemlja i to zrcalo gibaju jedno prema drugome.
ok.
dakle, kad slika suncevog sustava dođe do tog zrcala i ide se od njega odbiti, a buduci da se zrcalo krece prema zemlji, toj svjetlosti ce sada put koji mora preci biti manji (jer ce zrcalo biti blize, ne?)
ok.
dakle, vrijeme koje je potrebno da se svjetlost vrati oznacimo sa x-q, q je pozitivan realan broj.
ok.
e, sad, primjetite da ako se oduzme (x-q)-x (sto je u biti vrijeme koje treba da svjetlost dođe do zrcala i vrati se nazad) dobije se u biti -q, a q je pozitivan broj!!! dakle svjetlost se vrati prije nego sto uopce krene!!!
ok.
dakle, uz teleskop dovoljne rezolucije mi u biti mozemo gledati u buducnost!!!
uzbudljivo, nije li?

_________________
"Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.


pet 28 ožu, 2008 2:34 am
Profil ICQ Web stranica
So Say We All
Avatar

Pridružen/a: pon 12 vel, 2007 9:20 am
Postovi: 4808
Lokacija: Between the thighs of Helen
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: Neću više da mislim na ........
Post Re: Izmisli svoju teoriju...
morati ćeš mi ovo gore bolje protumačiti, ne uspijevam sve pohvatati.

_________________
slika

[Prikaz] Spoiler:
Ovo što si sad stisnuo/la su bila moja jajca, sudeći po tvom osmjehu na licu vidim da ti se svidjelo


pet 28 ožu, 2008 10:20 am
Profil ICQ
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: Izmisli svoju teoriju...
Chaky je napisao/la:
...teoriju zavjere, kvaziznanstvenu teoriju ili sl.

da ja pocnem:

Uzmite plasticnu vrecicu i stavite jedan njezin rub u usta. I onda probajte disati na usta. Na taj nacin udisete vise kisika nego inace i tada vam krv bolje veze kiskik na sebe tr na taj nacin se mozete rijesiti bilo kakvog umora.
Zasto tada udisemo vise kisika nego inace? Pa objasnjenje je jednostavno... CO2 i dusik iz zraka se pri vecim brzinama lijepe na plasticne objekte (ovdje je u pitanju vrecica). Iznenadjujuce je to da je brzina zraka koju zrak postize prilikom udisanja dovoljno velika da se 42 % CO2 i disika zaljepi za vrecicu i tako unosite vise kisika u svoje tijelo... a svi znamo da je kisik dobar

naravno... nakon par upotrebi vrecicu bacite zbog nakupina co2 i dusika...

a tko nam je to do sada tajio... naftne kompanije i udruga za slobodu vrtnih patuljaka... zasto? tko zna... mozda ima veze sa novim proizvodom koji ce izaci na trziste tokom prve polovice 2008. ... necu sad ovdje javno reci ime tog proizvoda... tko zna tko nadzire ovaj forum... ali i ovo sto sam napisao je pametnom dosta

dao bi vam link sa vise informacija ali ga nikako ne mogu naci... ali citajte knjige i vidjet cete da sam u pravu

ne budite ovce... disite preko ruba vrecice i uzivajte u boljem zivotu!!



...ok, po toj tvojoj teoriji ja bi imao bolja vremena na utrkama da trčim s plastičom vrečicom na glavi?
Organizam bi mi dobio više kisika, te bi umor bio u manjem postotku... :-s :-s :-s :-s :-s :-s :-s :-s :-s :-s

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


ned 30 ožu, 2008 1:21 am
Profil ICQ Web stranica
Fi'ta Gul
Fi'ta Gul
Avatar

Pridružen/a: pet 19 svi, 2006 2:09 pm
Postovi: 6485
Lokacija: Cardassia Prime
Post Re: Izmisli svoju teoriju...
Mr.bobo je napisao/la:
Chaky je napisao/la:
...teoriju zavjere, kvaziznanstvenu teoriju ili sl.

da ja pocnem:

Uzmite plasticnu vrecicu i stavite jedan njezin rub u usta. I onda probajte disati na usta. Na taj nacin udisete vise kisika nego inace i tada vam krv bolje veze kiskik na sebe tr na taj nacin se mozete rijesiti bilo kakvog umora.
Zasto tada udisemo vise kisika nego inace? Pa objasnjenje je jednostavno... CO2 i dusik iz zraka se pri vecim brzinama lijepe na plasticne objekte (ovdje je u pitanju vrecica). Iznenadjujuce je to da je brzina zraka koju zrak postize prilikom udisanja dovoljno velika da se 42 % CO2 i disika zaljepi za vrecicu i tako unosite vise kisika u svoje tijelo... a svi znamo da je kisik dobar

naravno... nakon par upotrebi vrecicu bacite zbog nakupina co2 i dusika...

a tko nam je to do sada tajio... naftne kompanije i udruga za slobodu vrtnih patuljaka... zasto? tko zna... mozda ima veze sa novim proizvodom koji ce izaci na trziste tokom prve polovice 2008. ... necu sad ovdje javno reci ime tog proizvoda... tko zna tko nadzire ovaj forum... ali i ovo sto sam napisao je pametnom dosta

dao bi vam link sa vise informacija ali ga nikako ne mogu naci... ali citajte knjige i vidjet cete da sam u pravu

ne budite ovce... disite preko ruba vrecice i uzivajte u boljem zivotu!!



...ok, po toj tvojoj teoriji ja bi imao bolja vremena na utrkama da trčim s plastičom vrečicom na glavi?
Organizam bi mi dobio više kisika, te bi umor bio u manjem postotku... :-s :-s :-s :-s :-s :-s :-s :-s :-s :-s

Uzmi si 2 paketa po 100 komada vrećica i probaj na polumaratonu. :mrgreen:

_________________
William T. Riker: "Fate. Protects fools, little children and ships named Enterprise."


ned 30 ožu, 2008 11:33 pm
Profil ICQ Web stranica
the Red Viper
Avatar

Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am
Postovi: 11340
Spol: Muški
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ε > 0
Post Re: Izmisli svoju teoriju...
BrickTop je napisao/la:
morati ćeš mi ovo gore bolje protumačiti, ne uspijevam sve pohvatati.

lol.
ok.
od gdje da pocnem.
uglavnom, imas livadu, dođe bik, popase travu, ode u stalu, prozvace i provari i onda od toga napravi bulshit.
dakle, sto pisac ovdje hoce reci je da... ma skuzili ste vec :mrgreen:

_________________
"Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.


pon 31 ožu, 2008 12:11 am
Profil ICQ Web stranica
Inquisitor
Inquisitor
Avatar

Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am
Postovi: 7828
Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
Post Re: Izmisli svoju teoriju...
Mr.bobo je napisao/la:

...ok, po toj tvojoj teoriji ja bi imao bolja vremena na utrkama da trčim s plastičom vrečicom na glavi?
Organizam bi mi dobio više kisika, te bi umor bio u manjem postotku... :-s :-s :-s :-s :-s :-s :-s :-s :-s :-s

pa ne... ne drzis vrecicu na glavi... nego pored glave... samo jedan rub vrecice drzis u ustima... ostalo pored ili ispred sebe...

_________________
Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.
slika
slika


pon 31 ožu, 2008 6:39 pm
Profil Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Izmisli svoju teoriju...
@Čaki ... s obzirom da si pokrenuo ovu temu, da pitam: jel se tu smije staviti teorija zavjere koja ukljucuje RL ljude? :twisted:
(ovo mi se cini kao dobar topik gdje mozes s***i kolko oces a da te se ne smije shvatiti skroz ozbiljno... RPG topic :D )

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


pet 16 svi, 2008 4:58 pm
Profil
Inquisitor
Inquisitor
Avatar

Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am
Postovi: 7828
Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
Post Re: Izmisli svoju teoriju...
a pisi sto zelis a modovi ce odrediti da li je ontopic ili ne... nije to moj posao ;)

_________________
Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.
slika
slika


pet 16 svi, 2008 9:32 pm
Profil Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 16 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan