Sada je: čet 25 lip, 2026 6:00 pm.




Započni novu temu Odgovori  [ 71 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
 Najgluplji događaj u svih 7 sezona? 
Autor/ica Poruka
the Red Viper
Avatar

Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am
Postovi: 11340
Spol: Muški
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ε > 0
Post Re: Najgluplji događaj u svih 7. sezona
nermin_st je napisao/la:
A sad zadnja epizoda. Smrt Siska to mi nikako ne leži.

sisko nije mrtav ;)

on je samo otisao na kavu da prophetsima.

_________________
"Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.


ned 09 ožu, 2008 1:13 pm
Profil ICQ Web stranica
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: čet 17 kol, 2006 11:19 pm
Postovi: 982
Lokacija: BiH
Naj Serija: TNG
Naj Film: Nemesis
Koje si vrste?: Human
Post Re: Najgluplji događaj u svih 7. sezona
Ant je napisao/la:
sisko nije mrtav ;)

on je samo otisao na kavu da prophetsima.

A pa naravno. :D

_________________
slika
Live now, make now always the most precious time. Now will never come again.


ned 09 ožu, 2008 5:46 pm
Profil Web stranica
Trill symbiont
Trill symbiont
Avatar

Pridružen/a: čet 12 srp, 2007 11:32 pm
Postovi: 2043
Lokacija: Zagreb
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: XI
Post Re: Najgluplji događaj u svih 7. sezona
Ant je napisao/la:
nermin_st je napisao/la:
A sad zadnja epizoda. Smrt Siska to mi nikako ne leži.

sisko nije mrtav ;)

on je samo otisao na kavu da prophetsima.


Prophetsi ne znaju kaj je kava 8)

_________________
It's me. Dax !


ned 09 ožu, 2008 6:49 pm
Profil ICQ
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: Najgluplji događaj u svih 7. sezona
nermin_st je napisao/la:
Ant je napisao/la:
sisko nije mrtav ;)

on je samo otisao na kavu da prophetsima.

A pa naravno. :D



...činjenica je da se još nije vratio :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


pon 10 ožu, 2008 4:09 am
Profil ICQ Web stranica
the Red Viper
Avatar

Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am
Postovi: 11340
Spol: Muški
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ε > 0
Post Re: Najgluplji događaj u svih 7. sezona
Ezri je napisao/la:
Prophetsi ne znaju kaj je kava 8)

da, istina, oni su poslovali sa Siskom, a ne Janewayicom :mrgreen:

_________________
"Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.


pon 10 ožu, 2008 2:29 pm
Profil ICQ Web stranica
Fi'ta Gul
Fi'ta Gul
Avatar

Pridružen/a: pet 19 svi, 2006 2:09 pm
Postovi: 6485
Lokacija: Cardassia Prime
Post Re: Najgluplji događaj u svih 7. sezona
Ant je napisao/la:
Ezri je napisao/la:
Prophetsi ne znaju kaj je kava 8)

da, istina, oni su poslovali sa Siskom, a ne Janewayicom :mrgreen:

Tak je, i on ih je naučio što je raktadžino.

_________________
William T. Riker: "Fate. Protects fools, little children and ships named Enterprise."


pon 10 ožu, 2008 2:29 pm
Profil ICQ Web stranica
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: čet 17 kol, 2006 11:19 pm
Postovi: 982
Lokacija: BiH
Naj Serija: TNG
Naj Film: Nemesis
Koje si vrste?: Human
Post Re: Najgluplji događaj u svih 7. sezona
Mr.bobo je napisao/la:

...činjenica je da se još nije vratio :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A čuj, sve je moguće. :mrgreen:

TerNek je napisao/la:
Tak je, i on ih je naučio što je raktadžino.

Hehe. Upravo tako. :mrgreen: :mrgreen:

_________________
slika
Live now, make now always the most precious time. Now will never come again.


pon 10 ožu, 2008 6:37 pm
Profil Web stranica
The Traveler
The Traveler
Avatar

Pridružen/a: sub 05 sij, 2008 1:38 pm
Postovi: 1198
Lokacija: In the Pale Moonlight
Naj Serija: TNG
Post Re: Najgluplji događaj u svih 7. sezona
Prvi najgluplji događaj.
Najgluplja epizoda: Sons of Mogh.
Kad sam vidio naslov, očekivao sam nešto spektakularno, a na kraju jedna od najvećih sramota za star trek.

Da podsjetim one koje se ne sjećaju... Kurn dolazi na DS9 i traži od Worfa da ga ubije. To je častan obred u skladu s klingonskom kulturom. Kurn se osjećao osramoćenim zbog Worfovih postupaka u epizodi Way of the Warrior.

Kurn i Worf sve prirede u kabini, cijela molitva prođe i Worf mu zabije nož u prsa. Tada odjednom uleti poznavateljica klingonske kulture (Jadzia Dax) i teleportira Kurna u ambulantu. Možete misliti kako se klingonac osjećao kad se probudio živ i zdrav pred federacijskim doktorom. :-& #-o
I onda na kraju svi se onako izgalame na Worfa: Odo (ajde dobro njemu ništa ne zamjeram. čovjek ne zna), ali onakvu reakciju od Siska nisam očekivao. Kakve ima veze što ga je htio ubiti ako je to u skladu s klingonskim običajima. To je sada kao da zabrani Jadziji da se moli i pozatvara sve one hramove na DS9-u.

Sada će neki reći: Ubojstvo je nešto drugo... ali nije tako
Podsjećam vas na jednu epizodu TNG-a kad je Worfu bila slomljena kralježnica. Worf se osjećao sramotno i tražio je od Rikera da ga ubije. Riker ga ipak nije mogao ubiti, ali da je htio Picard ne bi imao ništa protiv. To je u skladu s klingonskom tradicijom.

I onda na kraju epizode Bashir bez Kurnova pristanka mu izbriše pamćenje. :shock: U jednoj epizodi DS9-a je Bashir odbijao Sisku spasiti život jer nije imao njegov pristanak, a ovdje pacijentu bez njegova pristanka izbriše pamćenje. Pa mislim... gdje je tu etika i moral. Sramota. A samo zato što ga je zamolila grstava Jadzia. Ne mogu opisati koliko mi se zgadila u toj epizodi.

Morao sam ovo izbaciti iz sebe, jer će mi taj događaj možda biti u magli kad ta epizoda bude prikazana na TV-u.


Evo jedan drugi najgluplji događaj.
Pogledajte Odov citat u mom signatureu. Pravda ne pita za prijateljstvo ili LJUBAV. A čak je Odo pogazio tu svoju riječ u jednoj epizodi, a zbog koga... koga drugog nego Kire. Na postaji je bio jedan Bajoranac koji je prodavao neke vjerske gluposti i Odo ga je uhitio jer nije imao dozvolu. A onda dođe Kira: Pa on je vjernik, imao je dobre namjere, sav bi prihod otišao bajorskoj sirčadi.... i ostale gadosti.... Odo je napočetku oklijevao ali zbog pritiska LJUBAVI je pogazio svoju riječ. Sramota!!!


Treći najgluplji događaj.
Kada u epizodi Sacrifice of Angels proroci unište u treptaju oka 2000 jem'hadarskih brodova. A zašto su uništili baš te brodove, a ne federacijske. Zato što je Sisko bio u tolikom očaju da ih je to molio. Kakvi su to bogovi kad uništavaju jedan život da bi spasili drugi. Tako su samo učinili da ih Bajorci još više zavole. A znamo kako su bajoranci primitivni. Proroci su ništa drugo nego Alieni koji žive u crvotočini i koji poznaju prošlost i budućnost. Takvih vrsta u svemiru ima koliko hoćeš. Kao Q na primjer. Baš oni promatraju i slušaju bajoranske molitve i uslišuju ih.... Dobro, sad sam malo skrenuo s teme, ali nema veze.
Da je u toj epizodi, prvo kod proroka došao neki vorta i rekao im da unište federacijske brodove, oni bi to učinili. Baš jadno.

Za kraj, klasika gluposti i iritacije je rečenica: "My Child" :mrgreen:

_________________
Picard: With first link, the chain is forged. The first speech censured, the first thought forbidden, the first freedom denied, chains us all irrevocably.
Sisko: There's an old saying: Fortune favors the bold.
Odo: There's no room in justice for loyalty, friendship or love.
slika


čet 07 kol, 2008 9:26 pm
Profil
Trill symbiont
Trill symbiont
Avatar

Pridružen/a: čet 12 srp, 2007 11:32 pm
Postovi: 2043
Lokacija: Zagreb
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: XI
Post Re: Najgluplji događaj u svih 7. sezona
Lore, vidim da jako pratiš ST i dosta znaš, ali mislim da malo previše uzimaš k srcu neke stvari. To je serija, normalno da se krši scenarij zbog ovoga ili onoga... Nebi bilo zanimljivo da toga nema. Osim trekijima oka sokolova koji sve primjete, ona postaje iritantno.

_________________
It's me. Dax !


čet 07 kol, 2008 11:20 pm
Profil ICQ
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: Najgluplji događaj u svih 7. sezona
...ma nije on to jako uzeo ka srcu...
...naveo je samo tri glupa događaja...
...iako znamo da ih je bilo mnogo više... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ;)

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


pet 08 kol, 2008 12:31 am
Profil ICQ Web stranica
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9995
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: Najgluplji događaj u svih 7. sezona
Najgluplji događaj su mi ovi:
-ubojstvo Jadzie :thumbs3: :(
-Iritantna babetina Win :evil: :thumbs3:
-Gul Dukat ko neki vjernik :thumbs3:

_________________
“Truth is truth. How you deal with it is up to you.” – Camina Drummer

slika

ST battles audio/video tribute!


sri 25 vel, 2009 12:38 am
Profil YIM Web stranica
Kingslayer
Kingslayer
Avatar

Pridružen/a: sri 24 svi, 2006 7:39 pm
Postovi: 5995
Lokacija: Dorne
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Krivo neshvaćeno...
Post Re: Najgluplji događaj u svih 7. sezona
Definitivno ubojstvo Jadzije... :cry:

Idući bi bio Dukat/vjerski fanatik. #-o

_________________
slika


sri 25 vel, 2009 1:50 am
Profil Web stranica
the Red Viper
Avatar

Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am
Postovi: 11340
Spol: Muški
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ε > 0
Post Re: Najgluplji događaj u svih 7. sezona
joj, meni je totalno glupa ona scena kad se Dominijski brodovi cloakaju!

_________________
"Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.


sri 25 vel, 2009 2:09 am
Profil ICQ Web stranica
Kingslayer
Kingslayer
Avatar

Pridružen/a: sri 24 svi, 2006 7:39 pm
Postovi: 5995
Lokacija: Dorne
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Krivo neshvaćeno...
Post Re: Najgluplji događaj u svih 7. sezona
Ant je napisao/la:
joj, meni je totalno glupa ona scena kad se Dominijski brodovi cloakaju!


Meni je još gluplja ona kada nikako da se odcloakaju... :lolsmjeh:

_________________
slika


sri 25 vel, 2009 2:44 am
Profil Web stranica
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: Najgluplji događaj u svih 7. sezona
Najgluplje je to što Bajor nije postao član federacije, a zbog toga je i počela cijela ta serija.


sri 25 vel, 2009 10:59 am
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 71 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan