Sada je: čet 25 lip, 2026 4:51 pm.




Započni novu temu Odgovori  [ 431 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Sljedeća
 Što trenutno čitate? 
Autor/ica Poruka
Inquisitor
Inquisitor
Avatar

Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am
Postovi: 7828
Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
Post Re: Što trenutno čitate?
strip (endem) i jedna futura ... za 2 kn
sf knjigu (glasovi oluje) za 20 kn i chic-lit knjigu (naslov koje sam vec zaboravio) za lil'mee za 40-tak kuna
i pola knjige jednoj frendici za rodjendan (drugu polovicu je kupila lil'mee :) )

a i dobio sam par knjiga od lil'mee (best of SF 1986, kuke za sunke - domace horror price... vjerojatno o racunima za plin i sl. :) )

ali od toga svega jos nikaj ne citam... ali budem uskoro... nadam se :)

_________________
Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.
slika
slika


pon 12 stu, 2007 4:48 pm
Profil Web stranica
Predsjednica
Predsjednica
Avatar

Pridružen/a: pet 05 svi, 2006 7:11 pm
Postovi: 2008
Lokacija: where no WOMAN has gone before....
Spol: Ženski
Naj Serija: TOS
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: Human
Post Re: Što trenutno čitate?
Upravo pročitala Harry Pottera i Darove Smrti tak mi je žao još nemrem vjerovati da je to zadnja knjiga-sad počinjem čitati od Stephena Kinga Ono(It)..
A na interliberu sam kupila dvije SFzbirke priča na štandu SFere:
-"Kap crne svijetlosti" i "Zagreb 2094."
-Te zbirku "Bludućnost"

I još jednan horor roman -"Kuke za šunke"

A šta je moja stara još knjiga doteglila nije za nabrajanje...ja sam prezadovoljna kupljenim :mrgreen:

_________________
Yeah, I am harsh. I'm also demanding, stubborn, self-sufficient, and always right ;)


pon 12 stu, 2007 4:51 pm
Profil
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: Što trenutno čitate?
...zaboravih napomenuti da sam susreo TDU i Barbie na ulazu u interliber...
...a i puno ekipe s faxa je bilo tamo...

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


pon 12 stu, 2007 4:54 pm
Profil ICQ Web stranica
Predsjednica
Predsjednica
Avatar

Pridružen/a: pet 05 svi, 2006 7:11 pm
Postovi: 2008
Lokacija: where no WOMAN has gone before....
Spol: Ženski
Naj Serija: TOS
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: Human
Post Re: Što trenutno čitate?
Mr.bobo je napisao/la:
...zaboravih napomenuti da sam susreo TDU i Barbie na ulazu u interliber...
...a i puno ekipe s faxa je bilo tamo...

DA uz Bobu ja sam još srela predsjednika Gaie(s Essekona) i još neke ljude s konova

_________________
Yeah, I am harsh. I'm also demanding, stubborn, self-sufficient, and always right ;)


pon 12 stu, 2007 5:00 pm
Profil
Counselor
Counselor
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 1:12 am
Postovi: 3252
Lokacija: treći kamenčić od sunca :)
Post Re: Što trenutno čitate?
a chaky i ja smo sreli tom'cata i cyberneticusa :)

ja sam kupila leksikon hrvatskih pisaca (treba mi za fax...200kn je bio a inače je dosta skuplji pa sam iskoristila priliku), lingvistiku za početnike (nisam baš početnik, studiram to al ajd :mrgreen: ) + uz to sam dobila lift - zbirku kratkih priča koje je skupio monitor.hr. kupila sam si i tri kuharice iz jutarnjeg (tjestenina, lagana prehrana i sirevi, jaja i slično), neki sexy roman koji je bio jeftin :mrgreen: , chakyju dvije knjige, frendici smo skupa kupili tu knjigu za poklon...još mi je chaky kupio jednu knjigu rujane jeger, i dvije knjige za kunu :mrgreen: - boju magije (pratchett) i neki krimić. mislim da je to to :)

a trenutno čitam lift :biggrinlove:

_________________
njanjanja


pon 12 stu, 2007 7:53 pm
Profil
So Say We All
Avatar

Pridružen/a: pon 12 vel, 2007 9:20 am
Postovi: 4808
Lokacija: Between the thighs of Helen
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: Neću više da mislim na ........
Post Re: Što trenutno čitate?
Dan Simmons - Olimp

Ta ljubitelje Trojanskog Rata, i tvrdog SF-a.

_________________
slika

[Prikaz] Spoiler:
Ovo što si sad stisnuo/la su bila moja jajca, sudeći po tvom osmjehu na licu vidim da ti se svidjelo


pon 25 vel, 2008 1:40 am
Profil ICQ
Inquisitor
Inquisitor
Avatar

Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am
Postovi: 7828
Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
Post Re: Što trenutno čitate?
"Seinfeld i filozofija" :)

_________________
Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.
slika
slika


pon 25 vel, 2008 7:30 pm
Profil Web stranica
Trill symbiont
Trill symbiont
Avatar

Pridružen/a: čet 12 srp, 2007 11:32 pm
Postovi: 2043
Lokacija: Zagreb
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: XI
Post Re: Što trenutno čitate?
Pomrčina, Stephenie Meyer

Topla preporuka ( ali to je treća knjiga od tri, na autoričinoj stranici potražite ostale)

_________________
It's me. Dax !


pon 25 vel, 2008 9:25 pm
Profil ICQ
Njegova Debela Eminencija
Njegova Debela Eminencija
Avatar

Pridružen/a: uto 11 tra, 2006 11:35 pm
Postovi: 1131
Lokacija: Elsewhen
Post Re: Što trenutno čitate?
Procitao "Grand designs" od hrpe autora, serija prica o Starfleet Corps of Engineers timu sa broda USS Da Vinci. Jako zanimljive price i dobro obradjeni problemi, toplo preporucam.

_________________
"Telling truth is just an excuse for a lack of imagination."Garak, DS9


sri 05 ožu, 2008 1:41 am
Profil Web stranica
So Say We All
Avatar

Pridružen/a: pon 12 vel, 2007 9:20 am
Postovi: 4808
Lokacija: Between the thighs of Helen
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: Neću više da mislim na ........
Post Re: Što trenutno čitate?
Završio sa čitanjem Olimpa.
Pouka koju daje knjiga je dosta i doista fantastična.
Mozak ljudskog genija je u stanju stvarati nove svemire sa vlastitim povijestima koji mogu dovesti do utopije, a isto tako mogu dovesti i do kaosa.

_________________
slika

[Prikaz] Spoiler:
Ovo što si sad stisnuo/la su bila moja jajca, sudeći po tvom osmjehu na licu vidim da ti se svidjelo


sri 05 ožu, 2008 2:13 am
Profil ICQ
luda baba
luda baba
Avatar

Pridružen/a: čet 30 kol, 2007 11:53 pm
Postovi: 1471
Lokacija: Middle-Earth
Post Re: Što trenutno čitate?
Virginia Woolf: Vlastita soba
Marija Jurić Zagorka: Tajna Krvavog mosta

@ BrickTop - unaprijed se ispricavam, bit cu bezobrazna
[umisljeni komparatist]iskreno se nadam da je knjiga puno bolja od tvog kratkog prikaza[/umisljeni komparatist]

_________________
slika


sri 05 ožu, 2008 4:27 pm
Profil ICQ
So Say We All
Avatar

Pridružen/a: pon 12 vel, 2007 9:20 am
Postovi: 4808
Lokacija: Between the thighs of Helen
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: Neću više da mislim na ........
Post Re: Što trenutno čitate?
Lucrezia BORGia je napisao/la:
@ BrickTop - unaprijed se ispricavam, bit cu bezobrazna
[umisljeni komparatist]iskreno se nadam da je knjiga puno bolja od tvog kratkog prikaza[/umisljeni komparatist]


A jesi vidjela detaljniji osvrt?
viewtopic.php?p=70793#p70793

_________________
slika

[Prikaz] Spoiler:
Ovo što si sad stisnuo/la su bila moja jajca, sudeći po tvom osmjehu na licu vidim da ti se svidjelo


sri 05 ožu, 2008 4:30 pm
Profil ICQ
luda baba
luda baba
Avatar

Pridružen/a: čet 30 kol, 2007 11:53 pm
Postovi: 1471
Lokacija: Middle-Earth
Post Re: Što trenutno čitate?
@ Brick - zlato moje, evo procitah. to nije osvrt, to je prepricana fabula... :wink:

_________________
slika


sri 05 ožu, 2008 4:36 pm
Profil ICQ
So Say We All
Avatar

Pridružen/a: pon 12 vel, 2007 9:20 am
Postovi: 4808
Lokacija: Between the thighs of Helen
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: Neću više da mislim na ........
Post Re: Što trenutno čitate?
Lucrezia BORGia je napisao/la:
@ Brick - zlato moje, evo procitah. to nije osvrt, to je prepricana fabula... :wink:


Točnije, osvrt sa fabulom :mrgreen:

_________________
slika

[Prikaz] Spoiler:
Ovo što si sad stisnuo/la su bila moja jajca, sudeći po tvom osmjehu na licu vidim da ti se svidjelo


sri 05 ožu, 2008 4:39 pm
Profil ICQ
luda baba
luda baba
Avatar

Pridružen/a: čet 30 kol, 2007 11:53 pm
Postovi: 1471
Lokacija: Middle-Earth
Post Re: Što trenutno čitate?
BrickTop je napisao/la:
Lucrezia BORGia je napisao/la:
@ Brick - zlato moje, evo procitah. to nije osvrt, to je prepricana fabula... :wink:


Točnije, osvrt sa fabulom :mrgreen:

OMFG, daj... molim te, nemoj... stani... stop talking!

slika

_________________
slika


sri 05 ožu, 2008 4:41 pm
Profil ICQ
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 431 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan