| Autor/ica |
Poruka |
|
Inquisitor
Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am Postovi: 7828 Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
|
 Re: Što trenutno čitate?
strip (endem) i jedna futura ... za 2 kn sf knjigu (glasovi oluje) za 20 kn i chic-lit knjigu (naslov koje sam vec zaboravio) za lil'mee za 40-tak kuna i pola knjige jednoj frendici za rodjendan (drugu polovicu je kupila lil'mee  ) a i dobio sam par knjiga od lil'mee (best of SF 1986, kuke za sunke - domace horror price... vjerojatno o racunima za plin i sl.  ) ali od toga svega jos nikaj ne citam... ali budem uskoro... nadam se 
_________________ Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.

|
| pon 12 stu, 2007 4:48 pm |
|
 |
|
Predsjednica
Pridružen/a: pet 05 svi, 2006 7:11 pm Postovi: 2008 Lokacija: where no WOMAN has gone before.... Spol: Ženski Naj Serija: TOS Naj Film: First Contact Koje si vrste?: Human
|
 Re: Što trenutno čitate?
Upravo pročitala Harry Pottera i Darove Smrti tak mi je žao još nemrem vjerovati da je to zadnja knjiga-sad počinjem čitati od Stephena Kinga Ono(It).. A na interliberu sam kupila dvije SFzbirke priča na štandu SFere: -"Kap crne svijetlosti" i "Zagreb 2094." -Te zbirku "Bludućnost" I još jednan horor roman -"Kuke za šunke" A šta je moja stara još knjiga doteglila nije za nabrajanje...ja sam prezadovoljna kupljenim 
_________________ Yeah, I am harsh. I'm also demanding, stubborn, self-sufficient, and always right
|
| pon 12 stu, 2007 4:51 pm |
|
 |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
 Re: Što trenutno čitate?
...zaboravih napomenuti da sam susreo TDU i Barbie na ulazu u interliber... ...a i puno ekipe s faxa je bilo tamo...
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| pon 12 stu, 2007 4:54 pm |
|
 |
|
Predsjednica
Pridružen/a: pet 05 svi, 2006 7:11 pm Postovi: 2008 Lokacija: where no WOMAN has gone before.... Spol: Ženski Naj Serija: TOS Naj Film: First Contact Koje si vrste?: Human
|
 Re: Što trenutno čitate?
Mr.bobo je napisao/la: ...zaboravih napomenuti da sam susreo TDU i Barbie na ulazu u interliber... ...a i puno ekipe s faxa je bilo tamo... DA uz Bobu ja sam još srela predsjednika Gaie(s Essekona) i još neke ljude s konova
_________________ Yeah, I am harsh. I'm also demanding, stubborn, self-sufficient, and always right
|
| pon 12 stu, 2007 5:00 pm |
|
 |
|
Counselor
Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 1:12 am Postovi: 3252 Lokacija: treći kamenčić od sunca :)
|
 Re: Što trenutno čitate?
a chaky i ja smo sreli tom'cata i cyberneticusa  ja sam kupila leksikon hrvatskih pisaca (treba mi za fax...200kn je bio a inače je dosta skuplji pa sam iskoristila priliku), lingvistiku za početnike (nisam baš početnik, studiram to al ajd  ) + uz to sam dobila lift - zbirku kratkih priča koje je skupio monitor.hr. kupila sam si i tri kuharice iz jutarnjeg (tjestenina, lagana prehrana i sirevi, jaja i slično), neki sexy roman koji je bio jeftin  , chakyju dvije knjige, frendici smo skupa kupili tu knjigu za poklon...još mi je chaky kupio jednu knjigu rujane jeger, i dvije knjige za kunu  - boju magije (pratchett) i neki krimić. mislim da je to to a trenutno čitam lift 
_________________ njanjanja
|
| pon 12 stu, 2007 7:53 pm |
|
 |
|
So Say We All
Pridružen/a: pon 12 vel, 2007 9:20 am Postovi: 4808 Lokacija: Between the thighs of Helen Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: XI Opis Stanja: Neću više da mislim na ........
|
 Re: Što trenutno čitate?
Dan Simmons - OlimpTa ljubitelje Trojanskog Rata, i tvrdog SF-a.
_________________
Ovo što si sad stisnuo/la su bila moja jajca, sudeći po tvom osmjehu na licu vidim da ti se svidjelo
|
| pon 25 vel, 2008 1:40 am |
|
 |
|
Inquisitor
Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am Postovi: 7828 Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
|
 Re: Što trenutno čitate?
"Seinfeld i filozofija" 
_________________ Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.

|
| pon 25 vel, 2008 7:30 pm |
|
 |
|
Trill symbiont
Pridružen/a: čet 12 srp, 2007 11:32 pm Postovi: 2043 Lokacija: Zagreb Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: XI
|
 Re: Što trenutno čitate?
Pomrčina, Stephenie Meyer
Topla preporuka ( ali to je treća knjiga od tri, na autoričinoj stranici potražite ostale)
_________________ It's me. Dax !
|
| pon 25 vel, 2008 9:25 pm |
|
 |
|
Njegova Debela Eminencija
Pridružen/a: uto 11 tra, 2006 11:35 pm Postovi: 1131 Lokacija: Elsewhen
|
 Re: Što trenutno čitate?
Procitao "Grand designs" od hrpe autora, serija prica o Starfleet Corps of Engineers timu sa broda USS Da Vinci. Jako zanimljive price i dobro obradjeni problemi, toplo preporucam.
_________________ "Telling truth is just an excuse for a lack of imagination."Garak, DS9
|
| sri 05 ožu, 2008 1:41 am |
|
 |
|
So Say We All
Pridružen/a: pon 12 vel, 2007 9:20 am Postovi: 4808 Lokacija: Between the thighs of Helen Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: XI Opis Stanja: Neću više da mislim na ........
|
 Re: Što trenutno čitate?
Završio sa čitanjem Olimpa. Pouka koju daje knjiga je dosta i doista fantastična. Mozak ljudskog genija je u stanju stvarati nove svemire sa vlastitim povijestima koji mogu dovesti do utopije, a isto tako mogu dovesti i do kaosa.
_________________
Ovo što si sad stisnuo/la su bila moja jajca, sudeći po tvom osmjehu na licu vidim da ti se svidjelo
|
| sri 05 ožu, 2008 2:13 am |
|
 |
|
luda baba
Pridružen/a: čet 30 kol, 2007 11:53 pm Postovi: 1471 Lokacija: Middle-Earth
|
 Re: Što trenutno čitate?
Virginia Woolf: Vlastita soba Marija Jurić Zagorka: Tajna Krvavog mosta
@ BrickTop - unaprijed se ispricavam, bit cu bezobrazna [umisljeni komparatist]iskreno se nadam da je knjiga puno bolja od tvog kratkog prikaza[/umisljeni komparatist]
_________________
|
| sri 05 ožu, 2008 4:27 pm |
|
 |
|
So Say We All
Pridružen/a: pon 12 vel, 2007 9:20 am Postovi: 4808 Lokacija: Between the thighs of Helen Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: XI Opis Stanja: Neću više da mislim na ........
|
 Re: Što trenutno čitate?
Lucrezia BORGia je napisao/la: @ BrickTop - unaprijed se ispricavam, bit cu bezobrazna [umisljeni komparatist]iskreno se nadam da je knjiga puno bolja od tvog kratkog prikaza[/umisljeni komparatist] A jesi vidjela detaljniji osvrt? viewtopic.php?p=70793#p70793
_________________
Ovo što si sad stisnuo/la su bila moja jajca, sudeći po tvom osmjehu na licu vidim da ti se svidjelo
|
| sri 05 ožu, 2008 4:30 pm |
|
 |
|
luda baba
Pridružen/a: čet 30 kol, 2007 11:53 pm Postovi: 1471 Lokacija: Middle-Earth
|
 Re: Što trenutno čitate?
@ Brick - zlato moje, evo procitah. to nije osvrt, to je prepricana fabula... 
_________________
|
| sri 05 ožu, 2008 4:36 pm |
|
 |
|
So Say We All
Pridružen/a: pon 12 vel, 2007 9:20 am Postovi: 4808 Lokacija: Between the thighs of Helen Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: XI Opis Stanja: Neću više da mislim na ........
|
 Re: Što trenutno čitate?
Lucrezia BORGia je napisao/la: @ Brick - zlato moje, evo procitah. to nije osvrt, to je prepricana fabula...  Točnije, osvrt sa fabulom 
_________________
Ovo što si sad stisnuo/la su bila moja jajca, sudeći po tvom osmjehu na licu vidim da ti se svidjelo
|
| sri 05 ožu, 2008 4:39 pm |
|
 |
|
luda baba
Pridružen/a: čet 30 kol, 2007 11:53 pm Postovi: 1471 Lokacija: Middle-Earth
|
 Re: Što trenutno čitate?
BrickTop je napisao/la: Lucrezia BORGia je napisao/la: @ Brick - zlato moje, evo procitah. to nije osvrt, to je prepricana fabula...  Točnije, osvrt sa fabulom  OMFG, daj... molim te, nemoj... stani... stop talking! 
_________________
|
| sri 05 ožu, 2008 4:41 pm |
|
 |
|