| Autor/ica |
Poruka |
|
Dai-zvizda
Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm Postovi: 3972 Lokacija: U polju kukuruza Naj Serija: ENT Opis Stanja: Sranje
|
"Upravo to - poraz SAD-a. To moge države sanjaju .."
Hehe samo vi sanjte .....
Moj friend nebi se slozija s tvojim snima ....al dobro ljudski je imati snove samo nelagodno je kazu zivjeti u snovima ...
Kina , Indija i Rusija naravno da imaju nesto zajednicko to su Su27 lovci-bombarderi ....npr.. 
_________________

Tehnika Pucanstvu !
|
| čet 24 svi, 2007 6:22 pm |
|
 |
|
Historiotrekolog
Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 12:30 am Postovi: 6010 Lokacija: Budrovačka Republika Pemija Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: ST: IV Koje si vrste?: Vulcan
|
A tko kaže da je poraz SAD-a nemoguć? Nisu to samo puki snovi.
_________________ "Slušajte čovjeka. Stručnjak je za povijest, pogotovo velikih civilizacija, kao što je bio Rim..." Al' šta? ZECOVI SPAVAJU!
|
| pet 25 svi, 2007 12:21 am |
|
 |
|
Inquisitor
Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am Postovi: 7828 Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
|
a sto bi svijet dobio sa porazom SAD-a?
_________________ Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.

|
| pet 25 svi, 2007 12:29 am |
|
 |
|
Historiotrekolog
Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 12:30 am Postovi: 6010 Lokacija: Budrovačka Republika Pemija Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: ST: IV Koje si vrste?: Vulcan
|
Riješio bi se njegove dominacije. I svi bi bili sretniji. Zašto mora postojati jedna država koja će voditi svijet?! Zato su tu Ujedinjeni narodi koji predstavljaju zajedničko svjetsko tijelo, a glavni tajnik UN-a je zapravo šef svijeta.
_________________ "Slušajte čovjeka. Stručnjak je za povijest, pogotovo velikih civilizacija, kao što je bio Rim..." Al' šta? ZECOVI SPAVAJU!
|
| pet 25 svi, 2007 12:53 am |
|
 |
|
Environmentalist
Pridružen/a: pon 09 tra, 2007 12:50 am Postovi: 2488 Lokacija: Zagreb, Croatia
|
izubio bi loše romantične komedije 
_________________ Dif-tor heh smusma!
|
| pet 25 svi, 2007 12:58 am |
|
 |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
modesty blaise je napisao/la: izubio bi loše romantične komedije 
...možda i Star trek svijet...
...jer najviše SCI-FI-a dolazi od tamo...
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| pet 25 svi, 2007 10:18 am |
|
 |
|
Dai-zvizda
Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm Postovi: 3972 Lokacija: U polju kukuruza Naj Serija: ENT Opis Stanja: Sranje
|
Nastao bi haos , a i mos mislit kako bi se ratovalo i s kojim oruzjem da bi se porazija tako mocan protivnik.tj savez ...!?
UN hmmm.. pa nije vrag da jos vijerujes da to funkcionira !?
A zasto ne !? ..pa sijeti se one pucke "sila boga ne moli " ...kad budes take ideje uzima u razmatranje ... 
_________________

Tehnika Pucanstvu !
|
| pet 25 svi, 2007 1:18 pm |
|
 |
|
Environmentalist
Pridružen/a: pon 09 tra, 2007 12:50 am Postovi: 2488 Lokacija: Zagreb, Croatia
|
Mr.bobo je napisao/la: modesty blaise je napisao/la: izubio bi loše romantične komedije  ...možda i Star trek svijet...
...jer najviše SCI-FI-a dolazi od tamo...
možda japanci otkupe licencu.
snima se i drugdje po svijetu samo nije tako dobro reklamirano.
_________________ Dif-tor heh smusma!
|
| pet 25 svi, 2007 5:57 pm |
|
 |
|
Njegova Debela Eminencija
Pridružen/a: uto 11 tra, 2006 11:35 pm Postovi: 1131 Lokacija: Elsewhen
|
T'Grel je napisao/la: Riješio bi se njegove dominacije. I svi bi bili sretniji.
Jedino sto ce se desiti da ce amere zamijeniti neka druga velesila. Rusi se lagano vracaju u igru zahvaljujuci velikim prirodnim bogatstvima i obnovljenoj industriji, Kinezi i Indijci su u zamahu, a bogami ni Iran nikog ne ferma... Citat: Zato su tu Ujedinjeni narodi koji predstavljaju zajedničko svjetsko tijelo, a glavni tajnik UN-a je zapravo šef svijeta.
UN ti se po korisnosti i djelotvornosti jako brzo priblizava svom prethodniku...nema ti bratstva i jedinstva.
Sto se tice smaka svijeta, sumnjam da cemo se sami pobiti...svima je jasno da nema pobjednika u nuklearnom ratu, klimatske promjene zbog globalnog zatopljenja ce nas prodrmati ali cemo prezivjeti, jedino nas vanzemaljski utjecaji mogu zaista srediti jer na to ne mozemo utjecati.
_________________ "Telling truth is just an excuse for a lack of imagination."Garak, DS9
|
| sub 26 svi, 2007 1:14 am |
|
 |
|
Dai-zvizda
Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm Postovi: 3972 Lokacija: U polju kukuruza Naj Serija: ENT Opis Stanja: Sranje
|
"......svima je jasno da nema pobjednika u nuklearnom ratu,.."
Onima koji su i do sad pokretali ratovi "jasnoca" nije bila jaca strana ..zar mislis da bi potencijalni pokretac rata [ koji moze prerast u nuklerani ] bia "jasnomislilac" ..!? Ja ne mislin tako ...
Zammisli sukob u kojem GB napdne neku zemlju ka Iran , i oni uspiju slozit neku A-bombicu i nekako je dobace do tla Izraela , sto mislis sto bi in izrael vratia !? ...kasetnu bombu ...!?
Koje zamlje granice s Iranom a posjeduju mocno nuklearno oruzje ....!? ..hmmm sto ako oni posele vratit Izraleu milo za drago radi kontaminacije svojeg teritoria ... da nije pitanje oko A bombe vec bi Ameri i izrael + GB + mi kasnije radi ocuvanja mira ... Bonbardirali Iran... ali.... vis da se svi neso ka izgovaraju pa daju "jos samo jednu sansu diplomaciji" vec 100 ti put ....Sjeti se Iraka Opasan odma nakon toga slijedilo je bombardiranje i okupacija ...
Mislin da slucaj Iran nece bas bit tak jednostavan jer sto ako ..su vec nesto slozili i sto ako to upotrijebe ..kako in odgovorit a Rusi su blisu i Kinezi , Indija [ nema s cim dobacit dalje od Pakistana] ..skakljivo...Jer nuklerano oruzje ne pozna granice i nije ga briga za Ruse i Kineze ...
Ne treba puno da da se isasove katastrofa , a teorije o ravnotesi straha nikad nisu sprijecile ni jedan rat ..dapace samo su pojacavale istrazivanja i napredak novih oruzja za masovno unistenje....do slijedeg
Pozdrav
Ulica A-sklonista br, 2
_________________

Tehnika Pucanstvu !
|
| sub 26 svi, 2007 12:57 pm |
|
 |
|
the Red Viper
Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am Postovi: 11340 Spol: Muški Naj Film: First Contact Opis Stanja: ε > 0
|
buco je napisao/la: teorije o ravnotesi straha nikad nisu sprijecile ni jedan rat
si ti ikad cuo za hladni rat?
to je jedino sto cu ti reci.
_________________ "Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.
|
| sub 26 svi, 2007 3:34 pm |
|
 |
|
Inquisitor
Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am Postovi: 7828 Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
|
Ant je napisao/la: buco je napisao/la: teorije o ravnotesi straha nikad nisu sprijecile ni jedan rat si ti ikad cuo za hladni rat? to je jedino sto cu ti reci.
 ... ovako brz, cist, kratak, efektivan comeback dugo nisam vidio... uljepsao mi je dan
no pun intended 
_________________ Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.

|
| sub 26 svi, 2007 4:22 pm |
|
 |
|
Dai-zvizda
Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm Postovi: 3972 Lokacija: U polju kukuruza Naj Serija: ENT Opis Stanja: Sranje
|
"si ti ikad cuo za hladni rat?"
Ne a ti !?
Sto je to !? rat nas sjevernom polu, bitka kod rta Dobre nade .... bitka za pingvine..a sad kuzin to je nesto iz Supermana !? tak nekak !?
Inace cuao sam za Hladetinu , Hladni narezak... Hladno Pivo .. Hladnu vodu [ T'pol u seriji ENT +5 ] ....
No objasni , napregni ono ispod kose pa mi pojasni...ak znas ak nije nista od gore navedenog ...!?
Pozdrav
A-sklonista br, 2
_________________

Tehnika Pucanstvu !
|
| sub 26 svi, 2007 7:49 pm |
|
 |
|
Fi'ta Gul
Pridružen/a: pet 19 svi, 2006 2:09 pm Postovi: 6485 Lokacija: Cardassia Prime
|
buco je napisao/la: "si ti ikad cuo za hladni rat?"
Ne a ti !? Sto je to !?
Evo pa se malo obrazuj da se ne sramotiš u javnosti.
http://hr.wikipedia.org/wiki/Hladni_rat
_________________ William T. Riker: "Fate. Protects fools, little children and ships named Enterprise."
|
| sub 26 svi, 2007 7:54 pm |
|
 |
|
Dai-zvizda
Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm Postovi: 3972 Lokacija: U polju kukuruza Naj Serija: ENT Opis Stanja: Sranje
|
@Ter'nek havla na pomoci al bi radje da jos malo trpin sramotu i da mi @Ant to svojin rijecima pojasni ....
bas me zanima kako bi on to nekome objasnija sto je to sto spominje , hladni rat !
Jos jednom hvla ti na pomoci !
Pozdrav
A-sklonista br, 2
_________________

Tehnika Pucanstvu !
|
| sub 26 svi, 2007 8:05 pm |
|
 |
|