Sada je: sub 27 lip, 2026 6:13 pm.




Započni novu temu Odgovori  [ 16 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
 Star Trek modeli brodova!! 
Autor/ica Poruka
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9995
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
 Star Trek modeli brodova!!
Evo našao sam jednu odličnu stranicu sa jeftinim modelima raznih brodova iz ST serija, filmova pa čak i igrica, tako da ako vas interesira obavezno pogledajte ovaj link:

http://www.starfleet-models.com/Models/Genre/Star_Trek/

Ima stvarno veliki izbor :D :thumbs2:

_________________
“Truth is truth. How you deal with it is up to you.” – Camina Drummer

slika

ST battles audio/video tribute!


pet 05 vel, 2010 1:48 am
Profil YIM Web stranica
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Star Trek modeli brodova!!
Jel ima Intrepid? Kupio bih ga, samo da ga mogu razbit baseball palicom i stavit filmić na YouTube... :zubo:


pet 05 vel, 2010 1:53 am
Profil Web stranica
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9995
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: Star Trek modeli brodova!!
_Oz je napisao/la:
Jel ima Intrepid? Kupio bih ga, samo da ga mogu razbit baseball palicom i stavit filmić na YouTube... :zubo:


Ima :mrgreen:

_________________
“Truth is truth. How you deal with it is up to you.” – Camina Drummer

slika

ST battles audio/video tribute!


pet 05 vel, 2010 1:53 am
Profil YIM Web stranica
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: uto 25 kol, 2009 8:47 pm
Postovi: 919
Lokacija: oh no I frakked it up again...
Spol: Ženski
Post Re: Star Trek modeli brodova!!
_Oz je napisao/la:
Jel ima Intrepid? Kupio bih ga, samo da ga mogu razbit baseball palicom i stavit filmić na YouTube... :zubo:

joj kupim ti ga ja samo da vidim kako će ta lomljavina izgledati :D

_________________
slika :zaljubljen: :zaljubljen:
Cal Lightman: Nobody can tell the whole truth, it's subjective, and passes through our own filters.
Judge Quinn: How about you promise to be honest to the best of your ability?
Cal Lightman: Now you're talking!


uto 16 vel, 2010 8:09 pm
Profil
Kingslayer
Kingslayer
Avatar

Pridružen/a: sri 24 svi, 2006 7:39 pm
Postovi: 5995
Lokacija: Dorne
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Krivo neshvaćeno...
Post Re: Star Trek modeli brodova!!
yanna je napisao/la:
_Oz je napisao/la:
Jel ima Intrepid? Kupio bih ga, samo da ga mogu razbit baseball palicom i stavit filmić na YouTube... :zubo:

joj kupim ti ga ja samo da vidim kako će ta lomljavina izgledati :D


Ja bi razbio Galaxy klasu, i to ne neku sitnu po mogućnosti... :zubo:

_________________
slika


uto 16 vel, 2010 11:01 pm
Profil Web stranica
Lieutenant Commander
Lieutenant Commander
Avatar

Pridružen/a: sri 28 pro, 2011 4:30 pm
Postovi: 248
Lokacija: Osijek
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Scruffy-looking nerf-herder
Koje si vrste?: Hewmon
Post Re: Star Trek modeli brodova!!
Evo da se malo pohvalim najnovijim dodatkom mojoj kolekciji Star Trek modela. :) Ne znam je li ova tema mjesto za to, ako ne, neka bude premješteno.

slika

_________________
slika


Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.


uto 29 sij, 2013 9:31 pm
Profil
Cadet 2nd year
Cadet 2nd year
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2013 1:44 am
Postovi: 22
Lokacija: Geostationary orbit around Andor
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Now passing through Epsilon Serpentis
Koje si vrste?: Therbian
Post Re: Star Trek modeli brodova!!
Citat:
Jel ima Intrepid? Kupio bih ga, samo da ga mogu razbit baseball palicom i stavit filmić na YouTube...


Mislim da su Intrepidi više-manje neuništivi. And we don't like bullies, we don't like threats, and we don't like YOU.

_________________
slika


uto 29 sij, 2013 9:55 pm
Profil
Number One
Number One
Avatar

Pridružen/a: ned 07 lip, 2009 7:32 pm
Postovi: 6198
Naj Serija: TOS
Naj Film: ST: XI
Koje si vrste?: Wraith
Post Re: Star Trek modeli brodova!!
Elim Garak je napisao/la:
Evo da se malo pohvalim najnovijim dodatkom mojoj kolekciji Star Trek modela. :) Ne znam je li ova tema mjesto za to, ako ne, neka bude premješteno.

[ http://img692.imageshack.us/img692/5976/picture50q.jpg ]


Not bad. 8)

I ja bih tako nešto. :(

_________________
Image


sri 30 sij, 2013 1:25 pm
Profil
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9995
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: Star Trek modeli brodova!!
Najs :thumbs2: Kolko je velika maketa?

_________________
“Truth is truth. How you deal with it is up to you.” – Camina Drummer

slika

ST battles audio/video tribute!


sri 30 sij, 2013 2:35 pm
Profil YIM Web stranica
Lieutenant Commander
Lieutenant Commander
Avatar

Pridružen/a: sri 28 pro, 2011 4:30 pm
Postovi: 248
Lokacija: Osijek
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Scruffy-looking nerf-herder
Koje si vrste?: Hewmon
Post Re: Star Trek modeli brodova!!
Spet je napisao/la:
Elim Garak je napisao/la:
Evo da se malo pohvalim najnovijim dodatkom mojoj kolekciji Star Trek modela. :) Ne znam je li ova tema mjesto za to, ako ne, neka bude premješteno.

[ http://img692.imageshack.us/img692/5976/picture50q.jpg ]


Not bad. 8)

I ja bih tako nešto. :(



Sovereign X je napisao/la:
Najs :thumbs2: Kolko je velika maketa?


Hvala. :) Zapravo još nije gotova, moram je obojati i staviti "decalse". U promjeru je otprilike 40 cm, a visina oko 30. Dobio sam i mini maketu Defianta, koji je nekih 4 cm, i 3 runabouta koje se jedino može vidjeti povećalom. :D

_________________
slika


Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.


sri 30 sij, 2013 6:45 pm
Profil
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9995
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: Star Trek modeli brodova!!
Elim Garak je napisao/la:
Spet je napisao/la:
Elim Garak je napisao/la:
Evo da se malo pohvalim najnovijim dodatkom mojoj kolekciji Star Trek modela. :) Ne znam je li ova tema mjesto za to, ako ne, neka bude premješteno.

[ http://img692.imageshack.us/img692/5976/picture50q.jpg ]


Not bad. 8)

I ja bih tako nešto. :(



Sovereign X je napisao/la:
Najs :thumbs2: Kolko je velika maketa?


Hvala. :) Zapravo još nije gotova, moram je obojati i staviti "decalse". U promjeru je otprilike 40 cm, a visina oko 30. Dobio sam i mini maketu Defianta, koji je nekih 4 cm, i 3 runabouta koje se jedino može vidjeti povećalom. :D


Very najs u svakom slučaju :thumbs2: Ja bih si isto htio nabavit DS9, ali po mogućnosti još veći i sa osvjetljenjem. Mislim da sam ga vidio na nekoj stranici (možda čak i na ovoj gore u linku) za nekih 300-400 dolara. Jest skup, ali je zato predobar :mrgreen:

_________________
“Truth is truth. How you deal with it is up to you.” – Camina Drummer

slika

ST battles audio/video tribute!


čet 31 sij, 2013 1:50 pm
Profil YIM Web stranica
Lieutenant Commander
Lieutenant Commander
Avatar

Pridružen/a: sri 28 pro, 2011 4:30 pm
Postovi: 248
Lokacija: Osijek
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Scruffy-looking nerf-herder
Koje si vrste?: Hewmon
Post Re: Star Trek modeli brodova!!
Citat:
Very najs u svakom slučaju :thumbs2: Ja bih si isto htio nabavit DS9, ali po mogućnosti još veći i sa osvjetljenjem. Mislim da sam ga vidio na nekoj stranici (možda čak i na ovoj gore u linku) za nekih 300-400 dolara. Jest skup, ali je zato predobar :mrgreen:


Ovaj moj je od AMT-a, koštao je oko 50 dolara, uključujući i dostavu iz SAD-a, mislim da je bez toga negdje oko 35 $. Inače je "clear" plastika, znači može se i osvijetliti, ali odlučio sam se ipak na bojanje. Jedini problem je što za Defiant nisam dobio sve "decalse", ima samo ime i oznaka, to mi je malo žao, ali valjda ću ih negdje nabaviti. Nisam znao da ima još i veća verzija, ovo mi je dosad najveća maketa koju sam sastavljao, veća čak i od Enterprisea-E i Galactice, zauzme dosta prostora. Ako misliš uzimati, ova verzija ti i nije loša, ima sve detalje, a može se i osvijetliti. :thumbs2:

_________________
slika


Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.


čet 31 sij, 2013 2:16 pm
Profil
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: Star Trek modeli brodova!!
btw. link je broken u prvom postu...

...a ja našao rezač za pizzu koji je genijalan... !!


slika

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


pon 28 srp, 2014 5:18 pm
Profil ICQ Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Star Trek modeli brodova!!
To boldly cut... :mrgreen:

Elim, bravo za maketu, ak ti se da postaj sliku, pretpostavljam da je u međuvremenu već kompletirana.
I gdje si našao Defiant? Prije nekoliko godina kad sam tražio nije bilo nigdje, osim neke preeeeskupe koja se koristi kao ukras za bor.

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


pon 28 srp, 2014 11:53 pm
Profil
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9995
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: Star Trek modeli brodova!!
Eh jbg, bio je ispravan link kad sam ga tek našao, a to je bilo prije više od 4 godine tak da tu nažalost nema pomoći čini mi se. No vjerujem da ima još takvih siteova po netu tak da tko nađe nešto neka slobodno posta :thumbs2:

Cool je taj rezač, samo bi bio još više u obliku Sovereign klase :mrgreen:

_________________
“Truth is truth. How you deal with it is up to you.” – Camina Drummer

slika

ST battles audio/video tribute!


uto 29 srp, 2014 1:42 am
Profil YIM Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 16 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan