Sada je: čet 25 lip, 2026 10:16 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 164 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sljedeća
 Dr.House 
Autor/ica Poruka
Lieutenant Junior Grade
Lieutenant Junior Grade
Avatar

Pridružen/a: ned 19 tra, 2009 1:26 pm
Postovi: 108
Lokacija: Quark's Bar
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: Insurrection
Koje si vrste?: ferengi
Post Re: Dr.House
House je po meni ajmo reci naj serija ikad prikazana na HRT-u(ne racunajuci ST :mrgreen: )
nego ima li iko informaciju kad stiže posljednja V. sezona kod nas..to se čeka..iako je bilo govora da ce HRT dati prava RTL-u na Housea u zamjenu za neke utakmice svjetskog rukometnog prvenstva koje se nedavno odrzalo kod nas..ali od tog Deala nije bilo nista..i iza toga se nista nije spominjalo :evil:

_________________
resistance is futile!
slika


ned 19 tra, 2009 11:04 pm
Profil
nešt po svom izboru
Avatar

Pridružen/a: ned 08 vel, 2009 12:42 pm
Postovi: 1210
Lokacija: Sector001
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Dezurni krivac za sve
Post Re: Dr.House
House je najbolji :mrgreen: :mrgreen:

Definitivno jedna od najboljih serija prikazivanih na HRT-u...

Ja sam ga sad poceo ponovno gledat, skinuo si ga sprzio, i sad gledam...jos sam na prvoj sezoni :zubo:

..i jedna informacija za sve...vec je pocelo snimanje 6.sezone, te su vec dvije epizode prikazane(valjda na Fox-u)...i mogu se naci za download

_________________
slika
Citat:
25. Archer je osnovao federaciju....zato svi jezik za zube kad krenete nest srat po ENT.u i Archeru


pet 25 ruj, 2009 11:36 am
Profil Web stranica
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Dr.House
Cmd Data je napisao/la:
i mogu se naci za download

Cviček i ja smo se konzultirali glede javnog raspravljanja o downloadu piratskih sadržaja i zaključili da bi se od toga valjalo suzdržat.

Tako da vas sve molim za diskreciju po tom pitanju.


pet 25 ruj, 2009 1:20 pm
Profil Web stranica
fluffy
Avatar

Pridružen/a: sub 02 svi, 2009 8:37 pm
Postovi: 6576
Lokacija: Rijeka
Spol: Ženski
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: ---^^^^^------^^------^-----------------
Koje si vrste?: fažol
Post Re: Dr.House
dr.House :hail: :hail: :hail:
:thumbs2:

_________________
slika


pet 25 ruj, 2009 10:47 pm
Profil YIM Web stranica
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: uto 25 kol, 2009 8:47 pm
Postovi: 919
Lokacija: oh no I frakked it up again...
Spol: Ženski
Post Re: Dr.House
House je zakon.. baš sad gledam ovu najnoviju sezonu 6 prve dvije epke su bile.. dobre su bile ... :mrgreen:

_________________
slika :zaljubljen: :zaljubljen:
Cal Lightman: Nobody can tell the whole truth, it's subjective, and passes through our own filters.
Judge Quinn: How about you promise to be honest to the best of your ability?
Cal Lightman: Now you're talking!


sub 26 ruj, 2009 10:23 pm
Profil
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: sri 04 lis, 2006 5:42 pm
Postovi: 775
Lokacija: 7th Level Of Hell - For Violent and Wicked Ones
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: Drowning In Hell, Burning In Heavens
Post Re: Dr.House
prva epka 6 sezone je preodlična! franka potente odlično uklopljena ... sve je bilo zakon.

_________________
slika
The woods are lovely, dark and deep,
But I have promises to keep,
And miles to go before I sleep,
And miles to go before I sleep...


sub 26 ruj, 2009 11:24 pm
Profil Web stranica
fluffy
Avatar

Pridružen/a: sub 02 svi, 2009 8:37 pm
Postovi: 6576
Lokacija: Rijeka
Spol: Ženski
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: ---^^^^^------^^------^-----------------
Koje si vrste?: fažol
Post Re: Dr.House
ocu housa [-o<

_________________
slika


ned 27 ruj, 2009 12:25 am
Profil YIM Web stranica
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: uto 25 kol, 2009 8:47 pm
Postovi: 919
Lokacija: oh no I frakked it up again...
Spol: Ženski
Post Re: Dr.House
pahuljica je napisao/la:
ocu housa [-o<

hehe ok.. onda i to stiže u Rijeku zajedno sa Voyagerom :D

_________________
slika :zaljubljen: :zaljubljen:
Cal Lightman: Nobody can tell the whole truth, it's subjective, and passes through our own filters.
Judge Quinn: How about you promise to be honest to the best of your ability?
Cal Lightman: Now you're talking!


ned 27 ruj, 2009 11:22 am
Profil
the Red Viper
Avatar

Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am
Postovi: 11340
Spol: Muški
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ε > 0
Post Re: Dr.House
pogledao jucer epku!
(u pol pet sam isao spavati...)
(ali isplatilo se!)

meni je epizoda fenomenalna!
nije standardna House MD epka i to mi fakat cool.
House je tu, i House je House, i fakat moram priznati da je fora vidjeti kako serija moze zadrzati dobar feeling kad se izbaci sve osim njega. (ja bi izbacio i ono malo Wilsona sto se pojavljuje... nekako mi je i pokvario dojam)

jedino sto me jos u prvoj sceni skoro infarkt scopio.
mislim, sto su jadnicku s kosom napravili?!
(ali ajde... do kraja epke je postalo gotovo ok)

_________________
"Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.


ned 27 ruj, 2009 1:39 pm
Profil ICQ Web stranica
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: uto 25 kol, 2009 8:47 pm
Postovi: 919
Lokacija: oh no I frakked it up again...
Spol: Ženski
Post Re: Dr.House
Ant je napisao/la:
pogledao jucer epku!
(u pol pet sam isao spavati...)
(ali isplatilo se!)

meni je epizoda fenomenalna!
nije standardna House MD epka i to mi fakat cool.
House je tu, i House je House, i fakat moram priznati da je fora vidjeti kako serija moze zadrzati dobar feeling kad se izbaci sve osim njega. (ja bi izbacio i ono malo Wilsona sto se pojavljuje... nekako mi je i pokvario dojam)

jedino sto me jos u prvoj sceni skoro infarkt scopio.
mislim, sto su jadnicku s kosom napravili?!
(ali ajde... do kraja epke je postalo gotovo ok)

da fakat neobičan nastavak, joj da kosa!!! ljudnica :shocked: :shocked: ajde pred kraj je bila bolja :D

_________________
slika :zaljubljen: :zaljubljen:
Cal Lightman: Nobody can tell the whole truth, it's subjective, and passes through our own filters.
Judge Quinn: How about you promise to be honest to the best of your ability?
Cal Lightman: Now you're talking!


pon 28 ruj, 2009 7:49 pm
Profil
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: sri 04 lis, 2006 5:42 pm
Postovi: 775
Lokacija: 7th Level Of Hell - For Violent and Wicked Ones
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: Drowning In Hell, Burning In Heavens
Post Re: Dr.House
ajde ajde do sredine sezone će mu narast natrag ... :P
kao i prva epka i druga je bila dosta dobra, ima odličnih momenata ... i drago mi je što se na kraju vratio ekipi nebi bila ekipa bez njega :D

_________________
slika
The woods are lovely, dark and deep,
But I have promises to keep,
And miles to go before I sleep,
And miles to go before I sleep...


sri 30 ruj, 2009 11:26 am
Profil Web stranica
the Red Viper
Avatar

Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am
Postovi: 11340
Spol: Muški
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ε > 0
Post Re: Dr.House
evo, pogledao i drugu epku.
nelosa stvar.

Foreman je bio dobar, uvijek mi je fora vidjeti njega kako pokusava popuniti Houseove cipele, ili bolje reci tenisice.
i ideja sa Houseovim kuhanjem je genijalna.
ona igrica je cool. iako je malo nepotrebna u cijeloj prici, ali i dalje je cool.

bonus bodovi bi bili ostvareni da smo culi cijelu pricu o 13 i njenoj cimerici Cheerleaderici. :mrgreen:

_________________
"Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.


čet 01 lis, 2009 12:31 am
Profil ICQ Web stranica
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: uto 25 kol, 2009 8:47 pm
Postovi: 919
Lokacija: oh no I frakked it up again...
Spol: Ženski
Post Re: Dr.House
e sad mi se House dosta srozao, nekako bi da je više bitchy... valjda se bude popravio do kraja sezone ... :zubo:

_________________
slika :zaljubljen: :zaljubljen:
Cal Lightman: Nobody can tell the whole truth, it's subjective, and passes through our own filters.
Judge Quinn: How about you promise to be honest to the best of your ability?
Cal Lightman: Now you're talking!


ned 10 sij, 2010 4:53 pm
Profil
Cadet 4th year
Cadet 4th year
Avatar

Pridružen/a: pet 20 stu, 2009 12:27 am
Postovi: 41
Lokacija: Holodek 1
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Dr.House
4. sezona je bila definitivno najbolja, a ova 6. sezona je katastrofa, kao da gledam 2 različite serije.
Sinoć je bila nova epizoda emitirana u esadeju nakon mjesec dana stanke, valjda se buju popravili... [-o<

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=E7IUR_fFypI istinita priča o bicima iz dalekog svemira...


uto 12 sij, 2010 10:20 am
Profil
MINDFVCK

Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm
Postovi: 7444
Koje si vrste?: Sprdator
Post Re: Dr.House
Svaka epizoda ove serije je šablona.

1. Prije špice-neki ljudi od kojih netko dobije napadaj
2. Špica
3. House se zajebava sa nekom banalnošću i doznaje za neki slučaj
4. Naprave pogrešnu dijagnozu i počnu je liječiti
5. House se zajebava sa nekom banalnošću
6. Pacijent normalno komunicira sa nekime od doktora i onda dobije napadaj, te ga doktori jedva spašavaju
7. Dijagnoze od kojih boli glava; razne bolesti za koje nismo nikad čuli+mogućnost autoimune
8. House se zajebava sa nekom banalnošću i pritom dobije otkrivenje
9. House spašava pacijenta, jer se radi o nečemu dosta jednostavnom
10. House se zajebava sa nekom banalnošću.

Ajde, nekih 90% epki je po toj šabloni. Nevertheless, serija mi je odlična, lik Housea je nevjerojatno intrigantan; usamljen, genijalan, odbija ljude, a ipak je željan njihovog društva no ne želi to priznati; mrzi ljude i njihove probleme, a ipak ih liječi.

Ujedno je serija dosta obrazovna; jer vidimo što se sve može dogoditi sa ljudskim tijelom. Pogotovo ako uzmemo u obzir točku 9; da probleme stvara nešto jednostavno, a ne one silne bolesti i poremećaji koje doktori nabroje.
Čavel v glavi, kuga, lijepa lepra, krpelj u vagini, izostanak sline, taloženje željeza u prstima, koštana srž u krvi, čačkalica ubodena u crijevu i jetri...sve relativno predočivi poremećaji i bolesti. :thumbs2:


uto 12 sij, 2010 5:11 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 164 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan