Sada je: čet 25 lip, 2026 3:23 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 39 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća
 Rikon 2008. 
Autor/ica Poruka
Ensign
Ensign

Pridružen/a: čet 16 stu, 2006 11:43 pm
Postovi: 89
 Rikon 2008
slika

11. konvencija fantastike i svega ostaloga "Rikon 2008." :lol:
Filozofski fakultet Sveučilišta u Rijeci, Omladinska 14 (tzv. gornja zgrada), Rijeka
Od 10. do 12. listopada 2008.

Cijena ulaznice za Rikon će biti 50 kn za cijeli vikend, 30 kn za samo jedan dan ili 30 kn za udruge koje pristignu s minimalno 8 članova (popis nam pošaljite barem 3 dana ranije, inače bi moglo biti čekanja na info pultu a i stvoriti dodatne probleme volonterima). Besplatne ulaznice su osigurane za sve koji na neki način sudjeluju na Rikonu: 3 ulaznice za svaku udrugu koja bude imala svoj štand te ovisno o količini ponuđenog programa, adekvatan broj besplatnih ulaznica za voditelje aktivnosti.

Ako ste od volje održati predavanje, radionicu, turnir, performans ili isprazniti naš šank (uz donacije :lol:), molimo da nas u najskorije moguće vrijeme i obavijestite o tome. Rok za prijavu je 1. 10. 2008. godine s opisom aktivnosti, predviđenim vremenom trajanja i imenima voditelja. Nakon toga ko zna da li ćemo biti u stanju odgovoriti na mejl a kamo li dogovoriti termin. A tu su i neki rokovi tiskanja koje bi bilo nezgodno propustiti.

Na našem sajtu će se postepeno objavljivati preliminarni program (može biti samo veći od ovog koji je sad). Ako imate bilo kakvih dodatnih pitanja, kontaktirati nas možete putem maila, foruma, ICQ-a, Skypea, MSN-a... Kako? Ovako...

E da, apdejtali smo FAQ / ČPP rubriku Rikona pa sad nema izgovora "ne znam ja što je to", "ne piše kako se dođe", "to mi je skupo" i slično. E, i osigurat ćemo ekstra količine Zmajeve vodice a znate i sami da ne želite naljutiti prvog, drugog, a bogami ni trećeg zmaja.

Održavanje Rikona potpomogli:
Zaklada Sveučilišta u Rijeci
Hoću to Web shop
United Forces
Črna luknja
Fantasy-hr
Radio Rijeka
Boćarski klub "Brajda"
Udruga mladih "Akcija"
Aikido klub Rijeka

_________________
slika


pet 05 ruj, 2008 8:26 pm
Profil
Predsjednica
Predsjednica
Avatar

Pridružen/a: pet 05 svi, 2006 7:11 pm
Postovi: 2008
Lokacija: where no WOMAN has gone before....
Spol: Ženski
Naj Serija: TOS
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: Human
Post Re: Rikon 2008.
Ja dolazim...već sam počela stavljati križiće na kalendar :biggrinlove:

_________________
Yeah, I am harsh. I'm also demanding, stubborn, self-sufficient, and always right ;)


pon 29 ruj, 2008 12:40 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sri 05 tra, 2006 4:14 pm
Postovi: 4913
Lokacija: Maksimir, Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: BORG
Post Re: Rikon 2008.
Jos uvijek trazimo smjestaj no bez uspjeha... :P

_________________
slika


pon 29 ruj, 2008 2:40 pm
Profil ICQ Web stranica
the Red Viper
Avatar

Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am
Postovi: 11340
Spol: Muški
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ε > 0
Post Re: Rikon 2008.
Shadowmaster je napisao/la:
Jos uvijek trazimo smjestaj no bez uspjeha... :P

a kaj je s onim nekim hostelom kaj ste pricali prosli tjedan?

_________________
"Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.


pon 29 ruj, 2008 2:44 pm
Profil ICQ Web stranica
Ensign
Ensign

Pridružen/a: čet 16 stu, 2006 11:43 pm
Postovi: 89
Post Re: Rikon 2008.
javite se crvenom križu rijeka, oni imaju hostel u blizini rikona ako se ne varam.
još nešto, samo čekam dokument potvrde, dobili smo sportsku dvoranu, ulicu ispod faxa za spavanje. ista ona koje je prošle godine tjedan prije rikona poplavila i digla parkete a tjedan nakon izgorio joj krov :lol:
bogovi konvencija su očito nešto htjeli poručit ha ha.
e da, spavanje je i ove godine besplatno u toj dvorani.
program je na sajtu već dugo, za par dana ide i satnica

_________________
slika


pon 29 ruj, 2008 3:24 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sri 05 tra, 2006 4:14 pm
Postovi: 4913
Lokacija: Maksimir, Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: BORG
Post Re: Rikon 2008.
Ako nis ne nadzemo se moze dignut sator unutar te dvorane? Tipa da ga zabijem u truli parket? :)

_________________
slika


pon 29 ruj, 2008 6:30 pm
Profil ICQ Web stranica
Ensign
Ensign

Pridružen/a: čet 16 stu, 2006 11:43 pm
Postovi: 89
Post Re: Rikon 2008.
možeš probat :mrgreen:
budi oprezan, ekipa s krav mage brine da sve bude ok. ne želiš te kolce nosit doma u sebi? :twisted:
ae ae, bit će sve kul :thumbs2:

da podsjetim, prošle godine ste imali jeftiniji upad jer vas je došlo 8+. ako to želite i ove godine pošaljite mi mejl s popisom ljudi. ne na ovaj u profilu jer ga izzzzznimno rijetko gledam. www.3zmaj.hr/kontakt

_________________
slika


pon 29 ruj, 2008 6:48 pm
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Rikon 2008.
Naga Sadow je napisao/la:
[...] ili isprazniti naš šank (uz donacije :lol:), molimo da nas u najskorije moguće vrijeme i obavijestite o tome.
Evo ja se javljam da, ako nista drugo, barem pomognem isprazniti sank :beerchung: :mrgreen:

Ehm.... ono kaj sam htio reci je da i ja svakako namjeravam doci i isto kao i TDA odbrojavam dane do Rikona :thumbs2:

Meni spavanje nije problem, ako nista ne nadjem - spavat cu kao i zadnjih par godina u vreci za spavanje (eh jos kad bi bilo mogucnosti ko na Domikonu da u spavaoni mozes spavati do kad se ne probudis, gdje li bi bio kraj? :) )

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


pon 29 ruj, 2008 9:14 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 6:25 pm
Postovi: 3541
Lokacija: Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: tempus fugit
Koje si vrste?: wtf
Post Re: Rikon 2008.
Ant je napisao/la:
Shadowmaster je napisao/la:
Jos uvijek trazimo smjestaj no bez uspjeha... :P

a kaj je s onim nekim hostelom kaj ste pricali prosli tjedan?

Popunjeno :cry: , vec sam se raspitao i u okolici Rijeke :cry:
ako doznate nekaj javite!!!

Naga Sadow je napisao/la:
da podsjetim, prošle godine ste imali jeftiniji upad jer vas je došlo 8+. ako to želite i ove godine pošaljite mi mejl s popisom ljudi. ne na ovaj u profilu jer ga izzzzznimno rijetko gledam. http://www.3zmaj.hr/kontakt


mislim da ce nas vise od 8 zasigurno doci (ali ne svi u petak ;))
i koliko prije ti prije trebamo poslat popis???

_________________
quote: "They say time is the fire in which we burn".


pon 29 ruj, 2008 11:27 pm
Profil ICQ YIM Web stranica
Ensign
Ensign

Pridružen/a: čet 16 stu, 2006 11:43 pm
Postovi: 89
Post Re: Rikon 2008.
barem 3 dana prije

_________________
slika


uto 30 ruj, 2008 12:23 am
Profil
Ensign
Ensign

Pridružen/a: čet 16 stu, 2006 11:43 pm
Postovi: 89
Post Re: Rikon 2008.
Dok svi očekuju objavljivanje satnice, mi smo još uvijek zauzeti dodavanjem novog sadržaja u program.
A bit će ga još ;)

_________________
slika


sri 01 lis, 2008 10:43 am
Profil
Ensign
Ensign

Pridružen/a: čet 16 stu, 2006 11:43 pm
Postovi: 89
Post Re: Rikon 2008.
još jedan apdejt... satnica mi ovisi o još jenom pozivu predavaču :thumbs2:

_________________
slika


sri 01 lis, 2008 5:24 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sri 05 tra, 2006 4:14 pm
Postovi: 4913
Lokacija: Maksimir, Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: BORG
Post Re: Rikon 2008.
Jel ima šupljina između parketa da potkopam igle od šatora... :lol:

_________________
slika


sri 01 lis, 2008 6:59 pm
Profil ICQ Web stranica
Ensign
Ensign

Pridružen/a: čet 16 stu, 2006 11:43 pm
Postovi: 89
Post Re: Rikon 2008.
budući ze zajebajemo obojica, dopusti da odgovorim na sljedeći način...
postoji jedna iznimno prikladna šupljina između gornjeg dijela bedara za gurnut šiljak od šatora :lolsmjeh:

_________________
slika


sri 01 lis, 2008 8:49 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 6:25 pm
Postovi: 3541
Lokacija: Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: tempus fugit
Koje si vrste?: wtf
Post Re: Rikon 2008.
Evo potvrdio danas, sigurno idem :val:

smjestaj, anybody??? :mrgreen: jel pitao tko, odnosno nekaj našao :?: :neznam:

_________________
quote: "They say time is the fire in which we burn".


sri 01 lis, 2008 10:45 pm
Profil ICQ YIM Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 39 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan