| Autor/ica |
Poruka |
|
Inquisitor
Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am Postovi: 7828 Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
|
 ST asocijacije
ja volim krasti ideje za forumske igre sa drugih foruma pa evo novog ulova , sad sa SW foruma  ST asocijacije Dakle, prvo da ustanovimo neka pravila za igru: 1. Smije se asocirati bilo sto vezano uz serije i filmove - dakle knjige i sl. ispadaju iz igre. 2. Nastojte asocijacije zadrzati u razumnim okvirima- dakle likovi poput "drugog tehnicara desno iza Geordija u 3. epizdodi 2. sezone, koji drzi u desnoj ruci alat i ima oziljak iza lijevog uha" nisu nesto sto se moze razumno asocirati. 3. Prilikom igranja ne smije se postavljati vise od jednog pitanja po rundi- dakle, nema postavljanja po dva-tri pitanja odjednom. Sacekajte odgovor na jedno pitanje, pa onda dalje asocirajte. 4. Onaj koji zapocinje igru trebao bi odmah definirati film ili seriju (i sezonu) o kojoj se radi, kako bi se izbjegla klasicna, dosadna pitanja "o kojem filmu/sezoni se radi". Time se dobija na dinamici i zanimljivije je igrati. 5. Lokacije ne mogu biti genericke, odnosno "svemir" ne podrazumijeva lokacije na svim letjelicama. Potrebno je asocirati pojedinu letjelicu. 6. Novu asocijaciju smije otvoriti SAMO pobjednik prethodnih asocijacija. 7. Pobjednik je dužan pokrenuti novu asocijaciju dva-tri dana nakon pobjede. Ukoliko nakon tjedan dana pobjednik nije otvorio novu asocijaciju, smije ju otvoriti netko drugi. slijedi primjer kako bi to trebalo izgledati...
_________________ Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.

|
| sub 26 sij, 2008 6:55 pm |
|
 |
|
Inquisitor
Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am Postovi: 7828 Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
|
 Re: ST asocijacije
chaky: 3. film --------(crtice ovdje oznacavaju pocetak novog posta) osoba1: Da li ima veze sa enterpriseom? -------- osoba2: Zivo ili nezivo? -------- osoba3: Da li ima veze sa neki buducim filmom? -------- chaky: Ima malo veze sa enterpriseom nezivo
Nema veze sa nekim buducim filmom -------- osoba3: Da li su to oni kitovi? -------- osoba4: Da li je to prostorija? -------- osoba1: Da li je to bridge enterprisea? -------- osoba5: Da li je to natpis uss enterpise na enterpriseu? -------- chaky: Ima malo veze sa enterpriseom nezivo Prostorija je
Nema veze sa nekim buducim filmom Nisu kitovi Nije bridge Enterprisea Nije natpis uss enterprise na enterpriseu
itd. itd.
_________________ Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.

|
| sub 26 sij, 2008 7:04 pm |
|
 |
|
Inquisitor
Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am Postovi: 7828 Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
|
 Re: ST asocijacije
eto da ja pocnem: ST TOS 2. sezona
_________________ Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.

|
| sub 26 sij, 2008 7:08 pm |
|
 |
|
the Red Viper
Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am Postovi: 11340 Spol: Muški Naj Film: First Contact Opis Stanja: ε > 0
|
 Re: ST asocijacije
it sounds interesting. so i'll play along. for now! ima li veze sa likovima? (e, da, i mora li moje pitanje biti u da/ne formi? malo mi je nejasno to iz ovog primjera gore)
_________________ "Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.
|
| ned 27 sij, 2008 12:49 am |
|
 |
|
Inquisitor
Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am Postovi: 7828 Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
|
 Re: ST asocijacije
ima veze sa likovima(ne mora biti u da/ne formi) (btw. warseri su dosli do negdje 300. asocijacije  )
_________________ Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.

|
| ned 27 sij, 2008 5:35 am |
|
 |
|
the Red Viper
Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am Postovi: 11340 Spol: Muški Naj Film: First Contact Opis Stanja: ε > 0
|
 Re: ST asocijacije
sta nitko nema pitanja? ajd onda da ja probam puknut, onako, ako prođe prode.
radi li se o Chekovu?
_________________ "Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.
|
| uto 29 sij, 2008 2:49 pm |
|
 |
|
Inquisitor
Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am Postovi: 7828 Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
|
 Re: ST asocijacije
ima veze sa likovima
ne radi se o chekovu
_________________ Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.

|
| uto 29 sij, 2008 3:01 pm |
|
 |
|
Admiral
Pridružen/a: pon 10 tra, 2006 9:00 am Postovi: 581 Lokacija: Zagreb
|
 Re: ST asocijacije
osoba?
_________________ - žena u bijeloj kutiji TM Thei'khaiell ssuin hw'aenevha
|
| uto 29 sij, 2008 3:05 pm |
|
 |
|
Inquisitor
Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am Postovi: 7828 Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
|
 Re: ST asocijacije
ima veze sa likovima
ne radi se o chekovu nije osoba
_________________ Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.

|
| uto 29 sij, 2008 3:19 pm |
|
 |
|
Admiral
Pridružen/a: pon 10 tra, 2006 9:00 am Postovi: 581 Lokacija: Zagreb
|
 Re: ST asocijacije
prostor?
_________________ - žena u bijeloj kutiji TM Thei'khaiell ssuin hw'aenevha
|
| uto 29 sij, 2008 3:58 pm |
|
 |
|
Admiral
Pridružen/a: čet 17 kol, 2006 11:19 pm Postovi: 982 Lokacija: BiH Naj Serija: TNG Naj Film: Nemesis Koje si vrste?: Human
|
 Re: ST asocijacije
Vrsta?
_________________
 Live now, make now always the most precious time. Now will never come again.
|
| uto 29 sij, 2008 6:11 pm |
|
 |
|
Inquisitor
Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am Postovi: 7828 Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
|
 Re: ST asocijacije
ima veze sa likovima neke je vrste
ne radi se o chekovu nije osoba nije prostor
_________________ Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.

|
| uto 29 sij, 2008 8:46 pm |
|
 |
|
Admiral
Pridružen/a: pon 10 tra, 2006 9:00 am Postovi: 581 Lokacija: Zagreb
|
 Re: ST asocijacije
Živo?
_________________ - žena u bijeloj kutiji TM Thei'khaiell ssuin hw'aenevha
|
| uto 29 sij, 2008 11:42 pm |
|
 |
|
Inquisitor
Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am Postovi: 7828 Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
|
 Re: ST asocijacije
ima veze sa likovima neke je vrste zivo je
ne radi se o chekovu nije osoba nije prostor
_________________ Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.

|
| sri 30 sij, 2008 1:06 am |
|
 |
|
Fi'ta Gul
Pridružen/a: pet 19 svi, 2006 2:09 pm Postovi: 6485 Lokacija: Cardassia Prime
|
 Re: ST asocijacije
Vrsta je, živo je, a nije osoba, Je li dlakavo i proždrljivo?
_________________ William T. Riker: "Fate. Protects fools, little children and ships named Enterprise."
|
| sri 30 sij, 2008 3:43 am |
|
 |
|