|
Sada je: sri 24 lip, 2026 5:13 am.
|
Neodgovoreni postovi | Aktivne teme
Ljetni sastanak - 25. 8. (subota)
| Autor/ica |
Poruka |
|
PARTIJA
Pridružen/a: pon 11 sij, 2010 12:13 am Postovi: 1695 Spol: Muški Naj Serija: DS9 Opis Stanja: Dok život juri, ja ću lagano...
|
 Re: Ljetni sastanak - 25. 8. (subota)
Cvicek je napisao/la: Udruga.... S jedne strane u udruzi je zanimljivo jer uvijek ima neki cirkus oko nečega, nebitne stvari koje se razvuku u nebesa. S druge strane je to često besmisleno, a zna biti i naporno.  Jesi svjestan da si zapravo poručio "udruga je s jedne strane bezveze, a s druge bezveze"? Mislim da ste svi svjesni da je Udruga kao takva odavno propala, jedino vas još vežu poznanstva/prijateljstva.
|
| ned 26 kol, 2012 10:25 pm |
|
 |
|
Historiotrekolog
Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 12:30 am Postovi: 6010 Lokacija: Budrovačka Republika Pemija Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: ST: IV Koje si vrste?: Vulcan
|
 Re: Ljetni sastanak - 25. 8. (subota)
To za mene nije nebitno, a najmanje besmisleno. Vidio bi tebe, Cviček, kako bi se ponio u takvoj situaciji. Udrugu kao udrugu nemoj miješat u to. Meni je udruga draga i dao bi svo svoje slobodno vrijeme za nju da mogu. I onda mi netko kaže da ja ništa ne radim za udrugu. Ma nabijem takve priče. Dajte više ozbiljno shvatite neke stvari. Uvijek sam se borio i borit ću se protiv nepravde. Vi ste ostavili lovu i je*e se vama kako ću ja dalje. Hvala Bogu, pa nisam bio jako pijan pa je sve dobro prošlo. Htjeli ste me zaje*at jer ste mislili da nemam love... Znam ja cijelu pozadinu priče. To je isto kao što me je netko s jednom (bivšom) članicom htio posvađat ali ja to nisam dozvolio. Tu članicu i dalje volim kao frendicu i za razliku od svih vas, ona je časna žena. Neću navodit ime ali prepoznat će se jer je koliko-toliko aktivna na ovom forumu.
shirajzl je napisao/la: Cvicek je napisao/la: Udruga.... S jedne strane u udruzi je zanimljivo jer uvijek ima neki cirkus oko nečega, nebitne stvari koje se razvuku u nebesa. S druge strane je to često besmisleno, a zna biti i naporno.  Jesi svjestan da si zapravo poručio "udruga je s jedne strane bezveze, a s druge bezveze"? Mislim da ste svi svjesni da je Udruga kao takva odavno propala, jedino vas još vežu poznanstva/prijateljstva. Cvičeku je uvijek udruga bezveze otkad je imao neugodnih iskustava s određenim članovima. Udruga postoji dokle god je zavedena u Registar i dokle god imamo prostorije, predsjedništvo, odbore, sekcije i voditelje sekcija, a i ljude koji će dolazit na predavanja. Da mene nema i mojih predavanja ne bi smo sakupili 10-ak, a nekada je to bilo i 30-tak ljudi po predavanju.
_________________ "Slušajte čovjeka. Stručnjak je za povijest, pogotovo velikih civilizacija, kao što je bio Rim..." Al' šta? ZECOVI SPAVAJU!
|
| ned 26 kol, 2012 10:30 pm |
|
 |
|
anarho trekkie
Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am Postovi: 14375 Lokacija: Zagreb, Južna Europa Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: IV Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija Koje si vrste?: hewmon
|
 Re: Ljetni sastanak - 25. 8. (subota)
Jao što bih dao da bobo navrati na današnji dan i prokomentira ovu situaciju 
_________________ Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.
|
| ned 26 kol, 2012 11:27 pm |
|
 |
|
Historiotrekolog
Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 12:30 am Postovi: 6010 Lokacija: Budrovačka Republika Pemija Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: ST: IV Koje si vrste?: Vulcan
|
 Re: Ljetni sastanak - 25. 8. (subota)
Boboslav je provokator, nezahvalnik, mimozica i kao nešto trči. A kad je bio na Olimpijadi? Kad?
_________________ "Slušajte čovjeka. Stručnjak je za povijest, pogotovo velikih civilizacija, kao što je bio Rim..." Al' šta? ZECOVI SPAVAJU!
|
| ned 26 kol, 2012 11:42 pm |
|
 |
|
anarho trekkie
Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am Postovi: 14375 Lokacija: Zagreb, Južna Europa Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: IV Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija Koje si vrste?: hewmon
|
 Re: Ljetni sastanak - 25. 8. (subota)
Dobro ti kažeš, Olympics or it never happened! 
_________________ Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.
|
| ned 26 kol, 2012 11:46 pm |
|
 |
|
Historiotrekolog
Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 12:30 am Postovi: 6010 Lokacija: Budrovačka Republika Pemija Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: ST: IV Koje si vrste?: Vulcan
|
 Re: Ljetni sastanak - 25. 8. (subota)
Cvicek je napisao/la: Dobro ti kažeš, Olympics or it never happened!  Pa da. Tako je. Ok, treba se puno trudit i radit, radit, radit na tome da tamo dođeš. A on se hvali kao da je neki ne znam kako velik sportaš.
_________________ "Slušajte čovjeka. Stručnjak je za povijest, pogotovo velikih civilizacija, kao što je bio Rim..." Al' šta? ZECOVI SPAVAJU!
|
| pon 27 kol, 2012 2:36 am |
|
 |
|
Ensign
Pridružen/a: uto 31 srp, 2012 7:01 pm Postovi: 64 Lokacija: Zgb Spol: Ženski Naj Serija: DS9 Koje si vrste?: Borg
|
 Re: Ljetni sastanak - 25. 8. (subota)
T'Grel je napisao/la: Wildchild je napisao/la: Eto, onda 37 kn i 80 lipa po glavi nije nešto puno. Druga stvar je ako ste željeli biti šaljivi i pustiti kolegu da plati većinu.  Ma oni su, navodno, ostavili lovu za svoja pića... ali ja ne znam točno... pa ne idem valjda brojat ko je kolko popio. E sad, ja sam svoje platio, mislim šta sam ja popio i kelner mi je donio račun ali ne znam točno koliko je šta ko popio. Imam ja račun kod sebe... sve tam lijepo piše... al ne znam kome šta pripada i kolko je ko dao novaca. Ja samo znam da mi podosta love nedostaje. Dobro da mene nije bilo.
|
| sub 01 ruj, 2012 5:00 pm |
|
 |
|
anarho trekkie
Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am Postovi: 14375 Lokacija: Zagreb, Južna Europa Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: IV Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija Koje si vrste?: hewmon
|
 Re: Ljetni sastanak - 25. 8. (subota)
Bliss je napisao/la: Dobro da mene nije bilo. Zašto? Da li to znači da T'Grel na kraju ne bi ostao sam? 
_________________ Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.
|
| ned 02 ruj, 2012 6:54 pm |
|
 |
|
Historiotrekolog
Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 12:30 am Postovi: 6010 Lokacija: Budrovačka Republika Pemija Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: ST: IV Koje si vrste?: Vulcan
|
 Re: Ljetni sastanak - 25. 8. (subota)
Znam samo da s vama više u pivnice, na roštilje i sl. događanja (izuzev, možda, Sferakona) ne idem. Ovo nije prvi puta da mi se tako nešto dogodilo.
Ostavku sam povukao jer sam shvatio da volim raditi posao voditelja Povijesne sekcije i da to ni za što ne bih ostavio. A ovo šta se tiče pivnice: postoje ljudi s kojima mogu ići, a postoje oni s kojima neću više ići. Imam pravo birat. Čovjek kad se jednom tako "opeče" ne želi više biti "opečen".
_________________ "Slušajte čovjeka. Stručnjak je za povijest, pogotovo velikih civilizacija, kao što je bio Rim..." Al' šta? ZECOVI SPAVAJU!
|
| ned 02 ruj, 2012 9:25 pm |
|
 |
|
Ensign
Pridružen/a: uto 31 srp, 2012 7:01 pm Postovi: 64 Lokacija: Zgb Spol: Ženski Naj Serija: DS9 Koje si vrste?: Borg
|
 Re: Ljetni sastanak - 25. 8. (subota)
Cvicek je napisao/la: Bliss je napisao/la: Dobro da mene nije bilo. Zašto? Da li to znači da T'Grel na kraju ne bi ostao sam?  Da se mene pita, ne bi ostao sam. Nitko ne smije ostati sam. Slabi su to prijatelji koji ostave covjeka sa velikim racunom.
|
| ned 02 ruj, 2012 10:17 pm |
|
 |
|
Lieutenant Junior Grade
Pridružen/a: pet 25 pro, 2009 10:32 pm Postovi: 147 Lokacija: Zagreb Spol: Muški
|
 Re: Ljetni sastanak - 25. 8. (subota)
baš tako slabi smo prijatelji i ostavili smo čovjeka da sve sam plati
|
| ned 02 ruj, 2012 10:56 pm |
|
 |
|
anarho trekkie
Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am Postovi: 14375 Lokacija: Zagreb, Južna Europa Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: IV Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija Koje si vrste?: hewmon
|
 Re: Ljetni sastanak - 25. 8. (subota)
Bliss je napisao/la: Nitko ne smije ostati sam. Jao gdje nam je brick da napiše "nitko ne smije da pije saaaaam" Ja sam bio zadnji koji je pozdravio T'Grela koji je reko da je njemu dobro da ostane... i otišao... I onda sam se vratio ... i uzeo upaljač koji sam slučajno ostavio... A T'Grel je i dalje govorio da je njemu dobro, da on nikud neide... Jebiga... da je žensko ostao bi s njim... ovak nisam vidio poantu 
_________________ Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.
|
| ned 02 ruj, 2012 11:40 pm |
|
 |
|
Historiotrekolog
Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 12:30 am Postovi: 6010 Lokacija: Budrovačka Republika Pemija Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: ST: IV Koje si vrste?: Vulcan
|
 Re: Ljetni sastanak - 25. 8. (subota)
Bliss je napisao/la: Da se mene pita, ne bi ostao sam. Nitko ne smije ostati sam. To cijenim! Cvicek je napisao/la: Jao gdje nam je brick da napiše "nitko ne smije da pije saaaaam" Brick je u pravu. Nehumano je ostavit čovjeka da pije sam. Cvicek je napisao/la: Jebiga... da je žensko ostao bi s njim... ovak nisam vidio poantu  E, tu si u pravu. Da smo samo ja i neka cura ostali sami - ne bi imao ništa protiv. Najvjerojatnije ne bi ništa ni govorio oko ovoga "ostavljanja". Ali kako je nije bilo... bio sam razočaran.
_________________ "Slušajte čovjeka. Stručnjak je za povijest, pogotovo velikih civilizacija, kao što je bio Rim..." Al' šta? ZECOVI SPAVAJU!
|
| ned 02 ruj, 2012 11:45 pm |
|
 |
|
anarho trekkie
Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am Postovi: 14375 Lokacija: Zagreb, Južna Europa Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: IV Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija Koje si vrste?: hewmon
|
 Re: Ljetni sastanak - 25. 8. (subota)
Eto... bolje da sam otišao... bila bi zanimljiva situacija da je T'Grel zabrijo da sam žensko  A ove cure su se graozile na pomisao da ostanu s T-Grelom... (provjereno, pitao sam Mirtu i sl)i ja sam ga lijepo pitao da li ti je okej da ostaneŠ saaaaam... i tgrel mi je reko da nek mu zapalim cigaretu da ima za poslije. I ja mu zapalio cigaretu i povukao se brže nego Nijemci '44 
_________________ Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.
|
| ned 02 ruj, 2012 11:49 pm |
|
 |
|
Historiotrekolog
Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 12:30 am Postovi: 6010 Lokacija: Budrovačka Republika Pemija Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: ST: IV Koje si vrste?: Vulcan
|
 Re: Ljetni sastanak - 25. 8. (subota)
Cvicek je napisao/la: Eto... bolje da sam otišao... bila bi zanimljiva situacija da je T'Grel zabrijo da sam žensko  Kolko god bio pijan to nikako ne bi pomislio. Imaš prevelik trbuh za žensku, a osim toga, trudnice ne zavodim. Cvicek je napisao/la: A ove cure su se graozile na pomisao da ostanu s T-Grelom... (provjereno, pitao sam Mirtu i sl) Ne znam. Ne bi se štel mešati... ali kaj, Mirtica je zauzeta, tak da niš od toga. Cvicek je napisao/la: i ja sam ga lijepo pitao da li ti je okej da ostaneŠ saaaaam... i tgrel mi je reko da nek mu zapalim cigaretu da ima za poslije. I za cigaretu ti zahvaljujem. Bio si nadasve kolegijalan. A ovo da si me pitao jel mi ok da ostanem sam... ne sjećam se tog pitanja, a ni odgovora. Ma zapravo, lako je pijanom, pardon, polupijanom, čovjeku napričat da je bio ovakav, onakav kad se nekih stvari ne sjeća. Sjećam se velike većine tj. oko 90 % događaja. Još sam se s TerNekom "čuo" prek Skype-a kad sam došao doma. Pa prema tome nisam bio tako pijan kako me neki žele prikazat.
_________________ "Slušajte čovjeka. Stručnjak je za povijest, pogotovo velikih civilizacija, kao što je bio Rim..." Al' šta? ZECOVI SPAVAJU!
|
| ned 02 ruj, 2012 11:55 pm |
|
 |
|
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|