Sada je: ned 28 lip, 2026 6:55 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 15 post(ov)a ] 
 Nastavimo priču... 
Autor/ica Poruka
Trekker

Pridružen/a: pet 26 lip, 2009 8:01 pm
Postovi: 9
 Nastavimo priču...
Ovako ja ovo zamislih... ajmo mi lijepo reči ovdje što mislimo da bi se dogodilo... ja mislim da bi Ezri trebala bit trudna :) ... Ali možda bi se onda skužilo da dijete nije Bashirovo nego Worfovo... :twisted: A malog simbionta bi morali stavit u Siskovo dijete... ja bi još štošta zakomplicirala... :twisted:
A vi?


pet 26 lip, 2009 8:22 pm
Profil
Fire and Blood
Avatar

Pridružen/a: sub 07 ožu, 2009 6:25 pm
Postovi: 4100
Lokacija: On the lost moon of Poosh
Opis Stanja: jet lagno....
Koje si vrste?: Time Lord
Post Re: Nastavimo priču...
Ezri i Julian su se vjenčali... Kira postaje legenda na postaji... Sisko se vraća nakon godinu dana... Jake postane bolji pisac od J.K. Rowling... Odo se vrati jer mu nedostaje Kira...

Ezri i Julian se rastanu i Julian se vjenča s Kirom i imaju dijete kole se zove El.

Odo, sad sam, se spetlja s Ezri...

Quark se zaljubi u hologramsku ferengijicu.

Rom učini od Ferengija komunističko društvo...

_________________
It is smaller on the outside!


pet 26 lip, 2009 10:14 pm
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Nastavimo priču...
Hm.... je li bi to onda bio Star Trek ili latino sapunica u svemiru?! :lol:

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


pet 26 lip, 2009 10:35 pm
Profil
Fiktorolog
Fiktorolog
Avatar

Pridružen/a: sub 25 tra, 2009 10:11 pm
Postovi: 1283
Lokacija: where the wild things are
Spol: Ženski
Naj Serija: TOS
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: andy warhol <3
Post Re: Nastavimo priču...
Cvicek je napisao/la:
Hm.... je li bi to onda bio Star Trek ili latino sapunica u svemiru?! :lol:

mislim da bi bilo ovo drugo :lolsmjeh:


pet 26 lip, 2009 10:43 pm
Profil
MINDFVCK

Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm
Postovi: 7444
Koje si vrste?: Sprdator
Post Re: Nastavimo priču...
Kako nastaviti...Pa evo...Deep Space Nine, 8.-14. sezona.



Tolijanci izvrše invaziju na Federaciju, Klingonce i Romulance, budući da su za cijelo vrijeme rata stajali sa strane.

Breeni nisu zadovoljni mirovnim ugovorom i odlučuju nastaviti rat bez Dominija.

Garak postaje vođa Kardasije, te traži od Federacije pomoć pri obnovi Kardasije, kao i službenu pristupnicu za savez Kardasije i Federacije. Garak postaje željnom metom atentata, no svojom tipičnom lukavošću uvijek nadmudri atentatore.


USS Defiant dobiva ukras: trubu.

Martok mudro vlada Qonosom, no kao i uvijek stječe opoziciju koja se protivi Savezu.

DS9 pada na razinu autobusnog kolodvora.

Jakeova književna karijera ne doživi procvat, pa ostane prati suđe kod djeda. Zbog tog gnjeva i gubitka oca, okrene se razbojništvu.

Nog postaje prvi časnik Defianta.

Quark na prijevaru dobije od Kire dozvolu da svi brodovi koji pristaju na DS9 moraju dati Quarku pristojbu. Quark se obogati i kupuje si mjesec.

O'Brien je profesor na strojarskom faxu, ali mu nedostaje bojišnica, pa ima emotivnu krizu srednjih godina.

Bashir pogubi pola figurica vojnika. Ezri je trudna sa Worfom.
Worf je obeščaščen zbog toga jer je ukaljao sjećanje na Jadziu pa krene na duhovno putovanje. Opet.

USS Titan pod Rikerovim vodstvom upada u područje Abahatasaratava, koji objavljuju rat Federaciji.

Rom zatraži ulaz Ferenginara u Federaciju.

I kao pravi ST, bar pet epizoda sa kršenjem kanona:
-Borgovi napadaju iako su uništeni...opet sa jednom kockom
-oživi se temporalni hladni rat koji nikad nije ni završio. Future guy komunicira sa Breenima
-Dukat izađe iz pahutvarskog infernoa i opet se krene bahatit
-par epizoda sa temporalnim paradoksima
-Sisko se pojavljuje sa kosom na glavi.



Eto, tu radnju rastegnite na sedam sezona i eto nastavka.


pet 26 lip, 2009 10:52 pm
Profil
Trekker

Pridružen/a: pet 26 lip, 2009 8:01 pm
Postovi: 9
Post Re: Nastavimo priču...
Miki je napisao/la:
Kako nastaviti...Pa evo...Deep Space Nine, 8.-14. sezona.



Tolijanci izvrše invaziju na Federaciju, Klingonce i Romulance, budući da su za cijelo vrijeme rata stajali sa strane.

Breeni nisu zadovoljni mirovnim ugovorom i odlučuju nastaviti rat bez Dominija.

Garak postaje vođa Kardasije, te traži od Federacije pomoć pri obnovi Kardasije, kao i službenu pristupnicu za savez Kardasije i Federacije. Garak postaje željnom metom atentata, no svojom tipičnom lukavošću uvijek nadmudri atentatore.


USS Defiant dobiva ukras: trubu.

Martok mudro vlada Qonosom, no kao i uvijek stječe opoziciju koja se protivi Savezu.

DS9 pada na razinu autobusnog kolodvora.

Jakeova književna karijera ne doživi procvat, pa ostane prati suđe kod djeda. Zbog tog gnjeva i gubitka oca, okrene se razbojništvu.

Nog postaje prvi časnik Defianta.

Quark na prijevaru dobije od Kire dozvolu da svi brodovi koji pristaju na DS9 moraju dati Quarku pristojbu. Quark se obogati i kupuje si mjesec.

O'Brien je profesor na strojarskom faxu, ali mu nedostaje bojišnica, pa ima emotivnu krizu srednjih godina.

Bashir pogubi pola figurica vojnika. Ezri je trudna sa Worfom.
Worf je obeščaščen zbog toga jer je ukaljao sjećanje na Jadziu pa krene na duhovno putovanje. Opet.

USS Titan pod Rikerovim vodstvom upada u područje Abahatasaratava, koji objavljuju rat Federaciji.

Rom zatraži ulaz Ferenginara u Federaciju.

I kao pravi ST, bar pet epizoda sa kršenjem kanona:
-Borgovi napadaju iako su uništeni...opet sa jednom kockom
-oživi se temporalni hladni rat koji nikad nije ni završio. Future guy komunicira sa Breenima
-Dukat izađe iz pahutvarskog infernoa i opet se krene bahatit
-par epizoda sa temporalnim paradoksima
-Sisko se pojavljuje sa kosom na glavi.



Eto, tu radnju rastegnite na sedam sezona i eto nastavka.


Hahah, lijepo smišljeno... :lolsmjeh: :lolsmjeh: :lolsmjeh: :lolsmjeh: :lolsmjeh:
Pogotovo ovaj dio sa Quarkom i mjesecom :P:P:P


sub 27 lip, 2009 10:01 pm
Profil
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9995
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: Nastavimo priču...
Ovako ide moj nastavak:

Ezri i Bashir se vjenčaju.
Odo ne može izdržat više bez Kire pa se vrati na DS9.
Breeni postanu nezadovoljni ishodom rata pa pošalju flotu u Gammu koja uništi planet foundera te preuzmu kontroloru nad Vortama i Jem'Hadarima.
Za to vrijeme Federacija pomaže obnovit Cardassian Union, a Garak je postao Legate i zapovjednik Cardassijske Unije te je dobio na zapovjedanje Keldon klasu broda :thumbs2:
Kancelar Martok je dobio na zapovijedanje Negh'Var klasu broda, i uspio je rebuildat flotu. Također pomaže u obnovi Federacijske flote.
Za Romulansku Senatoricu je postavljena Donatra te je romulanska flota također u obnavljanju i također je uveden Norexan class u flotu. Romulanci ukidaju algeronski sporazum i stupe u savez sa Federacijom.
Nakon 2 godine proroci pošalju Siska natrag na Deep Space Nine da upozori Federaciju o nadolazećem napadu Breena i Jem' Hadara.
Sisko pozove Federacijsku, Kardasijansku, Klingonsku i Romulansku flotu da štite DS9 i crvotočinu.
Bashira i Worfa dođu nenadano i vrate se na dužnost.
Picard dolazi na DS9-a sa Enterpriseom E i Federacijskom flotom, pa Garak sa Kardasijskom flotom, Martok sa Klingonskom te nedugo zatim i senatorica Donatra s Romulanskim Warbirdima i Norexanima.
Breeni i Jem'Hadari izlaze iz crvotičine i napadnu savezničku flotu od 2500 brodova, koja uspješno uništi 3200 Breenskih i Dominijskih brodova.
Dok ih ostalih 1600 bježi prema Breenskoj konfederaciji.
Iz crvotočine malo malo dolaze Dominijska pojačanja.
Federacija, Klingonci, kardasijanci i Romulanci za to vrijeme grade brodove velikom brzinom.
U međuvremenu Ferengiji pristupe u Federaciju, a Quark izvrši samoubojstvo i da se pokopat sa svojim latinumom koji je zaradio tokom života :zubo:
Kira i Odo se vjenčaju.
Breeni i Dominij napadnu i osvoje Trill.
Rat se zahuktava te su i Federacija i ostali izgubili dosta teritorija i bitki.
Nakon 3 godine ratovanja Admiralica Janeway odlučuje svim brodovima ugradit transfazna torpeda, a senatorica Donatra na sve brodove ugrađuje cloaking device koji troši jako malo energije i omoguće upotrebu oružja za vrijeme cloaka.
Pomoću tih novih tehnologija uspiju uništit najvažnije Dominijsko-Breenske stanice i postrojenja te isto tako uništavaju 90% njihove flote.
Breensko-Dominijski savez se na kraju predaje, i podijet sve osvojene i velik dio svog teritorija pobjednicima (Federaciji, Klingoncima, Romulancima i Kardasijancima).
Nakon toga većina članova posade DS9-a i Enterprisea odlazi u mirovinu, a Federacija, Klingonci, Kardsijanci i Romulanci se na kraju udruže u jedan veliki savez.

Eto, to je to od mene :thumbs2:

_________________
“Truth is truth. How you deal with it is up to you.” – Camina Drummer

slika

ST battles audio/video tribute!


ned 28 lip, 2009 12:17 am
Profil YIM Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: uto 23 ruj, 2008 5:27 am
Postovi: 1054
Post Re: Nastavimo priču...
a gde su borgovi i rasa 8472 :shock:

ovo i da prodje kako si opsiao sisko bi po velicini i zaslugama morao da komanduje tom armadom [-(

_________________
http://www.forum.hr/showthread.php?t=607234

http://s233.photobucket.com/albums/ee199/mivicek/20090724%20Liburnicon%202009/?action=view&current=IMG_1855_resize.jpg


uto 07 srp, 2009 2:56 am
Profil
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9995
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: Nastavimo priču...
OGamer je napisao/la:
a gde su borgovi i rasa 8472 :shock:

ovo i da prodje kako si opsiao sisko bi po velicini i zaslugama morao da komanduje tom armadom [-(


Kaj, ti bi još i Borgove i 8472 petljao unutra - pa onda Alpha quadrant fakat nebi opstao, mislim gdje bi tu bila logika :neznam:

BTW Picard bi bio glavni zapovjenik flote, a Sisko i ostali bi mu samo asistirali :thumbs2:

_________________
“Truth is truth. How you deal with it is up to you.” – Camina Drummer

slika

ST battles audio/video tribute!


uto 07 srp, 2009 11:24 am
Profil YIM Web stranica
MINDFVCK

Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm
Postovi: 7444
Koje si vrste?: Sprdator
Post Re: Nastavimo priču...
A ne znam baš...Picardu se približila penzija.

To ne znači da nije spreman na neke odvažne poteze kao u Nemesisu, već samo da je star. Ne zna se koliko bi taj sveopći megarat trajao, pa bi se Jean-Luc mogao umoriti od svega i reći 'screw you guys, I'm goin' home...' (kao još neki vođe)


uto 07 srp, 2009 9:23 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: uto 09 pro, 2008 11:31 pm
Postovi: 2424
Lokacija: OSIJEK
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Opis Stanja: Asimiliran !
Post Re: Nastavimo priču...
Sovereign je napisao/la:
OGamer je napisao/la:
a gde su borgovi i rasa 8472 :shock:

ovo i da prodje kako si opsiao sisko bi po velicini i zaslugama morao da komanduje tom armadom [-(


Kaj, ti bi još i Borgove i 8472 petljao unutra - pa onda Alpha quadrant fakat nebi opstao, mislim gdje bi tu bila logika :neznam:

BTW Picard bi bio glavni zapovjenik flote, a Sisko i ostali bi mu samo asistirali :thumbs2:



Zemlja ,Vulkan ,Andorija i ostale stare clanice u komadima ,1/20 flote sto je ostalo panicno bijeze (vuceci civilne brodove pune izbjeglica )pred neprijateljskom flotom i pokusavaju se sakrit neigdje u svemiru !

_________________
Image


uto 07 srp, 2009 11:03 pm
Profil
MINDFVCK

Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm
Postovi: 7444
Koje si vrste?: Sprdator
Post Re: Nastavimo priču...
A zašto bi nastavci bili nužno ratni?

Pa najljepše epizode Treka su one mirnodopske, ili barem one koje odmaraju od rata.


sri 08 srp, 2009 1:32 am
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: uto 09 pro, 2008 11:31 pm
Postovi: 2424
Lokacija: OSIJEK
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Opis Stanja: Asimiliran !
Post Re: Nastavimo priču...
Miki je napisao/la:
A zašto bi nastavci bili nužno ratni?

Pa najljepše epizode Treka su one mirnodopske, ili barem one koje odmaraju od rata.


nebi se slozio .
ali to ti ovisi o od uvjerenja ,naravno ako si ti pacifist ,hipi itd naravno da su ti mirnodobske nabolje a ako volis malo akcije onda nisu .

_________________
Image


sri 08 srp, 2009 2:51 pm
Profil
MINDFVCK

Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm
Postovi: 7444
Koje si vrste?: Sprdator
Post Re: Nastavimo priču...
Dood, pogledaj ispod mog avatara; najbolja serija mi je DS9, koja je ratna. Ali ipak čar SFa ne leži u nabrijanoj pucačini i fancy brodovima, već u nekoj paraleli sa današnjim stanjem. No to me ne čini hipijem :-s , dapače dosta sam 'na juriš' tip osobe...no sad je to već offtopanje.

Možda bi bilo zgodno upoznati dijete Lwaxane koju posljednji put vidimo trudnu. Gospođa Barret je umrla u međuvremenu tako da u potencijalno novoj seriji lik Lwaxane bi također bio neprisutan.


sri 08 srp, 2009 6:31 pm
Profil
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: Nastavimo priču...
...počnimo prvo da se Sosko vrati na DS9...
...pa onda Siskovo dijete bi također mogao biti prorok... :-k :-k da, da...

...Julian i Ezri se sve više spetljaju... pa ona ostane trudna...

Odo se ne vrati na postaju...

Kira se zaljubi u nekog Bajoranskog premijera...

...Kardasijanci sklope savez s Bajorom o savezništvu...
...jer moraju obnoviti civilizaciju... nakon što ju je Dominij ostavio razrušenu...

...bolja poveznica rasa s beta i gama kvadranta...
...istraživanje gama kvadranta...

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


čet 09 srp, 2009 10:48 am
Profil ICQ Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 15 post(ov)a ] 


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan