Sada je: ned 28 lip, 2026 8:23 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 35 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća
 50 razloga zašto je Benjamin Sisko najbolji kapetan 
Autor/ica Poruka
Jedi Hamsta – Tribl v2.0.
Jedi Hamsta – Tribl v2.0.
Avatar

Pridružen/a: pon 26 sij, 2009 7:16 pm
Postovi: 7805
Spol: Ženski
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: 50 razloga zašto je Benjamin Sisko najbolji kapetan
captain je napisao/la:
Sisko je klasicni americki vojnik kojeg mozes naci u skoro svakom drugom filmu , dok je picard uceni i takticni europljanin koji zna svopj posao i nasiljem se koristi tek kad shvaca da nemoze pobijedit intelektom , puno vise analizira situaciju od siska i donosi zrelije odluke
Sisko je vise manje kad je vokabular u pitanju dosadan . dok picard nije 8)


:thumbs2:

_________________
She's got a date at midnight with Nosferatu.


sub 28 ožu, 2009 6:21 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: uto 23 ruj, 2008 5:27 am
Postovi: 1054
Post Re: 50 razloga zašto je Benjamin Sisko najbolji kapetan
captain je napisao/la:
Sisko je klasicni americki vojnik kojeg mozes naci u skoro svakom drugom filmu , dok je picard uceni i takticni europljanin koji zna svoj posao i nasiljem se koristi tek kad shvaca da nemoze pobijedit intelektom , puno vise analizira situaciju od siska i donosi zrelije odluke
Sisko je vise manje kad je vokabular u pitanju dosadan . dok picard nije 8)


da da kulturni mirnodopski evropljanin hahahahaah jos bolje je sto nasilje koristi kao poslednju meru, a ta ista evropa drzala pod kolonijalnim ropstvom 4/5 sveta do pre 50 godina PRAJSLES :lolsmjeh:

a sa druge strane surovi i primitivni sisko koji nije bio dovoljno taktican protiv divljaka jem hadara :lolsmjeh:

_________________
http://www.forum.hr/showthread.php?t=607234

http://s233.photobucket.com/albums/ee199/mivicek/20090724%20Liburnicon%202009/?action=view&current=IMG_1855_resize.jpg


sub 28 ožu, 2009 8:31 pm
Profil
Kingslayer
Kingslayer
Avatar

Pridružen/a: sri 24 svi, 2006 7:39 pm
Postovi: 5995
Lokacija: Dorne
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Krivo neshvaćeno...
Post Re: 50 razloga zašto je Benjamin Sisko najbolji kapetan
4 od 1 je napisao/la:
Sisko jede paprikas dok Picard jede sir i pije vino tko tajkun .


Ja obožavam sir i volim popiti finoga crnoga vina pa nažalost nisam tajkun... :zubo:

@ captain - potpis. :thumbs2:

_________________
slika


sub 28 ožu, 2009 10:31 pm
Profil Web stranica
Founder

Pridružen/a: sri 07 sij, 2009 10:13 pm
Postovi: 3683
Koje si vrste?: er
Post Re: 50 razloga zašto je Benjamin Sisko najbolji kapetan
TerNek je napisao/la:
Mr.bobo je napisao/la:
captain je napisao/la:
Picard je inteligencija i kultura , sisko je sirovina :mrgreen:


...ja bi rekao obrnuto...

TerNek, ajd pomozi malo... ;) :mrgreen:

Sisko je car. Inteligentan je, kulturan i diplomatski jako ispoliran (priznajte, ima blještaviju ćelu od Picarda :mrgreen: ), ali jako dobro zna kad treba pokazati svoju sirovost i utjerati nekima strah u kosti. Pa i Ezri je posvjedočila da ga se i neustrašivi ratnik Worf boji, što više reći. Neki se kapetani možda ističu po koječemu, no Sisko je po sveukupnom dojmu nenadmašan.


Slažem se. Pogotovo me zadivljuje njegov osjećaj za pravdu i moralnost koji je skoro uvijek pravi. Mislim da je on jedan pravi učitelj svima mladima i onima koji traže sebe, što je kao Avery i rekao kad je govorio o svojoj ulozi jer bio mu je cilj da poduči mlađe generacije pravdi i osjećaju za dobro. :hail:
Sisko je itekako drugačiji u odnosu na ostale kapetane jer nije nimalo umišljen i do njega može doći bilo tko koji ima nekakav problem. :thumbs2:
Mislim da bi se dalo uspoređivati Siska i Obamu koji me jako podsjećaju jedan na drugoga. :s_clap:


sub 28 ožu, 2009 10:42 pm
Profil
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: 50 razloga zašto je Benjamin Sisko najbolji kapetan
OGamer je napisao/la:
captain je napisao/la:
Sisko je klasicni americki vojnik kojeg mozes naci u skoro svakom drugom filmu , dok je picard uceni i takticni europljanin koji zna svoj posao i nasiljem se koristi tek kad shvaca da nemoze pobijedit intelektom , puno vise analizira situaciju od siska i donosi zrelije odluke
Sisko je vise manje kad je vokabular u pitanju dosadan . dok picard nije 8)


da da kulturni mirnodopski evropljanin hahahahaah jos bolje je sto nasilje koristi kao poslednju meru, a ta ista evropa drzala pod kolonijalnim ropstvom 4/5 sveta do pre 50 godina PRAJSLES :lolsmjeh:

a sa druge strane surovi i primitivni sisko koji nije bio dovoljno taktican protiv divljaka jem hadara :lolsmjeh:

Piksi bi jem haddare i foundere razorio intelektom a onda na kraju uz pomoc sile dokrajcio :baeh:
Inace ameri su isto kolonisti , zapravo potomci istih 8)

Samo je jedan jean luc picard :sesir2:

_________________
Surviving the new decade


ned 29 ožu, 2009 2:03 am
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 6:25 pm
Postovi: 3541
Lokacija: Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: tempus fugit
Koje si vrste?: wtf
Post Re: 50 razloga zašto je Benjamin Sisko najbolji kapetan
TerNek je napisao/la:
Pa i Ezri je posvjedočila da ga se i neustrašivi ratnik Worf boji, što više reći.

Worf ga možda cijeni, što nije isto s onim dal ga se boji ili ne :mrgreen:
Nije na klingonskom brodu da se treba bojati svog nadređenog :zubo:

_________________
quote: "They say time is the fire in which we burn".


ned 29 ožu, 2009 2:12 am
Profil ICQ YIM Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: uto 23 ruj, 2008 5:27 am
Postovi: 1054
Post Re: 50 razloga zašto je Benjamin Sisko najbolji kapetan
captain je napisao/la:
Piksi bi jem haddare i foundere razorio intelektom a onda na kraju uz pomoc sile dokrajcio :baeh:
Inace ameri su isto kolonisti , zapravo potomci istih 8)

Samo je jedan jean luc picard :sesir2:


jep jep
isto je probao sa nosikancima pa je dobio vestacko srce i sa borgom pa je izgubio sestoro clanova posade i sa kardasijancima pa su mu se prividjale svetiljke :roll:

nesto je slab diplomata :P

_________________
http://www.forum.hr/showthread.php?t=607234

http://s233.photobucket.com/albums/ee199/mivicek/20090724%20Liburnicon%202009/?action=view&current=IMG_1855_resize.jpg


ned 29 ožu, 2009 2:54 am
Profil
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: 50 razloga zašto je Benjamin Sisko najbolji kapetan
Tad je bia jos lud i mlad :baeh: , a borg je i siska natjerao u escape pod , dok kardassianci nisu slomili picarda nit kad su ga najvise mucili :baeh:

_________________
Surviving the new decade


ned 29 ožu, 2009 2:44 pm
Profil
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: 50 razloga zašto je Benjamin Sisko najbolji kapetan
captain je napisao/la:
Sisko je klasicni americki vojnik kojeg mozes naci u skoro svakom drugom filmu , dok je picard uceni i takticni europljanin koji zna svoj posao i nasiljem se koristi tek kad shvaca da nemoze pobijedit intelektom , puno vise analizira situaciju od siska i donosi zrelije odluke
Sisko je vise manje kad je vokabular u pitanju dosadan . dok picard nije 8)


...Sisko ,američki vojnik... :lolsmjeh:

...Picard djeluje po shemama... dok ih Sisko mora izmišljati da riješi situacije na obostranu korist...

Picard donosi zrelije odluke jer je dosta stariji, ali težina tih odluka nije ista...
...Sisko se nalazio u puno težim situacijama...

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


ned 29 ožu, 2009 3:22 pm
Profil ICQ Web stranica
Captain
Captain
Avatar

Pridružen/a: pon 22 lis, 2007 2:12 pm
Postovi: 476
Lokacija: Đakovo
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Biti će bolje!!!
Post Re: 50 razloga zašto je Benjamin Sisko najbolji kapetan
Mislim da je ipak Picard veča faca!
Mada mi je Sisko u zdnje vrijeme postao zakon!!. :sesir2:

_________________
slika
"Moramo vjerovati u sreću !!!
Jer kako bismo inaće mogli objasniti uspijeh onih koji nam nisu simpatični !?"


ned 29 ožu, 2009 3:33 pm
Profil Web stranica
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: 50 razloga zašto je Benjamin Sisko najbolji kapetan
ČAROBNJAK je napisao/la:
Mislim da je ipak Picard veča faca!


...možda zato jer su ga pojedini forumaši dignuli previsoko... :mrgreen:

...da siska nisu zeznuli i psolali na kartanje k prorocima...
...definitivno bi prerasao ''legendu''...

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


ned 29 ožu, 2009 3:35 pm
Profil ICQ Web stranica
Captain
Captain
Avatar

Pridružen/a: pon 22 lis, 2007 2:12 pm
Postovi: 476
Lokacija: Đakovo
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Biti će bolje!!!
Post Re: 50 razloga zašto je Benjamin Sisko najbolji kapetan
Za bilo kojega kapetana možemo nabrojiti pedesetak stavki kao one na početku teme... #-o

_________________
slika
"Moramo vjerovati u sreću !!!
Jer kako bismo inaće mogli objasniti uspijeh onih koji nam nisu simpatični !?"


ned 29 ožu, 2009 3:36 pm
Profil Web stranica
Lieutenant
Lieutenant
Avatar

Pridružen/a: sub 28 ožu, 2009 10:04 pm
Postovi: 171
Lokacija: Holodeck
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: 50 razloga zašto je Benjamin Sisko najbolji kapetan
OGamer je napisao/la:
captain je napisao/la:
Piksi bi jem haddare i foundere razorio intelektom a onda na kraju uz pomoc sile dokrajcio :baeh:
Inace ameri su isto kolonisti , zapravo potomci istih 8)

Samo je jedan jean luc picard :sesir2:


jep jep
isto je probao sa nosikancima pa je dobio vestacko srce i sa borgom pa je izgubio sestoro clanova posade i sa kardasijancima pa su mu se prividjale svetiljke :roll:

nesto je slab diplomata :P



Ko 1. Situaciju sa Nausikancima nije iso rjesavat diplomatskim putem vec se iso saketat i zaradio noz u ledja. Tri nausikanca na 1 Pikija. Bas me zanima kako bi Siskou proso :naughty:

ko 2. Sta onda ako ima vestacko srce. To njegovo vestacko srce je vece nego kod bilo kojeg drugog kapetana

ko 3. nije njegova krivnja sto je Borg krkno 6 clanova posade, kriva je Borgova nagla cud i Q-ova sklonost radjenju pizdarija.

ko 4. I tebi bi se prividjale svjetiljke da te neko skine gola, mlati po cjele dane, muci elektrosokovima i ispire mozak kardasijskim pizdarijama. :wink: :P

_________________
"I'm a doctor, not a battery."


ned 29 ožu, 2009 3:41 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: uto 09 pro, 2008 11:31 pm
Postovi: 2424
Lokacija: OSIJEK
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Opis Stanja: Asimiliran !
Post Re: 50 razloga zašto je Benjamin Sisko najbolji kapetan
captain je napisao/la:
Sisko je klasicni americki vojnik kojeg mozes naci u skoro svakom drugom filmu , dok je picard uceni i takticni europljanin koji zna svoj posao i nasiljem se koristi tek kad shvaca da nemoze pobijedit intelektom , puno vise analizira situaciju od siska i donosi zrelije odluke
Sisko je vise manje kad je vokabular u pitanju dosadan . dok picard nije 8)



Da zato bi rade da mi zapovijeda Sisko ,nego Picard koji dok bi pokusu uvjerit neprijatelja da prestane napad !
Dok bi on uvjeravo ,neprijatelj bi razbio brod na komadice toliko da bi te mogli usisat po svemiru !

_________________
Image


ned 29 ožu, 2009 4:15 pm
Profil
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: 50 razloga zašto je Benjamin Sisko najbolji kapetan
Ma bas :roll:

_________________
Surviving the new decade


ned 29 ožu, 2009 6:29 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 35 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan