Sada je: čet 25 lip, 2026 3:27 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 55 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
 Domikon 2008 
Autor/ica Poruka
Dai-zvizda
Dai-zvizda
Avatar

Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm
Postovi: 3972
Lokacija: U polju kukuruza
Naj Serija: ENT
Opis Stanja: Sranje
Post Re: Domikon 2008
EL.Z je napisao/la:
molim lijepo ja idem s AirForceOne ....


hmm....!? Zar nemaju 2 AirForceOne-a ? :-k
Znam što čekaš ! RoadRollerZ-1 ! :wink: :mrgreen:

Pozdrav
Crne kuće 4

_________________
slika

Tehnika Pucanstvu !


čet 14 kol, 2008 6:08 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 6:25 pm
Postovi: 3541
Lokacija: Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: tempus fugit
Koje si vrste?: wtf
Post Re: Domikon 2008
buco je napisao/la:
hmm....!? Zar nemaju 2 AirForceOne-a ? :-k

pa da imaju, ne kužim te :?

_________________
quote: "They say time is the fire in which we burn".


čet 14 kol, 2008 6:33 pm
Profil ICQ YIM Web stranica
Dai-zvizda
Dai-zvizda
Avatar

Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm
Postovi: 3972
Lokacija: U polju kukuruza
Naj Serija: ENT
Opis Stanja: Sranje
Post Re: Domikon 2008
EL.Z je napisao/la:
pa da imaju, ne kužim te

Kako ne kužiš , nisam znao oćeš onim airforceone -1 ili onim airforceone -2 ici ...to mi je bitno ! :mrgreen: :wink:

Pozdrav
Orahove ljuske 1

_________________
slika

Tehnika Pucanstvu !


čet 14 kol, 2008 7:06 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 6:25 pm
Postovi: 3541
Lokacija: Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: tempus fugit
Koje si vrste?: wtf
Post Re: Domikon 2008
buco je napisao/la:
Kako ne kužiš , nisam znao oćeš onim airforceone -1 ili onim airforceone -2 ici ...to mi je bitno ! :mrgreen: :wink:

mislim onda onim drugim :mrgreen:

_________________
quote: "They say time is the fire in which we burn".


čet 14 kol, 2008 7:28 pm
Profil ICQ YIM Web stranica
Dai-zvizda
Dai-zvizda
Avatar

Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm
Postovi: 3972
Lokacija: U polju kukuruza
Naj Serija: ENT
Opis Stanja: Sranje
Post Re: Domikon 2008
EL.Z je napisao/la:
mislim onda onim drugim :mrgreen:


Sigurno ...?! :-k Da ne upadanen u krivi airforceone ! ](*,) #-o

Pozdrav
Riste teroriste 3

_________________
slika

Tehnika Pucanstvu !


čet 14 kol, 2008 9:01 pm
Profil
Commander
Commander
Avatar

Pridružen/a: sri 05 ruj, 2007 7:13 pm
Postovi: 347
Lokacija: Earth
Post Re: Domikon 2008
Pozdrav ljudi! Evo napravili smo program i plan ovogodišnjeg Domikona 2008 - Druge Star Trek i NLO konevncije u Hrvatskoj od 29-31.08.
Evo kako to izgleda:

Citat:
Petak 29.08.2008.
18:00 Otvorenje
18:30 Predavanje: Gene Roddenberry i Star trek
19:30 Pauza
20:00 Najava novog Star trek filma
20:35 Projekcija pilot epizode TOS-a "The Cage"
...After party u Klubu mladih (do 01:00h)
Subota 30.08.2008.
10:00 NLO i Star trek izložba
11:00 Star trek: Elite force II LAN turnir (bogate nagrade)
14:00 Predavanje: Eugenika u Star treku (Goran Korov)
16:00 Ručak - Klingonski grah
17:00 Star trek kviz - "Domikon upitnik"
17:45 Predavanje: Vulkanska logika (prof. Josip Vrban)
18:30 Projekcija: Tehnologija Zvjezdanih staza u današnjosti
21:00 NLO festival
Nedjelja 31.08.2008.
10:00 NLO i Star trek izložba; projekcije filmova (Close encounters of the third kind, War of the Worlds, A trip to the moon...)
14:00 Predavanje: Ekstraterestrička manipulacija s asteroidima i kometima (gosp. Stjepan Zvonarić)
16:00 Ručak
17:00 Predavanje: Tajna Oriona
18:00 Predavanje: Otmice i krugovi u žitu
19:30 Projekcija: Little green men
21:00 Zatvorenje


Nadam se da cete doci u sto vecem broju i zabavit se s nama!!!

PS: buco tvoji komentari nisu pozeljni, jer su meni, iskreno glupi i nedorasli jednoj punoljetnoj i inteligentnoj osobi!

_________________
slika


uto 19 kol, 2008 7:39 pm
Profil ICQ
Dai-zvizda
Dai-zvizda
Avatar

Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm
Postovi: 3972
Lokacija: U polju kukuruza
Naj Serija: ENT
Opis Stanja: Sranje
Post Re: Domikon 2008
LDM je napisao/la:
PS: buco tvoji komentari nisu pozeljni, jer su meni, iskreno glupi i nedorasli jednoj punoljetnoj i inteligentnoj osobi!


Misliš nisu poželjni na vašem konu ili.... ?! :-k 8-[

Stvarno kako izgledaju komentari "punoljetne inteligentne osobe" !? :-k ](*,) ](*,)

Pozdrav
Retardiranog 5

_________________
slika

Tehnika Pucanstvu !


sri 20 kol, 2008 10:40 am
Profil
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: pon 10 tra, 2006 9:00 am
Postovi: 581
Lokacija: Zagreb
Post Re: Domikon 2008
Ovaj četvrtak očekujem dolazak u Maxi pub od 19 nadalje (detalji), svih koji misle ići na Domikon, a u Zagrebu su. Isto tako svi koji misle da se nismo dovoljno potrudili, mogu doć ili poslat na mejl ili postat na forum obrazloženje, zašto tako misle, pa ću im dokazat da su u krivu :)
Eh da počet ćemo priču i o Rikonu.

Dakle na Domikon se ide. Nadam se da će ići još neko osim Cvičeka autom, jer ja ne mogu ići. Sad će svi skočit, ali eto iskrsnulo mi je nešto mnogo važnije i nešto što se ne događa tak često kao Domikon. To ne znači da se neće ići sa štandom i nekim drugim stvarima, nego samo da ću morat neke odgvornosti prebacit na druge.

_________________
- žena u bijeloj kutiji TM
Thei'khaiell ssuin hw'aenevha


čet 21 kol, 2008 10:45 am
Profil ICQ
Commander
Commander
Avatar

Pridružen/a: sri 05 ruj, 2007 7:13 pm
Postovi: 347
Lokacija: Earth
Post Re: Domikon 2008
jel netko ima okvirnu brojku koliko ce vas doci?

_________________
slika


sub 23 kol, 2008 5:38 pm
Profil ICQ
Ensign
Ensign

Pridružen/a: čet 16 stu, 2006 11:43 pm
Postovi: 89
Post Re: Domikon 2008
zmajchek je napisao/la:
Eh da počet ćemo priču i o Rikonu.


oho! :mrgreen:

_________________
slika


ned 24 kol, 2008 1:08 pm
Profil
Trekkie

Pridružen/a: sub 17 svi, 2008 9:31 pm
Postovi: 3
Post Re: Domikon 2008
Pozdrav ljudi!

Planirao sam ići s bratom Hrvojem i Svetislavom Filipovićem (možda ste ga upoznali na konfuziji, držao je predavanje o povijesti SF-a) na Domikon u subotu. I ja i brat smo bili na Konfuziji, upoznali se s Mariom i Chakyem i drugima. Neke stvari su se promijenile i ostali su samo Hrvoje i Svetislav koji mogu ići na konvenciju. Ako je netko zainteresiran, ima dva mjesta u prostranom Kia Ceratu do Miholjca. Iz Zagreba smo, krenulo bi se negdje ujutro, imamo GPS navigaciju, izgubiti se ne može, a vratiti se kadgod, ovisi kakva je atmosfera na NLO festivalu što je zadnje taj dan na programu. :)

Što se tiče para, dijeli se na 4 dijela, tako da bi ispalo oko 70-80 kn u oba smjera što je ja mislim prihvatljivo. Ako je netko zainteresiran, za daljnje dogovore možete se javiti meni na 098/652-321 ili vniksic@gmail.com ili još bolje bratu hniksic@gmail.com


uto 26 kol, 2008 10:14 am
Profil
Commander
Commander
Avatar

Pridružen/a: sri 05 ruj, 2007 7:13 pm
Postovi: 347
Lokacija: Earth
Post Re: Domikon 2008
za vikend najavljuju ljetno vrijeme... \:D/

bit ce ludovanja do duboko u noc svaku noc...hehee...jupiiii...

Ljudi dodjite...svi koji mozete, nece pozaliti!!!

_________________
slika


uto 26 kol, 2008 9:25 pm
Profil ICQ
the Red Viper
Avatar

Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am
Postovi: 11340
Spol: Muški
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ε > 0
Post Re: Domikon 2008
u iscekivanju cvicekovog reporta (a nadam se da ce ga bit :) ) evo da ja bacim koju impreciju ovamo na forum!

dakle, vi koji niste isli moze vam biti zao!
meni je na konu bilo super!

bio sam cuo tu i tamo par komentara kako domikon nije kao jedan istrakon ili sta ti ja znam.
i mogu vam otvoreno reci: nije!
jer ovako dobre ekipe nigdje nisam vidio (ok, sad nije da sam ja bas puno toga vidio, ali svejedno). tako prijateljski nastrojeni ljudi, zaista pravi domacini, ma trebalo bi im placati da dolaze i na ostale konove :D

a i samo mjesto odrzavanja domikona, mislio ono, konvencija se odvija u dvorcu! (ja sam i dalje impresioniran time :) )
prije kojih mjesec dana, kad sam dosao na liburnikon i vidio onu vilu u kojoj se on bio odrzavao mislio sam da bolje od toga nemoze. i prevario sam se! taj dvorac mi je fakat totalna fora, tako nekako super izgleda, daje neku atmosferu. ma kao sto sam rekao ja sam jos uvijek impresioniran.

sto se tice programa, on je bio ok. bila su dobra predavanja u suboru, jedino mi je zao sto nismo stigli na predavanje o Roddenberryu u petak, al' ajde. u nedjelju mi nije bilo bas tako zabavno, bas i nisam pretjerano NLO-ičan (a i koncentracija mi je tada jos bila stran pojam :) )

e, i da, kviz je bio super. eto, uspio sam obraniti cast trekkija iz Zagreba i pokupit nagradu. Cvicek je cetiri puta isao i isto toliko puta pao na prvom pitanju... :mrgreen:
(anyway, sada hocu i ja titulu profesionalnog trekkija!)

i stand smo imali postavljen neko vrijeme, i uspjeli prodati tri majice i kapu!!! (ako se nevaram) tribble je bio senzacija, kao i maketice brodica (tu se prosvercao i jedan uljez, al' to cete vec na slikama skuziti 8-[ )

uglavnom, sve u svemu, fakat mi je drago sto sam otisao! program je bio ok, zabave nije falilo, a ekipa je bila i vise nego gostoljubiva.
stvarno se nisam nigdje osjecao tako dobrodoslim!

_________________
"Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.


uto 02 ruj, 2008 2:48 pm
Profil ICQ Web stranica
Commander
Commander
Avatar

Pridružen/a: sri 05 ruj, 2007 7:13 pm
Postovi: 347
Lokacija: Earth
Post Re: Domikon 2008
E hvala ant...

Razlog zasto se ant ne sjeca nedjelje...

slika
slikano oko 10:01 AM
slika
samo se nadam da nije pogorio...

slika
jedna od novosti kona

slika
ubili smo aliena :mrgreen:

_________________
slika


uto 02 ruj, 2008 3:29 pm
Profil ICQ
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 6:25 pm
Postovi: 3541
Lokacija: Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: tempus fugit
Koje si vrste?: wtf
Post Re: Domikon 2008
Ant je napisao/la:

i stand smo imali postavljen neko vrijeme, i uspjeli prodati tri majice i kapu!!! (ako se nevaram) tribble je bio senzacija, kao i maketice brodica (tu se prosvercao i jedan uljez, al' to cete vec na slikama skuziti 8-[ )


tribble? :?

_________________
quote: "They say time is the fire in which we burn".


uto 02 ruj, 2008 3:47 pm
Profil ICQ YIM Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 55 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan