| Autor/ica |
Poruka |
|
Jedi Hamsta – Tribl v2.0.
Pridružen/a: pon 26 sij, 2009 7:16 pm Postovi: 7805 Spol: Ženski Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact
|
 Re: 50 razloga zašto je Benjamin Sisko najbolji kapetan
captain je napisao/la: Sisko je klasicni americki vojnik kojeg mozes naci u skoro svakom drugom filmu , dok je picard uceni i takticni europljanin koji zna svopj posao i nasiljem se koristi tek kad shvaca da nemoze pobijedit intelektom , puno vise analizira situaciju od siska i donosi zrelije odluke Sisko je vise manje kad je vokabular u pitanju dosadan . dok picard nije  
_________________ She's got a date at midnight with Nosferatu.
|
| sub 28 ožu, 2009 6:21 pm |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: uto 23 ruj, 2008 5:27 am Postovi: 1054
|
 Re: 50 razloga zašto je Benjamin Sisko najbolji kapetan
captain je napisao/la: Sisko je klasicni americki vojnik kojeg mozes naci u skoro svakom drugom filmu , dok je picard uceni i takticni europljanin koji zna svoj posao i nasiljem se koristi tek kad shvaca da nemoze pobijedit intelektom , puno vise analizira situaciju od siska i donosi zrelije odluke Sisko je vise manje kad je vokabular u pitanju dosadan . dok picard nije  da da kulturni mirnodopski evropljanin hahahahaah jos bolje je sto nasilje koristi kao poslednju meru, a ta ista evropa drzala pod kolonijalnim ropstvom 4/5 sveta do pre 50 godina PRAJSLES a sa druge strane surovi i primitivni sisko koji nije bio dovoljno taktican protiv divljaka jem hadara 
_________________ http://www.forum.hr/showthread.php?t=607234
http://s233.photobucket.com/albums/ee199/mivicek/20090724%20Liburnicon%202009/?action=view¤t=IMG_1855_resize.jpg
|
| sub 28 ožu, 2009 8:31 pm |
|
 |
|
Kingslayer
Pridružen/a: sri 24 svi, 2006 7:39 pm Postovi: 5995 Lokacija: Dorne Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact Opis Stanja: Krivo neshvaćeno...
|
 Re: 50 razloga zašto je Benjamin Sisko najbolji kapetan
4 od 1 je napisao/la: Sisko jede paprikas dok Picard jede sir i pije vino tko tajkun . Ja obožavam sir i volim popiti finoga crnoga vina pa nažalost nisam tajkun... @ captain - potpis. 
_________________

|
| sub 28 ožu, 2009 10:31 pm |
|
 |
|
Founder
Pridružen/a: sri 07 sij, 2009 10:13 pm Postovi: 3683 Koje si vrste?: er
|
 Re: 50 razloga zašto je Benjamin Sisko najbolji kapetan
TerNek je napisao/la: Mr.bobo je napisao/la: captain je napisao/la: Picard je inteligencija i kultura , sisko je sirovina  ...ja bi rekao obrnuto...
TerNek, ajd pomozi malo... Sisko je car. Inteligentan je, kulturan i diplomatski jako ispoliran (priznajte, ima blještaviju ćelu od Picarda  ), ali jako dobro zna kad treba pokazati svoju sirovost i utjerati nekima strah u kosti. Pa i Ezri je posvjedočila da ga se i neustrašivi ratnik Worf boji, što više reći. Neki se kapetani možda ističu po koječemu, no Sisko je po sveukupnom dojmu nenadmašan. Slažem se. Pogotovo me zadivljuje njegov osjećaj za pravdu i moralnost koji je skoro uvijek pravi. Mislim da je on jedan pravi učitelj svima mladima i onima koji traže sebe, što je kao Avery i rekao kad je govorio o svojoj ulozi jer bio mu je cilj da poduči mlađe generacije pravdi i osjećaju za dobro. Sisko je itekako drugačiji u odnosu na ostale kapetane jer nije nimalo umišljen i do njega može doći bilo tko koji ima nekakav problem. Mislim da bi se dalo uspoređivati Siska i Obamu koji me jako podsjećaju jedan na drugoga.
|
| sub 28 ožu, 2009 10:42 pm |
|
 |
|
Make it so
Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm Postovi: 8181 Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact
|
 Re: 50 razloga zašto je Benjamin Sisko najbolji kapetan
OGamer je napisao/la: captain je napisao/la: Sisko je klasicni americki vojnik kojeg mozes naci u skoro svakom drugom filmu , dok je picard uceni i takticni europljanin koji zna svoj posao i nasiljem se koristi tek kad shvaca da nemoze pobijedit intelektom , puno vise analizira situaciju od siska i donosi zrelije odluke Sisko je vise manje kad je vokabular u pitanju dosadan . dok picard nije  da da kulturni mirnodopski evropljanin hahahahaah jos bolje je sto nasilje koristi kao poslednju meru, a ta ista evropa drzala pod kolonijalnim ropstvom 4/5 sveta do pre 50 godina PRAJSLES a sa druge strane surovi i primitivni sisko koji nije bio dovoljno taktican protiv divljaka jem hadara  Piksi bi jem haddare i foundere razorio intelektom a onda na kraju uz pomoc sile dokrajcio Inace ameri su isto kolonisti , zapravo potomci istih Samo je jedan jean luc picard 
_________________ Surviving the new decade
|
| ned 29 ožu, 2009 2:03 am |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 6:25 pm Postovi: 3541 Lokacija: Zagreb Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact Opis Stanja: tempus fugit Koje si vrste?: wtf
|
 Re: 50 razloga zašto je Benjamin Sisko najbolji kapetan
TerNek je napisao/la: Pa i Ezri je posvjedočila da ga se i neustrašivi ratnik Worf boji, što više reći. Worf ga možda cijeni, što nije isto s onim dal ga se boji ili ne Nije na klingonskom brodu da se treba bojati svog nadređenog 
_________________ quote: "They say time is the fire in which we burn".
|
| ned 29 ožu, 2009 2:12 am |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: uto 23 ruj, 2008 5:27 am Postovi: 1054
|
 Re: 50 razloga zašto je Benjamin Sisko najbolji kapetan
captain je napisao/la: Piksi bi jem haddare i foundere razorio intelektom a onda na kraju uz pomoc sile dokrajcio Inace ameri su isto kolonisti , zapravo potomci istih Samo je jedan jean luc picard  jep jep isto je probao sa nosikancima pa je dobio vestacko srce i sa borgom pa je izgubio sestoro clanova posade i sa kardasijancima pa su mu se prividjale svetiljke nesto je slab diplomata 
_________________ http://www.forum.hr/showthread.php?t=607234
http://s233.photobucket.com/albums/ee199/mivicek/20090724%20Liburnicon%202009/?action=view¤t=IMG_1855_resize.jpg
|
| ned 29 ožu, 2009 2:54 am |
|
 |
|
Make it so
Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm Postovi: 8181 Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact
|
 Re: 50 razloga zašto je Benjamin Sisko najbolji kapetan
Tad je bia jos lud i mlad  , a borg je i siska natjerao u escape pod , dok kardassianci nisu slomili picarda nit kad su ga najvise mucili 
_________________ Surviving the new decade
|
| ned 29 ožu, 2009 2:44 pm |
|
 |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
 Re: 50 razloga zašto je Benjamin Sisko najbolji kapetan
captain je napisao/la: Sisko je klasicni americki vojnik kojeg mozes naci u skoro svakom drugom filmu , dok je picard uceni i takticni europljanin koji zna svoj posao i nasiljem se koristi tek kad shvaca da nemoze pobijedit intelektom , puno vise analizira situaciju od siska i donosi zrelije odluke Sisko je vise manje kad je vokabular u pitanju dosadan . dok picard nije  ...Sisko ,američki vojnik...
...Picard djeluje po shemama... dok ih Sisko mora izmišljati da riješi situacije na obostranu korist...
Picard donosi zrelije odluke jer je dosta stariji, ali težina tih odluka nije ista... ...Sisko se nalazio u puno težim situacijama...
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| ned 29 ožu, 2009 3:22 pm |
|
 |
|
Captain
Pridružen/a: pon 22 lis, 2007 2:12 pm Postovi: 476 Lokacija: Đakovo Spol: Muški Naj Serija: ENT Naj Film: First Contact Opis Stanja: Biti će bolje!!!
|
 Re: 50 razloga zašto je Benjamin Sisko najbolji kapetan
Mislim da je ipak Picard veča faca! Mada mi je Sisko u zdnje vrijeme postao zakon!!. 
_________________
 "Moramo vjerovati u sreću !!! Jer kako bismo inaće mogli objasniti uspijeh onih koji nam nisu simpatični !?"
|
| ned 29 ožu, 2009 3:33 pm |
|
 |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
 Re: 50 razloga zašto je Benjamin Sisko najbolji kapetan
ČAROBNJAK je napisao/la: Mislim da je ipak Picard veča faca! ...možda zato jer su ga pojedini forumaši dignuli previsoko...
...da siska nisu zeznuli i psolali na kartanje k prorocima... ...definitivno bi prerasao ''legendu''...
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| ned 29 ožu, 2009 3:35 pm |
|
 |
|
Captain
Pridružen/a: pon 22 lis, 2007 2:12 pm Postovi: 476 Lokacija: Đakovo Spol: Muški Naj Serija: ENT Naj Film: First Contact Opis Stanja: Biti će bolje!!!
|
 Re: 50 razloga zašto je Benjamin Sisko najbolji kapetan
Za bilo kojega kapetana možemo nabrojiti pedesetak stavki kao one na početku teme... 
_________________
 "Moramo vjerovati u sreću !!! Jer kako bismo inaće mogli objasniti uspijeh onih koji nam nisu simpatični !?"
|
| ned 29 ožu, 2009 3:36 pm |
|
 |
|
Lieutenant
Pridružen/a: sub 28 ožu, 2009 10:04 pm Postovi: 171 Lokacija: Holodeck Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact
|
 Re: 50 razloga zašto je Benjamin Sisko najbolji kapetan
OGamer je napisao/la: captain je napisao/la: Piksi bi jem haddare i foundere razorio intelektom a onda na kraju uz pomoc sile dokrajcio Inace ameri su isto kolonisti , zapravo potomci istih Samo je jedan jean luc picard  jep jep isto je probao sa nosikancima pa je dobio vestacko srce i sa borgom pa je izgubio sestoro clanova posade i sa kardasijancima pa su mu se prividjale svetiljke nesto je slab diplomata  Ko 1. Situaciju sa Nausikancima nije iso rjesavat diplomatskim putem vec se iso saketat i zaradio noz u ledja. Tri nausikanca na 1 Pikija. Bas me zanima kako bi Siskou proso ko 2. Sta onda ako ima vestacko srce. To njegovo vestacko srce je vece nego kod bilo kojeg drugog kapetana ko 3. nije njegova krivnja sto je Borg krkno 6 clanova posade, kriva je Borgova nagla cud i Q-ova sklonost radjenju pizdarija. ko 4. I tebi bi se prividjale svjetiljke da te neko skine gola, mlati po cjele dane, muci elektrosokovima i ispire mozak kardasijskim pizdarijama. 
_________________ "I'm a doctor, not a battery."
|
| ned 29 ožu, 2009 3:41 pm |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: uto 09 pro, 2008 11:31 pm Postovi: 2424 Lokacija: OSIJEK Spol: Muški Naj Serija: ENT Opis Stanja: Asimiliran !
|
 Re: 50 razloga zašto je Benjamin Sisko najbolji kapetan
captain je napisao/la: Sisko je klasicni americki vojnik kojeg mozes naci u skoro svakom drugom filmu , dok je picard uceni i takticni europljanin koji zna svoj posao i nasiljem se koristi tek kad shvaca da nemoze pobijedit intelektom , puno vise analizira situaciju od siska i donosi zrelije odluke Sisko je vise manje kad je vokabular u pitanju dosadan . dok picard nije  Da zato bi rade da mi zapovijeda Sisko ,nego Picard koji dok bi pokusu uvjerit neprijatelja da prestane napad ! Dok bi on uvjeravo ,neprijatelj bi razbio brod na komadice toliko da bi te mogli usisat po svemiru !
_________________
|
| ned 29 ožu, 2009 4:15 pm |
|
 |
|
Make it so
Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm Postovi: 8181 Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact
|
 Re: 50 razloga zašto je Benjamin Sisko najbolji kapetan
Ma bas 
_________________ Surviving the new decade
|
| ned 29 ožu, 2009 6:29 pm |
|
 |
|