Sada je: čet 28 ožu, 2024 10:46 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 391 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Sljedeća
 The Big Bang Theory 
Autor/ica Poruka
PARTIJA

Pridružen/a: pon 11 sij, 2010 12:13 am
Postovi: 1695
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: Dok život juri, ja ću lagano...
Post Re: The Big Bang Theory
Mućke nemaju mana.

Ispravite me s primjerima ako mi subjektivnost zamagljuje pogled, što je lako moguće s obzirom koliko mi je serija prirasla k srcu.


pon 29 lis, 2012 12:30 am
Profil
Častoljupka
Avatar

Pridružen/a: uto 27 sij, 2009 1:19 pm
Postovi: 6422
Lokacija: Cloud Ruler Temple
Naj Serija: ENT
Naj Film: ST: XI
Post Re: The Big Bang Theory
Jedina serija koja mi u sekundi pada na pamet kada se spomene "bez mane" je Wire.

A za TBBT mi je vrlo brzo splasnuo oduševljenje, negdje polovicom prve sezone još. :neznam:

_________________
You mustn't be afraid to dream a little bigger, darling.
This one appreciates the feeling of your human anus. Ant
Nisam isprobavao tvoje tange, za ljubav Božju! _Oz
Šta? Da budem glasniji? Jel ti ja ličim na surround sound? Sov


pon 29 lis, 2012 12:36 am
Profil
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: The Big Bang Theory
Zadnje dvi epizode su bile sasvim ok ..samo generalno serija je postala loša negdi tamo nakon treće sezone , prije tog je bila dobra 8)

Sheldon je na dvi stepenice od tog da postane "superzlikovac" ..Amy i Bernadett-e su u 90% slučajeva nezanimljive a Howard je propa ko lik od kada je došla Bernadette ..no zna imat tu i tamo neku smišnu provalu

Meni osobno je od svih likova Raj najdraži , no mislin da nije problem u 4 originalna lika plus Penny nego u tom da su novi likovi skroz neinteresantni ..to jest svaku desetu epizodu od Amy i Bernadette se može očekivat nešto zanimljivo a između tog su dosadnjikave , onaj prodavač stripova je nešto zanimljiviji ali nemože nadoknadit dosadnjikavost koju ima ovaj ženski dvojac

Za seriju je jedini spas dat Sheldonu mrvicu ljudskosti a pomalo izbacit Amy i Bernadette .. ja bi zapravo volija uvest nekog lika koji nije "Geek" nego totalna suprotnost ekipi ali nije negativac ..ponekad su suprotnosti zabavne a ne sličnosti ;)

_________________
Surviving the new decade


pon 29 lis, 2012 2:12 am
Profil
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: The Big Bang Theory
captain je napisao/la:
ja bi zapravo volija uvest nekog lika koji nije "Geek" nego totalna suprotnost ekipi ali nije negativac

Penny br.2? :|


pon 29 lis, 2012 2:21 am
Profil Web stranica
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: The Big Bang Theory
To nit slučajno :|

Neznan točno šta uvest ali još jednog geek lika uvodit nebi imalo smisla , tako da ostaje samo opcija sa nekim tko je suprotnost ekipi a može bit okidač za humoristične situacije

_________________
Surviving the new decade


pon 29 lis, 2012 3:18 pm
Profil
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: The Big Bang Theory
captain je napisao/la:
Neznan točno šta uvest ali još jednog geek lika uvodit nebi imalo smisla , tako da ostaje samo opcija sa nekim tko je suprotnost ekipi a može bit okidač za humoristične situacije

Meni je zapravo onaj smotanac iz dućana sa stripovima sasvim okej. Ne bih imao ništa protiv da postane redovitiji gost.


pon 29 lis, 2012 3:59 pm
Profil Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: The Big Bang Theory
Ajme nisam još napisao nijedan post u ovoj temi :)

Serija mi je a početku bila odlična (komentirali smo ju prije nego je postala cool... odnosno prije otvaranja ove teme :zubo: )

Ali kasnije su fore postale jednostavnije (u početku su bile baš dubokoumne), i nedavno sam pogledao ostatak 3. i 4. sezonu i sad mi je nešto jasnije ono što je Oz komentirao da je Sheldon postao naporan i da se serija degradirala.

4. sezona mi je uvjerljivije najslabija, no i dalje je bila dovoljno dobra da je pogledam kao neobaveznu zafrkanciju (slično ko South park, sjetim se 1-2 godišnje pogledati nekolicinu epki nekoliko dana)

Uskoro bi trebao početi gledati 5. sezonu, nadam se da mi neće ispasti još lošija od 4. [-o<

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


pon 29 lis, 2012 4:06 pm
Profil
fluffy
Avatar

Pridružen/a: sub 02 svi, 2009 8:37 pm
Postovi: 6576
Lokacija: Rijeka
Spol: Ženski
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: ---^^^^^------^^------^-----------------
Koje si vrste?: fažol
Post Re: The Big Bang Theory
ma TBBT je baš za mozak na pašu :mrgreen: ništa dublje to ne doživljavam 8-[

_________________
slika


pon 29 lis, 2012 8:49 pm
Profil YIM Web stranica
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: The Big Bang Theory
pahuljica je napisao/la:
ma TBBT je baš za mozak na pašu :mrgreen: ništa dublje to ne doživljavam 8-[

U tome i jest jedan od problema. Nekad je to bio sitcom za geekove upućene u znanstvena pitanja, a danas je to generička serija za bilo koga.


pon 29 lis, 2012 9:59 pm
Profil Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: The Big Bang Theory
Baš to, pretvara se u generičku seriju... ali i dalje mi je zabavna za pogledati (bar do kraja 4. gdje sam stao) i na vrhu mi je humorističnih serija uz Red Dwarf, South Park i The Office (US varijanta, barem 2. sezona, nakon koje je godinu za godinom i ona postala sve više generička)

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


pon 29 lis, 2012 10:21 pm
Profil
Defender of Earth
Avatar

Pridružen/a: sub 10 stu, 2007 1:20 am
Postovi: 3611
Lokacija: Trešnjevka,Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Ponfo miran
Koje si vrste?: Andorian
Post Re: The Big Bang Theory
_Oz je napisao/la:
pahuljica je napisao/la:
ma TBBT je baš za mozak na pašu :mrgreen: ništa dublje to ne doživljavam 8-[

U tome i jest jedan od problema. Nekad je to bio sitcom za geekove upućene u znanstvena pitanja, a danas je to generička serija za bilo koga.

A mislim da si malo precjenio TBBT. On je oduvijek bio isključivo samo sitcom s istina tu pomalo znanstvenim žargonom ali ništa pretjerano drugačiji od "How I met your mother" ili "Prijatelji". Jedina bitna razlika je ta kako si i sam rekao to što su glavni likovi geekovi s nama sličnim interesima pa nam je samim time zanimljivija jer se lakše možemo poistovjetit s takvim likovima nego npr. s likovima iz Prijatelja.

_________________
Image


pon 29 lis, 2012 10:27 pm
Profil
Defender of Earth
Avatar

Pridružen/a: sub 10 stu, 2007 1:20 am
Postovi: 3611
Lokacija: Trešnjevka,Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Ponfo miran
Koje si vrste?: Andorian
Post Re: The Big Bang Theory
Cvicek je napisao/la:
Baš to, pretvara se u generičku seriju... ali i dalje mi je zabavna za pogledati (bar do kraja 4. gdje sam stao) i na vrhu mi je humorističnih serija uz Red Dwarf, South Park i The Office (US varijanta, barem 2. sezona, nakon koje je godinu za godinom i ona postala sve više generička)

Ma i dalje je Big Bang dobra serija ali što je je vidi se razlika u pristupu sad od 6 sezona... razlika koja mi se iskreno baš i ne sviđa toliko.

_________________
Image


pon 29 lis, 2012 10:28 pm
Profil
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: The Big Bang Theory
_Oz je napisao/la:
captain je napisao/la:
Neznan točno šta uvest ali još jednog geek lika uvodit nebi imalo smisla , tako da ostaje samo opcija sa nekim tko je suprotnost ekipi a može bit okidač za humoristične situacije

Meni je zapravo onaj smotanac iz dućana sa stripovima sasvim okej. Ne bih imao ništa protiv da postane redovitiji gost.


Pa sigurno je bolji od Amy i Bernadette ..nažalost dok se serija fokusira na njih dvi , on baš i nemože doć do izražaja :|

_________________
Surviving the new decade


pon 29 lis, 2012 10:43 pm
Profil
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: The Big Bang Theory
Suikotreki je napisao/la:
A mislim da si malo precjenio TBBT. On je oduvijek bio isključivo samo sitcom s istina tu pomalo znanstvenim žargonom ali ništa pretjerano drugačiji od "How I met your mother" ili "Prijatelji".

Nije baš tako. Nisi slušao Horvatića kad je rekao da je ostao šokiran količinom informiranosti scenarista (tj. savjetnika) o znanstvenim pitanjima?


pon 29 lis, 2012 11:03 pm
Profil Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: The Big Bang Theory
E pa to... u neka druga vremena smo znali komentirati upravo slične stvari kao likovi u prvih par epizoda... baš se vidjela dubina određenih komentara. Recimo netko mi je spominjao da je baš tada propučavao teoriju struna i slilčne stvari, i da su baš pametno ukomponirali šalu. Sad mi izgleda ko da je netko otišao na Wikipediju pogledati definiciju, pa ju ubacio kao šaljiv komentar u seriju...

edit:
Sinoć sam pogledao prvih 6 epizoda 5. sezone.
U svakoj se nasmijem po nekoliko puta, ali to su više šale na račun karaktera glavnih likova, ne toliko šale na račun same "geekovštine", znanosti i sl. Ima takvih, ali većina mi je tek pomalo šaljiva, poneka je poprilično smiješna, dok mi je u tih 6 epizoda samo jedna šala bila baš urnebesna (ono za D&D i neimanje cure :lol: )
U 5x06 (The Rhinitis Revelation) kad dođe Sheldonova mama su mi bile dosta dobre šale na račun religije, tu i tamo i ja nastojim smišljati takve :mrgreen:

Gledam dalje...

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


sri 31 lis, 2012 4:00 am
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 391 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan