Sada je: pet 29 ožu, 2024 1:11 pm.




Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 
 Gardians of the Galaxy 1 i 2 
Autor/ica Poruka
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19664
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Gardians of the Galaxy 1 i 2
Zabavan SF - po sličnost radnje možemo ga malo usporediti s Farscape :)
Likovi su zanimljivi... I am GROOT!



Nakon superpopularnih franšiza o superjunacima poput Ironmana, Thora, Kapetana Amerike i Osvetnika, Marvel donosi još jednu blockbuster uspješnicu: Čuvare galaksije. Ovog puta protagonisti filma predstavljaju ekipu otpadnika doslovno svemirskih proporcija, a predvodi ih Peter Quill (Chris Pratt).

Nakon što se nađe na meti nemilosrdnog Ronana koji silno želi predmet u njegovom posjedstvu, Quill je primoran udružiti snage sa najneobičnijim timom odmetnika među kojima su Rocket, revolveraški rakun; Groot, humanoid nalik na stablo; smrtonosna i enigmatična Gamora te osvetnički nastrojen Drax Razarač. Quillu neće biti potrebno mnogo vremena da mistična kugla koju želi Ronan ne donosi išta osim strahota i prijetnju ravnoteži u svemiru, stoga će morati učiniti sve da spriječi narušavanje stabilnosti.

Čuvare galaksije, nastale 1969. godine, autori su smjestili u daleko 31. stoljeće, a prema riječima producenta Kevina Feigea oni su „najrizičnija priča koju je Marvel ekranizirao od Ironmana, ali to znači da sada možemo nastaviti raditi na elementima iznenađenja koje nudimo publici te tako premašiti i sva očekivanja. Volim taj osjećaj da sam u mogućnosti predstaviti nešto originalno iako je bazirano na već klasičnom stripu jer taj svijet nije poznat širokoj publici. Zato se nadam da ovim filmom donosimo nešto veoma novo, svježe i uzbudljivo. “ zaključio je Feige. Redatelj James Gunn dodao je da su mu Čuvari galaksije „omogućili slobodu isključivo zbog toga što nemaju toliko okorijelu fan bazu kao recimo Osvetnici pa omogućuju da se ekranizaciji njihova svijeta pristupi potpuno slobodno bez straha da će publika doći u kino s već finaliziranom vizijom likova“.


Vol2
Sniman uz posve novu zvučnu pozadinu Awesome Mixtape #2, Marvel Studios, film Čuvari Galaksije Vol. 2 nastavlja pustolovinu ekipe koja prelazi granice svemira. Čuvari se moraju boriti da održe svoju novostečenu obitelj na okupu dok otkrivaju tajnu pravog porijekla Petera Quilla. Stari neprijatelji postaju saveznici, a fanovima omiljeni likovi iz klasičnih stripova priskočit će u pomoć našim junacima dok se Marvel Cinematic Universe nastavlja širiti.


Pogledao sam drugi nastavak u 3D i preporučam...
no još me više zanima 3. nastavak i što će zlatna rasčupana iskompleksirana persona smisliti. :)

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


pet 05 svi, 2017 1:43 pm
Profil ICQ Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Gardians of the Galaxy 1 i 2
Nisam pogledao drugi, no prvi mi se svidio kao simpatična SF komedija, pa namjeravam i drugi.

BTW, dobrodošao nazad, bobo... igrom slučaja sam baš sada online, inače dođem tek povremeno.

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


ned 07 svi, 2017 12:10 am
Profil
Jedi Hamsta – Tribl v2.0.
Jedi Hamsta – Tribl v2.0.
Avatar

Pridružen/a: pon 26 sij, 2009 7:16 pm
Postovi: 7805
Spol: Ženski
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Gardians of the Galaxy 1 i 2
Meni je prvi dio bio dobar. Soundtrack je odličan a i humor je na mjestu.

_________________
She's got a date at midnight with Nosferatu.


sub 13 svi, 2017 12:03 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan