Sada je: pet 29 ožu, 2024 8:08 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 19 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
 Agents of S.H.I.E.L.D. 
Autor/ica Poruka
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: uto 17 sij, 2012 10:34 pm
Postovi: 953
Lokacija: Winterpyke
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ENT pobedjuje TNG al' za dlaku,pm odlucivali :)
Koje si vrste?: Romulan
Post Re: Agents of S.H.I.E.L.D.
Miroslav je napisao/la:
Nakon prikazanih 20 epizoda vidljivo je kako se kvaliteta serije drastično popravila, a poseban zamah u kvaliteti je dobila nakon događaja u Captain America: The Winter Soldier, tako da od 1x10 ili 1x11 gledamo sasvim drugačiju, badass, mračnu, odličnu seriju, puno bolju nego je to Arrow (u prvoj sezoni koju sam gledao).


Drago mi je da to cujem. Ne znam zasto ,ali opasno sam se nameracio da odgledam ovu seriju pa kud puklo da puklo. :naughty:

_________________
slika
"Pitas me sta je to istina? Istina nije nista drugo do nedostatak maste!"-Elim Garak
Znate li sta je to iluzija? Iluzija je kad pamet zaje*va glupost!-by JA


uto 06 svi, 2014 3:19 pm
Profil
nešt po svom izboru
Avatar

Pridružen/a: ned 08 vel, 2009 12:42 pm
Postovi: 1210
Lokacija: Sector001
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Dezurni krivac za sve
Post Re: Agents of S.H.I.E.L.D.
Miroslav je napisao/la:
Elim Garak je napisao/la:
I mene ste uvjerili, sve manje i manje mi se sviđa serija, a mogla je ispasti odlično, imala je potencijala.


Nakon prikazanih 20 epizoda vidljivo je kako se kvaliteta serije drastično popravila, a poseban zamah u kvaliteti je dobila nakon događaja u Captain America: The Winter Soldier, tako da od 1x10 ili 1x11 gledamo sasvim drugačiju, badass, mračnu, odličnu seriju, puno bolju nego je to Arrow (u prvoj sezoni koju sam gledao).



Bolja od Arrowa :wtf:

Čak ni nakon toga svega sa Winter Soldierom, ova serija se ne može mjeriti ni blizu sa Arrowom, pa čak ni S1 Arrow.

Istina da se kvaliteta serije poboljšala nakon sve te zavrzlame, ali svejedno mi se ne sviđa nešto posebno.

_________________
slika
Citat:
25. Archer je osnovao federaciju....zato svi jezik za zube kad krenete nest srat po ENT.u i Archeru


ned 11 svi, 2014 6:42 pm
Profil Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm
Postovi: 1939
Spol: Muški
Post Re: Agents of S.H.I.E.L.D.
Cmd Data je napisao/la:
Miroslav je napisao/la:
Elim Garak je napisao/la:
I mene ste uvjerili, sve manje i manje mi se sviđa serija, a mogla je ispasti odlično, imala je potencijala.


Nakon prikazanih 20 epizoda vidljivo je kako se kvaliteta serije drastično popravila, a poseban zamah u kvaliteti je dobila nakon događaja u Captain America: The Winter Soldier, tako da od 1x10 ili 1x11 gledamo sasvim drugačiju, badass, mračnu, odličnu seriju, puno bolju nego je to Arrow (u prvoj sezoni koju sam gledao).



Bolja od Arrowa :wtf:

Čak ni nakon toga svega sa Winter Soldierom, ova serija se ne može mjeriti ni blizu sa Arrowom, pa čak ni S1 Arrow.

Istina da se kvaliteta serije poboljšala nakon sve te zavrzlame, ali svejedno mi se ne sviđa nešto posebno.


Da, puno bolja nego Arrow, kojeg ubija CW teen cap.

_________________
Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.

blaženi Alojzije Stepinac

Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.

Benedikt XVI


sri 14 svi, 2014 10:11 pm
Profil Web stranica
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: uto 17 sij, 2012 10:34 pm
Postovi: 953
Lokacija: Winterpyke
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ENT pobedjuje TNG al' za dlaku,pm odlucivali :)
Koje si vrste?: Romulan
Post Re: Agents of S.H.I.E.L.D.
Moj review nakon 4. epizode.
Pomracina , zbckana radnja i ozbiljno htelo da bude neobizljno drustvo ,ali im nekako ne uspeva....

Poceo sam da gledam ovu seriju i ovo sto sam odgledao dopalo mi se. Ne , nije nesto da sada seriju dizem u nebesa ,vec vise joj dajem neku ocenu nesto iznad "prelaza" za sad (7,5 je prelaz za :thumbs2: ) . Prva epizoda je buulllshitttttt , i druga nije nesto jer je mnogo bolja mogla da se napraivi prica sa onom spravom. 3 i 4 su mi OK ,ali samo OK jer je prica zbrcka , zamucenja do bola... :thumbs3: Likovi su...bezlicni...ozbiljni..agenti... na oku pomracina... :whatever: ,ali nakon 4 epizode uspeo sam nekako da se uklopim u to mracno drustvo... 8)

Mislim da je serija podcenjena od strane MASS. :)

_________________
slika
"Pitas me sta je to istina? Istina nije nista drugo do nedostatak maste!"-Elim Garak
Znate li sta je to iluzija? Iluzija je kad pamet zaje*va glupost!-by JA


čet 22 svi, 2014 1:17 am
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 19 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2


Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 2 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan