Sada je: pet 19 tra, 2024 10:17 pm.




Započni novu temu Odgovori  [ 15 post(ov)a ] 
 Battlestar Galactica: The Plan 
Autor/ica Poruka
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm
Postovi: 1939
Spol: Muški
Post Battlestar Galactica: The Plan
Jedino što valja u "Planu" je prikaz napada na Kolonije na početku, te Cavilov crni humor (posebice scena kad podhebava Dorala zbog odijela i izgleda općenito prije negoli će mu dati samoubilački prsluk). :mrgreen:

_________________
Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.

blaženi Alojzije Stepinac

Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.

Benedikt XVI


sri 21 lis, 2009 2:49 pm
Profil Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: uto 23 ruj, 2008 5:27 am
Postovi: 1054
Post Re: Battlestar Galactica
bome meni je interesantna i boomer koja je glumila ludilo a sve vreme je znala ko je i sta je i bila pod direktnom dirigentskom palicom keca... interesantna mi je i evolucija sajlonaca koji su prikazani da su spremni za mnogo vise kad se emancipuju, a ne samo kao programirane masine :biggrinlove:

_________________
http://www.forum.hr/showthread.php?t=607234

http://s233.photobucket.com/albums/ee199/mivicek/20090724%20Liburnicon%202009/?action=view&current=IMG_1855_resize.jpg


čet 22 lis, 2009 2:16 am
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm
Postovi: 1939
Spol: Muški
Post Re: Battlestar Galactica
OGamer je napisao/la:
bome meni je interesantna i boomer koja je glumila ludilo a sve vreme je znala ko je i sta je i bila pod direktnom dirigentskom palicom keca... interesantna mi je i evolucija sajlonaca koji su prikazani da su spremni za mnogo vise kad se emancipuju, a ne samo kao programirane masine :biggrinlove:


Da se nepotrebno ne ponavljam, c/p ću kometar kolege silencea sa SFC foruma, koji su odlično odgovorili na to što spominješ:

Po meni, uništava dobar dio serije. Em su svi znali da su Cyloni odjednom ... em ovo, em ono. Samo zato kaj su zajebali s onim "and they have a plan" od početka.

Kaj ne bi bilo bolje da je Boomer napravila kaj je napravila vođena nekim općenitim programiranjem nego ovako? Sad ispada da je sve bila improvizacija napravljena tek tak, jer nisu imali pojima kaj bi? Glupo.
Ako su i imali neki plan, onda su "spavače" programirali ranije i tak je trebalo ostati.

Uopće neću komentirati "dramu" oko Cylona s familijom i slična sranja .... jedino na kaj se išlo je da se u sklopu "bratstva i jedinstva" sa kraja serije relativizira odnos Cylona prema ljudima. Nikakvog plana tu nije bilo ....

_________________
Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.

blaženi Alojzije Stepinac

Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.

Benedikt XVI


čet 22 lis, 2009 4:03 pm
Profil Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: uto 23 ruj, 2008 5:27 am
Postovi: 1054
Post Re: Battlestar Galactica
ima tu istine... nije bilo nekog plana vec cist genocid i to je onako malo bezveze potencirano.

dok s'druge strane spavaci jesu programirani ranije i aktivirani su za vreme pocetkom rata... interesantno je da su svi bili spremni da evoluiraju iznad svog programa (neko pomenu datu :) ) i skoro svi su drugacije reagovali sto je ipak sustina.

_________________
http://www.forum.hr/showthread.php?t=607234

http://s233.photobucket.com/albums/ee199/mivicek/20090724%20Liburnicon%202009/?action=view&current=IMG_1855_resize.jpg


pet 23 lis, 2009 1:43 am
Profil
fluffy
Avatar

Pridružen/a: sub 02 svi, 2009 8:37 pm
Postovi: 6576
Lokacija: Rijeka
Spol: Ženski
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: ---^^^^^------^^------^-----------------
Koje si vrste?: fažol
Post Re: Battlestar Galactica: The Plan
evo i ja pogledah The magični Plan :D
...necu dužiti, bilo mi je drago ponovo se družiti sa BSG likovima :mrgreen: i prisjetiti se nekih stvari...tj. 1. i 2. sezone... :D ima dosta viđenih scena i vjerojatno još nekih koje tada nisu iskoristili...kako god, efekti razaranja kolonija su fenomenalni...stvarno sam ostala bez daha :shock: :shock: ...recimo da su pokrpali neke rupe tim filmom sa pocetka...ono sa boomer je bilo :-s
...ali ipak, scena Cavila kada je ubio onog djecaka...ostala sam ko pegla...dok se jedan skoro pa pokajao što je raznio kolonije drugi je postao još ogorceniji...šteta što je taj gori prevladao... :( :(

_________________
slika


pet 23 lis, 2009 10:48 pm
Profil YIM Web stranica
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: uto 25 kol, 2009 8:47 pm
Postovi: 919
Lokacija: oh no I frakked it up again...
Spol: Ženski
Post Re: Battlestar Galactica: The Plan
Pogledala taj The Plan onak bilo mi je drago vidjeti opet BSG. Imam osjećaj da su koristili neke u seriji neiskorištene scene pa sad stavili u The Plan. Solidna sredina, nedostajali su mi neki likovi... :cry:

_________________
slika :zaljubljen: :zaljubljen:
Cal Lightman: Nobody can tell the whole truth, it's subjective, and passes through our own filters.
Judge Quinn: How about you promise to be honest to the best of your ability?
Cal Lightman: Now you're talking!


sub 24 lis, 2009 11:02 am
Profil
mindfrelling bloodsucker
mindfrelling bloodsucker
Avatar

Pridružen/a: sri 07 svi, 2008 8:02 pm
Postovi: 6900
Lokacija: preselila kod Trapa u Dorne :D
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: manipulative and psychotic
Post Re: Battlestar Galactica: The Plan
meni je ok film... nije me nest posebno odusevio, al sasvim je ok...

Cavil je super :biggrinlove: genijalan kao i uvijek :biggrinlove:

i bilo je puno Simona :biggrinlove: volim Simona :biggrinlove:

i prostitutka sixica je odlicna :biggrinlove:

najbolja scena u filmu... kad cavil probode onog malog nozem :shocked: preprepredobrooooo :shock:

al malo mi je islo na zivce ono dramljenje oko ljudske ljubavi... :roll: ljudi na prestaju volit nekog nakon sto umre blablabla :roll:

_________________
"Dobar kršćanin se treba čuvati od matematičara i svih onih koji izriču prazna proročanstva. Opasnost već postoji da su matematičari sklopili ugovor s Nečastivim da potamane duh i sputaju čovjeka u okove Pakla."

Sv. Augustin (354-430)


:vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2:


sri 28 lis, 2009 12:41 am
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sub 05 ruj, 2009 10:29 pm
Postovi: 1419
Opis Stanja: Oprosti mi Boze jer sam Dalmatinac
Post Re: Battlestar Galactica: The Plan
OK film, nisan ni ima prevelika ocekivanja. Pocetak i napad na kolonije je bio dobro napravljen. Sad da nam je film otkrio nesto novo ili razotkrio taj njihov plan... bas i nije. :mrgreen:

Sve u svemu, ako ste gledali seriju, svakako pogledajte i ovo. :)

_________________
How peaceful life would be without love, Adso. How safe, how tranquil... and how dull.


sri 28 lis, 2009 1:20 am
Profil
the Red Viper
Avatar

Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am
Postovi: 11340
Spol: Muški
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ε > 0
Post Re: Battlestar Galactica: The Plan
ha, da i ja kažem poneku o filmiću...

za početak, fora je početak. :mrgreen:
kad oni basestarovi jumpaju.
i hibridi pričaju gluposti, ali i nisu toliko gluposti.
i onda se basestarovi onako "poravnaju".
najzakon scena u filmu.
uništenje kolonija je također bilo ok, premda su se malo razbahatili za svoj budžet. ali ajde, nek im bude.

od onda je više manje bilo dosadno.
priča o Andersu je nešto novo, iako ne baš pretjerano zanimljivo.
ostalo je više manje recikliranje i prežvakivanje.
Cavil je spasio stvar u par navrata, ali to je to.

govorili su da će film utjecati na ljude tako da ponovno pogledaju cijelu seriju nakon filma. meni dođe da pogledam seriju samo da se uvjerim da nigdje u seriji nema poravnatih basestarova. :mrgreen:

_________________
"Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.


sri 18 stu, 2009 12:49 am
Profil ICQ Web stranica
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Battlestar Galactica: The Plan
Ja sa sve svoje već reko u recenziji na SFC-u. Sranje sa kapitalnim S :thumbs3: :thumbs3:


sri 18 stu, 2009 12:57 am
Profil Web stranica
the Red Viper
Avatar

Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am
Postovi: 11340
Spol: Muški
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ε > 0
Post Re: Battlestar Galactica: The Plan
ah, po meni nije baš totalno sranje, ali ajde...
da se isplati gledati, baš i ne. :zubo:

_________________
"Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.


sri 18 stu, 2009 12:59 am
Profil ICQ Web stranica
mindfrelling bloodsucker
mindfrelling bloodsucker
Avatar

Pridružen/a: sri 07 svi, 2008 8:02 pm
Postovi: 6900
Lokacija: preselila kod Trapa u Dorne :D
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: manipulative and psychotic
Post Re: Battlestar Galactica: The Plan
_Oz je napisao/la:
Ja sa sve svoje već reko u recenziji na SFC-u. Sranje sa kapitalnim S :thumbs3: :thumbs3:


Pa nije tolko grozan...

Bilo je dobrih scena :biggrinlove:

ne puno :zubo: ali bilo ih je :zubo:

_________________
"Dobar kršćanin se treba čuvati od matematičara i svih onih koji izriču prazna proročanstva. Opasnost već postoji da su matematičari sklopili ugovor s Nečastivim da potamane duh i sputaju čovjeka u okove Pakla."

Sv. Augustin (354-430)


:vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2:


sri 18 stu, 2009 1:00 am
Profil
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Battlestar Galactica: The Plan
Gledam ..sad mala pauza na prvom dilu :mrgreen:

Ovaj Cavil je cisto zlo ..mislim da gore osobine nemozes nac ..genocidan ..sadistican ..odvratan i sve to upakirano u dozu crnog humora ..doduse zanimljivog ali ipak ..ovo je vrag :|

Smije ti se u lice i unistava te ..stvarno uzasan lik :|

Inace dejanira :zgrožen: ... pa ti stvarno volis negativce na filmu :| (Malo previse ..strah me za te :zubo: )

Drugi dio - Cavil i linija jedan jestvarno najgora ..ostali su njihovi pijuni a cyloni ko da su ono uber ultra zavisni pa eto zele svoj objekat zavisti unistit..ispocetka su valjda pretprogramirani a kad to prođe dio njih osjeti ko nekakvu ljudskost e onda je sve tesko ..onaj jedan cavil se ko malo smeksa ali stvarno najgori po osobinama negativac ikada :|

_________________
Surviving the new decade


uto 05 lis, 2010 3:11 am
Profil
MINDFVCK

Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm
Postovi: 7444
Koje si vrste?: Sprdator
Post Re: Battlestar Galactica: The Plan
Boomerka je radila sranja po Galactici i toga nije bila svjesna. A kako i zašto? Ne zato jer je bila programirana da se ne sjeća, već je Cavil utjecau na nju - POMOĆU DRVENOG SLONIĆA :joj:

Ste primjetili to? Svaki put bi Cavil govorio Boomerki što i kako da napravi, pa onda uzme slonića i ode, a onda se Boomerka trgne i wtfiše se gdje je što je radila. :roll:


uto 05 lis, 2010 7:22 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: uto 23 ruj, 2008 5:27 am
Postovi: 1054
Post Re: Battlestar Galactica: The Plan
misterija broja 44 se nastavlja :mrgreen:

_________________
http://www.forum.hr/showthread.php?t=607234

http://s233.photobucket.com/albums/ee199/mivicek/20090724%20Liburnicon%202009/?action=view&current=IMG_1855_resize.jpg


sri 06 lis, 2010 7:03 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 15 post(ov)a ] 


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan