Sada je: uto 16 tra, 2024 6:10 pm.




Započni novu temu Odgovori  [ 36 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3
 7x26 - Endgame, Part II 

Ocjena:
10 33%  33%  [ 7 ]
9 0%  0%  [ 0 ]
8 19%  19%  [ 4 ]
7 0%  0%  [ 0 ]
6 10%  10%  [ 2 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
3 5%  5%  [ 1 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
1 33%  33%  [ 7 ]
Ukupno glasova : 21

 7x26 - Endgame, Part II 
Autor/ica Poruka
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: uto 17 sij, 2012 10:34 pm
Postovi: 953
Lokacija: Winterpyke
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ENT pobedjuje TNG al' za dlaku,pm odlucivali :)
Koje si vrste?: Romulan
Post Re: 7x26 - Endgame, Part II
Moram da priznam da je ovo najgori kraj koja je neka serija dobila!
Prema ovome TATV izgleda kao pravo umetnicko delo!
(zakljucak je lep :mrgreen: )

Prvi deo necu da komentarisem ali sam nacin kako se zavrsio Voyager je nesto sto ne mogu da prezalim :beee:
Aj sto su osakatali Borga (i kada sam prvi put gledao Voyu ocekivao sam da ce Ameri kad tad da mu smrse konce) ali sama prica i ideja zasluzije ne 1 vec 0!

Sedi 1

PS: Zasto sa samiim krajom Ameri moraju da upopaste celu seriju? :zbunj:

_________________
slika
"Pitas me sta je to istina? Istina nije nista drugo do nedostatak maste!"-Elim Garak
Znate li sta je to iluzija? Iluzija je kad pamet zaje*va glupost!-by JA


čet 08 ožu, 2012 9:00 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sub 14 stu, 2009 11:40 pm
Postovi: 1179
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Naj Film: First Contact
Post Re: 7x26 - Endgame, Part II
Norexan,

Pomalo sam iznenađen rečenicom da ti je ovo najgore finale i to da je TATV bolji od njega. Mislim da se nisam susreo još sa takvom usporedbom.
Razumljiva mi je kritika fanova u vezi Borga, no eto meni je ovo draga epizoda i nije uopće loša. Evo osobno bih volio kao i drugi, da je sami završetak njihova dolazka doma, bio spetakularniji, da smo ih vidjeli sa njihovim obiteljima, prijateljima.

Zašto je serija upropaštena samim krajom? Ništa neočekivano u vezi kraja se nije dogodilo, stigli su gdje su i željeli, eto jedino da je sami kraj napravljen bolje , ništa više.


sri 28 ožu, 2012 2:35 pm
Profil
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: uto 17 sij, 2012 10:34 pm
Postovi: 953
Lokacija: Winterpyke
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ENT pobedjuje TNG al' za dlaku,pm odlucivali :)
Koje si vrste?: Romulan
Post Re: 7x26 - Endgame, Part II
Pa slusaj TATV je makar bila lepa razrada s obzirom da je citava zadnje sezona enta bila vrhusnki uzbudljiva. Ako mene pistas TATV je remek delo u odnosu na End Game :sesir2:


Stigli su to je tacno to smo jelte i ocekivali zar ne? :mrgreen:
Ali pitanje je kako su stigli? :scratch:


Ja kad sam prvi put gledao Voyu mislio sam da ce biti veoma spekaklurniji zavrsetak a ne tamo se sa vremenom igraju to sto mrzim k'o nista :whatever:

Ali aj' nije samo to problem End Game problem je i cela epizoda tj ceo blok! Tu zadnju epizodu sam se toliko smorio da je to strasno :zgrožen: i onda na kraju truc buc i Borg ode do k.... :vrazicak1:
Ma jes' sad al' da je Borg veverica :vrazicak1: :lolsmjeh: :lolsmjeh:

Meni je inace bilo draze da ih na kraju Borg sve skoro pobio i da je Voya odleteo u paramparcad ali da su se nekako neki spasili nego ovako mislim da bi to bio koliko toliko realniji dogadjaj nego ovo suc muc truc buc time paradox :whatever:

_________________
slika
"Pitas me sta je to istina? Istina nije nista drugo do nedostatak maste!"-Elim Garak
Znate li sta je to iluzija? Iluzija je kad pamet zaje*va glupost!-by JA


sri 28 ožu, 2012 8:48 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sub 14 stu, 2009 11:40 pm
Postovi: 1179
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Naj Film: First Contact
Post Re: 7x26 - Endgame, Part II
Norexan je napisao/la:
Meni je inace bilo draze da ih na kraju Borg sve skoro pobio i da je Voya odleteo u paramparcad ali da su se nekako neki spasili nego ovako mislim da bi to bio koliko toliko realniji dogadjaj nego ovo suc muc truc buc time paradox :whatever:


Ok, to je tvoje mišljenje. No, pazi sad, da li je dobro za sami koncept serije napraviti ovo što si ti kazao. Znači imali smo nadu koja se prožimala kroz cijelu seriju, tu i tamo naravno zbog nesretnih okolnosti neki su članovi posade nastradali, no sad da u finalu serije Borg sve skoro pobije ili asimilira to bi onda zaista bio loš završetak serije. Mislim da bi takvim završetkom onda ova epka zaista bila gora od TATV. Jednostavno producenti, spisateljsko osoblje bi zadalo sebi autogol. Spomenuo si realniji događaj bi bio, pa upravo u ovakvom žanru pisci si dopuštaju da pobjegnu od realnosti.
Reako sam da razumijem kritiku kako se odradio Borg ovdje, o tome se da diskutirat, no po meni ovo što si ti rekao za završetak, jednostavno ne dijelim mišljenje.


sri 28 ožu, 2012 9:29 pm
Profil
Ensign
Ensign
Avatar

Pridružen/a: ned 31 srp, 2011 12:26 pm
Postovi: 82
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Koje si vrste?: hjuman
Post Re: 7x26 - Endgame, Part II
End game je zasrao situaciju do kraja. Obrađivano je u temi "scenarističke nedoslijednosti" pa da se ne prepisuje.

Kao i @Norexan-u tako su i meni putovanja vremenom glupost, no neke epizode su bile probavljive. Ali završiti serijal na tako bedast način je zaista revoluicionaro sranje!
Gotovo ka oni @Cvičekov antikapitalistički pokret. :mrgreen:

Dokazali su samo jedno, da pojma nisu imali kako da se iskopaju iz gluposti koju su sami kreirali kad je u pitanju Borg. I naravo završili stvar tim nebuloznim epkama. Iskreno nisam bolje ni očekivo već kod prvog gledanja.

Pozdrav
Shit game 8

_________________
Today's scientists have substituted mathematics for experiments, and they wander off through equation after equation, and eventually build a structure which has no relation to reality.
- Nikola Tesla


sri 28 ožu, 2012 10:52 pm
Profil
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: uto 17 sij, 2012 10:34 pm
Postovi: 953
Lokacija: Winterpyke
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ENT pobedjuje TNG al' za dlaku,pm odlucivali :)
Koje si vrste?: Romulan
Post Re: 7x26 - Endgame, Part II
alfa_Q je napisao/la:
Norexan je napisao/la:
Meni je inace bilo draze da ih na kraju Borg sve skoro pobio i da je Voya odleteo u paramparcad ali da su se nekako neki spasili nego ovako mislim da bi to bio koliko toliko realniji dogadjaj nego ovo suc muc truc buc time paradox :whatever:


Ok, to je tvoje mišljenje. No, pazi sad, da li je dobro za sami koncept serije napraviti ovo što si ti kazao. Znači imali smo nadu koja se prožimala kroz cijelu seriju, tu i tamo naravno zbog nesretnih okolnosti neki su članovi posade nastradali, no sad da u finalu serije Borg sve skoro pobije ili asimilira to bi onda zaista bio loš završetak serije. Mislim da bi takvim završetkom onda ova epka zaista bila gora od TATV. Jednostavno producenti, spisateljsko osoblje bi zadalo sebi autogol. Spomenuo si realniji događaj bi bio, pa upravo u ovakvom žanru pisci si dopuštaju da pobjegnu od realnosti.
Reako sam da razumijem kritiku kako se odradio Borg ovdje, o tome se da diskutirat, no po meni ovo što si ti rekao za završetak, jednostavno ne dijelim mišljenje.




Nebi se bas slozio sa tobom :thumbs3:

Kakva crna nada?
Pa ja sam i ocekivao kako ce da zavrse seriju...sa nekim nebulozoma koji prevazilaze i Stargate preterivanja..ali OK to smo navekli Ameri uvek preteruju to im je u dusi :lolsmjeh:

Kao jedan brod Federacije uspeo da savlada tj oskati celog Borga i da jos + unisti transwarp mrezu jes trt milojka mislim stvarno gluosti nema kraja :joj:

To bi bilo isto kao kad bi ja uzeo neko pistoljce i poceo da pucam sa 100m po tenku :naughty:

Takva epizoda koja je realnija zaista bi sa ponosom se zvala End Game a ne ovaj sto kaze beta Shit Game! :eureka:

_________________
slika
"Pitas me sta je to istina? Istina nije nista drugo do nedostatak maste!"-Elim Garak
Znate li sta je to iluzija? Iluzija je kad pamet zaje*va glupost!-by JA


čet 29 ožu, 2012 1:45 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 36 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan