Sada je: čet 18 tra, 2024 5:21 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 648 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 40, 41, 42, 43, 44
 Godišnja doba 

Zima ili ljeto?
Zima 42%  42%  [ 16 ]
Ljeto 32%  32%  [ 12 ]
Proljeće 18%  18%  [ 7 ]
Jesen 8%  8%  [ 3 ]
Ukupno glasova : 38

 Godišnja doba 
Autor/ica Poruka
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: uto 17 sij, 2012 10:34 pm
Postovi: 953
Lokacija: Winterpyke
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ENT pobedjuje TNG al' za dlaku,pm odlucivali :)
Koje si vrste?: Romulan
Post Re: Godišnja doba
Dejanira je napisao/la:
Ma imaju i mesa kolko hoćeš :zubo: Mislim, da, oni vjerojatno više jedu ribu, i da, losos je jeftiniji od svinjetine, al ono, ak ćeš si kuhat kod kuće, ima po trgovinama i više nego dovoljno mesnih specijaliteta :mrgreen: Moj dečko u firmi ima kantinu, i tamo isto svaki dan imaš na meniju i ribe i mesine. A i imaš svakavih restorana (doduše, skupi su za popi*dit, al ja nisam navikla jest po restoranima ni u hrvatskoj, pa mi to ne pada nešto naročito teško).


Ako imaju to je onda druga prica. Ja nisam neki mesozder tj. ne volim bas meso da jedem onako clot sa eventulano salatom , vec volim meso kao sasatvni deo nekog dobrog jela. Tako da , ako imaju specilitete koje u sebi imaju meso to je onda prava stvar! Pricamo ovo , jer ti recimo , u Aregntini odvale but od vola onako domacinski na sred ulice i zderi! Tako nesto , bas i ne volim , jer sam veliki gurman koji voli dosta zacinjenju hranu koja je opet sama sebi interesatna.

Znam da su restorani u Norveskoj skupi ,jer je tamo i ovako sve skupo pa ono krenes od kuce pun para , dodjes tamo postanjes siromah. :zubo:

A , jos ako ides autobusom to je pravo putovanje...posle koga nista nece biti mrska nit 'rana ,a nit cene. :mrgreen:

_________________
slika
"Pitas me sta je to istina? Istina nije nista drugo do nedostatak maste!"-Elim Garak
Znate li sta je to iluzija? Iluzija je kad pamet zaje*va glupost!-by JA


čet 15 svi, 2014 12:51 am
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Godišnja doba
Danas puše ko ludo, svaki dan drugačije vrijeme, ne bi me začudilo ni da sutra snijeg padne :mrgreen:

Kiša i idućih dana, taman će se početi razvedravati nakon sferakonskog vikenda :thumbs3:

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


čet 15 svi, 2014 4:12 pm
Profil
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: uto 17 sij, 2012 10:34 pm
Postovi: 953
Lokacija: Winterpyke
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ENT pobedjuje TNG al' za dlaku,pm odlucivali :)
Koje si vrste?: Romulan
Post Re: Godišnja doba
A , kod mene POTOP! :shock: Sreca pa zivim na brdu.... 8-[

_________________
slika
"Pitas me sta je to istina? Istina nije nista drugo do nedostatak maste!"-Elim Garak
Znate li sta je to iluzija? Iluzija je kad pamet zaje*va glupost!-by JA


pet 16 svi, 2014 1:08 am
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 648 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 40, 41, 42, 43, 44


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan