Sada je: ned 28 tra, 2024 10:55 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 15 post(ov)a ] 
 Domikon 2014. 
Autor/ica Poruka
Cadet 3rd year
Cadet 3rd year
Avatar

Pridružen/a: pon 15 lis, 2007 3:21 am
Postovi: 32
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
 Domikon 2014.
hey ekipa,

ne znam je li vam naš (i vaš) UberTrekkie Goran već prenijeo informacije, idući Domikon (2014.) na rasporedu je zadnji vikend u kolovozu, tj. od 29. do 31. kolovoza

nažalost, opet se poklapamo s Liburnikonom, ali ovaj puta je samo njihova "krivica"; oni su se prvo najavili za vikend prije toga (22.-24. kolovoza), pa smo mi, iako smo htjeli taj vikend, stavili vikend poslije; no, nedavno su promijenili datum pa su i oni sad zadnji vikend u kolovozu; vjerujem da imaju svoje (i dobro razloge), ali eto, opet će neki morati birati

ako se netko odluči na put u Slavoniju (probat ćemo vas namamiti nečim što još sigurno niste probali - rakijom od bazge :)), dobrodošli ste! iza ponedjeljka ću ovdje postati program, koji još nije definitivan, pa ako vas ima zainteresiranih, da održite neki kviz ili nešto već, javite se što prije, da vam rezerviramo mjesto u programu

i dalje smo u Klubu mladih, manje više sve slično kao i prijašnjih godina (financije, financije...)

info možete pratiti i na http://domikon.kmdm.hr


sub 19 srp, 2014 10:02 am
Profil Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Domikon 2014.
Opet se poklapaju :shock: ajme nikako da se stvari poslože, ko da je termin uklet :)

Ja bih rado išao. Prošle godine sam bio na Liburnikonu, sad bi opet bio red za Domikon. No vidjet ćemo jel će biti love i zainteresiranih da odemo...

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


uto 29 srp, 2014 8:05 pm
Profil
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9989
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: Domikon 2014.
Možda bi i išao da imam novaca, ali teško s ozbirom da trenutno imam druge prioritete za koje štedim pare. No sljedeće godine postoji puno veća šansa da ću ić :)

_________________
You shouldn't like things because people tell you you're supposed to.

slika

ST battles audio/video tribute!


uto 29 srp, 2014 8:34 pm
Profil YIM Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Domikon 2014.
Da se skupiti neki keš, za Domikon ti ne treba previše love, pogotovo ako voliš grakh :)
Mislim da prošli puta, osim prijevoza, nisam potrošio više od nekakvih 100injak kuna...

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


uto 29 srp, 2014 8:38 pm
Profil
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19664
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: Domikon 2014.
Sovereign X je napisao/la:
Možda bi i išao da imam novaca, ali teško s ozbirom da trenutno imam druge prioritete za koje štedim pare. No sljedeće godine postoji puno veća šansa da ću ić :)


...hmmm, zar to ne kažeš svake godine? :-k :-k

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


uto 29 srp, 2014 9:45 pm
Profil ICQ Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Domikon 2014.
Nije jedini, i ja za većinu konvencija slično razmišljam. Zadnjih par godina obično odem samo na jednu konvenciju van ZG godišnje a nekada sam išao skoro na sve. :neznam:

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


sri 30 srp, 2014 3:13 pm
Profil
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9989
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: Domikon 2014.
Mr.bobo je napisao/la:
Sovereign X je napisao/la:
Možda bi i išao da imam novaca, ali teško s ozbirom da trenutno imam druge prioritete za koje štedim pare. No sljedeće godine postoji puno veća šansa da ću ić :)


...hmmm, zar to ne kažeš svake godine? :-k :-k


Pa čuj, išao bi ja da nije opet došlo do neočekivanih izdataka ili da sam došao do neke veće svote novaca. Evo sad za početak moram si uzet novi mob, a i novi komp također. Zajedno će me to izać 6 soma kuna, što mi je poprilična svota trenutno. No ukoliko starci prodaju neko od zemljišta bit ću u mogućnosti ić na sve moguće konvencije u godini plus još na neke izvan države. U svakom slučaju to je vrlo izgledni scenarij sljedeće godine i stvarno jedva čekam na to vrijeme :mrgreen:

_________________
You shouldn't like things because people tell you you're supposed to.

slika

ST battles audio/video tribute!


sri 30 srp, 2014 3:26 pm
Profil YIM Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Domikon 2014.
Okej, sad se već fakat ponavljaš :zubo:

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


sri 30 srp, 2014 5:03 pm
Profil
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9989
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: Domikon 2014.
Cvicek je napisao/la:
Okej, sad se već fakat ponavljaš :zubo:


Moguće, ali nisam ja kriv što se to odužilo :zubo:

_________________
You shouldn't like things because people tell you you're supposed to.

slika

ST battles audio/video tribute!


sri 30 srp, 2014 5:30 pm
Profil YIM Web stranica
Cadet 3rd year
Cadet 3rd year
Avatar

Pridružen/a: pon 15 lis, 2007 3:21 am
Postovi: 32
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Post Re: Domikon 2014.
kako Cvićek reče, za odlazak na Domikon i nije potrebna neka velika lova, osim putnih troškova - ulaz besplatan, jelo u subotu - klingonski gragkh - besplatan, cuga po vrlo povoljnoj cijeni... itd. :)

tko bude u mogućnosti - dobrodošao je!

kako i obećah, evo i (trenutnog) programa konvencije (koji je još podložan manjim promjenama):

Citat:
Petak 29.08.2014.
20:00 Predprogram - druženje uz projekcije i diskusije; tema: Paralelni svemir Zvjezdanih staza/Star Trek Mirror Universe

Subota 30.08.2014.
13:00 Otvorenje konvecije
13:30 Kratki osvrt: Od Domikona do Domikona (Željko Culek)
13:45 Projekcija: Trekkies 2 (s Denise Crosby)
15:30 ST predavanje: (Goran Korov)
17:00 Ručak - Klingonski gra(g)h (besplatan za sve posjetitelje)
17:45 Projekcija: TBBT: The Bakersfield Expedition [kako izgleda (neuspješan) odlazak na Star Trek konvenciju :)]
18:15 ST kviz: Star Trek Potjera
19:30 Projekcija: Star Trek Phase II: World enough and time (gost uloga: George Takei)
21:00 NLO afterparty - Prigodni koncert

Nedjelja 31.08.2014.
14:00 Otvorenje
14:15 Projekcija: Ancient Aliens: The Visitors
16:00 Kratka diskusija
16:15 Projekcija: I know what I saw
18:00 Zatvaranje


Goran još nije izabrao koje će predavanje biti (teme već postoje, samo mora izabrati između tri), a moguće je i da ćemo opet imati i NLO predavača, ali neću unaprijed ništa o tome, dok ne vidimo kakva je situacija s tim


sri 30 srp, 2014 11:39 pm
Profil Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Domikon 2014.
Zel Uneec je napisao/la:
Citat:
20:00 Predprogram - druženje uz projekcije i diskusije; tema: Paralelni svemir Zvjezdanih staza/Star Trek Mirror Universe
13:30 Kratki osvrt: Od Domikona do Domikona (Željko Culek)
15:30 ST predavanje: (Goran Korov)
18:15 ST kviz: Star Trek Potjera
21:00 NLO afterparty - Prigodni koncert
Mene bi ovo zanimalo :)

Tema paralelnih svemira u STu je postala dosta škakljiva nakon novih filmova i rasprava bi trebala biti sve osim dosadne :)

Potjera mi je u zadnje vrijeme omiljen kviz, jedino što redovito gledam na tv i razmišljam da se prijavim, pa bi mi i trek verzija bila vrlo zanimljiva, pogotovo jer sam i sam došao na ideju da bi se mogla prilagoditi za trek kao što smo radili za druge kvizove, ali bio prelijen da nešto i napravim.
Pitam se tko će biti Lovac! :D

A Goranovo zadnje predavanje u udruzi (paralele treka i hladnog rata) mi je bilo odlično napravljeno, čvrsto barata tematikom, i mislim da bi bilo odlično kad bi ga održao ne samo na Domikonu već možda i sljedeće godine na Sferakonu...

I stavio sam post o Domikonu na USScroatia FB grupu, možda tamo netko bude zainteresiran.
@Leo, ne bi bilo loše da se stavi najava i na USS FB page.
@Oz, isto, ali za SF Centar..
@Teddea, isto, al za kantinu...
@Dejanira, isto, al za ZS page....
itd :)

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


čet 31 srp, 2014 7:19 pm
Profil
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19664
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: Domikon 2014.
Star Trek potjera zvuči zanimljivo.
Tko su lovci? :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


čet 31 srp, 2014 11:45 pm
Profil ICQ Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Domikon 2014.
Zel Uneec, sad mi palo napamet, je li loše ako sam krenuo razglasiti za konvenciju, vidio sam da na nekim fandomskim mjestima nema obavijesti, a možda ste mislili naknadno kak spada. :-k
(1.8)

edit:
da malo bumpam temu s obzirom da se vikend bliži :) ali i da konstatiram da me ipak nema ove godine :( (jedva se račune platilo :neznam: ) no nadam se (po ko zna koji put :( ) da će sljedeće godine biti bolje, sestra se upravo zaposlila, valjda će i meni krenut i takoto :)
This time next year... možda posjetim obije konvencije ako se termin ne bude poklapao :)
A možda do tada napravim i "convention-worthy" predavanje o ST ekonomiji i prelasku u istu, pa da ne dođem samo brbljati, slušati predavanja i jesti klingonski grah... :)

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


uto 26 kol, 2014 11:20 pm
Profil
Cadet 3rd year
Cadet 3rd year
Avatar

Pridružen/a: pon 15 lis, 2007 3:21 am
Postovi: 32
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Post Re: Domikon 2014.
hey ekipa!

Cvićek, nikakav problem što si razglasio, ja sam se ove godine nešto manje (a i ostali) angažirao oko toga, s obzirom da je ove godine konvencija opet bila skromnija (ovisno opet kako tko gleda na to, jel), uglavnom sam obaviještavao udruge i pojedince (i druge) preko maila; šteta je što smo se opet poklopili s Liburnikonom, ali eto...

kako sam bio dosta zauzet s puno stvari u zadnje vrijeme, nisam se baš uspio ovdje javiti... konvencija je prošla onako, OK; uskoro ću staviti slike u galeriju, možda napisati i kraći izvještaj, a idućih dana i obogatiti naš Youtube kanal s dosta materijala

što se tiče kviza, bio je dosta zanimljiv, no s obzirom da nismo očekivali fanove koji bi kvalitetno konkurirali Lovcima, napravio sam ga nešto laganijeg, s dosta laganim pitanjima, pa su neki uspjeli izmaknuti Lovcima; Lovci su bili Goran Korov (naravno, tko drugi? :)) i Ivan Jurinjak; ja sam, kao kreator kviza i pitanja, bio samo voditelj...

no, planiramo kviz doraditi za neku od drugih konvencija, i napraviti i "hard" verziju

što se tiče termina, već jedno vrijeme razmišljamo o promjeni, tj. prebacivanju iz kolovoza u neki drugi mjesec, a čini se da će do toga sigurno doći slijedeće godine, tako da će Domikon biti u jednom od zadnja četiri mjeseca; još moramo provijećati o tome pa ćemo onda donijeti definitivnu odluku, ali to će se znati već početkom slijedeće, eventualno krajem ove godine


čet 04 ruj, 2014 2:50 pm
Profil Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Domikon 2014.
Pročitao sam izvještaj sa konvencije i bacio pogled na slike na temelju kojih dojma da je posjećenost bila nešto slabija nego nekada, no drago mi je da ste se zabavili i to je ono što je najbitnije :thumbs2:
I tek sam sada vidio da je za prošlu konvenciju čak i Tim Russ poželio dobru zabavu... fora! :) (Baš me zanima što će ispast od Renegadesa)

Sretno s budućim konvencijama! Nadam se da će opet doći vremena da nas više uspije bar doći, ako ne i sudjelovati u vođenju programa.

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


čet 02 lis, 2014 6:36 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 15 post(ov)a ] 


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan