Sada je: čet 18 tra, 2024 2:17 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 16 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
 SFeraKon 2013 
Autor/ica Poruka
Cadet 1st year
Cadet 1st year
Avatar

Pridružen/a: čet 25 ožu, 2010 1:29 am
Postovi: 12
Naj Serija: TOS
Naj Film: ST: II
 SFeraKon 2013
35. SFeraKon će se održati od 10. do 12. svibnja 2013. u Zagrebu.
Ovogodišnji počasni gosti su Danielle Trussoni i Esad T. Ribić.

Što vas čeka? Mnogo toga!
Još uvijek ima vremna i za prijavu programa, do 1. svibnja 2013. Ispunite prijavnicu (http://sferakon.org/sferakon-2013/) i javit ćemo vam se za daljnje dogovore.

I ove godine se nastavlja s izborom za najbolji kostim, pa provjerite detalje.

Kao i obično, organizirane grupe od 10 ili više članova žanrovskih udruga ostvaruju popust na 3-dnevnu kotizaciju, koja iznosi 70 kuna po osobi.

Za informacije, svratite na http://www.sferakon.org, ili pitajte :)

_________________
== SFera === SFeraKon ==


sri 01 svi, 2013 3:56 am
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: SFeraKon 2013
Jao, ja skroz zaboravio otvoriti temu, al ajd, nisam jedini... :P 8-[
Bar sam stavio ikonu teme i da bude globalna dok je aktualno :)

Boèko je napisao/la:
Kao i obièno, organizirane grupe od 10 ili više èlanova žanrovskih udruga ostvaruju popust na 3-dnevnu kotizaciju, koja iznosi 70 kuna po osobi.
Shadowmastere i Leo, jel se sreðuje ovo? 10 bi nas se trebalo skupiti. Ne kopa mi se kilogram bakra više :| jedva sam i ovih 2 kile uspio :)

Boèko je napisao/la:
I ove godine se nastavlja s izborom za najbolji kostim, pa provjerite detalje.
"Nagrade za najbolje kostime objavit æemo naknadno." Cool. Ja naravno ko i svake godine fantaziram da ću si napraviti fantasy uniformu 8-[

Dok sam u podrumu i okolici iskapao bakar (30kn/kg!!!), olovo i željezo da financiram upad na kon, našao sam gomilu zanimljivih stvari koje bi mogao upotrijebiti da ove godine fakat napravim nontrek outfit (još da ima popust za maskirane, bio bi 99% siguran da budem) ... htio bi ga bude gameofthroneast (skroz ste iznenaðeni, jelda :mrgreen: )

Od dodataka sam za sad sam našao ovo:

Image
Ako Dejanira veli da ne postoji neka kuća ili grupa da im je konj simbol ... onda najvjerojatnije i ne postoji osim ako Mimi ne kaže drugačije :D
No ko kaže da ne možemo napraviti neki svoj klan,... i da nam motto bude "We like to raid" il tak nešto (da Suiki, Frodo, Greco i odstali - svaka aluzija na igru je namjerna ;) )

ImageImage A za dodatak (ak me ne puste s shortswordom koji je u biti običan nož vulgaris s fensi drškom :roll: ) prošvercam malecki Valyrian steel dagger oriđiđi iz King's Landinga (tj. Današnjeg Dubrovnika čija brda i small council su pod gadnim utjecajem Lannistera :evil: :evil: :evil: )

Image Našao sam 2 komada pravih masivnih (al uberzahrđalih) vrhova koplja što sam proglasio ratnim trofejom mog praprapraprapraprapra dede revolucionara iz doba Seljačke bune :mrgreen: (iako ko zna kaj bi to bilo... meni liči na vrh koplja :-k )
I mislio sam da ako sredim i nasadim na nekakav štilj, da bi regrutao Suikija i Ronija da bi budu bodyguardi ... al onda sam se sjetio da teško da bi oni mogli podići i samu špicu, a kamoli da ju još drže na kraju dugačkog koplja... :-k

Image A ovakve stvari bi mogao složiti da budu podloga za "masku" od kacige i oklopa :-k

Image Ili bar glumiti zločeste bogate Lannistere :)

Image I evo i bič.... za slučaj da se ostvari još epskija fantazija koja uključuje Dejaniru i ostale :naughty:

:zubo:

[ak ovo krene u ozbiljnu raspravu, djelim u novu temu ;) ]

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


čet 02 svi, 2013 7:01 am
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sri 05 tra, 2006 4:14 pm
Postovi: 4913
Lokacija: Maksimir, Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: BORG
Post Re: SFeraKon 2013
Lista poslana, štandovi naručeni. Ja sad ne znam što bi više od toga trebalo napravit. Jedino da neko mjenja Danijela na štandu dok je on na poslu. Ja cu sigurno biti tamo.

Leo

_________________
slika


sri 08 svi, 2013 5:28 pm
Profil ICQ Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: SFeraKon 2013
Shadowmaster je napisao/la:
Ja sad ne znam što bi više od toga trebalo napravit.
Javiti Sferakon koordinatorima da u program za subotu u 20H ubace i alternativnu mogućnost odlaska na Trek koncert? :vrazicak1:

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


čet 09 svi, 2013 11:48 am
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sri 05 tra, 2006 4:14 pm
Postovi: 4913
Lokacija: Maksimir, Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: BORG
Post Re: SFeraKon 2013
Cvicek je napisao/la:
Shadowmaster je napisao/la:
Ja sad ne znam što bi više od toga trebalo napravit.
Javiti Sferakon koordinatorima da u program za subotu u 20H ubace i alternativnu mogućnost odlaska na Trek koncert? :vrazicak1:

zar se nismo dogovorili da ces ti to obavaiti?

_________________
slika


čet 09 svi, 2013 12:05 pm
Profil ICQ Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: SFeraKon 2013
Shadowmaster je napisao/la:
zar se nismo dogovorili da ces ti to obavaiti?
E ja nemam pojma kako da to izvedem a da ne ispadne da ih trolam :lolsmjeh:

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


čet 09 svi, 2013 6:43 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sri 05 tra, 2006 4:14 pm
Postovi: 4913
Lokacija: Maksimir, Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: BORG
Post Re: SFeraKon 2013
Ja nisam niš napravio, ja cu u subotu spremiti štand u tvoj auto prije predstave i idem na koncert, ostalo me ne zanima. Ostaviti cu na klupi poruku "otišli na koncert"

_________________
slika


pet 10 svi, 2013 3:30 pm
Profil ICQ Web stranica
fluffy
Avatar

Pridružen/a: sub 02 svi, 2009 8:37 pm
Postovi: 6576
Lokacija: Rijeka
Spol: Ženski
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: ---^^^^^------^^------^-----------------
Koje si vrste?: fažol
Post Re: SFeraKon 2013
iiiiiiiiiiiii je bio tko na tom Sferakonu????????????? je bilo što od njega uopće, ne vidim nikakve slike na fejsu za razliku od prethodnih godina pa mi malo čudno :scratch:

_________________
slika


pon 13 svi, 2013 6:48 pm
Profil YIM Web stranica
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9989
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: SFeraKon 2013
Da, bilo nas je dosta :D Uglavnom meni je bilo odlično :inlove: Ak će mi se dat možda čak napišem kakav report ;)

_________________
You shouldn't like things because people tell you you're supposed to.

slika

ST battles audio/video tribute!


pon 13 svi, 2013 7:54 pm
Profil YIM Web stranica
Historiotrekolog
Historiotrekolog
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 12:30 am
Postovi: 6010
Lokacija: Budrovačka Republika Pemija
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Koje si vrste?: Vulcan
Post Re: SFeraKon 2013
pahuljica je napisao/la:
iiiiiiiiiiiii je bio tko na tom Sferakonu????????????? je bilo što od njega uopće, ne vidim nikakve slike na fejsu za razliku od prethodnih godina pa mi malo čudno :scratch:

Očito su se uspavali ove godine. Prijašnjih godina je bilo puno reportova i još više slika.

_________________
"Slušajte čovjeka. Stručnjak je za povijest, pogotovo velikih civilizacija, kao što je bio Rim..."
Al' šta? ZECOVI SPAVAJU!
slika


pon 13 svi, 2013 8:29 pm
Profil Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: SFeraKon 2013
pahuljica je napisao/la:
iiiiiiiiiiiii je bio tko na tom Sferakonu????????????? je bilo što od njega uopće, ne vidim nikakve slike na fejsu za razliku od prethodnih godina pa mi malo čudno :scratch:
Meni je bilo veoma dobro.... jer sam u ubernabrijanoj fazi... ala ono da mi NIŠTA nije bad napraviti ako je za neki barem potencijalno viši cilj... pa sam se dobro zabavio, još da sam malo pozornije proučio program moglo je biti još bolje. Al ja zadovoljan :D

Ajd puknem kasnije slike na fejs... a ovdje kraći report...

T'Grel je napisao/la:
Očito su se uspavali ove godine. Prijašnjih godina je bilo puno reportova i još više slika.
Javlja se onaj koji se nije udostojio ni doć pozdravit ekipu :P

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


pon 13 svi, 2013 9:01 pm
Profil
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9989
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: SFeraKon 2013
Cvicek je napisao/la:
T'Grel je napisao/la:
Očito su se uspavali ove godine. Prijašnjih godina je bilo puno reportova i još više slika.
Javlja se onaj koji se nije udostojio ni doć pozdravit ekipu :P


:lolsmjeh: :lolsmjeh: exactly!

_________________
You shouldn't like things because people tell you you're supposed to.

slika

ST battles audio/video tribute!


pon 13 svi, 2013 9:19 pm
Profil YIM Web stranica
Historiotrekolog
Historiotrekolog
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 12:30 am
Postovi: 6010
Lokacija: Budrovačka Republika Pemija
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Koje si vrste?: Vulcan
Post Re: SFeraKon 2013
Cvicek je napisao/la:
T'Grel je napisao/la:
Očito su se uspavali ove godine. Prijašnjih godina je bilo puno reportova i još više slika.
Javlja se onaj koji se nije udostojio ni doć pozdravit ekipu :P


Cviček, kaj si ti to rekel?? Kaaaj?
Lijepo sam objasnio zašto nisam mogao doć. I molit ću lijepo. Htio sam doći samo na koncert u Lisinskom ali iskrsnulo mi je nešto privatno. To mi je jedino žao. A na Sferakon bi išao da sam napravio neko predavanje. Ali kasno sam se sjetio, a imao sam i obveze oko faksa i nisam ga napravio.

_________________
"Slušajte čovjeka. Stručnjak je za povijest, pogotovo velikih civilizacija, kao što je bio Rim..."
Al' šta? ZECOVI SPAVAJU!
slika


pon 13 svi, 2013 10:19 pm
Profil Web stranica
Captain
Captain
Avatar

Pridružen/a: pet 14 ruj, 2012 8:21 pm
Postovi: 483
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: Nemesis
Koje si vrste?: Vulkanac
Post Re: SFeraKon 2013
Prvi put sam bio na bilo kojem konu i bilo mi je dobro. Možda nisam vremenski bio koliko sam želio ili planirao ali za prvi put sam zadovoljan.
U petak na žalost nisam bio. Bio sam u subotu i u nedjelju pri čemu sam bio na 4 predavanja, kupio dvije knjige, i još par sitnica. E sad ajd malo više napisat.
Znači kao što sam rekao bio sam u sub i ned. U subotu sam došao oko pola 14 pri čemu sam napravio mali đir oko štandova. Naravno kako nisam odmah kupi pass jer što će mi.., u biti nisam znao gdje se kupuje ako ćemo bit iskreni.. :whatever: . Frendovi s kojima sam bio, došli neš kasnije, su me uputili gdje se kupuje pri čemu sam kupi za dva dana.
Prvo predavanje je na koje sam išao je: Ružni, prljavi i uglavnom zli..

Predavanje mi je bilo zanimljivo i to dobrim dijelom što je predavačica bila dobra. Rasprava je bila o grim&dark fantasy, odnosno dal je ona realnija od ostalih. Mora li sve bit usrano kako bi bilo realno te je kritizirano kako je većinu ženskih likova silovano jer se time kao postiže realnost. Bilo je još toga rečeno ali ukratko, sviđalo mi se :)
Nakon tog predavanja sam ostao i na sljedećem o Literalnom istraživanju gdje su bile Trussoni i Jambrišek kao gošće.
Pa uglavnom se pričalo o istraživanju i kako tome pristupit. Koje metode koriste i tome sl..Predavanje je bilo ok. S tim kako se dogodila jedna zanimljiva situacija na samom početku :D. Nakon samo par minuta od početka predavanja se ustao jedan lik i zamolio dal netko može prevest na eng ono što ima za reć. Ukratko, lik se naljutio što nije bilo prevoditelja, što ruku na srce ima malo pravo, a ponajviše zbog toga jer je on mislio kako se na ovom predavanju raspravlja o anđelima odnosno o osobnom iskustvu s njima. Autorica je napisala Anđeologiju, mislim kako se knjiga tak zove, pa je zbog toga mislio kako ona priča o osobnim iskustvima.., uglavnom sve je to potrajalo par minuta nakon toga je izašao van. Najbolji dio je kad su to preveli Trussoni njezina reakcija je bila: ˝ But wait that s my source! ˝ :D Ne moram reć kako smo skoro svi popadali od smijeha :D

Nakon toga sam napravio još koji krug, došao malo do štanda udruge gdje sam dobio novi broj i to bi bilo to. Žao mi je što nisam bio na nekim predavanjima kasnije.., ali eto.., i ovako je bilo zanimljivo :)

U subotu sam isto došao nešto kasnije. Te sam proveo skoro na sličan način kao i sub. Bio na dva predavanja, koja su mi bila isto zanimljiva i poprilično korisna :).
Prvo predavanje je bilo fizika za laike. Kao prvo i osnovno, moram napomenut kako nisam laik.., već totalna budala po tom pitanju i moja prva reakcija nakon predavanja je bila: Nemam pojma o ičemu.. Kako bilo, predavanje je bilo super zanimljivo, vidio sam još neke iz udruge, pretpostavljam jer su imali majce, naučio sam neke stvari itd..
O ovom predavanju bi možda trebao napisat netko tko zna neš o fizici kako bi bilo razumljivije..
Posljednje predavanje je bilo Znanstvena fantastika i fantasy prije Gernsbacha i Tolkiena. Predavanje mi je bilo zanimljivo iako moram napomenut kako sam loš sa pamćenjem imena a ovdje je lik konstantno nabrajao pisce itd.., koje sam naravno polovicu njih zaboravio... :joj:

Eto, to je to :). Za prvi put zanimljivo, uglavnom je bilo onako kako sam si zamislio tak da sam zadovoljan :)

_________________
Pazi svoje misli, jer one postaju riječi.
Pazi svoje riječi, jer one postaju djela.
Pazi svoja djela, jer ona postaju navike.
Pazi kakve su ti navike, jer one grade tvoj karakter.
I pazi svoj karakter, jer on kroji tvoju sudbinu.
Što mislimo, to postajemo.

M.T.


sub 18 svi, 2013 12:13 am
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: SFeraKon 2013
pahuljica je napisao/la:
iiiiiiiiiiiii je bio tko na tom Sferakonu????????????? je bilo što od njega uopće, ne vidim nikakve slike na fejsu za razliku od prethodnih godina pa mi malo čudno :scratch:
Stavio sam prije par sati nekolicinu na FB. Pa eto, ako nitko u međuvremenu nije (u šta sumnjam?) možeš pogledati tih par novih, kao i vi ostali s kojima sam frend na FB.

I koji je ovo vrag, da će se moj report Sferakona naći na 1. stranici teme i to vikend nakon konvencije?! :shock: :(

Image

Odmah na početku sam kraj štanda nabasao na lika u uniformi i nazvao ga grammar nazi :mrgreen: i on je prihvatio zafrkanciju i to sam ponovio još par puta tokom kona, i dao mu par "točki".
Image

*Točke - svaki registrirani posjetitelj je dobio vrećisu sa standardnim Sfera p**darijama među kojima su bile 3 velike samoljepljive "točke" i mogli smo ih dati natjecateljima za naj kostim. Ostaloj ekipi se to ili nije dalo, ili nisu ni znali kaj je to pa su bacili, pa sam pokupio 10ak komada i okolo ljepio na kosplayovke i tak... proslijedio par Sovu kojem su se svidjele neke mlađahne koje su glumile neke likice iz nekog crtića ili tak neš.
Image

Štandovi su bili dosta dobro opremljeni, bilo je svega vraga za vidjeti... (na FB gomila slika) jedino nije bilo nikakvih collectiblesa od GOT, osim knjiga (komplet je bio na popustu za cca 220kn 5 knjiga što i nije preskupo)
Image

Djelom radi vlastite nepažnje, djelom radi promjene satnice, nisam baš imao sreće s predavanjima.
Prvo sam u subotu tek malo prije 14 išao gledati šta ima od predavanja pa da polako krenem i onda vidio da je predavanje o Frescu i Venus projektu i dizajniranju buducnosti već u 14 sati i onda žurba i panika da stignem :omgy:
Stigao sam na pred kraj videa nakon predavanja i sudjelovao u završnoj raspravi... i bio brbljiviji od predavača :oops: na kraju se ispričao da eto da je stanje malo drugačije ja bi isto imao predavanje ali iz Zeitgeist perspektive.. no koliko vidim nisam mu previše zasmetao jer smo nakon još malo popričali i tako... sve okej osim mog vražjeg kašnjenja.

Image

Pa je onda bilo i predavanje o 3d printerima (stvar koja me pomalo zaokuplja zadnjih par mjeseci, volio bih složiti svoj... možda otvorim temu o tome), prvo najavljeno u 18h a onda pomaknuto u 19h, a u 20h je bio Trek koncert :evil:
Slušao sam prvih 20ak minura predavanja i dojma sam da nisam puno propustio, da je lik govorio općenite generičke (komercijalne, populističke i tako to) stvari o tehnologiji. Da sam ostao nastojao bi proširiti raspravu na temu napredka samoreplicirajućih printera u kombinaciji sa obnovljivim izvorima energije i jeftinim imputom, koji bi radničkoj klasi konačno dali lak pristup sredstvima za proizvodnju i da tako pobjedimo u klasnom ratu :) plus da li je ono sa ocrnjivanjem tehnologije (panika da se može printati oružje) urota kapitalista ili tipična histerija i sl.... no bude još predavanja,.. a možda mi koja knjiga uspije ko horoskopi '05 pa skupim početni kapital da u Sv.Nedjelji sredim radionu pa se skompam s ovima koji izrađuju ručne radove za sferakon i sl pa s kombinacijom ručnog rada, 3d printinga, c&c uređaja i sl napravimo Z-type firmu i krenemo u anarhotehnokratsku revoluciju :punk:

Ehm... 8-[

Trek koncert....
Image
Taman za opuštanje... :)
Jako dugo nisam bio u Lisinskom... toliko dugo da kad sam vidio pozornicu i violončela vrtio mi se onaj filing treme kad sam ja trebao kao mali s violončelom nastupati na raznoraznim natjecanjima i koncertima.... i baš je bilo nekakvo čudno zadovoljstvo samo se zavaliti u stolicu i uživati u muzici.
Na početku je bilo baš lijepo... uz ovih par instrumenata jedna ženska je imala neke egzotične sa zvukovima koje imače čujem u ASMR uracima... pa onima koji to imaju sposobnost osjećati ne moram objašnjavati kako je lijepo uživati u preljevanju zvuka od nekoliko instrumenata istovremeno cijelo vrijeme imajući lagani ASMR :D
Trajalo je neko vrijeme (poslije više nisu proizvodili te zvukove), a pred kraj mi je već bilo dosadnjikavo i mislio sam si da kolik još dok ne prođe taj intermezzo da čujem još te 2 trek stvari pa da odem doma :)
Neke skladbe su bile bolje, neke lošije. Za većinu je taman falilo još nekoliko instrumenata da tvuk bude potpun, jedino mi se za Inner Light (koji sam najviše očekivao da čujem) činilo da bi bilo bolje da su izbacili još koji instrument pa da bude rusikanska flauta, klavir i možda još koji instrument. I izgleda da ova nije uspjevala da kak spada uhvati neke više tonove, pa je sve skupa ispalo dosta čudno... lijepo za čuti, ali mislim da je moglo puno bolje...

...

Slike i komentari...

Ova žena-mačka je izazvala najviše pozornosti sa svojim kostimom... kud god d aje išla po konu, za njom je išlo nekoliko dečkića sa kamerama i fotićima :lol:
Image

Meni je najsimpatičnija bila ova anti-piratica :)
Image

A Roniju je pretpostavljam (uz one maloljetne) najsimpatičnija bila ova cura obučena u Alisu u zemlji čudesa... čudesa bi bila s njom dabome :njami:
Image

I još jedna likica za koju ne znam što točno predstavlja... ja ju prozvao mini Brianne :)
Image

Bodypainting :)
Image

I natjecanje u izradi brodovlja, pokretanih vjetrom iz fena :)
(i je li se to samo meni čini, ili je pobjednica, ona bucmasta cura iz Sfere, svake godine sve bahatija i bahatija? Počnem pričat s njom i samo se okrene i ode :scratch: )
ImageImage

I evo i mene,... troumim se koju od ove 3 da stavim kao profilnu na FB :)
ImageImageImage

Ekipe je bilo jako malo u petak (jedan od najneposječenijih sferakonskih petaka ako ne i naj), no subota je bila sasvim solidna, i onda opet poluprazna nedjelja...

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


sub 18 svi, 2013 9:25 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 16 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan