Sada je: pet 29 ožu, 2024 12:47 pm.




Započni novu temu Odgovori  [ 675 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 41, 42, 43, 44, 45
 ST XI 

Ocjena
10 33%  33%  [ 2 ]
9 17%  17%  [ 1 ]
8 17%  17%  [ 1 ]
7 0%  0%  [ 0 ]
6 0%  0%  [ 0 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
3 17%  17%  [ 1 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
1 17%  17%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 6

 ST XI 
Autor/ica Poruka
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm
Postovi: 1939
Spol: Muški
Post Re: Star Trek XI
Dejanira je napisao/la:
Mislim, to bi se dalo logično objasnit... Ono, zefram je sa 50-ak godina izumio warp, i takvog ga gledamo u FC-u.


Da, no čini mi se kako je Zefram rođen 2030. godine, pa bi prema toj računici u doba otkrića warpa bio pravi mladić. :zubo:

_________________
Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.

blaženi Alojzije Stepinac

Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.

Benedikt XVI


čet 27 sij, 2011 6:02 pm
Profil Web stranica
mindfrelling bloodsucker
mindfrelling bloodsucker
Avatar

Pridružen/a: sri 07 svi, 2008 8:02 pm
Postovi: 6900
Lokacija: preselila kod Trapa u Dorne :D
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: manipulative and psychotic
Post Re: Star Trek XI
Da, u pravu si :whatever:

Piše na memory alphi da je rođen 2032.

Znači da je u vrijeme FC-a imao 31 godinu :joj:

Sve su zbrljali :whatever:

TNG ruši kanon :whatever:

_________________
"Dobar kršćanin se treba čuvati od matematičara i svih onih koji izriču prazna proročanstva. Opasnost već postoji da su matematičari sklopili ugovor s Nečastivim da potamane duh i sputaju čovjeka u okove Pakla."

Sv. Augustin (354-430)


:vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2:


čet 27 sij, 2011 6:09 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm
Postovi: 1939
Spol: Muški
Post Re: Star Trek XI
Dejanira je napisao/la:
TNG ruši kanon :whatever:


:zubo: :zubo: :zubo: :zubo:

_________________
Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.

blaženi Alojzije Stepinac

Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.

Benedikt XVI


čet 27 sij, 2011 6:27 pm
Profil Web stranica
Number One
Number One
Avatar

Pridružen/a: ned 07 lip, 2009 7:32 pm
Postovi: 6198
Naj Serija: TOS
Naj Film: ST: XI
Koje si vrste?: Wraith
Post Re: Star Trek XI
Dejanira je napisao/la:
Pa što nije Zeframa iz TOSa pomladilo ono neko biće koje se zaljubilo u njega? :inlove:

To je jedna od najboljih epizoda TOS-a. :inlove:

STXI nije kanon pa te nema što zbunjivati. :zubo:

](*,)

_________________
Image


čet 27 sij, 2011 8:27 pm
Profil
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Star Trek XI
Evo jedan zanimljiv podatak sa stranice thenumbers.com. Dvije godine nakon premijere, broj prodanih DVD-ova (Blu-ray nije uračunat!) iznosi 6,790,007, što prevedeno u novac daje nekih 100 milijuna USD.

Inače, studijima ostaje mnogo veći postotak zarade od video distrubucije, nego od prikazivanja u kinima. Još kad tu ubrojimo zaradu od blu-ray diskova, zaradu od prodaje TV prava, ispada da je Star Trek franšiza nakon dugo vremena ponovno vrlo profitabilna. Nadam se da će i ST-XII nastaviti u tom ritmu, jer je onda samo pitanje vremena kad će se i CBS polakomiti i naručiti novu ST seriju. :D


sub 30 tra, 2011 9:56 pm
Profil Web stranica
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: uto 17 sij, 2012 10:34 pm
Postovi: 953
Lokacija: Winterpyke
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ENT pobedjuje TNG al' za dlaku,pm odlucivali :)
Koje si vrste?: Romulan
Post Re: ST XI
Film je ne znam sta da kazem...
Da li da mu dam 10 zbog efekta i veoma uzbudljive price kao nikad ranije ili 1 zbog toga sto je sve urusio (sem ENT-a :naughty: ) pitanje je sad ? :zbunj:

Ili mozda nije... :naughty: samo je stvorio jos jedan paralemi svmir :mrgreen: pa da...to je tako ...barem ja tako mislim...
.... pokusano je da se objasni kako su nastali paraelni svemiri..jer svaka situacija je promenjiva tako da imamo mnostvo paralelnih svemira a ne samo dark univese jer je nama najintersantniji... :mrgreen:
U svakom slucaju film je odlican ali je FC bolji! :mrgreen:

_________________
slika
"Pitas me sta je to istina? Istina nije nista drugo do nedostatak maste!"-Elim Garak
Znate li sta je to iluzija? Iluzija je kad pamet zaje*va glupost!-by JA


čet 19 sij, 2012 3:38 pm
Profil
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: ST XI
Čini se da će bit uskoro prikazan na RTL-u. Vidjeh danas najavu.


ned 30 ruj, 2012 12:17 am
Profil Web stranica
Number One
Number One
Avatar

Pridružen/a: ned 07 lip, 2009 7:32 pm
Postovi: 6198
Naj Serija: TOS
Naj Film: ST: XI
Koje si vrste?: Wraith
Post Re: ST XI
Jep. Bit će. Sve šteta što ga imam na blu-rayu. Inače bi mi bilo još uzbudljivije gledat ga i čekat da svakih 20 minuta završe 10 minutne reklame. :sweetlook:

_________________
Image


ned 30 ruj, 2012 10:13 pm
Profil
Trekkie

Pridružen/a: čet 11 lis, 2012 3:27 pm
Postovi: 1
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: II
Opis Stanja: Dobro sam ja kako si ti
Koje si vrste?: Čudne
Post Re: ST XI
Pozdrav svim članovima ovog Foruma.

Dugo već čitam šta se ovdje piše jer sam veliki fan Star Treka i definitivno najforum u bivšoj SFRJ.Inače sa boshanceros.

Čitam nešto ovo oko novog filma i nekako sam mišljena da ovaj gospodin koji ga režira ima veliku želju da Star Trek svede na nivo Betmena,Transformersa ili nekih drugih filmova koji pucaju od efekata i jeftinog humora a traju do sljedećeg nekog novog takvog a onda ga svi zaborave.
[img][img][/img][/img]
Svi plešu oko toga da li film krši canon ili mora da bi franšiza preživjela.
Iskreno meni najviše smeta odsustvo ideje,vizije nekog boljeg sutra koji je naš stari dobri voljeni Trek uvijek imao.Davao je insipaciju nauci,kulturi itd.

Meni je drago da se prave novi filmovi ali nema tu ništa pametno.

E da nove svečane uniforme su kopija ruskih podoficirskih uniformi iz prvog svjetskog rata.:)

Pozdrav svima


čet 11 lis, 2012 3:45 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sub 14 stu, 2009 11:40 pm
Postovi: 1179
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Naj Film: First Contact
Post Re: ST XI
Bok Mak i dobrodošao :)

Nadajmo se da će ti (nam) ovaj novi film koji polako stiže bolje sjesti :) Iako mi ovaj zadnji nije bio loš, no nije mi među najboljim. No treba dat vremena ekipi za neke bolje ocjene :)


sri 17 lis, 2012 4:35 pm
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Avatar

Pridružen/a: pon 30 ožu, 2009 9:29 pm
Postovi: 176
Lokacija: sitting on a toalet
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Post ST11 na tv
ev ak niste vidili ili nešto :)

http://mojtv.hr/film/8304/zvjezdane-staze.aspx

znači:
subota 2.2.2013
RTL televizijon u 20h


ps. isprika ak sam negdje omašio ovu vijest...

_________________
Mr.bobo is my slave...
I'm renting him for 20€/h


uto 29 sij, 2013 4:15 am
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm
Postovi: 1939
Spol: Muški
Post Re: ST11 na tv
Star Trek XI na RTL-u

slika

Kad sam prije koji dan na RTL-u začuo one iritantne riječi "BLOCKBUSTERRRRRRR, samo na RTL-u", pomislih, "evo opet nekog filma Stevena Seagala ili Jackiea Chana"... No za divno čudo, tada se na ekranu ukaza Bruce Greenwood, pa Zachary Quinto, pa Chris Pine... a što je moglo značiti samo jedno - zadnji Star Trek film stiže na male ekrane u Hrvatskoj, i to u subotu pred nama, u 20:00h, naravno "samo na RTLLLLLLLL-uuuu".

Sadržaj filma i sve što uz to ide možete pročitati na službenoj stranici RTL-a, naravno, praćen nizom pravopisnih i logičkih grešaka. No, da parafraziram Piercea Brosnana u traileru za Goldeneye: "Zar ste očekivali nešto drugo?". Ipak, RTL-ov potez je za svaku pohvalu, posebice u svijetlu činjenice kako je HRT, kao nekadašnji predvodnik SF-a u nas totalno podbacio u proteklih nekoliko godina.

Za kraj, spomenimo kako će RTL-u veljači prikazati i Watchmene, još jedan BLOCKBUSTERRRR.

_________________
Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.

blaženi Alojzije Stepinac

Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.

Benedikt XVI


sri 30 sij, 2013 9:52 pm
Profil Web stranica
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: ST XI
Lol, ovo je bilo nadahnuto! :lolsmjeh:

Aj sad napiši i najavu za Fantomsku prijetnju... Il ću ja? :zubo:


sri 30 sij, 2013 11:27 pm
Profil Web stranica
Lieutenant Junior Grade
Lieutenant Junior Grade
Avatar

Pridružen/a: sub 04 vel, 2012 10:47 pm
Postovi: 102
Spol: Muški
Opis Stanja: Homeless
Koje si vrste?: 1/2vilenjak
Post Re: ST XI
Najavljuju to kao da film valja. :lol:

_________________
slika


čet 31 sij, 2013 2:24 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm
Postovi: 1939
Spol: Muški
Post Re: ST XI
_Oz je napisao/la:
Lol, ovo je bilo nadahnuto! :lolsmjeh:

Aj sad napiši i najavu za Fantomsku prijetnju... Il ću ja? :zubo:


Nisam vidio da će prikazati i taj blokbasterrrrrrrrrrrr?! :zubo:

_________________
Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.

blaženi Alojzije Stepinac

Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.

Benedikt XVI


čet 31 sij, 2013 4:31 pm
Profil Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 675 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 41, 42, 43, 44, 45


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan