Sada je: čet 18 tra, 2024 4:17 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 190 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Sljedeća
 Zasto ljudi mrze ili vole Voyager 
Autor/ica Poruka
Cadet 2nd year
Cadet 2nd year

Pridružen/a: sri 17 lip, 2009 11:51 pm
Postovi: 24
Post Zasto ljudi mrze ili vole Voyager
Prva star trek serija koju sam svakodnevno gledao je voyager i mogu vam reci da sam uzivao u svakoj epizodi, zasto, toliko ima epizoda koje tjeraju na razmisljanje, o kojima bi razmisljao poslje danima i donosio neke svjetonazore o zivotu koji me i danas prate, serija je donjela svjezinu, nove rase, koncepte, prosirila je kannon ozbiljno, pa onda Borg, novi likovi, ludi vulkanac Tuvok, sedma, Kes, delta kvadrant neistrazen misteriozan da se najezis, i stvarno sam dugo razmisljao o tome zasto postoje ljudi koji su uvjek spremni doci na neki forum i pljuvati, pokusavam razumjeti te ljude, zakljucio sam da su takve fasisticko , feministicko, pms-ovske, stavove donjeli u trenucima veceg zivotnog jada, gubitka ili neceg treceg koje ih je natjeralo da tako psihoticno vide jednu od najboljih serija ikad napravljenih,
rant over.


sub 27 lip, 2009 1:58 am
Profil
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Zasto ljudi mrze Voyager
petividi je napisao/la:
Prva star trek serija koju sam svakodnevno gledao je voyager

Dobar disclaimer. VOY te upoznao sa Trekom, uz njega si zavolio Trek, i sentimenti su pre jaki da bi razumio ljude kojima VOY predstavlja pad kvalitete Star Treka.

petividi je napisao/la:
toliko ima epizoda koje tjeraju na razmisljanje,

Živa istina. "Jbte kako je ovo glupo, jbte kako ovo nema smisla, jbte di je bila pamet ovim ljudima..." Sve to spada u razmišljanje :mrgreen:

petividi je napisao/la:
o kojima bi razmisljao poslje danima i donosio neke svjetonazore o zivotu koji me i danas prate,

:shock:

petividi je napisao/la:
serija je donjela svjezinu,

Nije

petividi je napisao/la:
nove rase,

Jadne i nezanimljive (osim Vrste 8472 i Krenima koji su u samo dvije epke)

petividi je napisao/la:
koncepte, prosirila je kannon ozbiljno,

WTF je "kannon?" :zubo:

petividi je napisao/la:
pa onda Borg,

Kojeg je Voyager upropastio svjetski. Ona misteriozna ultra-moćna rasa iz TNG-a je postala stereotipna prijetnja ništa opasnija od Klingonaca, Romulanaca, Kardaša itd...

petividi je napisao/la:
novi likovi, ludi vulkanac Tuvok,

Tuvok nije lud, Tuvok je zakon! Tuvok ruls!

petividi je napisao/la:
sedma, Kes, delta kvadrant neistrazen misteriozan da se najezis,

Expanse u ENT-u je neusporedivo jeziviji i misteriozniji.

petividi je napisao/la:
i stvarno sam dugo razmisljao o tome zasto postoje ljudi koji su uvjek spremni doci na neki forum i pljuvati, pokusavam razumjeti te ljude, zakljucio sam da su takve fasisticko , feministicko, pms-ovske, stavove donjeli u trenucima veceg zivotnog jada, gubitka ili neceg treceg koje ih je natjeralo da tako psihoticno vide jednu od najboljih serija ikad napravljenih,
rant over.

Gubio si vrijeme razmišljajući o PMS-ovsko feminističkim fašistima koji svoje životne frustracije uzrokovane jadom, gubitkom il nečim trećim iskaljuju na... Čekaj, o čemu ono pričamo, o VOYAGERU?

E da, okej serija, bila mi je totalni gušt za gledat. Nije nešto u usporedbi s TNG-om, DS9-om, ENT-om i TOS-om, al je ipak Star Trek i jedva čekam četvrtu sezonu da počnu malo bolje epke.

BTW, ne mrzim VOY ni naj manje, ali istini za volju, među 50 najboljih Trek epki svih vremena nema ni jedne Voyagerove.


sub 27 lip, 2009 2:21 am
Profil Web stranica
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Zasto ljudi mrze Voyager
Ne mrze ga ali istina je da ima malo slabije likove od predhodnih serija 8)

Citat:
Jadne i nezanimljive (osim Vrste 8472 i Krenima koji su u samo dvije epke)


Hirogenci i viidianci su jako zanimljive rase a prica sa krenimima i njihovim kapetanom annoraxom je odlicna 8)

_________________
Surviving the new decade


sub 27 lip, 2009 2:25 am
Profil
So Say We All
Avatar

Pridružen/a: pon 12 vel, 2007 9:20 am
Postovi: 4808
Lokacija: Between the thighs of Helen
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: Neću više da mislim na ........
Post Re: Zasto ljudi mrze Voyager
Ja ne mrzim Voyager, ja ga volim kao i sve ostale Trek serijale, pa čak i Ent. Ima Voyager ono nešto što opet nemaju drugi, ali opet drugi imaju ono nešto što nema Voyager.

_________________
slika

[Prikaz] Spoiler:
Ovo što si sad stisnuo/la su bila moja jajca, sudeći po tvom osmjehu na licu vidim da ti se svidjelo


sub 27 lip, 2009 2:26 am
Profil ICQ
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sub 20 lip, 2009 1:04 pm
Postovi: 2054
Lokacija: Uncanny Valley
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: h+
Koje si vrste?: Da
Post Re: Zasto ljudi mrze Voyager
DS9->TNG->ENT->VOY->TOS je moja ljestvica. Mislim, prva epizoda kao takva nema smisla, a kamo li ostatak serije... I naravno, Janeway. Ajme...

_________________
MAKE LOVE, NOT SPAM!


sub 27 lip, 2009 2:26 am
Profil
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Zasto ljudi mrze Voyager
captain je napisao/la:
Ne mrze ga ali istina je da ima malo slabije likove od predhodnih serija 8)

Po meni su scenariji najveća slabost Voygera (nekonzistentni, često besmisleni), a likovi su jača strana.

Tom, B'Elanna, Tarry, Tuvok, EMH, Sedma, čak i Katica Janković - super likovi (kata prosječna)

Kes bez veze, Chakotay bljutav, a Neelixa bih tuko pendrekom po nosu koliko je iritantan.


sub 27 lip, 2009 2:28 am
Profil Web stranica
So Say We All
Avatar

Pridružen/a: pon 12 vel, 2007 9:20 am
Postovi: 4808
Lokacija: Between the thighs of Helen
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: Neću više da mislim na ........
Post Re: Zasto ljudi mrze Voyager
The Boz je napisao/la:
DS9->TNG->ENT->VOY->TOS je moja ljestvica. Mislim, prva epizoda kao takva nema smisla, a kamo li ostatak serije... I naravno, Janeway. Ajme...

Hajde sad ovo boldano obrazloži u prikladnoj temi

_________________
slika

[Prikaz] Spoiler:
Ovo što si sad stisnuo/la su bila moja jajca, sudeći po tvom osmjehu na licu vidim da ti se svidjelo


sub 27 lip, 2009 2:29 am
Profil ICQ
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Zasto ljudi mrze Voyager
_Oz je napisao/la:
captain je napisao/la:
Ne mrze ga ali istina je da ima malo slabije likove od predhodnih serija 8)

Po meni su scenariji najveća slabost Voygera (nekonzistentni, često besmisleni), a likovi su jača strana.

Tom, B'Elanna, Tarry, Tuvok, EMH, Sedma, čak i Katica Janković - super likovi (kata prosječna)

Kes bez veze, Chakotay bljutav, a Neelixa bih tuko pendrekom po nosu koliko je iritantan.


Garak ,Weyoun.Dukat,Damar ,Guinan ,ili Female founder , pet puta jaci likovi a nit reguralni nisu a Data , Picard , Riker i slicni , jednostavno neponovljivi , osim tuvoka ima li koji voyager lik usporediv sa nabrojanima ?

_________________
Surviving the new decade


sub 27 lip, 2009 2:35 am
Profil
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Zasto ljudi mrze Voyager
captain je napisao/la:
Garak ,Weyoun.Dukat,Damar ,Guinan ,ili Female founder , pet puta jaci likovi a nit reguralni nisu a Data , Picard , Riker i slicni , jednostavno neponovljivi , osim tuvoka ima li koji voyager lik usporediv sa nabrojanima ?

Djelomično Tom Paris, ali ostali nula bodova.


sub 27 lip, 2009 2:39 am
Profil Web stranica
So Say We All
Avatar

Pridružen/a: pon 12 vel, 2007 9:20 am
Postovi: 4808
Lokacija: Between the thighs of Helen
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: Neću više da mislim na ........
Post Re: Zasto ljudi mrze Voyager
Svi su likovi jaki, kako napreduje serija, likovi postaju sve zanimljiviji i vidi se znatna promjena karaktera tih osoba. Kada samo usporedim Dokttora na početku i u 7 sezoni, jednostavno ima promjene u tom liku, a tako je i kod ostalih. jedini koji mi nije pokazao neku promjenu je Hary Kim, bio i ostao Zastavnik koji maše zastavicama, dok Paris u prvoj epizodi biva promaknut.

_________________
slika

[Prikaz] Spoiler:
Ovo što si sad stisnuo/la su bila moja jajca, sudeći po tvom osmjehu na licu vidim da ti se svidjelo


sub 27 lip, 2009 2:43 am
Profil ICQ
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Zasto ljudi mrze Voyager
BrickTop je napisao/la:
jedini koji mi nije pokazao neku promjenu je Hary Kim, bio i ostao Zastavnik koji maše zastavicama, dok Paris u prvoj epizodi biva promaknut.

Harry Kim je meni bio super, iako ga fanovi VOY-a baš ne cijene. To što nije promaknut u sedam godina uzorne službe jedna je od većim mana Voyagera (Paris je bio degradiran u zastavnika, pa ponovno promaknut, a Harryju banana iako nikad nije zasro motku ko Tom).


sub 27 lip, 2009 2:45 am
Profil Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sub 20 lip, 2009 1:04 pm
Postovi: 2054
Lokacija: Uncanny Valley
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: h+
Koje si vrste?: Da
Post Re: Zasto ljudi mrze Voyager
Meni je Harry zapravo najjači lik Voyagera jer je fantastično ogledalo tog idejnog vremena.

_________________
MAKE LOVE, NOT SPAM!


sub 27 lip, 2009 2:53 am
Profil
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Zasto ljudi mrze Voyager
Harry je tipicni uzorni flotas bez mrlje koji za svoj rad ne dobiva nazalost nista i ne mijenja se puno :(

Inace DS9 ima vise neregularnih likova koji se stalno pojavljuju ,nego voyager regularnih likova :mrgreen:

Brunt , Quark ,Nog , Vic fontain , Zek , Gaila , Weyoun , Damar ,Dukat , Martok , Gowron , Rom , Female Founder , Kasidy , Vedek Barail , Moogie , Stari Sisko , Garak , Enabrain Tain ,Kai Winn i neznan ko mi jos fali, ali mislim da fali :zubo:

_________________
Surviving the new decade


sub 27 lip, 2009 3:02 am
Profil
So Say We All
Avatar

Pridružen/a: pon 12 vel, 2007 9:20 am
Postovi: 4808
Lokacija: Between the thighs of Helen
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: Neću više da mislim na ........
Post Re: Zasto ljudi mrze Voyager
DS9 mora imati više neregularnih likova kada mu je takav koncept priče, nalazi se u Alphi i normalno je da se neki sporedni likovi pojavljuju tu i tamo.
Kod Voyagera koji upoznaje nove svjetove na drugom kraju galaksije, to baš i nije moguće ostvariti.

_________________
slika

[Prikaz] Spoiler:
Ovo što si sad stisnuo/la su bila moja jajca, sudeći po tvom osmjehu na licu vidim da ti se svidjelo


sub 27 lip, 2009 3:03 am
Profil ICQ
Cadet 2nd year
Cadet 2nd year

Pridružen/a: sri 17 lip, 2009 11:51 pm
Postovi: 24
Post Re: Zasto ljudi mrze Voyager
Mozda je problem u razumjevanju epizoda, jesi siguran da si razumio na pravi nacin epizode, ne kazem da je voyager visa matematika ali treba imati neke klikere koje nemaju bas svi cini mi se.


sub 27 lip, 2009 5:58 am
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 190 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan