|
Sada je: čet 25 lip, 2026 5:43 am.
|
Neodgovoreni postovi | Aktivne teme
| Autor/ica |
Poruka |
|
Dai-zvizda
Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm Postovi: 3972 Lokacija: U polju kukuruza Naj Serija: ENT Opis Stanja: Sranje
|
 Re: Voyager fan club
Nisi sam, RAI misli na te. Borgova 33
_________________

Tehnika Pucanstvu !
|
| pon 20 pro, 2010 11:24 pm |
|
 |
|
Goddess in green
Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am Postovi: 4415 Spol: Ženski Naj Serija: VOY Naj Film: Nemesis Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
|
 Re: Voyager fan club
alfa_Q je napisao/la: jesam li to ja jedini od aktivni forumaša kojem je voyager naj serija..ljudi gdje ste?.....Am I alone in the delta quadrant??  Nisi, sam. Nikad nećeš biti sam. Voyager je bio i ostao odličan. Ali sve epizode smo pogledali više puta, i pod hitno trebamo nešto novo.
|
| sub 22 sij, 2011 2:08 am |
|
 |
|
Commander
Pridružen/a: pet 04 vel, 2011 10:11 pm Postovi: 396 Lokacija: Zg Spol: Ženski Naj Serija: VOY Naj Film: ST: XI Koje si vrste?: Ocampa/Klingon
|
 Re: Voyager fan club
Imala sam jako lijepu namjeru pročitati sve postove u ovoj temi, ali pošto je počeo s napola svađom, ne da mi se. Meni je Voyager najbolji. A sad zašto. To je prvi ST koji sam gledala (i bila od prvog dana oduševljena) i pretpostavljam da sam ga postavila kao mjerilo s kojim uspoređujem sve ostale. Janeway mi je genijalan lik u svim pogledima. Ostala ekipa i radnja su mi super. Čak i sada, kad sam pogledala bar dobre komade svih ST-a, Voyager mi je ostao na prvom mjestu. Mislim da je doživljaj neke serije kao dobre, loše, prosječne... stvar ukusa. A o ukusima se ne raspravlja... eventualno ih se može koristiti kao temelj za dobru zezanciju. 
_________________ Shakespeare: How can a man so young have eyes so old? The Doctor: I do a lot of reading.
|
| sub 05 vel, 2011 7:47 pm |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: sub 14 stu, 2009 11:40 pm Postovi: 1179 Spol: Muški Naj Serija: VOY Naj Film: First Contact
|
 Re: Voyager fan club
Lampyris je napisao/la: Imala sam jako lijepu namjeru pročitati sve postove u ovoj temi, ali pošto je počeo s napola svađom, ne da mi se. Meni je Voyager najbolji. A sad zašto. To je prvi ST koji sam gledala (i bila od prvog dana oduševljena) i pretpostavljam da sam ga postavila kao mjerilo s kojim uspoređujem sve ostale. Janeway mi je genijalan lik u svim pogledima. Ostala ekipa i radnja su mi super. Čak i sada, kad sam pogledala bar dobre komade svih ST-a, Voyager mi je ostao na prvom mjestu. Mislim da je doživljaj neke serije kao dobre, loše, prosječne... stvar ukusa. A o ukusima se ne raspravlja... eventualno ih se može koristiti kao temelj za dobru zezanciju.  Da samo znaš koliko sam čekao da napokon vidim još nekoga tko će reći nešto dobro o voyageru. da, možda je bolje da neke teme ne nastaviš čitati na ovome forumu jer kad ih pročitaš upitaš se da li je ovo star trek forum , no sva sreća koliko toliko ipak prevlada star trek duh.
|
| sub 05 vel, 2011 8:38 pm |
|
 |
|
Commander
Pridružen/a: pet 04 vel, 2011 10:11 pm Postovi: 396 Lokacija: Zg Spol: Ženski Naj Serija: VOY Naj Film: ST: XI Koje si vrste?: Ocampa/Klingon
|
 Re: Voyager fan club
alfa_Q je napisao/la: Da samo znaš koliko sam čekao da napokon vidim još nekoga tko će reći nešto dobro o voyageru. da, možda je bolje da neke teme ne nastaviš čitati na ovome forumu jer kad ih pročitaš upitaš se da li je ovo star trek forum , no sva sreća koliko toliko ipak prevlada star trek duh. Ajme, zar je tako malo Voyagerovaca?!  Morat ću dovest svoje dvije sestre na forum.  Kod mene 3/4 familije voli Voyager  (ne računam mamu i tatu, njima je to sve isto  ), a 1/4 povremeno tvrdi da je mu je najbolji TNG, a povremeno DS9. Brat mi ima krizu identiteta. alfa_Q je napisao/la: da, možda je bolje da neke teme ne nastaviš čitati na ovome forumu jer kad ih pročitaš upitaš se da li je ovo star trek forum , no sva sreća koliko toliko ipak prevlada star trek duh. Ma nije strašno. Vidjela sam ja i gorih prepirki.  Simpa je forum. 
_________________ Shakespeare: How can a man so young have eyes so old? The Doctor: I do a lot of reading.
|
| ned 06 vel, 2011 11:33 am |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: sub 14 stu, 2009 11:40 pm Postovi: 1179 Spol: Muški Naj Serija: VOY Naj Film: First Contact
|
 Re: Voyager fan club
Lampyris, da, nažalost nas je malo, ono malo fanova voyagera bude ponekad ovdje a i neki su otišli sa foruma i tako. No tvoj dolazak mi je vratio bolju nadu u ovaj forum Vidim da se kod tebe gleda trek naveliko, šta čekaš seke dovedi na forum, a brata..asimiliraj ga 
|
| ned 06 vel, 2011 3:39 pm |
|
 |
|
Commander
Pridružen/a: pet 04 vel, 2011 10:11 pm Postovi: 396 Lokacija: Zg Spol: Ženski Naj Serija: VOY Naj Film: ST: XI Koje si vrste?: Ocampa/Klingon
|
 Re: Voyager fan club
alfa_Q je napisao/la: Lampyris, da, nažalost nas je malo, ono malo fanova voyagera bude ponekad ovdje a i neki su otišli sa foruma i tako. No tvoj dolazak mi je vratio bolju nadu u ovaj forum Nema veze koliko nas ima. Glavno je da nam je lijepo dužiti se. alfa_Q je napisao/la: Vidim da se kod tebe gleda trek naveliko, šta čekaš seke dovedi na forum, a brata..asimiliraj ga   Moram mu ovo poslati!!! Bit će oduševljen. A seke nisu baš od forumašenja. 
_________________ Shakespeare: How can a man so young have eyes so old? The Doctor: I do a lot of reading.
|
| ned 06 vel, 2011 6:42 pm |
|
 |
|
Trekkie
Pridružen/a: čet 05 svi, 2011 6:12 pm Postovi: 2 Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: First Contact Koje si vrste?: Ferengi
|
 Re: Voyager fan club
Voyager je bio serijal zbog kojeg sam zavolio star trek. Kad sam bio mali obozavao sam svemir i fascinirao me. Taj dan kad sam prvi put pogledo nikad necu zaboraviti . Mama je rekla dans ti je o svemircima na televiziji zovu se zvjezdane staze ja ono wtf sjeo sam ispred Tv-a (cak se i sata sjecam bilo je oko 16 sati) i od onda sam nestrpljivo cekao svaki petak da vidim novu epizodu. Prosle godine kad sam dobio dsl odmah sam skinuo sve epizode i do sada sam vec 2 puta pogledao sve epizode. Nakon toga sam bio gladan star treka i skinuo DS9 nakon prve (dosadne ) sezone opet me uhvatilo kao nekad Voyager. Zaista mi je tesko odredit koji je serijal bolji zato sto svaki ima ono nesto. Janeway, Seven , Paris, Kim , .... pa i sam voyager su pregenijalni imam osjecaj da su mi clanovi obitelji (dr. Barclay  ) i bilo bi predobro kad bi to sve bilo stvarno. Zamislite samo mogucnosti, predobro. S druge strane DS9 opet ima toliko kvaliteta da sam isto ostao paf. Quark je genijalno razraden lik. Dok npr. TNG i originalni star trek mi nekako nisu sjeli najbolje. Ovaj novi star trek u paralelnim svjetovima mi je osrednji kao da nema onu dusu. E i da ja i moj prijatelj smo stalno izradivali neke djelove broda tj. one konzole i to je bilo na nekoj prikolici i uvjek smo se igrali voyagera )on je uvjek bio kapetan zato sto je stariji  ). KAd bih postao milijunas napravio bi si kucu u stilu voyagera a to dovoljno govori koliki sam fan  . Mozda jednog dana 
|
| čet 05 svi, 2011 6:36 pm |
|
 |
|
Fire and Blood
Pridružen/a: sub 07 ožu, 2009 6:25 pm Postovi: 4100 Lokacija: On the lost moon of Poosh Opis Stanja: jet lagno.... Koje si vrste?: Time Lord
|
 Re: Voyager fan club
Eh, da su ti još i TNG i DS9 sjeli... I meni je Voyager bio prvi ST... Zato često stavljam njegove mane na stranu (jednu do 3) i gledam samo dobro... 
_________________ It is smaller on the outside!
|
| ned 08 svi, 2011 1:10 am |
|
 |
|
Ensign
Pridružen/a: pon 16 svi, 2011 7:12 pm Postovi: 72 Lokacija: Slavonski Brod / Zagreb Spol: Ženski Naj Serija: VOY Naj Film: First Contact Koje si vrste?: human
|
 Re: Voyager fan club
Evo još jedne voyager ljubiteljice  Iako mi Voyager nije bio prvi iz franšize nego TOS nekako sam ipak najviše ostala vezana uz Voyager. Epizode sam pogledala nekoliko stotina puta, znam i citate a nešto možte vidjeti i u potpisu
_________________ "Listen carefully, Neelix, because I'm only going to say this once. Coffee, black."
- Janeway, to Neelix after he informed her that more replicators had gone offline (VOY: "Bride of Chaotica!")
|
| pon 16 svi, 2011 9:00 pm |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: sub 20 lip, 2009 1:04 pm Postovi: 2054 Lokacija: Uncanny Valley Spol: Muški Naj Serija: DS9 Opis Stanja: h+ Koje si vrste?: Da
|
 Re: Voyager fan club
NEWS FLASH! Službeni stav udruge je da Voyager ima 13 fazera.
_________________ MAKE LOVE, NOT SPAM!
|
| pon 16 svi, 2011 9:24 pm |
|
 |
|
Cadet 2nd year
Pridružen/a: uto 07 lip, 2011 9:03 pm Postovi: 21 Spol: Ženski Naj Serija: VOY Naj Film: ST: XI Koje si vrste?: Borg
|
 Re: Voyager fan club
Nekome je Voyager najbolji nekome nije stoga ne vidim poantu ulijetanja pojedinaca na ovu temu i provociranja nekolicine koja voli VOY kad imaju svoje teme i fan klubove. A sad o moj najmilijem Voyageru. Super mi je tema serijala. Odbaci se u daleko ništavilo nepoznatog kvadranta i sad se moraju snaći. Ima puno moralnih dilema. Sviđa mi se kako se janeway snalazi. U prve 3 i kusur sezone mi je malo čak i dosadnjikavo bez Sedme ali kad Sedma dođe onda mi je serijal potpun. Ima dosta humora i fakat se znam nasmijati od srca. Zgodnih teta u posadi ne manjka. Zgodno mi je što vidimo Lt. Wildman kako je trudna, zatim rođenje Naomi pa na kraju i dijete Naomi - Sabrinu. Super mi je kako u generacije duboko ide s pričom. Genijalno mi je i to što je u zadnjoj epizodi 33 godine u budućnosti mada se sve to izbriše i voljela bih da su stavili jednu bonus epku kak je bilo kad su se vratili. Bila sam  i Kata da kurs i završi. Trebali su malo to drugačije. Sve u svemu 5+
_________________
|
| sri 08 lip, 2011 4:56 pm |
|
 |
|
Cadet 2nd year
Pridružen/a: uto 07 lip, 2011 9:03 pm Postovi: 21 Spol: Ženski Naj Serija: VOY Naj Film: ST: XI Koje si vrste?: Borg
|
 Re: Voyager fan club
_________________
|
| čet 09 lip, 2011 10:24 pm |
|
 |
|
MINDFVCK
Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm Postovi: 7444 Koje si vrste?: Sprdator
|
 Re: Voyager fan club
Oceanovih 9? 
|
| čet 09 lip, 2011 11:36 pm |
|
 |
|
the Red Viper
Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am Postovi: 11340 Spol: Muški Naj Film: First Contact Opis Stanja: ε > 0
|
 Re: Voyager fan club
Paris je George Clooney, Kim je Brad Pitt. 
_________________ "Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.
|
| sub 11 lip, 2011 7:39 pm |
|
 |
|
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|