Sada je: uto 21 svi, 2024 4:09 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 251 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Sljedeća
 Udružna brbljaonica 
Autor/ica Poruka
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 6:25 pm
Postovi: 3541
Lokacija: Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: tempus fugit
Koje si vrste?: wtf
Post Re: Udružna brbljaonica
Tako je slažem se s tobom, svaki put zovem tebe ili Lea gdje je sastanak #-o
Neznam kaj je to takav problem napisati :scratch:

_________________
quote: "They say time is the fire in which we burn".


sub 10 kol, 2013 5:04 pm
Profil ICQ YIM Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sri 05 tra, 2006 4:14 pm
Postovi: 4913
Lokacija: Maksimir, Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: BORG
Post Re: Udružna brbljaonica
Bitno je da ide rasprava, cim se pocne o necem raspravljati stvari bi se trebale poceti rjesavati. Procitajte mail i odreagirajte na sve što je tamo i sve ce biti ok, nece biti potrebno praviti novu skupstinu i ja mirne savijesti mogu u penziju. :mrgreen:

_________________
slika


sub 10 kol, 2013 5:09 pm
Profil ICQ Web stranica
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9989
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: Liburnicon 2013.
Shadowmaster je napisao/la:
Ronalde jel si napravio research tko zeli ici na konvenciju, pitao ljude malo po udruzi tko bi išao? Nekako mi se cini da svoju funkciju uopce nisi ozbiljno shvatio. Znas nije samo nas 6 koji dolazimo na Opatijski svaki cetvrtak u 20:00 sati cijela udruga, recimo sasvim si smetnuo sa uma da bi ja i Danijel isli tamo, ali ti si vec vidim u ime svih nas napisao da se na konvenciju sluzbeno ne ide. Jel si pitao ljude sa foruma, sa fejsa... ne sluzbeno si se ogradio ja nemam para ne ide se.... :twisted:


Ok Leo, može jedno pitanje. Gdje sam ja to rekao da udruga ne ide službeno na konveciju? Ajd se izjasni, al pazi da se ne zaj*beš pritom, jer ja sam samo za sebe rekao da ne idem Liburnicon iz financijskih razloga. Ne da ne bih htio ić. Mislim ak mi platiš sve idem bez po frke :mrgreen: Al dobro, na stranu sad s tim. Poanta je u tome da ja nigjde nisam rekao da udruga ne ide na kon. Uostalom nije mi jasna jedna stvar. Zašto se nisi ti prijavio za moju funkciju ako tolko voliš drugima propovijedat kak da rade svoj posao? Sure, možda sam smetnuo s uma da bi trebalo pitat te neke stvari u vezi kona, al in the end, zar sam ja jedini član izvršnog odbora i zar je sve baš na meni? Ja sam se za svoju funkciju prijavio zbog udruge, a ne zbog sebe, i mislim da bi se to trebalo poštovat. Tak da sorry, al ovak se nećemo razgovarat. Između ostalog, nije ti baš uredu ovak nekog javno prozivat zbog nečega što on uopće nije ni napravio. Uglavnom nadam se da ćeš to imat sljedeći put na umu i obratit mi se prek PM-a.

Frodo je napisao/la:
Evo da i ja nešto napišem kad se vec brblja o udruzi :-s
necu puno trkeljat jer nema smisla i vidim kako stvari stoje razumijem da je vrijeme godišnjih odmora ali ovo nema smisla...
nežele službeno sudjelovat na konvencijama što je prvi put nakon šest godina zatim neodgovorno ponašanje vezano za dokumentaciju udruge zatim nedovoljno informiranje članova opcenito o svemu vezano za udrugu.

Nevidim ozbiljnost i odgovornost :-k


A bokte, pa ja ću se propucat :samoub:

Gdje sam ja igdje naveo da ne želim da kao udruga službeno sudjeluje na konvencijama? Ajd reci ak znaš. Ak ne znaš, onda ne želim čut ni riječ o tome. A što se tiče papira, već sam pitao Teddeu da mi pošalje presliku osobne, ali mi ju još nije ni poslala tako da ja zasad ne mogu ništa napravit što se toga tiče. A ovo u vezi informacija za udrugu, pa to sam sve napravio i s obzirom da je ljeto i općenito nema previše aktivnosti smatram da ne treba tu više puno filozofirat. Uostalom ako ste već tolko zapeli u vezi toga šta se vi niste javili ponovno da budete na pozicijama izvršnog odbora? Zbilja mi nema smisla ovo.


El Zvonko je napisao/la:
Tako je slažem se s tobom, svaki put zovem tebe ili Lea gdje je sastanak #-o
Neznam kaj je to takav problem napisati :scratch:


Sastanak je u udružnim prostorijama kao i što uvijek jest. U četvrtak od 20.00 nadalje. Kad je u pivnici ili negdje drugdje onda ide posebna obavijest. To ponavljam sad po zadnji put i nadam se da je sad to napokon jasno. Also ja sam puno puta išao na blef u udrugu, i rijetko kad se dogodilo da sam izvisio tak da ne vidim razloga za paniku.

_________________
You shouldn't like things because people tell you you're supposed to.

slika

ST battles audio/video tribute!


sub 10 kol, 2013 6:21 pm
Profil YIM Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Udružna brbljaonica
Here we go again... :lol:

Shadowmaster je napisao/la:
Bitno je da ide rasprava
:lolsmjeh:
Ajde dobro, evo mog priloga... :sesir2:

Rad udruge
Dogovorili smo da se preko ljeta nalazimo na Opatijskom, OSIM ako se ne javi drugačije. Da se nekome (tko inače dolazi još još rijeđe od mene) dogodilo da je došao na Opatijski a tamo nije nikoga bilo, ONDA bi imao pravo da se oko toga buni :neznam:

Liburnikon
Iz konteksta sam bio poprilično siguran da je Sov pisao u svoje ime, i oko (ne)odlaska smo imali raspravu još u 6. mjesecu i ako se dobro sjećam konstatirali smo da nitko nikome ne zabranjuje da ide na Liburnikon da ko i inače predstavlja udrugu (a za sad ne vidim da više imamo problema kao nekad kad je predsjedništvo išlo članstvu ZABRANJIVATI da nešto radi :roll: ), tako da nije uberfrka ako TDA i Sov nisu u mogućnosti da idu.

A ako ne vjeruješ da je tako, evo predloži Sovu da ćeš mu financirati put do Opatije pa da vidimo da li će ići i predstavljati udrugu ili će prije puta viknuti "ja ipak ne bi išel!" i pobjeći iz auta :mrgreen:
Evo ja se dobrovoljno javljam da ću ga pratiti na kon i nadzirati ko udba i napisati ti detaljan report sa slikama o tome koliko je bio efikasan u promoviranju udruge :)

Papiri
To me je na kratko zabrinulo, no kad ste rekli da nema nekog roka već se može predati i na jesen - ne vidim neku frku oko toga :neznam:
Imali smo dirdem, izabrali ljude za te klasističke tehnikalije da se zadovolji grad/država/banka/osobaB i sl i to je ono što je bitno.
Koliko je za uobičajen rad bitno da li će koji mjesec ranije nešto drugo pisati u tamo nekoj bazi podataka državnog registra? :scratch:

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


ned 11 kol, 2013 7:23 pm
Profil
Captain
Captain
Avatar

Pridružen/a: pet 14 ruj, 2012 8:21 pm
Postovi: 483
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: Nemesis
Koje si vrste?: Vulkanac
Post Re: Udružna brbljaonica
Jel se danas nalazite u udruzi? Planiram navratit pa pitam.

_________________
Pazi svoje misli, jer one postaju riječi.
Pazi svoje riječi, jer one postaju djela.
Pazi svoja djela, jer ona postaju navike.
Pazi kakve su ti navike, jer one grade tvoj karakter.
I pazi svoj karakter, jer on kroji tvoju sudbinu.
Što mislimo, to postajemo.

M.T.


čet 05 ruj, 2013 4:15 pm
Profil
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9989
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: Udružna brbljaonica
Illuvator je napisao/la:
Jel se danas nalazite u udruzi? Planiram navratit pa pitam.


Da. Od 8 nadalje. Doduše ja dolazim nešt poslije 8.

_________________
You shouldn't like things because people tell you you're supposed to.

slika

ST battles audio/video tribute!


čet 05 ruj, 2013 4:54 pm
Profil YIM Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Udružna brbljaonica
S obzirom na aktualna događanja u svijetu, predlažem da sljedeći puta u udruzi pogledamo epizodu DS9:"Past Tense" u kojoj se spominje otvaranje koncentracijskih kampova za siromašne i nezaposlene.

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


sub 05 lis, 2013 7:24 pm
Profil
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9989
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: Udružna brbljaonica
Cvicek je napisao/la:
S obzirom na aktualna događanja u svijetu, predlažem da sljedeći puta u udruzi pogledamo epizodu DS9:"Past Tense" u kojoj se spominje otvaranje koncentracijskih kampova za siromašne i nezaposlene.


Ja sam za! To su odlične epizode :thumbs2:

_________________
You shouldn't like things because people tell you you're supposed to.

slika

ST battles audio/video tribute!


sub 05 lis, 2013 8:05 pm
Profil YIM Web stranica
Ensign
Ensign
Avatar

Pridružen/a: sri 17 lis, 2012 3:22 pm
Postovi: 56
Koje si vrste?: Human
Post Re: Udružna brbljaonica
Ne znam koliko se držimo nekog rasporeda oko predavanja u udruzi (prošli put smo radili neke rasporede, pa ne znam jel se toga držimo?); malo kasnim s objavom, ali ako je bilo u planu, nažalost moram za ovaj tjedan otkazati svoje predavanje koje sam bio najavio za ovaj četvrtak jer sam poslovno već dva tjedna u Osijeku (poziv je došao nenadano, pa u trenutku bezeciranja nisam još bio upućen u ovu promjenu). Umjesto toga uživajte u "Past tenseu" :)
Ako je nešto objavljivano na Fejsu, nek se i tamo otkaže.


sri 09 lis, 2013 9:19 pm
Profil
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9989
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: Udružna brbljaonica
Gorgy je napisao/la:
Ne znam koliko se držimo nekog rasporeda oko predavanja u udruzi (prošli put smo radili neke rasporede, pa ne znam jel se toga držimo?); malo kasnim s objavom, ali ako je bilo u planu, nažalost moram za ovaj tjedan otkazati svoje predavanje koje sam bio najavio za ovaj četvrtak jer sam poslovno već dva tjedna u Osijeku (poziv je došao nenadano, pa u trenutku bezeciranja nisam još bio upućen u ovu promjenu). Umjesto toga uživajte u "Past tenseu" :)
Ako je nešto objavljivano na Fejsu, nek se i tamo otkaže.


Nema problema. Lako se prebaci na drugi put, ako i jest šta objavljeno :)

_________________
You shouldn't like things because people tell you you're supposed to.

slika

ST battles audio/video tribute!


sri 09 lis, 2013 9:31 pm
Profil YIM Web stranica
Historiotrekolog
Historiotrekolog
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 12:30 am
Postovi: 6010
Lokacija: Budrovačka Republika Pemija
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Koje si vrste?: Vulcan
Post Re: Udružna brbljaonica
Pitam novo predsjedništvo, ili već nekoga tko je odgovoran za slaganje programa: zašto više nema mjesečnih programa tj. zašto se ne objavljuju ovdje ili na glavnoj stranici? Ili svatko radi nešto kad se sjeti, tj. da barem najavi npr. dva tjedna ranije...

_________________
"Slušajte čovjeka. Stručnjak je za povijest, pogotovo velikih civilizacija, kao što je bio Rim..."
Al' šta? ZECOVI SPAVAJU!
slika


sri 09 lis, 2013 10:50 pm
Profil Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Udružna brbljaonica
Ja ću, bez namjere da krenem u rasprave (badava trud), spomenuti da se je program nekoliko puta stavljao na papir dok smo bili u udruzi, ali ostalo je na tome, kao na i usputnim komentarima određenih pojedinaca koji su bili u stilu "da kakva korist od stavljanja programa kad nitko drugi neće doći", i da pogotovo nema smisla stavljati na forum "koji ionako nitko ne posjećuje" :neznam:

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


sri 09 lis, 2013 11:07 pm
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Udružna brbljaonica
Da nastavim tradiciju, s obzirom na aktualna događanja na ovim prostorima, predlažem da (ako bude volje za gledanjem nakon kviza) sljedeći puta u udruzi pogledamo epizodu TNG:"The Outcast".
Ako ta epka ispadne too much za određene puriste, mogli bi još razmotriti ENT:"Cogenitor" (koja me je pomalo oduševila ali iz nekih drugih razloga), ili ENT:"Stigma" ili u krajnjem slučaju neku poput DS9:"Rejoined" ili TNG:"Offspring".

BTW, ste čuli za Blood and Fire? :)

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


čet 07 stu, 2013 4:10 am
Profil
Ensign
Ensign
Avatar

Pridružen/a: sri 17 lis, 2012 3:22 pm
Postovi: 56
Koje si vrste?: Human
Post Re: Udružna brbljaonica
Imam ja Blood and Fire na DVD-u, pa mogu donijet koji put da pogledamo :)


čet 07 stu, 2013 7:49 pm
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Udružna brbljaonica
Kako možeš imati ukoliko epizoda nikada nije snimljena? :scratch:

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


čet 07 stu, 2013 8:31 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 251 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan