Sada je: sri 24 lip, 2026 1:43 pm.




Započni novu temu Odgovori  [ 19 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
 Skeptici 
Autor/ica Poruka
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re:
El Zvonko je napisao/la:
Joj išla je jedna odlična serija več davno o paranormalnom "Psi faktor", neznam jel ju tko ima....




...diže ruku...

...meni je paranormalno uvijek fora...
...iako ga posve ne možemo objasniti...
...postoji mala doza straha od njega...

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


pet 21 ožu, 2008 1:39 am
Profil ICQ Web stranica
Captain
Captain
Avatar

Pridružen/a: pon 22 lis, 2007 2:12 pm
Postovi: 476
Lokacija: Đakovo
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Biti će bolje!!!
Post Re: skeptici
Chaky je napisao/la:
pa svemu treba dati sansu... to naravno... ali ne treba mjesati sansu sa slijepim vjerovanjem u neke lako oborive gluposti ;)

za velike tvrdnje (poput telekineze, magije i sl.) trebaju veliki dokazi... ;)


Pazi što želiš, da ti se želja ne bi ispunila....
Dali si spreman za "VELIKE" dokaze!?slika \:D/ :lolsmjeh: :lolsmjeh: :lolsmjeh:

_________________
slika
"Moramo vjerovati u sreću !!!
Jer kako bismo inaće mogli objasniti uspijeh onih koji nam nisu simpatični !?"


pet 21 ožu, 2008 1:49 am
Profil Web stranica
Inquisitor
Inquisitor
Avatar

Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am
Postovi: 7828
Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
Post Re: skeptici
ČAROBNJAK je napisao/la:
Pazi što želiš, da ti se želja ne bi ispunila....
Dali si spreman za "VELIKE" dokaze!?

uvijek! ... stovise, radujem im se... pa tko nebi htio da su magicne/paranormalne stvari realne...

npr. iako sam skeptican prema pricama o NLO-ima, nitko sretniji od mene ako bi se one pokazali istinitima... slicno i za ostalo: telekinezu, jetija, nessie, teorije zavjere i sl.

ali kao sto je picard jednom rekao: "wishing for a thing does not make it so" ;)

ali s druge strane imamo, najcesce klince i neobrazovane, ljude koji ce povjerovati u bilo sto samo da bi im zivot bio podnosljiviji i laksi... ili u setha, ili u magiju, ili u teorije zavjere... i to je ono sto mene osobno smeta... ta lakovjernost... to vjerovanje u nesto bez da se imalo istrazi stvar, da se pogleda sa vise strana... a to skeptici rade

i za kraj... mislim da su skeptici jedini ljudi koji bi bili presretni da im netko pokaze da su u krivu :)

_________________
Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.
slika
slika


pet 21 ožu, 2008 2:38 am
Profil Web stranica
Counselor
Counselor
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 1:12 am
Postovi: 3252
Lokacija: treći kamenčić od sunca :)
Post Re: skeptici
ja vjerujem da će znanost s vremenom objasniti sve što nam sad izgleda paranormalno.
ali...tada će doći neke desete stvari koje će nam biti paranormalne :)

_________________
njanjanja


pon 31 ožu, 2008 10:16 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 19 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan