ČAROBNJAK je napisao/la:
Pazi što želiš, da ti se želja ne bi ispunila....
Dali si spreman za "VELIKE" dokaze!?
uvijek! ... stovise, radujem im se... pa tko nebi htio da su magicne/paranormalne stvari realne...
npr. iako sam skeptican prema pricama o NLO-ima, nitko sretniji od mene ako bi se one pokazali istinitima... slicno i za ostalo: telekinezu, jetija, nessie, teorije zavjere i sl.
ali kao sto je picard jednom rekao: "wishing for a thing does not make it so"

ali s druge strane imamo, najcesce klince i neobrazovane, ljude koji ce povjerovati u bilo sto samo da bi im zivot bio podnosljiviji i laksi... ili u setha, ili u magiju, ili u teorije zavjere... i to je ono sto mene osobno smeta... ta lakovjernost... to vjerovanje u nesto bez da se imalo istrazi stvar, da se pogleda sa vise strana... a to skeptici rade
i za kraj... mislim da su skeptici jedini ljudi koji bi bili presretni da im netko pokaze da su u krivu
