Sada je: sri 24 lip, 2026 1:44 pm.




Započni novu temu Odgovori  [ 19 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
 Magija 
Autor/ica Poruka
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: sri 04 lis, 2006 5:42 pm
Postovi: 775
Lokacija: 7th Level Of Hell - For Violent and Wicked Ones
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: Drowning In Hell, Burning In Heavens
Post Re: magija (sto je to tocno?)
magija je ono što još nismo znanstveno dokazali no ne znaći da nečemo ...

ako bi se u 15tom stoljeću naprimjer pojavio sa mobitelom nazvali bi te čarobnjakom ... eto definicija magije ...

ONO ZA ŠTO JOŠ NISMO NAŠLI ZNANSTVENO OBJAŠNJENJE (a ne znaći da ne postoji)

_________________
slika
The woods are lovely, dark and deep,
But I have promises to keep,
And miles to go before I sleep,
And miles to go before I sleep...


čet 20 ožu, 2008 4:36 pm
Profil Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 9:40 pm
Postovi: 1166
Lokacija: Zg
Post Re: magija (sto je to tocno?)
-fallen-one- je napisao/la:
magija je ono što još nismo znanstveno dokazali no ne znaći da nečemo ...

ako bi se u 15tom stoljeću naprimjer pojavio sa mobitelom nazvali bi te čarobnjakom ... eto definicija magije ...

ONO ZA ŠTO JOŠ NISMO NAŠLI ZNANSTVENO OBJAŠNJENJE (a ne znaći da ne postoji)


Da se pojavis s mobitelom , nebi ga opce skuzili neg bi mislili da si cudan i s mobom i bez njega , a ti bi se cudio kaj ti mob ne radi. :D

_________________
Hvala Daso :
“Shvatio sam da čovjek
drugoga čovjeka smije gledati s visine
samo kada mu pomaže da se pridigne.”


čet 20 ožu, 2008 11:19 pm
Profil
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: sri 04 lis, 2006 5:42 pm
Postovi: 775
Lokacija: 7th Level Of Hell - For Violent and Wicked Ones
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: Drowning In Hell, Burning In Heavens
Post Re: magija (sto je to tocno?)
he da imaš pravo, ali dosta toga što je danas otkriveno, izmišljeno i whatever u ono vrijeme bi se to smatralo kao dark magic ... to želim reći.

_________________
slika
The woods are lovely, dark and deep,
But I have promises to keep,
And miles to go before I sleep,
And miles to go before I sleep...


sub 22 ožu, 2008 1:16 pm
Profil Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 9:40 pm
Postovi: 1166
Lokacija: Zg
Post Re: magija (sto je to tocno?)
Dobro , to je istina , samo bi morao ponijeti magicne stvari
koje rade ili bez struje , ili na baterije i bez vanjske podrske,
(kao sto mob treba vanjske odasiljace i ostalo da radi).

_________________
Hvala Daso :
“Shvatio sam da čovjek
drugoga čovjeka smije gledati s visine
samo kada mu pomaže da se pridigne.”


čet 27 ožu, 2008 6:56 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 19 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan