Sada je: pet 29 ožu, 2024 12:56 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 61 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5
 ST knjige 
Autor/ica Poruka
Trekkie

Pridružen/a: uto 26 svi, 2015 9:46 pm
Postovi: 1
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: dobro
Koje si vrste?: Čovjek
Post Re: ST knjige
Lijep ozdrav svima.
Novi sam ovdje i ne znam gdje da napišem ovo što ću sad, možda post nije na prikladnoj temi, ali budući da je o ST knjigama, ovdje ću.
Dakle, jučer sam čitav dan proveo surfajući po netu, tražeći nekakve stranice i forume vezano za ST. Budući sam pravi fan, poput drugih koji ovdje pišu, želio bih negdje prezentirati priču koju sam napisao. Radi se o pravom romanu. Radnja je smještena u alternativnom svemiru. Vrti se oko DS9 razdoblja, uključuje Kardasijance i Bajorance najviše, a ima i drugih vrsta..
Uglavnom, molim za razumijevanje ako je ovaj post na krivoj temi. Voljan sam priču koju sam napisao poslati svima koji su zainteresirani, putem maila.
Poslovne mi obaveze oduzimaju puno vremena pa ne stignem pisati po forumima. Ali pokušat ću se angažirati malo više za vrijeme godišnjeg odmora.
Dakle, da se vratim na priču: treba ju doraditi. Puno sam se trudio, ali kako mi neke tipke nisu radile, npr. za uskličnik, trebat će to popraviti. Priča je u PDF formatu, naslovljena kao USPON SJAJNE ZVIJEZDE BAJORA. Šaljem svma koji su zainteresirani, i molim fanove da mi se jave na mail: intheheartofmadness@gmail.com.

Još jednom molim moderatore da imaju razumijevanja, budući da ne znam gdje drugo bih napisao ovaj post.
Lijep pozdrav.


sri 27 svi, 2015 4:32 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 61 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan