Sada je: pet 19 tra, 2024 6:15 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 
 3x20 - The Way to Eden 

Ocijeni epizodu
10 0%  0%  [ 0 ]
9 0%  0%  [ 0 ]
8 0%  0%  [ 0 ]
7 0%  0%  [ 0 ]
6 0%  0%  [ 0 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
1 0%  0%  [ 0 ]
Ukupno glasova : 0

 3x20 - The Way to Eden 
Autor/ica Poruka
MINDFVCK

Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm
Postovi: 7444
Koje si vrste?: Sprdator
 3x20 - The Way to Eden
3x20 - The Way to Eden


sri 12 lis, 2011 9:30 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm
Postovi: 1939
Spol: Muški
Post Re: 3x20 - The Way to Eden
Spomenimo kako je glumac Charles Napier, koji je osim u ovoj epki, nastupio i u DS9-u, preminuo prije nekoliko dana.

slika

Inače, ova mi je epka prejaka zbog hipi songova, bilo by Spock & Uhura, bilo by veleposlanikov sin. :zubo:

_________________
Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.

blaženi Alojzije Stepinac

Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.

Benedikt XVI


čet 13 lis, 2011 11:32 am
Profil Web stranica
Number One
Number One
Avatar

Pridružen/a: ned 07 lip, 2009 7:32 pm
Postovi: 6198
Naj Serija: TOS
Naj Film: ST: XI
Koje si vrste?: Wraith
Post Re: 3x20 - The Way to Eden
Lol. Ja sam jedva izdržala ovu epizodu... jer mi hipici idu na živce. 8-[

Bilo mi je čudno što se Spock tako dobro složio s njima, no s druge strane, ipak se dosta morao prilagođavati ljudima, pa pretpostavljam da je to dosta razvilo njegove diplomatske vještine, uključujući i prema hipicima iz 23. stoljeća.

Amo reć da je ova epizoda pokazala onaj dio Spockovog karaktera koji je možda više vidljiv u STXI. Ne znam zašto, no novog Spocka doživljavam kao više emocionalnog nego Nimoyevog Spocka. Možda zbog onih izljeva bijesa i sl. 8-[

To je otprilike sve čega se sjećam iz ove epke. 8-[ I naravno kako su se oparili po onim bršljanima i otrovali plodovima. :zubo: (jel to ta epizoda? 8-[ )

Radi ponukanosti na razmišljanje o Spocku, dajem 7. Premda to možda ne zaslužuje. :mrgreen: :inlove:

_________________
Image


pet 14 lis, 2011 10:02 am
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm
Postovi: 1939
Spol: Muški
Post Re: 3x20 - The Way to Eden
Miki je napisao/la:
Ne bi ga prepoznao u DS9. Onaj general iz 1947.


Jedna zanimljivost vezana uz Napiera:

Citat:
In a 2009 interview with The A.V. Club, Napier recalled being invited to star again on Star Trek, as part of an anniversary celebration. He agreed to appear only if he could play a military character and not "wear that silly shirt again". Napier would play his second Star Trek character, General Denning, in the Star Trek: Deep Space Nine episode Little Green Men.


:mrgreen:

_________________
Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.

blaženi Alojzije Stepinac

Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.

Benedikt XVI


pet 14 lis, 2011 12:19 pm
Profil Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan