Sada je: čet 25 lip, 2026 4:51 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 55 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
 Domikon 2008 
Autor/ica Poruka
Commander
Commander
Avatar

Pridružen/a: sri 05 ruj, 2007 7:13 pm
Postovi: 347
Lokacija: Earth
Post Re: Domikon 2008
mene jedino cudi kako to da Udruga ljubitelja Star Treka, se ne moze sloziti i na konvenciju cijih je 60% programa posveceno Star Treku održat neko predavanje...i jedina je takva udruga u HR...

Znam da ste imali u zadnjih 2-3 mjeseca sranja u udruzi, ali dajte, jedina ste UDRUGA STAR TREKA U HR i morate doci, to ti je kao da praviš čobanac bez mesa :D (koja usporedba)

pa stvarno ljudi ono...


@ bobo - zvao sam maxa preko ICQ-a, nije se javio...

_________________
slika


čet 07 kol, 2008 11:18 am
Profil ICQ
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 6:25 pm
Postovi: 3541
Lokacija: Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: tempus fugit
Koje si vrste?: wtf
Post Re: Domikon 2008
Mr.bobo je napisao/la:
...ljudi hoće unaprijed napraviti neki program... no ne dajete ima informacije...

...shame on you!



@bobo ](*,) ](*,) prvo procitaj post od zmajchekice, a nakon toga moj :thumbs2:

@Locutus DM isto procitaj bolje postove :wink: pogotovo moj, btw pa tko kaze da ne dolazimo :? :?

Locutus DM je napisao/la:
@ bobo - zvao sam maxa preko ICQ-a, nije se javio...

i kaj je tu cudno, pa to me uopce ne iznenađuje [-(

_________________
quote: "They say time is the fire in which we burn".


čet 07 kol, 2008 6:58 pm
Profil ICQ YIM Web stranica
Commander
Commander
Avatar

Pridružen/a: sri 05 ruj, 2007 7:13 pm
Postovi: 347
Lokacija: Earth
Post Re: Domikon 2008
El Zvonko je napisao/la:

@Locutus DM isto procitaj bolje postove :wink: pogotovo moj, btw pa tko kaze da ne dolazimo :? :?


btw. nisam rekao svi, nego da se ne mozete slozit i reci nam koliko dolazi ljudi...procitaj post :)

_________________
slika


čet 07 kol, 2008 8:56 pm
Profil ICQ
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 6:25 pm
Postovi: 3541
Lokacija: Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: tempus fugit
Koje si vrste?: wtf
Post Re: Domikon 2008
Locutus DM je napisao/la:
btw. nisam rekao svi, nego da se ne mozete slozit i reci nam koliko dolazi ljudi...procitaj post :)

a gle u ne/slaganja pojedinaca ne bi ulazio :-#
znaci dolazi min.5 a max.10 ljudi, k tome jos neke pojedince neznam gdje bi svrstao; u udrugu ili... :-k
btw namjeravam i ja doci ali ak cu biti free-znaci isto neznam +-1

_________________
quote: "They say time is the fire in which we burn".


čet 07 kol, 2008 10:10 pm
Profil ICQ YIM Web stranica
Commander
Commander
Avatar

Pridružen/a: sri 05 ruj, 2007 7:13 pm
Postovi: 347
Lokacija: Earth
Post Re: Domikon 2008
Do sutra zelim znati za što ćete biti u stanju napraviti na Domikonu!

znaci:
> jedna eventualno dvije igre planirajte si...
> predavanje po mogućnosti jedno, ako ne trazimo mnogo


mi vise nemamo vremena, iduci tjedan saljemo programe i letke na stampanje, pa ako zelite sudjelovat ikako na konu javite mi!!!

PS: bilo bi stvarno uredu da sudjelujete, posto ste UDRUGA LJUBITELJA STAR TREKA, a ovo je Star Trek konvencija...

_________________
slika


pet 08 kol, 2008 8:37 am
Profil ICQ
Dai-zvizda
Dai-zvizda
Avatar

Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm
Postovi: 3972
Lokacija: U polju kukuruza
Naj Serija: ENT
Opis Stanja: Sranje
Post Re: Domikon 2008
Hmmmm.... ! Baš šteta šta ja ne mogu doć .... Mislin za jedno -dva predavanja o kanonu ! :-k 8-[

Pozdrav
Služba za zaštitu ustavnog poretka 92

_________________
slika

Tehnika Pucanstvu !


pet 08 kol, 2008 11:03 am
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 6:25 pm
Postovi: 3541
Lokacija: Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: tempus fugit
Koje si vrste?: wtf
Post Re: Domikon 2008
Locutus DM je napisao/la:
Do sutra zelim znati za što ćete biti u stanju napraviti na Domikonu!

zakaj cekat sutra kad ti mogu reci vec danas :mrgreen:
meni osobno nitko se nije javio, da ce sigurno odrzati predavanje...sve kaj sam cuo je bilo VELIKO možda.
moram se cut s šeficom jel se netko njoj javio, tj ak se ne javim navecer odgovor je NIJE.
isto ces znati i za igre, ako netko organizira...i što

_________________
quote: "They say time is the fire in which we burn".


pet 08 kol, 2008 4:49 pm
Profil ICQ YIM Web stranica
Commander
Commander
Avatar

Pridružen/a: sri 05 ruj, 2007 7:13 pm
Postovi: 347
Lokacija: Earth
Post Re: Domikon 2008
znaci...doci cete???

ali JE VELIKO MOZDA hoce li netko sudjelovati u programu konvencije?

ili?

_________________
slika


pet 08 kol, 2008 6:39 pm
Profil ICQ
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 6:25 pm
Postovi: 3541
Lokacija: Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: tempus fugit
Koje si vrste?: wtf
Post Re: Domikon 2008
Locutus DM je napisao/la:
znaci...doci cete???

ali JE VELIKO MOZDA hoce li netko sudjelovati u programu konvencije?

ili?

da dolazimo (za sebe jos neznam :)); ovako cuo sam se s seficom te se ni njoj nitko nije javio za predavanja. Takodjer mi je rekla da ce se odrzat neke igre (zavisi tko ide, i sto ce biti odrzano tek dogovor slijedi). Te cemo imati svoj stand. Toliko zasad :hallo:

_________________
quote: "They say time is the fire in which we burn".


pet 08 kol, 2008 10:50 pm
Profil ICQ YIM Web stranica
Commander
Commander
Avatar

Pridružen/a: sri 05 ruj, 2007 7:13 pm
Postovi: 347
Lokacija: Earth
Post Re: Domikon 2008
Evo da vam tu kazem da ne bude kada dodjete "nismo znali"

Stand ne moze biti otvoren tokom predavanja i festivala, između predavanja moze, ali za vrijeme nekog predavanja mora biti zatvoren.

Sto se tice igre, mi imamo u rezervi jednu vrstu vaše igre "Najslabiji treki"...to je rezerva u slucaju da vi ne odrzite niti jednu...

Za spavanje si nosite vrece za spavanje i šatore...ispred kluba ce biti kamp tako da cete tamo kolioko-toliko moci spavat...makar se na konovima ne spava puno...to znate, pa necu tupit gluposti

Evo ako ima netko neko pitanje slobodno pucajte!

_________________
slika


ned 10 kol, 2008 3:36 pm
Profil ICQ
Captain
Captain
Avatar

Pridružen/a: pon 22 lis, 2007 2:12 pm
Postovi: 476
Lokacija: Đakovo
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Biti će bolje!!!
Post Re: Domikon 2008
Vidimo se !!! :hallo:

_________________
slika
"Moramo vjerovati u sreću !!!
Jer kako bismo inaće mogli objasniti uspijeh onih koji nam nisu simpatični !?"


uto 12 kol, 2008 12:17 am
Profil Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sri 05 tra, 2006 4:14 pm
Postovi: 4913
Lokacija: Maksimir, Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: BORG
Post Re: Domikon 2008
Ja cu morati doci makar imam ispit... nekako cu se iskobeljati... :p

_________________
slika


uto 12 kol, 2008 11:42 am
Profil ICQ Web stranica
dr.med.
dr.med.
Avatar

Pridružen/a: pon 09 srp, 2007 11:31 pm
Postovi: 2843
Lokacija: svemir, mlijecna staza, alfa kvadrant, sektor001, Zemlja, Europa, Hrvatska, Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: opis radnje XD
Koje si vrste?: trill
Post Re: Domikon 2008
tko će ići iz zg....autom ili čime već

_________________
"In that book which is my memory,
on the first page of the chapter that is the day when I first met you,
appear the words, 'Here begins a new life'."


sri 13 kol, 2008 1:03 pm
Profil Web stranica
Dai-zvizda
Dai-zvizda
Avatar

Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm
Postovi: 3972
Lokacija: U polju kukuruza
Naj Serija: ENT
Opis Stanja: Sranje
Post Re: Domikon 2008
daso je napisao/la:
tko će ići iz zg....autom ili čime već


khmmm ... Sve mi se čini "Enterpriseom" ...kak je počelo ! Ak zapne onda Airbusom380 , mislim ak Picard nebu stigel ! :mrgreen:

Pozdrav
Svekolikog pučanstva 98

_________________
slika

Tehnika Pucanstvu !


sri 13 kol, 2008 5:31 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 6:25 pm
Postovi: 3541
Lokacija: Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: tempus fugit
Koje si vrste?: wtf
Post Re: Domikon 2008
buco je napisao/la:
daso je napisao/la:
tko će ići iz zg....autom ili čime već


khmmm ... Sve mi se čini "Enterpriseom" ...kak je počelo ! Ak zapne onda Airbusom380 , mislim ak Picard nebu stigel ! :mrgreen:

Pozdrav
Svekolikog pučanstva 98

molim lijepo ja idem s AirForceOne =; , ili ipak ne :-k , ili uopče nejdem [-( , ah još neznam :evil:

_________________
quote: "They say time is the fire in which we burn".


čet 14 kol, 2008 4:44 pm
Profil ICQ YIM Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 55 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan