Sada je: čet 25 lip, 2026 6:04 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 66 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
 Liburnicon 2008 
Autor/ica Poruka
Cadet 2nd year
Cadet 2nd year

Pridružen/a: pon 30 srp, 2007 3:10 pm
Postovi: 22
Post Re: Liburnicon 2008.
Liburnicon predstavlja:

slika

http://img171.imageshack.us/img171/9898/znanostpodzvijezdamasm1ws1.jpg

Znanstveno-fantasticni talk-show "Znanost pod zvijezdama"
Jednom ce doci kraj. Pitanje je samo: kada? Zavirite u buducnost nase tehnološke civilizacije koja, kao i sve sto je prirodno, ima svoj ogranicen vijek trajanja. Razvoj tehnologija gotovo da ne možemo kontrolirati, pa tako ni njihove posljedice. Tehnologija je jednostavno prisutna i ovisnost o njoj je takva da je ona postala univerzalno civilizacijsko sredstvo djelovanja.
Kroz putovanje vas vodi popularni voditelj emisije "Na rubu znanosti" – Kresimir Misak. Gosti emisije su ugledni i svjetski poznati hrvatski znanstvenici; akademik Vladimir Paar i astronom Korado Korlevic.

Pogledajte >>>VIDEO NAJAVU<<<

Od ostalog programa izdvajamo..

Blago kralja Kunimunda
Organizatori Liburnicona su pronašli blago drevnog kralja Liburna – Kunimunda. Nismo jos zvali konzervatore i arheologe jer zelimo dio tog blaga podijeliti sa vama. Svaki posjetitelj ce moci isprobati svoje vjestine pogadjanja i otvoriti skrinjicu sa blagom, ali samo jedan je odabran da dobije to drevno blago.

Bar Games
Ako vam zatreba osvjezenje ili se zazelite druzenja uz napitak, novost su popratni barski sadrzaji. Ove godine ako posjetite nasu konobu „Kod Mrafca“, mozete se okusati u raznim „Barskim igrama“. Ocekuju vas: „Dice poker“, „Kolo srece“ i mozda još poneke. Izazovite vase prijatelje ili se okusajte protiv naseg barmena kad uhvati vremena.

U sljedecim nastavcima najavit ćemo ostatak programa..

_________________
slika


sri 16 srp, 2008 3:55 pm
Profil
Commander
Commander
Avatar

Pridružen/a: sri 05 ruj, 2007 7:13 pm
Postovi: 347
Lokacija: Earth
Post Re: Liburnicon 2008.
biti cu u blizini...mozda i navratim, ali samo zbog Koradea i Misaka :shock:

_________________
slika


sri 16 srp, 2008 10:43 pm
Profil ICQ
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: pon 10 tra, 2006 9:00 am
Postovi: 581
Lokacija: Zagreb
Post Re: Liburnicon 2008.
Obavijesti za Liburnicon:

Finalni dogovor i pakiranje održat će se ovaj četvrtak 24.7 od 21h u prostorijama udruge. Molim sve koji misle ići a neće moći doći na sastanak u to vrijeme, da mi se jave na pm ili na potpredsjednik@usscroatia.hr

Zamoljeni smo od strane organizatora Liburnicona, da napravimo jedan STAR TREK Kviz, pa dajte razmislite o tome do četvrtka!

Isto tako još ima mjesta za spavanje u dvorani, pa se javite organizatorima (udruga@kulturnifront.hr) za smještaj. Dvorana Ugostiteljske skole, u kojoj će biti organizirano spavanje udaljena je oko 150 m od zgrade konvencije. Naknada za smještaj biti će 20 Kn po danu.

Svi ponesite vreće za spavanje (osim onih koji neće spavati u dvorani, nego su našli privatni smještaj).

_________________
- žena u bijeloj kutiji TM
Thei'khaiell ssuin hw'aenevha


pon 21 srp, 2008 3:22 pm
Profil ICQ
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 6:25 pm
Postovi: 3541
Lokacija: Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: tempus fugit
Koje si vrste?: wtf
Post Re: Liburnicon 2008.
Locutus DM je napisao/la:
biti cu u blizini...mozda i navratim, ali samo zbog Koradea i Misaka :shock:

viš viš nisam uopce znao da su oni pocasni gosti, eh sad da se zapitam :-k (mislim za dolazak, hm problem mi ostaje kod prijevoza kad nitko nece ici u subotu [-( )

_________________
quote: "They say time is the fire in which we burn".


pon 21 srp, 2008 9:26 pm
Profil ICQ YIM Web stranica
Predsjednica
Predsjednica
Avatar

Pridružen/a: pet 05 svi, 2006 7:11 pm
Postovi: 2008
Lokacija: where no WOMAN has gone before....
Spol: Ženski
Naj Serija: TOS
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: Human
Post Re: Liburnicon 2008.
Je***u mater,lagano...tam pise da se prijave primaju do 20-og za spavanje...ja sam za sebe i anta poslala prijavu,al bolje vam je da ima mjesta jer ...bolje da ne znate-JEER SaM LJUTA...

_________________
Yeah, I am harsh. I'm also demanding, stubborn, self-sufficient, and always right ;)


Zadnja izmjena: Cvicek; pon 21 srp, 2008 10:26 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

cenzuriranje psovke



pon 21 srp, 2008 9:54 pm
Profil
Environmentalist
Environmentalist
Avatar

Pridružen/a: pon 09 tra, 2007 12:50 am
Postovi: 2488
Lokacija: Zagreb, Croatia
Post Re: Liburnicon 2008.
imam pitanje: koliko često voze autobusi na liniji opatija-rijeka i kad ide zadnji bus za rijeku?

_________________
Dif-tor heh smusma!


pon 21 srp, 2008 10:07 pm
Profil Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 6:25 pm
Postovi: 3541
Lokacija: Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: tempus fugit
Koje si vrste?: wtf
Post Re: Liburnicon 2008.
modesty blaise je napisao/la:
imam pitanje: koliko često voze autobusi na liniji opatija-rijeka i kad ide zadnji bus za rijeku?

mislim da voze cesto, samo odakle :neznam:
hm pitam se i ja :?:

_________________
quote: "They say time is the fire in which we burn".


pon 21 srp, 2008 10:20 pm
Profil ICQ YIM Web stranica
Environmentalist
Environmentalist
Avatar

Pridružen/a: pon 09 tra, 2007 12:50 am
Postovi: 2488
Lokacija: Zagreb, Croatia
Post Re: Liburnicon 2008.
u rijeci sa žabica. to znam. mislim da ide svakih sat vremena, ali nisam sigurna. jedini bed je što u rijeci gradski prijevoz ne vozi poslije 23.30h, ali sva sreća da je taksi jeftiniji nego u zg :)

_________________
Dif-tor heh smusma!


pon 21 srp, 2008 10:30 pm
Profil Web stranica
Cadet 2nd year
Cadet 2nd year

Pridružen/a: pon 30 srp, 2007 3:10 pm
Postovi: 22
Post Re: Liburnicon 2008.
Ted;DeA je napisao/la:
Je***u mater,lagano...tam pise da se prijave primaju do 20-og za spavanje...ja sam za sebe i anta poslala prijavu,al bolje vam je da ima mjesta jer ...bolje da ne znate-JEER SaM LJUTA...

Spavanje vam je osigurano. Nema mjesta zivciranju.

_________________
slika


pon 21 srp, 2008 10:53 pm
Profil
Cadet 2nd year
Cadet 2nd year

Pridružen/a: pon 30 srp, 2007 3:10 pm
Postovi: 22
Post Re: Liburnicon 2008.
modesty blaise je napisao/la:
imam pitanje: koliko često voze autobusi na liniji opatija-rijeka i kad ide zadnji bus za rijeku?

Vozi linija 32. Skini ovdje raspored voznje autobusa:
http://www.autotrolej.hr/Download/2005/06/28/32.pdf
i obavezno pogledaj pod LJETNI raspored voznje za vikende jer nije isti kao obicno.

_________________
slika


pon 21 srp, 2008 10:58 pm
Profil
Environmentalist
Environmentalist
Avatar

Pridružen/a: pon 09 tra, 2007 12:50 am
Postovi: 2488
Lokacija: Zagreb, Croatia
Post Re: Liburnicon 2008.
hvala puno :)

32 vozi sa žabica preko zameta ili kako?
na kojoj stanici stanem u opatiji da sam najbliže mjestu održavanja liburnicona?

sviđa mi se što je pola sata vožnje :)

_________________
Dif-tor heh smusma!


uto 22 srp, 2008 12:19 am
Profil Web stranica
Dai-zvizda
Dai-zvizda
Avatar

Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm
Postovi: 3972
Lokacija: U polju kukuruza
Naj Serija: ENT
Opis Stanja: Sranje
Post Re: Liburnicon 2008.
MB je napisao/la:
na kojoj stanici stanem u opatiji da sam najbliže mjestu održavanja liburnicona?


S desene naravno ! :roll:

Pozdrav
Metropolisova 47

_________________
slika

Tehnika Pucanstvu !


uto 22 srp, 2008 12:29 am
Profil
Environmentalist
Environmentalist
Avatar

Pridružen/a: pon 09 tra, 2007 12:50 am
Postovi: 2488
Lokacija: Zagreb, Croatia
Post Re: Liburnicon 2008.
tsts...pa možda ima više stanica u opatiji :P

_________________
Dif-tor heh smusma!


uto 22 srp, 2008 12:38 am
Profil Web stranica
Dai-zvizda
Dai-zvizda
Avatar

Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm
Postovi: 3972
Lokacija: U polju kukuruza
Naj Serija: ENT
Opis Stanja: Sranje
Post Re: Liburnicon 2008.
Ma nema vjeruj mi , veče ti je pola šora manjeg slavonskog sela nego "Op. bajna " . :mrgreen:

Pozdrav
20'th avenie 399

_________________
slika

Tehnika Pucanstvu !


uto 22 srp, 2008 12:42 am
Profil
Environmentalist
Environmentalist
Avatar

Pridružen/a: pon 09 tra, 2007 12:50 am
Postovi: 2488
Lokacija: Zagreb, Croatia
Post Re: Liburnicon 2008.
bila sam u opatiji, ali autom i nisam obraćala pažnju na buseve :mrgreen:
i zato nemam pojma koliko ima stanica

_________________
Dif-tor heh smusma!


uto 22 srp, 2008 12:44 am
Profil Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 66 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan