| Autor/ica |
Poruka |
|
Cadet 2nd year
Pridružen/a: pon 30 srp, 2007 3:10 pm Postovi: 22
|
 Re: Liburnicon 2008.
Liburnicon predstavlja: http://img171.imageshack.us/img171/9898/znanostpodzvijezdamasm1ws1.jpgZnanstveno-fantasticni talk-show "Znanost pod zvijezdama" Jednom ce doci kraj. Pitanje je samo: kada? Zavirite u buducnost nase tehnološke civilizacije koja, kao i sve sto je prirodno, ima svoj ogranicen vijek trajanja. Razvoj tehnologija gotovo da ne možemo kontrolirati, pa tako ni njihove posljedice. Tehnologija je jednostavno prisutna i ovisnost o njoj je takva da je ona postala univerzalno civilizacijsko sredstvo djelovanja. Kroz putovanje vas vodi popularni voditelj emisije "Na rubu znanosti" – Kresimir Misak. Gosti emisije su ugledni i svjetski poznati hrvatski znanstvenici; akademik Vladimir Paar i astronom Korado Korlevic. Pogledajte >>>VIDEO NAJAVU<<<Od ostalog programa izdvajamo.. Blago kralja Kunimunda Organizatori Liburnicona su pronašli blago drevnog kralja Liburna – Kunimunda. Nismo jos zvali konzervatore i arheologe jer zelimo dio tog blaga podijeliti sa vama. Svaki posjetitelj ce moci isprobati svoje vjestine pogadjanja i otvoriti skrinjicu sa blagom, ali samo jedan je odabran da dobije to drevno blago. Bar Games Ako vam zatreba osvjezenje ili se zazelite druzenja uz napitak, novost su popratni barski sadrzaji. Ove godine ako posjetite nasu konobu „Kod Mrafca“, mozete se okusati u raznim „Barskim igrama“. Ocekuju vas: „Dice poker“, „Kolo srece“ i mozda još poneke. Izazovite vase prijatelje ili se okusajte protiv naseg barmena kad uhvati vremena. U sljedecim nastavcima najavit ćemo ostatak programa..
_________________
|
| sri 16 srp, 2008 3:55 pm |
|
 |
|
Commander
Pridružen/a: sri 05 ruj, 2007 7:13 pm Postovi: 347 Lokacija: Earth
|
 Re: Liburnicon 2008.
biti cu u blizini...mozda i navratim, ali samo zbog Koradea i Misaka 
_________________
|
| sri 16 srp, 2008 10:43 pm |
|
 |
|
Admiral
Pridružen/a: pon 10 tra, 2006 9:00 am Postovi: 581 Lokacija: Zagreb
|
 Re: Liburnicon 2008.
Obavijesti za Liburnicon: Finalni dogovor i pakiranje održat će se ovaj četvrtak 24.7 od 21h u prostorijama udruge. Molim sve koji misle ići a neće moći doći na sastanak u to vrijeme, da mi se jave na pm ili na potpredsjednik@usscroatia.hrZamoljeni smo od strane organizatora Liburnicona, da napravimo jedan STAR TREK Kviz, pa dajte razmislite o tome do četvrtka! Isto tako još ima mjesta za spavanje u dvorani, pa se javite organizatorima ( udruga@kulturnifront.hr) za smještaj. Dvorana Ugostiteljske skole, u kojoj će biti organizirano spavanje udaljena je oko 150 m od zgrade konvencije. Naknada za smještaj biti će 20 Kn po danu. Svi ponesite vreće za spavanje (osim onih koji neće spavati u dvorani, nego su našli privatni smještaj).
_________________ - žena u bijeloj kutiji TM Thei'khaiell ssuin hw'aenevha
|
| pon 21 srp, 2008 3:22 pm |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 6:25 pm Postovi: 3541 Lokacija: Zagreb Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact Opis Stanja: tempus fugit Koje si vrste?: wtf
|
 Re: Liburnicon 2008.
Locutus DM je napisao/la: biti cu u blizini...mozda i navratim, ali samo zbog Koradea i Misaka  viš viš nisam uopce znao da su oni pocasni gosti, eh sad da se zapitam  (mislim za dolazak, hm problem mi ostaje kod prijevoza kad nitko nece ici u subotu  )
_________________ quote: "They say time is the fire in which we burn".
|
| pon 21 srp, 2008 9:26 pm |
|
 |
|
Predsjednica
Pridružen/a: pet 05 svi, 2006 7:11 pm Postovi: 2008 Lokacija: where no WOMAN has gone before.... Spol: Ženski Naj Serija: TOS Naj Film: First Contact Koje si vrste?: Human
|
 Re: Liburnicon 2008.
Je***u mater,lagano...tam pise da se prijave primaju do 20-og za spavanje...ja sam za sebe i anta poslala prijavu,al bolje vam je da ima mjesta jer ...bolje da ne znate-JEER SaM LJUTA...
_________________ Yeah, I am harsh. I'm also demanding, stubborn, self-sufficient, and always right
Zadnja izmjena: Cvicek; pon 21 srp, 2008 10:26 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
cenzuriranje psovke
|
| pon 21 srp, 2008 9:54 pm |
|
 |
|
Environmentalist
Pridružen/a: pon 09 tra, 2007 12:50 am Postovi: 2488 Lokacija: Zagreb, Croatia
|
 Re: Liburnicon 2008.
imam pitanje: koliko često voze autobusi na liniji opatija-rijeka i kad ide zadnji bus za rijeku?
_________________ Dif-tor heh smusma!
|
| pon 21 srp, 2008 10:07 pm |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 6:25 pm Postovi: 3541 Lokacija: Zagreb Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact Opis Stanja: tempus fugit Koje si vrste?: wtf
|
 Re: Liburnicon 2008.
modesty blaise je napisao/la: imam pitanje: koliko često voze autobusi na liniji opatija-rijeka i kad ide zadnji bus za rijeku? mislim da voze cesto, samo odakle hm pitam se i ja 
_________________ quote: "They say time is the fire in which we burn".
|
| pon 21 srp, 2008 10:20 pm |
|
 |
|
Environmentalist
Pridružen/a: pon 09 tra, 2007 12:50 am Postovi: 2488 Lokacija: Zagreb, Croatia
|
 Re: Liburnicon 2008.
u rijeci sa žabica. to znam. mislim da ide svakih sat vremena, ali nisam sigurna. jedini bed je što u rijeci gradski prijevoz ne vozi poslije 23.30h, ali sva sreća da je taksi jeftiniji nego u zg 
_________________ Dif-tor heh smusma!
|
| pon 21 srp, 2008 10:30 pm |
|
 |
|
Cadet 2nd year
Pridružen/a: pon 30 srp, 2007 3:10 pm Postovi: 22
|
 Re: Liburnicon 2008.
Ted;DeA je napisao/la: Je***u mater,lagano...tam pise da se prijave primaju do 20-og za spavanje...ja sam za sebe i anta poslala prijavu,al bolje vam je da ima mjesta jer ...bolje da ne znate-JEER SaM LJUTA... Spavanje vam je osigurano. Nema mjesta zivciranju.
_________________
|
| pon 21 srp, 2008 10:53 pm |
|
 |
|
Cadet 2nd year
Pridružen/a: pon 30 srp, 2007 3:10 pm Postovi: 22
|
 Re: Liburnicon 2008.
modesty blaise je napisao/la: imam pitanje: koliko često voze autobusi na liniji opatija-rijeka i kad ide zadnji bus za rijeku? Vozi linija 32. Skini ovdje raspored voznje autobusa: http://www.autotrolej.hr/Download/2005/06/28/32.pdfi obavezno pogledaj pod LJETNI raspored voznje za vikende jer nije isti kao obicno.
_________________
|
| pon 21 srp, 2008 10:58 pm |
|
 |
|
Environmentalist
Pridružen/a: pon 09 tra, 2007 12:50 am Postovi: 2488 Lokacija: Zagreb, Croatia
|
 Re: Liburnicon 2008.
hvala puno  32 vozi sa žabica preko zameta ili kako? na kojoj stanici stanem u opatiji da sam najbliže mjestu održavanja liburnicona? sviđa mi se što je pola sata vožnje 
_________________ Dif-tor heh smusma!
|
| uto 22 srp, 2008 12:19 am |
|
 |
|
Dai-zvizda
Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm Postovi: 3972 Lokacija: U polju kukuruza Naj Serija: ENT Opis Stanja: Sranje
|
 Re: Liburnicon 2008.
MB je napisao/la: na kojoj stanici stanem u opatiji da sam najbliže mjestu održavanja liburnicona?
S desene naravno ! Pozdrav Metropolisova 47
_________________

Tehnika Pucanstvu !
|
| uto 22 srp, 2008 12:29 am |
|
 |
|
Environmentalist
Pridružen/a: pon 09 tra, 2007 12:50 am Postovi: 2488 Lokacija: Zagreb, Croatia
|
 Re: Liburnicon 2008.
tsts...pa možda ima više stanica u opatiji 
_________________ Dif-tor heh smusma!
|
| uto 22 srp, 2008 12:38 am |
|
 |
|
Dai-zvizda
Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm Postovi: 3972 Lokacija: U polju kukuruza Naj Serija: ENT Opis Stanja: Sranje
|
 Re: Liburnicon 2008.
Ma nema vjeruj mi , veče ti je pola šora manjeg slavonskog sela nego "Op. bajna " . Pozdrav 20'th avenie 399
_________________

Tehnika Pucanstvu !
|
| uto 22 srp, 2008 12:42 am |
|
 |
|
Environmentalist
Pridružen/a: pon 09 tra, 2007 12:50 am Postovi: 2488 Lokacija: Zagreb, Croatia
|
 Re: Liburnicon 2008.
bila sam u opatiji, ali autom i nisam obraćala pažnju na buseve i zato nemam pojma koliko ima stanica
_________________ Dif-tor heh smusma!
|
| uto 22 srp, 2008 12:44 am |
|
 |
|