| Autor/ica |
Poruka |
|
Lieutenant Commander
Pridružen/a: pon 29 sij, 2007 2:02 am Postovi: 234
|
ja isto imam puno fotki kojima sam eksperimentirao u corelu i photoshopu, moram priznati da mi je originalna sekvoja mnogo draža od alternativa; djeluje prepuna života
_________________
__________________________________________
Live long and prosper, I'll try to do the same
|
| sri 14 vel, 2007 3:19 pm |
|
 |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
...meni je broj 3 najljepša... ...igrao sam se ja još... ...prva slika je orginal , a ostale varijacije na temu... 
...zaboravih spomenuti... šafran je iz mog vrta...

 
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| sri 14 vel, 2007 3:40 pm |
|
 |
|
Lieutenant Commander
Pridružen/a: pon 29 sij, 2007 2:02 am Postovi: 234
|
 ahoj!
Opet mi je original najbolji...iz mog iskustva biljke i priroda su najmanje zahvalne za obradjivati na taj način, ili uopce radikalno mijenjati boje. Zanimljivo je za vidjeti, ali teško je poboljšati rad majke prirode  Baš bih rado uploadirao još koju fotku no server mi neda nikako, i to vec danima...kad dodju bolji odmah stavim još koju pa neka igre nastave!
_________________
__________________________________________
Live long and prosper, I'll try to do the same
|
| pet 16 vel, 2007 8:10 pm |
|
 |
|
Lieutenant Commander
Pridružen/a: pon 29 sij, 2007 2:02 am Postovi: 234
|
 upornost se katkad isplati, iako nisam ovu fotku isprva namijenio za post
_________________
__________________________________________
Live long and prosper, I'll try to do the same
|
| pet 16 vel, 2007 8:17 pm |
|
 |
|
Lieutenant Commander
Pridružen/a: pon 29 sij, 2007 2:02 am Postovi: 234
|
 ATENŠON!!!!!!!!
_________________
__________________________________________
Live long and prosper, I'll try to do the same
|
| pet 16 vel, 2007 8:24 pm |
|
 |
|
Lieutenant Commander
Pridružen/a: pon 29 sij, 2007 2:02 am Postovi: 234
|
 ovakve stvari su zabavne za obradjivati
_________________
__________________________________________
Live long and prosper, I'll try to do the same
|
| ned 18 vel, 2007 2:35 pm |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: pon 25 ruj, 2006 1:37 pm Postovi: 1032 Lokacija: Deep space Spol: Muški Naj Serija: VOY Opis Stanja: Care to buy my ship? Koje si vrste?: Ferengi
|
 Re: ATENŠON!!!!!!!!
Ja takve scene svake god vidim isto na Bracu ali u Milni
Ima mjesto gdje turisti misle da nitko neide pa se skinu i onda ja naidjem 
_________________ Mind is terible thing to waste
9. Prilika + instinkt = zarada. 10. Pohlepa je vjecna. 48. Sto je veci osmjeh, to je ostriji noz 95. Prosiri posao ili umri. 190. Cuj sve, ne vjeruj nista. 285. Niti jedno dobro djelo ne prolazi nekažnjeno.
|
| ned 18 vel, 2007 7:44 pm |
|
 |
|
Lieutenant Commander
Pridružen/a: pon 29 sij, 2007 2:02 am Postovi: 234
|
_________________
__________________________________________
Live long and prosper, I'll try to do the same
|
| ned 18 vel, 2007 8:06 pm |
|
 |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
...koji ste vi luđaci... ...vidim situaciju, kak vas ljudi naganjaju po otoku jer vam hoće oduzeti fotić , jer ste ih slikali bez odjeće... LOOOOOL!!
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| pon 19 vel, 2007 3:11 pm |
|
 |
|
Lieutenant Commander
Pridružen/a: pon 29 sij, 2007 2:02 am Postovi: 234
|
Imam više takvih fotki...no imam fokti doista svega, pa tako i golih teta... Ipak, klinci su mi jedna od najvecih inspiracija za fotkanje, samo moram biti oprezan radi pedofilije...opasna su vremena, nemoš više ni fotkat klince...no dobrih fotki pod sekcijom ''childhood'' imam zacjelo najviše...
_________________
__________________________________________
Live long and prosper, I'll try to do the same
|
| pon 19 vel, 2007 8:04 pm |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: pon 25 ruj, 2006 1:37 pm Postovi: 1032 Lokacija: Deep space Spol: Muški Naj Serija: VOY Opis Stanja: Care to buy my ship? Koje si vrste?: Ferengi
|
Ja nisam vojaer (s foticem) 
_________________ Mind is terible thing to waste
9. Prilika + instinkt = zarada. 10. Pohlepa je vjecna. 48. Sto je veci osmjeh, to je ostriji noz 95. Prosiri posao ili umri. 190. Cuj sve, ne vjeruj nista. 285. Niti jedno dobro djelo ne prolazi nekažnjeno.
|
| uto 20 vel, 2007 11:24 am |
|
 |
|
Lieutenant Commander
Pridružen/a: pon 29 sij, 2007 2:02 am Postovi: 234
|
Ja jesam...to svi moji frendovi znaju...voajer sam jer volim promatrati i slikati ljude koji toga nisu svjesni...NISAM voajer u smislu da se seksualno uzbudjujem na tu činjenicu...čisto da razjasnim hehe 
_________________
__________________________________________
Live long and prosper, I'll try to do the same
|
| uto 20 vel, 2007 3:38 pm |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: pon 25 ruj, 2006 1:37 pm Postovi: 1032 Lokacija: Deep space Spol: Muški Naj Serija: VOY Opis Stanja: Care to buy my ship? Koje si vrste?: Ferengi
|
Nisam ni je vojaer ali tamo gdje se ja kupam tj ronim dolaze goli turisti 
_________________ Mind is terible thing to waste
9. Prilika + instinkt = zarada. 10. Pohlepa je vjecna. 48. Sto je veci osmjeh, to je ostriji noz 95. Prosiri posao ili umri. 190. Cuj sve, ne vjeruj nista. 285. Niti jedno dobro djelo ne prolazi nekažnjeno.
|
| uto 20 vel, 2007 5:54 pm |
|
 |
|
Lieutenant Commander
Pridružen/a: pon 29 sij, 2007 2:02 am Postovi: 234
|
znam znam...zalomi se...ako si sretan 
_________________
__________________________________________
Live long and prosper, I'll try to do the same
|
| uto 20 vel, 2007 11:22 pm |
|
 |
|
Lieutenant Commander
Pridružen/a: pon 29 sij, 2007 2:02 am Postovi: 234
|
 Ko voli nek izvoli!
Eto, zahvaljujući Shadowmasteru i flickru neke od mojih fotki možete pogledati na stranici 'flickr' u tražilicu -nakon što je namjestite da traži osobu ili members of flickra- utipkate 'robi filozof' i bacite pogled, možete i komentirati fotke, fora je!
Evo jedne koju sam iz zafrkancije napravio od obitelji moje cure, koja je poznata po sveopćem kaosu bez kojega ne mogu živjeti, a onaj vulkanac u gornjem desnom kutu sam ja hehe

_________________
__________________________________________
Live long and prosper, I'll try to do the same
|
| sub 24 vel, 2007 7:41 pm |
|
 |
|