Sada je: čet 28 ožu, 2024 10:29 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 217 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Sljedeća
 serije 
Autor/ica Poruka
Lieutenant Commander
Lieutenant Commander
Avatar

Pridružen/a: sri 28 pro, 2011 4:30 pm
Postovi: 248
Lokacija: Osijek
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Scruffy-looking nerf-herder
Koje si vrste?: Hewmon
Post Re: serije
captain je napisao/la:
Elim Garak je napisao/la:
Nikako da se natjeram da počnem gledati Arrow, uvijek se neka serija ispriječi.
Trenutno gledam Gotham i Flasha online, pa bih mogao uz to i Arrow. The Walking Dead jednostavno ne podnosim, prva sezona još kako-tako, dalje sve sapunjara i razvodnjeno.


Flash i Arrow su povezane serije ,dobro je pogledat Arrow prije Flash-a s obzirom da će se tokom prve sezone Flash-a i treće sezone Arrow-a radnja isprepletat , a dobro je znat pozadinu radnje u seriji Arrow i pozadinu Oliver Quenna u seriji , u prvoj epizod Flasha je ima kratko pojavljivanje a Barry je gostova i u drugoj sezoni Arrow-a prije neg ga je udarila munja !!


Da, čuo sam da su povezane serije, pričalo se da će biti i serija o Aquamanu, smještena u istom universeu, ali izgleda ništa od toga. Hvala na savjetu, nakon što odgledam prvu sezonu True Detectiva, što će biti brzo :D , bacam se na Arrow i Flasha.

_________________
slika


Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.


čet 16 lis, 2014 10:44 pm
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: serije
Kad sam se pitao što će ispasti od tog lika, pretpostavljao sam da će završiti tako da i on dobije neke supermoći, najvjerojatnije električne, činilo se očiglednim, ali mi nije palo na pamet da će to iskoristiti kao uvod za zasebnu seriju. [pauza za googlanje] dakle bit će to još jedan tipičan DC superhero. Zijev. I dalje nemam volje gledati ni novu sezonu Arrowa, a kamoli ovo. :neznam:

A što se tiče slične riječi, donekle mi se svidio "In the flesh", drama sa zombijima :)
Početak sa veteranima i njihovom retorikom i dinamikom me uuuužasno podsjećaju na ove naše lokalne veterane, to me privuklo da gledam dalje. I ispalo mi je okej, gledat ću dalje, ali nisam toliko oduševljen da bih seriju išao preporučivati.

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


ned 26 lis, 2014 11:29 pm
Profil
fluffy
Avatar

Pridružen/a: sub 02 svi, 2009 8:37 pm
Postovi: 6576
Lokacija: Rijeka
Spol: Ženski
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: ---^^^^^------^^------^-----------------
Koje si vrste?: fažol
Post Re: serije
e ljudi, ajde tko će mi reći što bi jučer u CSI na kraju...opet sam zaspala :joj: ...pojavio se onaj iz CSI:NY, što mu je bilo sa onom ženskom na kraju...je stvarno bila u nešto umiješana ili je bila stvarno oteta...ajde tko je gledao, Elim Garak ???!!!!

_________________
slika


sri 05 stu, 2014 8:05 pm
Profil YIM Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: serije
Zašto na TV stranici ne pogledaš broj epizode pa pročitaš radnju na nekoj CSI wiki stranici?

BTW, ne gledam CSI.

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


sri 05 stu, 2014 8:52 pm
Profil
fluffy
Avatar

Pridružen/a: sub 02 svi, 2009 8:37 pm
Postovi: 6576
Lokacija: Rijeka
Spol: Ženski
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: ---^^^^^------^^------^-----------------
Koje si vrste?: fažol
Post Re: serije
Cvicek je napisao/la:
Zašto na TV stranici ne pogledaš broj epizode pa pročitaš radnju na nekoj CSI wiki stranici?

BTW, ne gledam CSI.


jer sam lijena, lakše mi je pitati i da mi netko u jednoj rečenici kaže što bi :oops: :mrgreen:

_________________
slika


sri 05 stu, 2014 9:21 pm
Profil YIM Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: serije
Meni je u većini takvih slučajeva lakše i brže nekoliko puta kliknuti mišem i naći odgovor nego pisati post i čekati odgovor...

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


sri 05 stu, 2014 10:12 pm
Profil
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: serije
Danas više nema smisla nit nešto pitat na forumu jer sve se nađe uz pomoć google-a :| :)

_________________
Surviving the new decade


sri 05 stu, 2014 10:44 pm
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: serije
Upravo tako, ako želiš naći hladne činjenice, forumi su uglavnom nepotrebni, pogotovo u ovom slučaju s obzirom da se radi o ne-SFu i slaboj aktivnosti (iako mi i dan danas teme o Trek epizodama dobro dođu da ponešto provjerim s obzirom da sam se ispraksirao u pretraživanju).

Da ostanem ontopic, mislim da s ovolikim vremenskim odmakom više nije bad reći da prije nego se pojavila mogućnost relativno jeftinog flatrate broadbanda (oko 2004.?), za dio ekipe je udruga bila i vrlo koristan "hub" za nabavku serija jer većina ljubitelja Treka voli i drugi SF, pa je bilo u stilu "ja tebi snimim/posudim B5, ti meni snimi/posudi Farscape" i tako sam i ja došao do dosta materijala za gledanje. Tada je udružna Trek arhiva bila vrlo korisna i za posuđivanje Trek serija za gledanje doma (tako sam pogledao prve sezone DS9, posudbom udružnih VIDEO KAZETA :D ... pitam se što se s njima na kraju dogodilo), a ne kao danas gotovo isključivo da imamo sve na jednom mjestu pa da možemo redovito pogledati koju epizodu u udruzi.
Kad je krenuo ENT našao bi se netko s pristupom brzoj vezi (faks i sl) da ju skine i dofura u udrugu pa da pogledamo novu epizodu ubrzo nakon prikazivanja u SADu.

No forumi su i dalje odlični radi doživljaja serija, odnosno komentiranja istih, preporuka, rasprava o konceptima koji su prikazani, likovima, odlukama i sl, i tako nešto nikakav wiki ne može zamijeniti....
FB grupe o serijama mi znaju biti zanimljive no jednostavno su "preplitke", tj. najčešće se svode na šeranje raznoraznih memeova i članaka, a kad i ispadne neka ozbiljnija rasprava, nakon par dana "potone", postane nepregledna i nema smisla više se vraćati na nju, nema te dubine, tog community štiha. Recimo i sada dok čitam WOIAF-a (tek sam gotov s 1/5) mi je svejedno gušt tu i tamo otići na Westeros forum i čitati raznorazne teme.

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


sri 05 stu, 2014 11:21 pm
Profil
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: serije
Meni je drago komentirat i na forumu i na fejsu ali nekako se na forumima ljudi više drže tematike a fejs je podložan vrludanju :| , još je na forumu prednost da si ispod nicka a na fejsu kad napišeš nešto glupo onda svi više - manje znaju tko si :zubo:

_________________
Surviving the new decade


čet 06 stu, 2014 9:36 am
Profil
Lieutenant Commander
Lieutenant Commander
Avatar

Pridružen/a: sri 28 pro, 2011 4:30 pm
Postovi: 248
Lokacija: Osijek
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Scruffy-looking nerf-herder
Koje si vrste?: Hewmon
Post Re: serije
pahuljica je napisao/la:
e ljudi, ajde tko će mi reći što bi jučer u CSI na kraju...opet sam zaspala :joj: ...pojavio se onaj iz CSI:NY, što mu je bilo sa onom ženskom na kraju...je stvarno bila u nešto umiješana ili je bila stvarno oteta...ajde tko je gledao, Elim Garak ???!!!!


Sorry, pahuljice, nisam ni ja gledao jučer ni prekjučer. ](*,)
Tko se to pojavio iz CSI: NY?? :shock:

Kad sam već u temi, Pod kupolom mi se stvarno sviđa, podsjeća me na prvu sezonu Losta, kad je još sve bilo novo i zanimljivo. Morat ću pogledati i drugu sezonu kad HRT završi s prvom.

_________________
slika


Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.


čet 06 stu, 2014 1:17 pm
Profil
fluffy
Avatar

Pridružen/a: sub 02 svi, 2009 8:37 pm
Postovi: 6576
Lokacija: Rijeka
Spol: Ženski
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: ---^^^^^------^^------^-----------------
Koje si vrste?: fažol
Post Re: serije
Elim Garak je napisao/la:
Sorry, pahuljice, nisam ni ja gledao jučer ni prekjučer. ](*,)
Tko se to pojavio iz CSI: NY?? :shock:

Kad sam već u temi, Pod kupolom mi se stvarno sviđa, podsjeća me na prvu sezonu Losta, kad je još sve bilo novo i zanimljivo. Morat ću pogledati i drugu sezonu kad HRT završi s prvom.


ma sve pet ;) , pojavio se onaj Mac Taylor i kao došao je sa svojom nekom curom koja je magično nestala i čak su počeli sumnjati da je umiješana u nešto...i tu sam zaspala hehe, nisam na kraju vidjela što je bilo s njom :P
Kupola je totalno novi Lost, samo u nešto malo drugačijem izdanju ;)


Cviček, znam ja da mogu sve naci na netu danas no nekako mi žao što se ovaj forum umrtvio pa reko da pokrenem tu raspravu pa da makar piskaram oko toga :mrgreen:

_________________
slika


ned 09 stu, 2014 2:31 pm
Profil YIM Web stranica
Lieutenant Commander
Lieutenant Commander
Avatar

Pridružen/a: sri 28 pro, 2011 4:30 pm
Postovi: 248
Lokacija: Osijek
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Scruffy-looking nerf-herder
Koje si vrste?: Hewmon
Post Re: serije
Aha, Mac ''Gary Sinise'' Taylor, cool. :) Žao mi je što nisam gledao, volim takve crossovere. I završila prva sezona Kupole, mogu samo reći wow, odlično finale, samo se nadam da Barbie neće završiti kao Ned Stark. :shock: Na početku serije sam mislio da su izvanzemaljci postavili kupolu, ali sad postaje sve čudnije i čudnije, možda to ipak i jesu oni, ma ne znam...Zato i volim ovakve serije, ono najbolje je u nagađanju, zbog toga mi se serija sviđa, isto kao i Lost kad sam ga prvi put gledao. Definitivno prelazim na drugu sezonu, očekujem da ću je u pogledati u roku od tjedan dana, ako ne i prije. :D

_________________
slika


Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.


uto 11 stu, 2014 11:41 pm
Profil
fluffy
Avatar

Pridružen/a: sub 02 svi, 2009 8:37 pm
Postovi: 6576
Lokacija: Rijeka
Spol: Ženski
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: ---^^^^^------^^------^-----------------
Koje si vrste?: fažol
Post Re: serije
khm, nisam ni sama pametna dal da nastavim gledati ili da čekam drugu sezonu... 8-[ ...fora je, ja sam stvarno mislila da neće uplasti aliene no izgleda da su oni očito bitni dio cijele priče :)

_________________
slika


sri 12 stu, 2014 11:13 pm
Profil YIM Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: serije
Uz ono što sam o istoj već napisao, UtD mi je jedna od rijetkih serija koju sam pogledao sezonu i pol, i odustao od bilo kakve namjere da pogledam do kraja. Od osrednje serije s tu i tamo kojim zanimljivim likom ili epizodom se srozala na nešto za što bi tražio poštenu satnicu u zamjenu za gubljenje vremena s njom...

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


čet 13 stu, 2014 12:08 am
Profil
Lieutenant Commander
Lieutenant Commander
Avatar

Pridružen/a: sri 28 pro, 2011 4:30 pm
Postovi: 248
Lokacija: Osijek
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Scruffy-looking nerf-herder
Koje si vrste?: Hewmon
Post Re: serije
pahuljica je napisao/la:
khm, nisam ni sama pametna dal da nastavim gledati ili da čekam drugu sezonu... 8-[ ...fora je, ja sam stvarno mislila da neće uplasti aliene no izgleda da su oni očito bitni dio cijele priče :)


Nakon što sam odgledao prve dvije epizode 2. sezone, moj savjet ti je - nemoj. Ne gubi vrijeme. Ono što se dogodilo s Lostom u kasnijim sezonama, besmislice i bezidejnost, ovdje se već događa na samom početku 2. sezone.

Cvicek je napisao/la:
Uz ono što sam o istoj već napisao, UtD mi je jedna od rijetkih serija koju sam pogledao sezonu i pol, i odustao od bilo kakve namjere da pogledam do kraja. Od osrednje serije s tu i tamo kojim zanimljivim likom ili epizodom se srozala na nešto za što bi tražio poštenu satnicu u zamjenu za gubljenje vremena s njom...


Prva sezona mi je bila zanimljiva, kraj je bio prilično dobar, ali nakon prve dvije epizode 2. sezone, ne planiram više niti gledati, užas. Razvijali su likove do određene točke i onda valjda rekli: pogriješili smo, idemo sve vratiti na početak. Barbie nema ništa protiv Big Jima koji ga je izoptuživao i pokušao ubiti?? Samo jedna od mnogih besmislica. Kao da nisu ozbiljno shvatili vlastitu seriju. Nemaju više ideja pa je krenulo i razvodnjavanje radnje, žao mi je što sam uopće utrošio tih 15-ak sati na gledanje. Bolje da su napravili od ovoga mini seriju, i držali se knjige, jer priča u originalu zvuči puno mračnije i bolesnije, kako samo King zna napisati.

_________________
slika


Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.


pet 14 stu, 2014 3:54 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 217 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan