Sada je: čet 25 tra, 2024 11:10 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 
 Koja ST serija najviše zaslužuje reboot 
Autor/ica Poruka
Captain
Captain
Avatar

Pridružen/a: pon 22 kol, 2011 4:24 pm
Postovi: 437
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: Covjek
 Koja ST serija najviše zaslužuje reboot
Kad smo kod rebootova, sta mislite koja ST serija najvise zasluzuje reboot? Pod tim da najvise zasluzuje mislim da je najmanje iskoristen potencijal koji je serija imala. Po mom msljenju to su ili Voyager ili Enterprise.

_________________
Mr. Paris, set a course...for home!


uto 24 pro, 2013 8:48 pm
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Koja ST serija najviše zaslužuje reboot
@Tom, odvojio sam tvoj post u novu temu jer mi se čini da ima potencijala.

Slično ko i za druge serije, nema mi smisla da se reboota barem toliko dugo dokle god su orginalni glumci raspoloživi.
TNGu je sa filmovima istekao rok trajanja, tako da mi uz TOS i njega uzeo u obzir, možda da Q bude pokretač reboota slično kao što je Nero bio uzrok račvanja vremenskih pravaca u novim filmovima.
Volio bih gledati nove epke u stilu onih klasičnih samostalnih TNG epizoda.

Voyager i Ent bi radije nastavio snimati dalje s istom posadom nego da se ide ispočetka. DS9 mi je pomalo između.

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


čet 26 pro, 2013 12:49 pm
Profil
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9989
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: Koja ST serija najviše zaslužuje reboot
Pa ja nekako smatram da bi TOS definitivno trebalo rebootat pošto je trenutno najzastarjeliji serijal. Ova postava iz novih filmova bi se čisto ok uklopila za to i vjerujem da bi jednako dobro glumila, a možda čak i bolje od orginalne posade.
Što se TNG-a tiče njemu jedino treba remake, a na tome se već radi tako da nema potrebe za rebootom. Možda ako bi se našle dovoljno dobre uloge, ali smatram da bi zamjenu za Picarda i Datu jako teško pa gotovo i nemoguće naći.
DS9-u bi isto napravio remake, jer mi je on sam po sebi kakav jest odličan serijal (najbolji od Treka) i reboot nikako nema smisla u njegovom slučaju.
Voyager ne treba mijenjat (možda eventualno izmijenit ending i nastavit njegov povratak u Alfa kvadrant kako je to orginalno bilo zamišljeno), a Enterprise bi trebalo nastavit snimat s orginalnom posadom.

_________________
You shouldn't like things because people tell you you're supposed to.

slika

ST battles audio/video tribute!


čet 26 pro, 2013 7:10 pm
Profil YIM Web stranica
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: uto 17 sij, 2012 10:34 pm
Postovi: 953
Lokacija: Winterpyke
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ENT pobedjuje TNG al' za dlaku,pm odlucivali :)
Koje si vrste?: Romulan
Post Re: Koja ST serija najviše zaslužuje reboot
Ma TOS-u treba REMAKE ,a ne reboot. :shock:

_________________
slika
"Pitas me sta je to istina? Istina nije nista drugo do nedostatak maste!"-Elim Garak
Znate li sta je to iluzija? Iluzija je kad pamet zaje*va glupost!-by JA


čet 26 pro, 2013 10:44 pm
Profil
Captain
Captain
Avatar

Pridružen/a: pon 22 kol, 2011 4:24 pm
Postovi: 437
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: Covjek
Post Re: Koja ST serija najviše zaslužuje reboot
TOS je vec dobio reboot u vidu filmova i ako bi se pravila serija onda bi bilo dobro iskoristiti vec postojecu glumacku ekipu i univerzum u kom se radnja odvija.

Sto se tice TNG-a on mi je imao nekako najkompletniju pricu i ne vidim potrebu da se radi niti reboot niti remake, bar ne sada. A manje vise je isti slucaj i sa DS9, mada bi remake bio sasvim OK, pogotovo zbog specijalnih efekata koji su danas znatno bolji nego prije dvadeset godina. E bas zbog tih specijalnih efekata bih mozda i volio da vidim neki reboot i TNGa.

Voyager i Enterprise u potpunosti zasluzuju reboot jer je, po mom misljenju, potencijal serija bio znatno veci od onoga sto nam je u njima predstavljeno. Sto se prvenstveno ENT-a tice, svojevrsni nastavak serije sa istim glumcima je jos uvijek moguc i bio bi odlicna opcija, ali se plasim da su Voyagerovi glumci isuvise stari za savremenu televizijsku publiku. Zvuci okrutno ali je nazalost tako.

Cak u slucaju VOY-a brod i ne mora da bude Voyager, moze jedan potpuno drugi brod, ali sa slicnom sudbinom. Unutrasnji sukobi izmedju posade, nepoznate vanzemaljse rase i serijalizovana radnja bi bili glavna obiljezja serije. Ja je zamisljam kao kombinaciju BSGa i STa.

_________________
Mr. Paris, set a course...for home!


pet 27 pro, 2013 12:05 am
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan