Sada je: čet 18 tra, 2024 7:44 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 164 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
 Stargate Universe 
Autor/ica Poruka
MINDFVCK

Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm
Postovi: 7444
Koje si vrste?: Sprdator
Post Re: Stargate Universe
Naah, gotovo je. Iako je druga sezona završila tako da se može u nekom momentu nastaviti priča, ipak su svi složni da je to kraj serije, a i franšize.


čet 12 tra, 2012 11:42 pm
Profil
nešt po svom izboru
Avatar

Pridružen/a: ned 08 vel, 2009 12:42 pm
Postovi: 1210
Lokacija: Sector001
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Dezurni krivac za sve
Post Re: Stargate Universe
Može li me netko prosvijetliti, zašto je donekle dobar SF, SGU, otkazan??? Jer sam, iskreno zaboravio??? Zbog zagrizlih fanova kojima su prijašnji serijali svetinja, pa nedaj bože dobrog SF-a zato jer je malo drugačiji (moderniji) od originala? Ista stvar sa ENT-om ...

_________________
slika
Citat:
25. Archer je osnovao federaciju....zato svi jezik za zube kad krenete nest srat po ENT.u i Archeru


čet 06 lip, 2013 10:18 pm
Profil Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Stargate Universe
Više je razloga, a ako biramo "glavnog krivca" ja glasam da je to zato jer je matični studio bankrotirao a serija nije imala toliko jake brojke da se prebaci negdje drugdje...

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


sub 08 lip, 2013 9:03 am
Profil
Lieutenant Junior Grade
Lieutenant Junior Grade
Avatar

Pridružen/a: sub 04 vel, 2012 10:47 pm
Postovi: 102
Spol: Muški
Opis Stanja: Homeless
Koje si vrste?: 1/2vilenjak
Post Re: Stargate Universe
Kako serija moze propasti zbog fanova, nije mi jasno? Pa propala je ocito jer se ljudima nije svidjela. Zar bi netko morao gledati nesto sto mu se ne svidja? Ne mora. Onda je studio kriv jer ocito nisu snimili doboljno dobru seriju. :neznam:

_________________
slika


sri 12 lip, 2013 7:29 pm
Profil
Defender of Earth
Avatar

Pridružen/a: sub 10 stu, 2007 1:20 am
Postovi: 3611
Lokacija: Trešnjevka,Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Ponfo miran
Koje si vrste?: Andorian
Post Re: Stargate Universe
Erlond je napisao/la:
Kako serija moze propasti zbog fanova, nije mi jasno? Pa propala je ocito jer se ljudima nije svidjela. Zar bi netko morao gledati nesto sto mu se ne svidja? Ne mora. Onda je studio kriv jer ocito nisu snimili doboljno dobru seriju. :neznam:

Serija je dovoljno dobra ali su fanovi razmaženi idioti koji ne vole novi koncept.
SGU ima istu sudbinu poput Enterprisea. Dvije dobre serije koje su pokušale nešto drugačije i zbog toga bile kažnjene. :|

_________________
Image


čet 13 lip, 2013 12:40 pm
Profil
mindfrelling bloodsucker
mindfrelling bloodsucker
Avatar

Pridružen/a: sri 07 svi, 2008 8:02 pm
Postovi: 6900
Lokacija: preselila kod Trapa u Dorne :D
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: manipulative and psychotic
Post Re: Stargate Universe
Hahaha, super mi je ovaj "fanovi su idioti jer im se nešto ne sviđa" stav :mrgreen:

Evo, ja stvarno obožavam Stargate i ok, ovaj SGU je drugačiji, al da je meni to bila DOBRA serija, ja bi ju gledala, neovisno o tome što je drugačija od SG1 i SGA. Al meni serija nije valjala. Nimalo. Ok, možda se poboljšala s vremenom, al prvih 5 epizoda koje sam ja pogledala su meni osobno bile živi očaj. I nisam imala nikakvu potrebu gledat dalje.

I baš mi je super što me se tu naziva razmaženim idiotom jer mi se nešto nije svidjelo. :roll:

_________________
"Dobar kršćanin se treba čuvati od matematičara i svih onih koji izriču prazna proročanstva. Opasnost već postoji da su matematičari sklopili ugovor s Nečastivim da potamane duh i sputaju čovjeka u okove Pakla."

Sv. Augustin (354-430)


:vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2:


čet 13 lip, 2013 1:27 pm
Profil
Defender of Earth
Avatar

Pridružen/a: sub 10 stu, 2007 1:20 am
Postovi: 3611
Lokacija: Trešnjevka,Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Ponfo miran
Koje si vrste?: Andorian
Post Re: Stargate Universe
Meni je recimo SGU ozbiljniji, s kvalitetnijim razvojem likova, s zanimljivijim i kompleksnijim likovima koji s vremenom stvore realne međusobne odnose a ne kako je to u SG1 kao da gledam sitcom u svemiru. :roll:
I zbog toga nije bio prihvaćen. :|

Pa fanovi imaju odgovornost za dugovječnost serije. A upravo zbog te razmaženosti fanova oni kojima je serija dobra i koji su željeli da se nastavi s pričom i razvojem likova, upravo zahvaljujući tim "fanovima" im je to onemogućeno. :roll:

_________________
Image


čet 13 lip, 2013 2:00 pm
Profil
mindfrelling bloodsucker
mindfrelling bloodsucker
Avatar

Pridružen/a: sri 07 svi, 2008 8:02 pm
Postovi: 6900
Lokacija: preselila kod Trapa u Dorne :D
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: manipulative and psychotic
Post Re: Stargate Universe
Ok, suiko, jesi li ti glup?

Ne želim vrijeđat, ne tvrdim da jesi, samo pitam. :neznam:

Serija nije uspjela zato jer očito većini ljudi nije valjala. I točka.

I ne kužim tu tvoju logiku da bi ja kao fan trebala voljet sve što ima jebeni SG znak na sebi i gledat nešto što mi je uberdosadno zato jer je to stargate. Ako mi se sviđa, super, ako ne, neću gledat.

_________________
"Dobar kršćanin se treba čuvati od matematičara i svih onih koji izriču prazna proročanstva. Opasnost već postoji da su matematičari sklopili ugovor s Nečastivim da potamane duh i sputaju čovjeka u okove Pakla."

Sv. Augustin (354-430)


:vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2:


čet 13 lip, 2013 2:21 pm
Profil
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Stargate Universe
Nisu fanovi radi serije nego je serija radi fanova i ako se serija ne svidi publici onda je više nema , serija se mora svidit publici a ne publika seriji .. zar moramo svaki put kad serija propadne reći da je to zbog razmaženih fanova a ne zbog lošije serije :roll:

To nema previše smisla ..i iako nije svaka serija koja propadne loša , sigurno je zbog nečeg propala , ako ne zbog loše kvalitete onda zbog loše gledanosti ali svejedno je glupo reći da je fan publika sve kriva 8)

_________________
Surviving the new decade


čet 13 lip, 2013 2:46 pm
Profil
Lieutenant Junior Grade
Lieutenant Junior Grade
Avatar

Pridružen/a: sub 04 vel, 2012 10:47 pm
Postovi: 102
Spol: Muški
Opis Stanja: Homeless
Koje si vrste?: 1/2vilenjak
Post Re: Stargate Universe
Suikotreki, tebi logika nije jaca strana u zivotu, cini mi se. Znaci po tvome, recimo da sam fan neke grupe i ta grupa izda album koji je los i jednostavno neslusljiv. Ja bi sad po svome trebao i dalje slusati taj album non stop, kupovati sve verzije albuma, pratiti grupu po turneji na kojoj promoviraju album samo zato jer sam fan i jer bi se zbog lose prodaje albuma i ulaznica ta grupa mogla raspasti?

I dakako, moram svima okolo trubiti kako je album zakon i kako oni nisu pravi fanovi zato sto im se ne svidja.

Ti bi dakle, da ti netko ponudi zadnje govno i napise gore Stargate ili Star Trek to prihvatio jer eto, ti si pravi fan. :joj:

_________________
slika


čet 13 lip, 2013 6:54 pm
Profil
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9989
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: Stargate Universe
Ma znate kaj je najveći problem bio u vezi SGU-a. To što im očito nije donosio dovoljno para, a i sami dobro znamo kolke prohtjeve imaju redatelji i ostali koji rade na serijama/filmovima. Da je serija bila moja, ja bih je nastavio snimat, pa makar ošao u minus zbog toga. Znam da bih ipak kasnije s razvojem serije završio u plusu, i to debelom. A i uglavnom su početne epizode skoro svih serijala slabe, za što imamo itekako dobre primjere u Treku (TNG, DS9, ENT). Ok, SGU možda u početku je bio ''slab'', ali se kasnije drastično poboljšao i stvarno nije bilo razloga za ukidanje serijala, osim onog gore što sam naveo. Nadam se da će jednog dana netko to nastavit, a ne da ovak ostane nezavršeno. Taman da J.J. Abrams preuzme serijal nebi imao ništa protiv :mrgreen:

_________________
You shouldn't like things because people tell you you're supposed to.

slika

ST battles audio/video tribute!


pet 14 lip, 2013 3:03 pm
Profil YIM Web stranica
Number One
Number One
Avatar

Pridružen/a: ned 07 lip, 2009 7:32 pm
Postovi: 6198
Naj Serija: TOS
Naj Film: ST: XI
Koje si vrste?: Wraith
Post Re: Stargate Universe
SGU je prva SG serija koju sam gledala, i bila mi je sasvim ok. Nije ni nalik na SGA i SG-1 i kužim zašto ljudima nije legla. Čudi me što nije bilo više mrtvih s obzirom na sve te tenzije na brodu. :lol:
Da nije bilo SGU-a, ne bih se navukla na SGA ni na SG-1. U šali znam reći da SGU označava početak kraja mog života ali obično me non-SF fanovi samo blijedo gledaju.

_________________
Image


sri 10 vel, 2021 4:56 pm
Profil
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Stargate Universe
Još jedna serija prekinuta taman kad je počela biti dobra

_________________
Surviving the new decade


sri 10 vel, 2021 7:29 pm
Profil
Number One
Number One
Avatar

Pridružen/a: ned 07 lip, 2009 7:32 pm
Postovi: 6198
Naj Serija: TOS
Naj Film: ST: XI
Koje si vrste?: Wraith
Post Re: Stargate Universe
Imali su sve, samo ne dobre scenariste. :zubo:

Sad sam na drugoj polovici druge sezone i postala mi je zamorna. :whatever: Rijetko kad zaspem gledajuć tv, ali ovo me očito dotuklo. 8-[ :zubo: :lolsmjeh:

Mislim, čak ih ni O'Neill ni Carterica nisu mogli spasit. :roll: Niti McKay iz budućnosti. :roll:

Nitko. :whatever:

_________________
Image


ned 18 tra, 2021 1:44 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 164 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan