Sada je: uto 18 kol, 2026 12:17 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 15 post(ov)a ] 
 7x25 - What You Leave Behind, Part I 

Ocjene:
10 69%  69%  [ 9 ]
9 15%  15%  [ 2 ]
8 0%  0%  [ 0 ]
7 0%  0%  [ 0 ]
6 8%  8%  [ 1 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
1 8%  8%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 13

 7x25 - What You Leave Behind, Part I 
Autor/ica Poruka
So Say We All
Avatar

Pridružen/a: pon 12 vel, 2007 9:20 am
Postovi: 4808
Lokacija: Between the thighs of Helen
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: Neću više da mislim na ........
Post 7x25 - What You Leave Behind, Part I
What You Leave Behind, Part I
(Što ostavljaš iza sebe, 1. dio)


Sezona: 7
Epizoda: 25

Datum premijere: 02.06.1999.
Prikazano na HRT-u: 25.06.2009.

Scenaristi: Ira Steven Behr & Hans Beimler
Redatelj: Allan Kroeker

Stardate: Unknown (2375)







Gostujući Glumci:
* Casey Biggs as Damar/Holosuite extra (uncredited in latter role)
* Marc Alaimo as Gul Dukat
* Aron Eisenberg as Nog/Holosuite extra (uncredited in latter role)
* J.G. Hertzler as Martok/Holosuite extra (uncredited in latter role)
* Barry Jenner as Admiral Ross
* Deborah Lacey as Sarah
* Julianna McCarthy as Mila
* Hana Hatae as Molly O'Brien

Special Guest Stars:
* Rosalind Chao as Keiko
* Jeffrey Combs as Weyoun/Holosuite extra (uncredited in latter role)
* Salome Jens as Female Changeling
* Penny Johnson as Kasidy Yates
* Andrew J. Robinson as Garak
* James Darren as Vic Fontaine
* Louise Fletcher as Kai Winn

Kratak sadržaj: (preuzeto sa ST centra)
Dok Dukat i Winn ulaze u Vatrene Špilje, na Kardasiji po prvi put nestaje struje. Žena Mjenjolik shvaća da se Kardasijanci pobunjuju protiv Dominija, te obećava strogu kaznu. Prateći događaje iz podruma, kojeg koriste za skrivanje, Kira, Damar i Garak se zgražaju kada Weyoun najavljuje da će jedan kardasijanski grad biti srušen za svaku sabotažu.

Detaljnije informacije: Memory Alpha

Kompletan scenarij: What You Leave Behind

_________________
slika

[Prikaz] Spoiler:
Ovo što si sad stisnuo/la su bila moja jajca, sudeći po tvom osmjehu na licu vidim da ti se svidjelo


čet 25 lip, 2009 12:48 am
Profil ICQ
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: 7x25 - What You Leave Behind, Part I
Izuzev one price sa dukatom i kai winn adami , njihovog odlaska u vatrene pecine , ova je epizoda za vise od deset ,jednostavno je puno toga ispricano i dogodilo se :) :thumbs2:
Julian i ezri su zavrsili u krevetu a miles se mozda seli na zemlju dok se njegova maketa seli vjerojatno kod juliana u njegovu kabinu , i dok se sve te mini zavrzlame odvijaju na kardassiji je prava drama :kardasijanac:
Damar i ekipa su uz pomoc kardassianaca uspijeli prekinut komunikaciju dominija sa flotom , na neki nacin je od tog trenutka kardassia bila uistinu okupirana i bacena na koljena gotovo , u tome svemu mi se onaj mali kvisling broca bas gadio , tipicna marioneta dominija :( :x
Nakon te sabotaze dominij je pokazao svoje pravo lice , ono lice koje samo frustrirani gubitnici i nesigurna ali zla stvorenja pokazuju, poceli su cinit nesto sto se moze opisat samo kao genocid :pokislo: , unistili su dvomilijunski grad a to je bio samo pocetak :( , nazalost po dominij nakon ovakvog dijela su sebi zapecatili sudbinu jer povratka bilo nije , kardassianci su bili taknuti u srce a genocid i ubojstvo takvih razmijera se rijetko oprastaju , nazalost ovo je previse podsjecalo na onu ljudsku slabost , ako nemozes pobijedit onda sve protivnike unisti koliko mozes , uzasno nesto :thumbs3:
U tome svemu su nazalost i stradali damar , kira i garak jer ih je cijeli dominij na kardassi-ju trazio i kada su dosli nadomak ekipi , tj u kucu enabrana taina , ubili su milu :goodbye: , koja je garaku bila na neki nacin kao majka , zapravo mozda mu je i bila majka :( , damara , kiru i garaka zarobljavaju a osnivacica odmah naređuje da ih se strijelja , ali bas tada kad je trebalo ubit ovaj trojac kardassianci ubiju jem haddare i tako spase damara , izgleda da su jem haddari trebali pazit vise na svoja leđa , jednostavno nisu svi odani osnivacima kao oni , pogotovo kada tim ljudima ubijes dva milijuna sunarodnjaka , sto je ogroman broj kao da si jedan bec ili budimpestu unistio :smrc:
Za to vrijeme sisko krece u napad a quark ubija tugu kod vic fontaina , bitka sa dominijem nije isla bas dobro , to jest nije isla glatko i saveznici su imali velike gubitke , no barem se defient :startrek016: novi pokazao kao dostojan zamjenik svog predhodnika :)
I tada scena stoljeca , barem u star trek svemiru , kardassianci se usred bitke okrecu kontra dominijskih brodova i pridruzuju saveznicima , put za propast dominija je vec bio odavno poplocan i sređen a sada je sve i dobilo uporabnu dozvolu , dominij je mozda pogrijesio kad je odbacio kardassiance , mislili su da dobijaju breene kao jaceg saveznika i kao plus a dobili su trojanskog konja na kardassiji :nebuislo:
Kad je veza uspostavljena osnivacica je saznala istinu i u napadaju bijesa naredila istrebljenje kardassijanaca , zanimljivo kako jedna rasa koja se smatra naprednijom i boljom od solidsa moze naredit nesto takvo , najcrniji trenutak star treka je to bio propast utopije i suocavanje sa vrstom koja je u sebi u tom trenutku sadrzavala sve najgore ljudske osobine koje se mogu zamislit :( :pokislo:
U tome svemu je prvi nastradao kvisling broca a na kraju nazalost i damar kojeg je pogodio jem haddar dok se on pokusavao probit do stozera dominija :( , kraj jednog od boljih likova :goodbye: , i dok su dukata upropastili damar je postao istinski junak , od negativnog postao je jako pozitivan lik :)
Dominijska flota se povukla na kardassiu a federacija i saveznici su odlucili ici dalje a kada su dosli do cilja , imali su sta vidjet , cekala ih je citava sila dominija , zapravo je zastrasujuce bilo vidjet sve one ogromne krstarice i stotine breen i jem haddar brodova , covjek se uistinu strefi kad sve to pogleda .. :shocked:

20 ...khm salim se 10 :zubo: :mrgreen:

_________________
Surviving the new decade


čet 25 lip, 2009 2:47 am
Profil
nešt po svom izboru
Avatar

Pridružen/a: ned 08 vel, 2009 12:42 pm
Postovi: 1210
Lokacija: Sector001
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Dezurni krivac za sve
Post Re: 7x25 - What You Leave Behind, Part I
ma epka je dobra i sve samo nekako mi je jako zasmetalo ono "For Cardassia"...neznam stvarno zasto ali mislim da to nije trebalo....ne mislim na cijelu borbu nego na bas one uzvike For Cardassia....to je bilo suvise barem po meni i glupo je zvucalo i iugledalo i nisam to mogao jednostavno cuti...jako mi zasmetalo
zato se dvoumim izmedu 9 i 10..

_________________
slika
Citat:
25. Archer je osnovao federaciju....zato svi jezik za zube kad krenete nest srat po ENT.u i Archeru


čet 25 lip, 2009 2:53 am
Profil Web stranica
Number One
Number One
Avatar

Pridružen/a: ned 07 lip, 2009 7:32 pm
Postovi: 6198
Naj Serija: TOS
Naj Film: ST: XI
Koje si vrste?: Wraith
Post Re: 7x25 - What You Leave Behind, Part I
Sh*t... mislim da ovu epizodu nisam gledala... :(

_________________
Image


čet 25 lip, 2009 11:59 am
Profil
Jedi Hamsta – Tribl v2.0.
Jedi Hamsta – Tribl v2.0.
Avatar

Pridružen/a: pon 26 sij, 2009 7:16 pm
Postovi: 7805
Spol: Ženski
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: 7x25 - What You Leave Behind, Part I
A neću da Damar umre. :cry: :cry: :cry:

_________________
She's got a date at midnight with Nosferatu.


čet 25 lip, 2009 2:01 pm
Profil
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9995
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: 7x25 - What You Leave Behind, Part I
Ocjena 10 - jedna od najboljih DS9 epki :biggrinlove: :thumbs2: :thumbs2:

Pošto je Captain i ovu epku odlično iskomentirao :sesir2: :thumbs2: , ja ću reć samo jedno:

Citat:
FOR CARDASSIA!!!


:kardasijanac: :startrek011: :mrgreen: :biggrinlove: :thumbs2:

_________________
“Truth is truth. How you deal with it is up to you.” – Camina Drummer

slika

ST battles audio/video tribute!


čet 25 lip, 2009 3:42 pm
Profil YIM Web stranica
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: 7x25 - What You Leave Behind, Part I
Fala sovereign :) , sad ces ti svaki put kad ti se neda pisat rec , captain dobro komentira epizodu , sve je receno lol :zubo:

_________________
Surviving the new decade


čet 25 lip, 2009 3:57 pm
Profil
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9995
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: 7x25 - What You Leave Behind, Part I
captain je napisao/la:
Fala sovereign :) , sad ces ti svaki put kad ti se neda pisat rec , captain dobro komentira epizodu , sve je receno lol :zubo:


I drugi put :sesir2: :thumbs2:
Nije to da mi se neda pisat, već si te 2-je epke fakat odlično opisao i bilo bi suvišno da ja još nešto pišem, jel bi ovak i onak skoro sve bilo isto :wink:

_________________
“Truth is truth. How you deal with it is up to you.” – Camina Drummer

slika

ST battles audio/video tribute!


čet 25 lip, 2009 4:00 pm
Profil YIM Web stranica
Fire and Blood
Avatar

Pridružen/a: sub 07 ožu, 2009 6:25 pm
Postovi: 4100
Lokacija: On the lost moon of Poosh
Opis Stanja: jet lagno....
Koje si vrste?: Time Lord
Post Re: 7x25 - What You Leave Behind, Part I
10

jednostavno zbog toga jer je epizoda odlična...

p.s. osnivačicu bi rado ošamarila, upucala je i opet je ošamarila i zadavila i sve... :evil:

_________________
It is smaller on the outside!


čet 25 lip, 2009 7:45 pm
Profil
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9995
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: 7x25 - What You Leave Behind, Part I
Mimi Sky je napisao/la:
10

jednostavno zbog toga jer je epizoda odlična...

p.s. osnivačicu bi rado ošamarila, upucala je i opet je ošamarila i zadavila i sve... :evil:


Uf slažem se. Ja bi je cipelario i šamarao do neprepoznatljivosti, a zatim bi je upucao s disruptorima na najjačem settingu :twisted: :twisted: :twisted: :shoot: :shoot: :shoot:

_________________
“Truth is truth. How you deal with it is up to you.” – Camina Drummer

slika

ST battles audio/video tribute!


čet 25 lip, 2009 7:48 pm
Profil YIM Web stranica
MINDFVCK

Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm
Postovi: 7444
Koje si vrste?: Sprdator
Post Re: 7x25 - What You Leave Behind, Part I
Naravno, jasno vam je da bi vas Osnivačica zgazila, scipelarila i šamarala do neprepoznatljivosti, dok vi ne biste ni zucnuli .

Epizoda je za 10 naravno... sve je vodilo ka tome, ka tim događajima.

Možda jedini manjak epizodi je što su bitku prikazali koristeći iste prizore iz 'Sacrifice of Angels'. Doslovce iste.


čet 25 lip, 2009 11:35 pm
Profil
So Say We All
Avatar

Pridružen/a: pon 12 vel, 2007 9:20 am
Postovi: 4808
Lokacija: Between the thighs of Helen
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: Neću više da mislim na ........
Post Re: 7x25 - What You Leave Behind, Part I
10
Nemam inspiracije da pišem razloge, okupirao me Voyager. :mrgreen:

_________________
slika

[Prikaz] Spoiler:
Ovo što si sad stisnuo/la su bila moja jajca, sudeći po tvom osmjehu na licu vidim da ti se svidjelo


sub 27 lip, 2009 2:46 am
Profil ICQ
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: čet 17 kol, 2006 11:19 pm
Postovi: 982
Lokacija: BiH
Naj Serija: TNG
Naj Film: Nemesis
Koje si vrste?: Human
Post Re: 7x25 - What You Leave Behind, Part I
Jedna od najboljih. 10.

_________________
slika
Live now, make now always the most precious time. Now will never come again.


uto 30 lip, 2009 7:36 pm
Profil Web stranica
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: 7x25 - What You Leave Behind, Part I
...dajem 10... odličan nastavak...

Quarkovo pravilo da je ''rat dobar za posao'' pada u vodu jer mu je bar prazan... pa se otišao družiti s Vicom... :lolsmjeh:

Dukat i Winn istražuju vatrene špilje...

...pobuna je na Kardasiji poprimila goleme razmjere...
...sabotirali su senzorsku i kumunikacijsku mrežu...

...fight je bio dobar...
...opa, Kardasijanci su promijenili stranu i sad napadaju Dominij... to je jedino pametno kaju napravili u cijelom serijalu...

a ova mutava Osnivačica naredi da pobiju sve Kardasijance... ](*,) ...naređuje genocid, pa mislim... ](*,)



...pitam se koliko vremena teba da se fazori napune, jer mi se nekako rijetko činilo da veliki brodovi pucaju istima... :-k

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


ned 05 srp, 2009 3:47 pm
Profil ICQ Web stranica
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: 7x25 - What You Leave Behind, Part I
Ocjena 6. Ta ocjena najviše zbog zbog hrpe iznova korištenih scena.
Kad je već u pitanju zadnja epizoda, mogli su se potruditi i stvoriti nove efekte a ne reciklirati već viđene scene i prikazati ih kao nove.
:thumbs3:


čet 10 pro, 2009 3:38 am
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 15 post(ov)a ] 


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan