Sada je: ned 28 lip, 2026 8:23 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 35 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3
 50 razloga zašto je Benjamin Sisko najbolji kapetan 
Autor/ica Poruka
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: uto 23 ruj, 2008 5:27 am
Postovi: 1054
Post Re: 50 razloga zašto je Benjamin Sisko najbolji kapetan
captain je napisao/la:
Tad je bia jos lud i mlad :baeh: , a borg je i siska natjerao u escape pod , dok kardassianci nisu slomili picarda nit kad su ga najvise mucili :baeh:

borgovi su imali mnogo srece jer zamisli da umesto na DS9 :hail: SISKO :hail: poslat da juri makije po bad landsima. kukala im majka...
prvo sto bi isamarao kazonce i naucio ih gospodskim manirima.
onda bi vrstu 8472 vratio u tecni svemir, naterao ih da se izvine i zabranio im povratak u "nas" svemir.
a na kraju bi borgu vratio sa kamatom zbog wolfa!
- borg queen bi zavrsila u :hail: SISKOVOM :hail: haremu
- borgovi bi morali kao crnci u srednjem veku da rade za ljudske porodice (kao batleri, pomoc u kuci, cistaci...)
- ozenio bi 7 of 9 100%
- borg city bi pretvorio u diznilend
- borg kocke, sfere i takticke kocke bi sluzile za obuku lamerskih i neiskusnih kapetana (picard, janeway, archer, kirk...)

Smartybarty je napisao/la:
Ko 1. Situaciju sa Nausikancima nije iso rjesavat diplomatskim putem vec se iso saketat i zaradio noz u ledja. Tri nausikanca na 1 Pikija. Bas me zanima kako bi Siskou proso :naughty:

ko 2. Sta onda ako ima vestacko srce. To njegovo vestacko srce je vece nego kod bilo kojeg drugog kapetana

ko 3. nije njegova krivnja sto je Borg krkno 6 clanova posade, kriva je Borgova nagla cud i Q-ova sklonost radjenju pizdarija.

ko 4. I tebi bi se prividjale svjetiljke da te neko skine gola, mlati po cjele dane, muci elektrosokovima i ispire mozak kardasijskim pizdarijama. :wink: :P


1. sreca smarty da ne ljubis stope po kojima ide piki :roll:
moram da se ponavljam ali kad ne citate. :hail: SISKO :hail: bi nasamarao nosikance i naterao ih da se izvine. to je jasno kao dan [-(

2. nije rec o kvantitetu vec o kvalitetu. i :hail: SISKO :hail: ima veliku onu stvar ali ipak ne mase s njom ko bejzbol palicom ;)

3. kapetan je odgovoran za svoju posadu. da ne pominjem da je zrtvovao datu u nemesisu =;

4. ko dozvoli da ga lameri kardasijanci zarobe i ne zasluzuje bolje :P

_________________
http://www.forum.hr/showthread.php?t=607234

http://s233.photobucket.com/albums/ee199/mivicek/20090724%20Liburnicon%202009/?action=view&current=IMG_1855_resize.jpg


ned 29 ožu, 2009 8:54 pm
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Avatar

Pridružen/a: sub 28 ožu, 2009 10:04 pm
Postovi: 171
Lokacija: Holodeck
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: 50 razloga zašto je Benjamin Sisko najbolji kapetan
OGamer je napisao/la:
1. sreca smarty da ne ljubis stope po kojima ide piki :roll:
moram da se ponavljam ali kad ne citate. :hail: SISKO :hail: bi nasamarao nosikance i naterao ih da se izvine. to je jasno kao dan [-(

2. nije rec o kvantitetu vec o kvalitetu. i :hail: SISKO :hail: ima veliku onu stvar ali ipak ne mase s njom ko bejzbol palicom ;)

3. kapetan je odgovoran za svoju posadu. da ne pominjem da je zrtvovao datu u nemesisu =;

4. ko dozvoli da ga lameri kardasijanci zarobe i ne zasluzuje bolje :P



1. Sisko bi iso plakat Prophetsima ko sta je i radio tjekom svih 7 sezona

2. ja i pricam o kvalitetu :wink:

3. rizik posla, bijahu jednostavno u krivo vrijeme na krivom mjestu

4. lameri kardasijanci su drzali Siskoua na uzdama punih 7 godina :P

_________________
"I'm a doctor, not a battery."


ned 29 ožu, 2009 9:01 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: uto 23 ruj, 2008 5:27 am
Postovi: 1054
Post Re: 50 razloga zašto je Benjamin Sisko najbolji kapetan
da prostis, jel ti to mene zajebavas? :evil:
predsednika/premijera ili sta je vec bio gol dukat :hail: SISKO :hail: je izbacio iz kancelarije =;

:hail: SISKO :hail: nije prodao ni jednog clana svoje posade za razliku od nekih =;

profetsi su plakali :hail: SISKO :hail: - toliko o tome =;

ako pricas o kvalitetu molim te ne mesaj babe i zabe =;

_________________
http://www.forum.hr/showthread.php?t=607234

http://s233.photobucket.com/albums/ee199/mivicek/20090724%20Liburnicon%202009/?action=view&current=IMG_1855_resize.jpg


ned 29 ožu, 2009 9:14 pm
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Avatar

Pridružen/a: sub 28 ožu, 2009 10:04 pm
Postovi: 171
Lokacija: Holodeck
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: 50 razloga zašto je Benjamin Sisko najbolji kapetan
OGamer je napisao/la:
da prostis, jel ti to mene zajebavas? :evil:
predsednika/premijera ili sta je vec bio gol dukat :hail: SISKO :hail: je izbacio iz kancelarije =;

:hail: SISKO :hail: nije prodao ni jednog clana svoje posade za razliku od nekih =;

profetsi su plakali :hail: SISKO :hail: - toliko o tome =;

ako pricas o kvalitetu molim te ne mesaj babe i zabe =;



Bitno da je dozvolio tom istom Dukatu da mu kokne najbolju zenskicu u posadi. Sve dok se on igro napucavanja sa kardicima. Ja bi ga tuzio za nemar i nepropisno osiguravanje postaje :P
Kad to usporedimo sa situacijom dje se Data ZRTVOVO za Picarda vidimo koliko je sati.
Profetsi su plakali :-s prije bi reko da je sin razmetni plako Profetsima da zatvore crvotocinu.... nije se ni sam mogo nosit sa nekakvim Dominijem iz neke zabiti Gama kvadranta. Sreca pa mu je taj isti Dominij nanio takve gubitke u ljudstvu da bi popis mogli sastavljat do prekosutra. Sta bi tek bilo da se sa Borgom sucelio, bojim se i pomislit.

Ako pricas o kvaliteti molim te ne pricaj gluposti :P

_________________
"I'm a doctor, not a battery."


ned 29 ožu, 2009 9:26 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: uto 23 ruj, 2008 5:27 am
Postovi: 1054
Post Re: 50 razloga zašto je Benjamin Sisko najbolji kapetan
procitaj na vrhu strane sta bi se desilo da je borg naisao [-(

_________________
http://www.forum.hr/showthread.php?t=607234

http://s233.photobucket.com/albums/ee199/mivicek/20090724%20Liburnicon%202009/?action=view&current=IMG_1855_resize.jpg


ned 29 ožu, 2009 9:33 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 35 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan