Sada je: sri 24 lip, 2026 2:34 pm.




Započni novu temu Odgovori  [ 29 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
 2012 (Emmerich) 
Autor/ica Poruka
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm
Postovi: 1939
Spol: Muški
Post 2012 (Emmerich)
Teaser trailer: 2012

slika

Objavljen je teaser trailer nadolazećeg spektakla 2012, redatelja Rolanda Emmericha. Podsjetimo, radnja filma vrti se oko proročanstva Maja prema kome će krajem 2012. godine doći do kraja svijeta.

U filmu nastupaju John Cusack, Amanda Peet, Danny Glover i Woody Harrelson. Američka premijera najavljena je za 10. srpnja iduće godine, a trailer možete vidjeti na SFC-u.

_________________
Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.

blaženi Alojzije Stepinac

Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.

Benedikt XVI


čet 13 stu, 2008 8:28 pm
Profil Web stranica
Valkyrie
Avatar

Pridružen/a: čet 06 ožu, 2008 7:38 pm
Postovi: 2711
Lokacija: mental asylum
Spol: Ženski
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: foundation and empire
Post Re: 2012 (Emmerich)
meni se film cini super,obozavam filmove katastrofe :)

_________________
No one ever creates anything great without a dash of madness. (Aristotle)


pon 23 vel, 2009 9:44 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm
Postovi: 1939
Spol: Muški
Post Re: 2012 (Emmerich)
Viral videos by Charlie Frost (Woody Harrelson). :D :D

BTW. premijera je odgođena za studeni.

_________________
Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.

blaženi Alojzije Stepinac

Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.

Benedikt XVI


ned 15 ožu, 2009 3:40 pm
Profil Web stranica
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9995
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: 2012 (Emmerich)
Uvijek su mi bili super ti filmovi katastrofe :biggrinlove: :thumbs2: , pa brijem da će i ovaj bit :thumbs2:

_________________
“Truth is truth. How you deal with it is up to you.” – Camina Drummer

slika

ST battles audio/video tribute!


ned 15 ožu, 2009 5:55 pm
Profil YIM Web stranica
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: 2012 (Emmerich)
Sovereign je napisao/la:
Uvijek su mi bili super ti filmovi katastrofe :biggrinlove: :thumbs2: , pa brijem da će i ovaj bit :thumbs2:

Ko i meni :mrgreen:

_________________
Surviving the new decade


ned 15 ožu, 2009 8:27 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm
Postovi: 1939
Spol: Muški
Post Re: 2012 (Emmerich)
Trailer 2: 2012

slika

Objavljen je drugi trailer nadolazećeg spektakla 2012 u režiji Rolanda Emmericha (Stargate, The Independence Day, The Day After Tomorrow), a koji u hrvatska kina stiže 12. studenoga ove godine.

_________________
Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.

blaženi Alojzije Stepinac

Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.

Benedikt XVI


čet 18 lip, 2009 10:21 pm
Profil Web stranica
Lieutenant Junior Grade
Lieutenant Junior Grade
Avatar

Pridružen/a: ned 07 lip, 2009 11:26 pm
Postovi: 100
Lokacija:
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Post Re: 2012 (Emmerich)
Izgleda jako dobro, nadam se da se neće ostvarit zapravo :mrgreen:


sub 20 lip, 2009 7:28 pm
Profil
MINDFVCK

Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm
Postovi: 7444
Koje si vrste?: Sprdator
Post Re: 2012 (Emmerich)
Imam neki feeling da će opet Ameri spasit svijet nekim svojim čudom ili samopožrtvovnošću u tom filmu :roll:


sub 20 lip, 2009 10:42 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm
Postovi: 1939
Spol: Muški
Post Re: 2012 (Emmerich)
Isječak: 2012

slika

Nedavno je objavljen još jedan isječak nadolazećeg spektakla 2012 u režiji Rolanda Emmericha (The Independence Day, Stargate) u trajanju od gotovo pet i pol minuta, a možete ga pogledati ovdje.

_________________
Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.

blaženi Alojzije Stepinac

Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.

Benedikt XVI


ned 04 lis, 2009 1:16 pm
Profil Web stranica
fluffy
Avatar

Pridružen/a: sub 02 svi, 2009 8:37 pm
Postovi: 6576
Lokacija: Rijeka
Spol: Ženski
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: ---^^^^^------^^------^-----------------
Koje si vrste?: fažol
Post Re: 2012 (Emmerich)
...lud trailer, vec vidjela najave za taj film...to se definitivno gleda :D

_________________
slika


ned 04 lis, 2009 2:55 pm
Profil YIM Web stranica
Environmentalist
Environmentalist
Avatar

Pridružen/a: pon 09 tra, 2007 12:50 am
Postovi: 2488
Lokacija: Zagreb, Croatia
Post Re: 2012 (Emmerich)
poledat ću, ali me jako jako podsjeća na bar još 5 filmova u kojima je cijeli svijet SAD :zubo: bar zbog specijalnih efekata i johna cusacka :biggrinlove:

_________________
Dif-tor heh smusma!


sri 04 stu, 2009 4:44 am
Profil Web stranica
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: uto 25 kol, 2009 8:47 pm
Postovi: 919
Lokacija: oh no I frakked it up again...
Spol: Ženski
Post Re: 2012 (Emmerich)
definitivno ću ga ići gledati u kino ili hm već znate opciju no 2 :D... sviđaju mi se ti filmovi katastrofa ..

_________________
slika :zaljubljen: :zaljubljen:
Cal Lightman: Nobody can tell the whole truth, it's subjective, and passes through our own filters.
Judge Quinn: How about you promise to be honest to the best of your ability?
Cal Lightman: Now you're talking!


sri 11 stu, 2009 11:52 am
Profil
Founder

Pridružen/a: sri 07 sij, 2009 10:13 pm
Postovi: 3683
Koje si vrste?: er
Post 2012
Jel tko gledao film?
Ja jesam odličan je i po meni zaslužio je Oscara bar za specijalne efekte ali i ugođaj i sudbina cijeloga svijeta je dirljiva. Na kraju ipak se i oni siromašniji uspijevaju spasiti. Nakon gledanja ovog filma ništa nije isto... John Cusack odlično odradio ulogu ... :thumbs2:


Edit by Oz:
Ubuduće provjeriti dali tema već postoji prije nego što se otvori nova ;)


ned 06 pro, 2009 5:08 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sub 20 lip, 2009 1:04 pm
Postovi: 2054
Lokacija: Uncanny Valley
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: h+
Koje si vrste?: Da
Post Re: 2012
Film je cijeli kao ona rečenica iz SG1, epizode 200, ništa u njemu nema smisla... ali efekti... AJME EFEKATA!!!
I da, generalno sam neimpresioniran ulogom Đona Kjuzaka, jerbo je podlegao svakom klišeju kojem je mogao, i onda na kraju filma još imao one-liner koji nikome nije imao smisla, pa ni njemu dok ga je dostavljao.

_________________
MAKE LOVE, NOT SPAM!


ned 06 pro, 2009 5:11 pm
Profil
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: 2012 (Emmerich)
Isusa ti Boga lošeg filma... Okej, efekti i sve... Al koga briga, danas svaki drugi film ima dobre efekte, big deal...

Ono na početku kad Cusack bježi, prvo u limuzini, pa u avionu, pa izbjegava svakakve zapreke... Majke ti Božje, ko neka arkadna video igrica, plakao sam od smijeha na te scene.

A kad se sjetim da su ljudi popljuvali "The Day After Tomorrow..." :roll:


ned 13 pro, 2009 2:17 am
Profil Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 29 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan