Sada je: ned 28 tra, 2024 11:37 pm.




Započni novu temu Odgovori  [ 32 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća
 3x24 - Zero Hour 

Ocijeni epizodu
10 0%  0%  [ 0 ]
9 0%  0%  [ 0 ]
8 0%  0%  [ 0 ]
7 0%  0%  [ 0 ]
6 0%  0%  [ 0 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
1 0%  0%  [ 0 ]
Ukupno glasova : 0

 3x24 - Zero Hour 
Autor/ica Poruka
MINDFVCK

Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm
Postovi: 7444
Koje si vrste?: Sprdator
Post Re: 3x24 - Zero Hour
To zapravo ima smisla i nisam se toga uopće sjetio.
To što je Spet rekla, da smrt Archera uzrokuje drugačiji WW2 i prodor nacija. Al to ne objašnjava kako je Archer završio na Zemlji. I to baš u USA.


sub 14 kol, 2010 6:10 pm
Profil
Number One
Number One
Avatar

Pridružen/a: ned 07 lip, 2009 7:32 pm
Postovi: 6198
Naj Serija: TOS
Naj Film: ST: XI
Koje si vrste?: Wraith
Post Re: 3x24 - Zero Hour
Miki je napisao/la:
To zapravo ima smisla i nisam se toga uopće sjetio.
To što je Spet rekla, da smrt Archera uzrokuje drugačiji WW2 i prodor nacija. Al to ne objašnjava kako je Archer završio na Zemlji. I to baš u USA.

Moguće da ga je Daniels beam-ao tik prije eksplozije? :-k
Da zaustavi širenje WW2? Opet nategnuto, al što u Treku nije? 8-[

_________________
Image


sub 14 kol, 2010 6:29 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: uto 09 pro, 2008 11:31 pm
Postovi: 2424
Lokacija: OSIJEK
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Opis Stanja: Asimiliran !
Post Re: 3x24 - Zero Hour
10 ocjena
obranjena Zemlja ,porazene graditeljice svera ,prostranstvo vraceno u normalu ..
i za kraj buaha :mrgreen:
http://memory-alpha.org/wiki/File:Ghrath.jpg

_________________
Image


ned 15 kol, 2010 10:14 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm
Postovi: 1939
Spol: Muški
Post Re: 3x24 - Zero Hour
Miki je napisao/la:
Nema brodova jer je ENT jedini 'pravi' brod, sve ostalo su valjda neki teretnjaci. Tek u četvrtoj sezoni će doći NX-02 Columbia. Čudno da je Zemlja takva sila sa samo jednim brodićem.


klasa Intrepid (22.st)

slika


klasa Neptune

_________________
Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.

blaženi Alojzije Stepinac

Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.

Benedikt XVI


pon 16 kol, 2010 8:45 am
Profil Web stranica
MINDFVCK

Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm
Postovi: 7444
Koje si vrste?: Sprdator
Post Re: 3x24 - Zero Hour
Da, da, da... Sori e.
Zaključak sam izvukao iz serije, ne iz interneta, a u seriji postoji jedan jedini ENT i tamo neki teretnjaci.


pon 16 kol, 2010 11:53 am
Profil
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: 3x24 - Zero Hour
Miki je napisao/la:
Da, da, da... Sori e.
Zaključak sam izvukao iz serije, ne iz interneta, a u seriji postoji jedan jedini ENT i tamo neki teretnjaci.

Erm... Si ti gledao Twilight?


pon 16 kol, 2010 11:59 am
Profil Web stranica
MINDFVCK

Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm
Postovi: 7444
Koje si vrste?: Sprdator
Post Re: 3x24 - Zero Hour
To nisam shvatio za ozbiljno jer se radi o radnji smještenoj 12 godina u budućnost.


pon 16 kol, 2010 12:00 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm
Postovi: 1939
Spol: Muški
Post Re: 3x24 - Zero Hour
Miki je napisao/la:
To nisam shvatio za ozbiljno jer se radi o radnji smještenoj 12 godina u budućnost.


Jesi gledao Expanse (hint: Duras)?

Intrepid se pojavljuje u epizodama:
ENT:
"The Expanse"
"Twilight"
"Storm Front, Part II"


S druge stane Neptune se spominje još u 2. sezoni (epizoda "Singularity").

_________________
Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.

blaženi Alojzije Stepinac

Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.

Benedikt XVI


pon 16 kol, 2010 2:21 pm
Profil Web stranica
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: 3x24 - Zero Hour
Da ..tamo su ih napali ..tj klingonce sa tim intrepid brodovima 8)

_________________
Surviving the new decade


pon 16 kol, 2010 2:23 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm
Postovi: 1939
Spol: Muški
Post Re: 3x24 - Zero Hour
A tu je i klasa Sarajevo, koja se pojavljuje u epkama Storm Front, Part 2 i Daedalus.

_________________
Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.

blaženi Alojzije Stepinac

Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.

Benedikt XVI


pon 16 kol, 2010 2:35 pm
Profil Web stranica
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: 3x24 - Zero Hour
Isuse, ovo počinje podsjećat na Forum VS RAI'TARA situaciju...

Miki, jel ti dobro, brateee? :lolsmjeh:


pon 16 kol, 2010 2:40 pm
Profil Web stranica
MINDFVCK

Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm
Postovi: 7444
Koje si vrste?: Sprdator
Post Re: 3x24 - Zero Hour
Aj, ja barem priznam poraz. :oops: Ne sjećam se kad se koji brodić pojavio, fakat. Da je neki važniji brod, onda da, al ovak ne.


pon 16 kol, 2010 5:37 pm
Profil
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9989
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: 3x24 - Zero Hour
Zbilja jedna od najboljih ENT epizoda :biggrinlove:

Nažalost i ovdje su napravili istu grešku kao i u svim ostalim serijalima/filmovima - uglavnom u orbiti Zemlje opet nema nikakvih obrambenih stanica, a ni brodova :roll: Mislim ono, glavni stožer flote i ljudski matični planet je zaštićen ko i neki klingonski mjesec :P :thumbs3:

Vulkanci su me također razočarali, jer nisu poslali niti jedan jedini hebeni brod kako bi obranili svoje saveznike :roll: :thumbs3: , al zato je Shran došao sa svojim brodom što me iznenadilo =D> :thumbs2:

Archer i ekipa su ipak uspješno uništili oružje te obranili Zemlju :thumbs2:
Dobro mi je bilo kad je Archer pričvrstio eksploziv na onog reptila :lolsmjeh: :thumbs2:

A i ekipa s ENT-a se dobro potrudila uništit sfere :thumbs2:

A kraj mi je isto zanimljiv, kolko god bio čudan - onaj alien s crvenim očima u nacističkoj uniformi je zbilja bio strašan :mrgreen:

BTW T'Pol je počela sve više pokazivat emocija, i to ovaj put čak i prema Porthosu :mrgreen:

Dao bih i više, al pošto ne mogu onda 10 :biggrinlove:

_________________
You shouldn't like things because people tell you you're supposed to.

slika

ST battles audio/video tribute!


uto 24 kol, 2010 11:14 am
Profil YIM Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: 3x24 - Zero Hour
Pogledo ja sinoć epku.... jer tu sam negdje stao s gledanjem Ent-a po drugi put :)

Okej epizoda, dobro finalizira kraj oko Expansea, Sfera i sl., no ono što me smeta je baš ovo:

Miki je napisao/la:
Ne dam desetku, jer su kraj odlične sezone zasrali sa stevenseagalovskim slowmotionom Archera, te neobjašnjivim završavanjem svega u prošlosti, te one ružne naci prikaze.
Upravo tako.
Dodao bih još i "just in time" disejblanje glavne Sfere i slične trenutke. Ne volim to.

I ono što me "natjeralo" da komentiram je nejasnoća tog prelaska u prošlost, ne toliko to sa Archerom (brijem da će se to objasniti u sljedećoj epki?) koliko to da ih doveze onaj veliki brod od Aquatics, on ode i taman tada saznaju da su u prošlosti. Jel sam fulao scenu, nešto krivo shvatio, no nije mi jasno u kojem se je trenutku dogodio taj prelazak u prošlost?! Za Archera je jasno kada, no za Ent nije, i po toj logici bi i brod Aquaticsa trebao biti poslan u prošlost, ne? :scratch:

E da, također, gledam T'Pol i ona svako malo pokazuje emocije (od mikro do makroexpresija). Jel to glumica jednostavno loše glumi pa ne može doseći relativnu smirenost Tuvoka ili Spocka, ili ima neke veze s radnjom ali sam zaboravio jer je prošlo puno otkako sam pogledao zadnju epizodu? :-k

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


uto 20 ožu, 2012 2:26 am
Profil
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: 3x24 - Zero Hour
Mislin da ima veze s radnjom jer se tpol drogirala s necim za vrime dok je ENT bia u delphic expanse-u ..pa joj je to poremetilo emocije a mislin da ima i poveznice sa onom epizodom kad ekipa pronalazi vulkanski brod sa poludjelin vulkancima na njemu :-k

Ako se nevaran ta poveznica je to da vulkanci postaju emotivni i degeneriraju psihicki zbog utjecaja treliuma , koji se koristi za izolaciju brodova od opasnih efekata koje uzrokuju anomalije u prostranstvu 8)

_________________
Surviving the new decade


uto 20 ožu, 2012 2:33 am
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 32 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan