Sada je: ned 28 tra, 2024 7:26 pm.




Započni novu temu Odgovori  [ 32 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća
 3x24 - Zero Hour 

Ocijeni epizodu
10 0%  0%  [ 0 ]
9 0%  0%  [ 0 ]
8 0%  0%  [ 0 ]
7 0%  0%  [ 0 ]
6 0%  0%  [ 0 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
1 0%  0%  [ 0 ]
Ukupno glasova : 0

 3x24 - Zero Hour 
Autor/ica Poruka
Fire and Blood
Avatar

Pridružen/a: sub 07 ožu, 2009 6:25 pm
Postovi: 4100
Lokacija: On the lost moon of Poosh
Opis Stanja: jet lagno....
Koje si vrste?: Time Lord
 3x24 - Zero Hour
Zero Hour (Nulti sat)


Sezona: 03
Epizoda: 24
Datum premijere: 26-5-2004

Gostujući glumci:
Scott MacDonald - Zapovjednik Dolim
Rick Worthy - Jannar
Tucker Smallwood - Xindi-Primat vijećnik
Josette DiCarlo - graditeljica sfere
Bruce Thomas - Xindi-Reptil vojnik
Andrew Borba - Xindi-Reptil poručnik
Matt Winston - Vremenski agent Daniels
Mary Mara - graditelj sfere Presage
Ruth Williamson - graditelj sfere Primary
Jeffrey Combs - Zapovjednik Shran
Gunter Ziegler - Nacistički Doctor
J. Paul Boehmer - SS časnik
Zachary Krebs - Andorianac

Kratak sadržaj:
Zbog intervencije graditelja sferi, oružje koje bi trebalo uništiti Zemlju nije zausztavljeno. Preostalo je samo 10 sati do dolaska do Zemlje. Samo ga Degrin brod može zaustaviti. Archer i njegov tim kreću u nemoguću misiju i dobiju nepčekivanu pomoć. U međuvremenu, Enterprise održava obećanje Aquaticsima. T'Pol i Trip još vjeruju kako će uništenje Sfere 41 biti ključno, ali Graditelji im se upletu u planove.


Detaljnije informacije:
http://en.memory-alpha.org/wiki/Zero_Hour_(episode)
http://en.wikipedia.org/wiki/Zero_Hour_ ... Enterprise)
http://www.imdb.com/title/tt0572267/

Scenarij:
http://www.chakoteya.net/Enterprise/76.htm

_________________
It is smaller on the outside!


pet 13 kol, 2010 2:41 pm
Profil
fluffy
Avatar

Pridružen/a: sub 02 svi, 2009 8:37 pm
Postovi: 6576
Lokacija: Rijeka
Spol: Ženski
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: ---^^^^^------^^------^-----------------
Koje si vrste?: fažol
Post Re: 3x24 - Zero Hour
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ovo je fenomenalno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! =P~ =P~ =P~ =P~
epizoda je bila odlična da mi ovo Arčerovsko na kraju uopće nije smetalo...baš mi je drago kako je sredio onog reptila :mrgreen:
...joj ovo postaje stvarno sve bolje :D
...iako mi nije jasno kako je arčer uspio završiti na Zemlji :-s mislim ipak je to eksplodiralo u svemiru pa da je baš samo tako odletio na Zemlju :-k ja sam pomislila da ga je možda Shran teleportirao na svoj brod, no možda ga je zato na Zemlju :?
...ono sa Sferama je bilo skroz u zadnji čas naravno no ajde fora je bilo to uništenje :thumbs2:
...joj jedva čekam slj. tj. :veselje2: :veselje2: :veselje2:

10

_________________
slika


pet 13 kol, 2010 3:22 pm
Profil YIM Web stranica
Number One
Number One
Avatar

Pridružen/a: ned 07 lip, 2009 7:32 pm
Postovi: 6198
Naj Serija: TOS
Naj Film: ST: XI
Koje si vrste?: Wraith
Post Re: 3x24 - Zero Hour
Miki je napisao/la:
Ne dam desetku, jer su kraj odlične sezone zasrali sa stevenseagalovskim slowmotionom Archera, te neobjašnjivim završavanjem svega u prošlosti, te one ružne naci prikaze.

9

Sve ostalo paše na svoje mjesto.


+1 8-[

inače ne volim akcijske scene, a ove u ksindi oružju su me posebno iživcirale... kraj je definitivno bio neočekivan... i malo mi je prisjelo što nikako ne mogu napraviti seriju s razrješavajućom situacijom nego se stalno stvaraju nove...

_________________
Image


pet 13 kol, 2010 3:33 pm
Profil
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: 3x24 - Zero Hour
Ovo nece poremetit cinjenicu da mislin kako je kraj trece sezone za deset ali u svemu tom ..xindi ..ova nova ekipa i tako to ..di su zapravo oni likovi koji su cilo vrime pokusavali zaustavit federaciju i njen nastanak uz pomoc sulibana
..dal su izbrisani iz povijesti ili sta vec ..jer ih nema vise .. u biti ako je objasnjeno kasnije dobro ali se ja tog nesjecam :/



Epizoda je sama po sebi odlicna a posebno mi se dopadaju shran..hoshi i tpol ..shran sa onim iznenadnim upadom i borbom kontra reptila a izjava kako mu sad archer duguje ..a ne obrnuto je za deset :lolsmjeh:

Hoshi je onako cila pod stresom i dobro joj stoji ta uloga izmucene zarobljenice a ipak se kasnije nekako skoncentrirala i pomogla archeru unistit oruzje ..inace ono s danielsom i archerom mi je pomalo bia i visak ..ali to je samo moje osobno misljenje

Tpol se skroz prominila ...a trip je napokon sazna koliko ima godina i kako nije stara :deda:
Smisno mi je kako je nekoc smatrala nelogicnim pricanje s psom i kako joj je on smrdia a sad i prica s porthosom a i pomazila ga je :biggrinlove:
Zapravo nekako je cila emotivna i ljudskog ponasanja ..cak se i nasalila sama nad sobom ..u smislu i nisu vulkanci toliko jaki :mrgreen:

Ent je uspia unistit sfere a graditelji su se potrudili da ih u tom sprijece ..sreca da je phlox smislia obranu od njih inace ent nebi unistia sfere ..zanimljivo je i da opet sve bude okey u zadnju sekundu ..pa tako i tripovo unistenje sfera

Reptili su nastradali u svojoj pohlepi a zanimljiv je komentar o zemlji koji je dolim izrekao ..dobar bi dom bia to za vodene xindie ali jbg ..moramo ga unistit ..kraj mi je malo los ..u biti i nema tolike veze sa xindi dijelom serije i mozda su ga tribali ostavit za kasnije :-k

10

_________________
Surviving the new decade


pet 13 kol, 2010 3:41 pm
Profil
fluffy
Avatar

Pridružen/a: sub 02 svi, 2009 8:37 pm
Postovi: 6576
Lokacija: Rijeka
Spol: Ženski
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: ---^^^^^------^^------^-----------------
Koje si vrste?: fažol
Post Re: 3x24 - Zero Hour
captain mislim da si zaboravio glasati ili si krivo glasao ili napisao :-k

_________________
slika


pet 13 kol, 2010 3:53 pm
Profil YIM Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm
Postovi: 1939
Spol: Muški
Post Re: 3x24 - Zero Hour
U finalu treće sezone mi smeta što nisu stavili nekoliko zemaljskih brodova niže klase (viđenih npr. u epki Twilight), kako se suprostavljaju Ksindijima. Da nije bilo Shrana, onda bi izgledalo stvarno šugavo (pogotovo ako uzmemo u obzir činjenicu da su nam opet pomogli legende Andorijanci, a ne one pi***, naši "saveznici" Vulkanci).

_________________
Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.

blaženi Alojzije Stepinac

Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.

Benedikt XVI


sub 14 kol, 2010 11:14 am
Profil Web stranica
Defender of Earth
Avatar

Pridružen/a: sub 10 stu, 2007 1:20 am
Postovi: 3611
Lokacija: Trešnjevka,Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Ponfo miran
Koje si vrste?: Andorian
Post Re: 3x24 - Zero Hour
Miroslav je napisao/la:
U finalu treće sezone mi smeta što nisu stavili nekoliko zemaljskih brodova niže klase (viđenih npr. u epki Twilight), kako se suprostavljaju Ksindijima. Da nije bilo Shrana, onda bi izgledalo stvarno šugavo (pogotovo ako uzmemo u obzir činjenicu da su nam opet pomogli legende Andorijanci, a ne one pi***, naši "saveznici" Vulkanci).

Da, to je meni zasmetalo. Svi su znali da je Zemlja u opasnosti, pa čovjek bi očekivao da će cijela armada brodova branit Zemlju, a kad ono...

O Vulkancima neću ni pričat... jer oni su ovak i onak pizde (izuzet T'Pol i par pojedinaca) koji samo gledaju svoje interese, i sve to prikrivaju logikom. :roll:
A Shran i Andorijanci, ee to je pravi saveznik i prijatelj i ovdje mi je to prijateljstvo između Archera i Shrana čaki bolje izraženo nego u DS9-u npr.

Sad ovo ostalo dalje, Malcolm opet u svom najboljem izdanju, i kako mi se sviđa kad je onog reptila s nogom u glavu maznuo i bacio ga.
Hoshi isto odlična, od grižnje savjesti pa do kako se uspjela sredit i nakraju pomoći uništit oružje. Dok Archer da svakako odličan kao pravi američki akcijski junak, ali ipak malo previše isforsirano... pogotovo na kraju ono trčanje a za njim eksplozije... to im stvarno nije bilo potrebno, al dobro taj dio ću zanemarit.

I za kraj sam ostavio Danielsa, najvećeg baksuza cijelog nastavka...
Zemlja gotovo što nije uništena, al to njega očito ne hebe.
Njemu je najvažnije da Archer ne umre kako bi nastala Federacija po planu kako je to u povjesti zapisano... al pak zanemaruje činjenicu da bi Zemlja bila uništena.
I apsolutno mi nije jasna ta njegova pasivnost. Dok su graditelji sfera javno
pomogli Reptilima s anomalijama da pobjegnu s oružjem, Danijels i ekipa iz budućnosti je sve to lijepo mirno gledala kao da ih se ne tiče...
E pa mislim stvarno tko je tu lud, zbunjen, a tko normalan???

_________________
Image


sub 14 kol, 2010 12:12 pm
Profil
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: 3x24 - Zero Hour
Suikotreki je napisao/la:
O Vulkancima neću ni pričat... jer oni su ovak i onak pizde (izuzet T'Pol i par pojedinaca) koji samo gledaju svoje interese, i sve to prikrivaju logikom. :roll:

Opet ste zaboravili tko čitavo vrijeme uistinu upravlja vulkanskom politikom... [-X

Romulanci, mamicu mu! Romulanci!


sub 14 kol, 2010 12:19 pm
Profil Web stranica
Defender of Earth
Avatar

Pridružen/a: sub 10 stu, 2007 1:20 am
Postovi: 3611
Lokacija: Trešnjevka,Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Ponfo miran
Koje si vrste?: Andorian
Post Re: 3x24 - Zero Hour
_Oz je napisao/la:
Suikotreki je napisao/la:
O Vulkancima neću ni pričat... jer oni su ovak i onak pizde (izuzet T'Pol i par pojedinaca) koji samo gledaju svoje interese, i sve to prikrivaju logikom. :roll:

Opet ste zaboravili tko čitavo vrijeme uistinu upravlja vulkanskom politikom... [-X

Romulanci, mamicu mu! Romulanci!

Možda ih to i obrazložava njihovu politiku ali ju nikako ne opravdava...
I kasnije Vulkanci (što vidimo u Voyageru Tuvok/Neelix odnos) zadrže tu neku svoju uzvišenost i arogantnost s svojom logičnosću i potiskivanjem emocija...
Tako da Romulanci su tu samo obrazloženje njihovog ponašanja, ali pravi problem je u njihovom stavu, psihi, koje se nije puno promjenilo do 24. st.
I kako ćemo uskoro saznat... znamo i razlog njihove odbojnosti prema ljudima.
Zato što se Vulkanciboje ljudi. I to je glavni bit problema...

_________________
Image


sub 14 kol, 2010 1:00 pm
Profil
Founder

Pridružen/a: sri 07 sij, 2009 10:13 pm
Postovi: 3683
Koje si vrste?: er
Post Re: 3x24 - Zero Hour
Zemlja je obranjena i to je najvažnije... A koga su uopće mogli poslati da brani Zemlju?

9


sub 14 kol, 2010 1:35 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sub 14 stu, 2009 11:40 pm
Postovi: 1179
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Naj Film: First Contact
Post Re: 3x24 - Zero Hour
odličan nastavak no eto vidim povlače se pitanja oko nekih stvari..e da i meni je bilo čudno što nema drugih brodova da brane zemlju...kao da su reptili došli u 20. stoljeće pa nikoga nema u orbiti da se obrane..no opet se i postavlja pitanje koje je i princmatias postavio .a koga bi poslali uopće..mislim da ti brodići bi se držali jako malo i bili bi uništeni ko zgaženi mravi..no ipak su mogli biti tu ionako im prijeti uništenje pa idemo do zadnjeg čovjeka se boriti.
MACO-i su mi ovdje bili opet premoćni pretvođeni malcolmom koji je bio odličan također...e da to archerovo trčanje na kraju od eksplozije je bilo moćno..a šta ćeš moraju malo i akcijskih fora tu prodat..
no eto vidjet ćemo opet dobre nastavke u vezi drugog svj. rata ..moćna mi je scena kada trip i travis slijeću a rašetaju ih oni stari vojni zrakoplovi... :)
10...


sub 14 kol, 2010 2:33 pm
Profil
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: čet 29 srp, 2010 9:19 pm
Postovi: 811
Lokacija: treća s desno od kraja
Spol: Ženski
Naj Serija: ENT
Koje si vrste?: not martian
Post Re: 3x24 - Zero Hour
Super kraj sezone. Daniels izgledao kao da je trudan. I ono njegovo odjelo, uniforma, što li je već izgleda smiješno. Kako je Archer ubio onog zadnjeg reptila... :thumbs2: Schwarzenegger scena :D I onda bježanje od eksplozije, malo Indiana Jonesa :D

da ne duljim- 10 :sesir2:

_________________
run you clever boy and remember...


sub 14 kol, 2010 2:41 pm
Profil
MINDFVCK

Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm
Postovi: 7444
Koje si vrste?: Sprdator
Post Re: 3x24 - Zero Hour
Nema brodova jer je ENT jedini 'pravi' brod, sve ostalo su valjda neki teretnjaci. Tek u četvrtoj sezoni će doći NX-02 Columbia. Čudno da je Zemlja takva sila sa samo jednim brodićem.


sub 14 kol, 2010 2:42 pm
Profil
Founder

Pridružen/a: sri 07 sij, 2009 10:13 pm
Postovi: 3683
Koje si vrste?: er
Post Re: 3x24 - Zero Hour
Zato sam i postavio to pitanje... Jedino su Vulkanci mogli asistirat.


sub 14 kol, 2010 2:44 pm
Profil
Number One
Number One
Avatar

Pridružen/a: ned 07 lip, 2009 7:32 pm
Postovi: 6198
Naj Serija: TOS
Naj Film: ST: XI
Koje si vrste?: Wraith
Post Re: 3x24 - Zero Hour
captain je napisao/la:
di su zapravo oni likovi koji su cilo vrime pokusavali zaustavit federaciju i njen nastanak uz pomoc sulibana ..dal su izbrisani iz povijesti ili sta vec ..jer ih nema vise .. u biti ako je objasnjeno kasnije dobro ali se ja tog nesjecam :/
Ja se pitam što je bilo s tim transdimenzionalnim bićima. U ovom nastavku ništa nije objašnjeno... za pretpostavit je da su ostali u svojoj dimenziji ili?

Suikotreki je napisao/la:
O Vulkancima neću ni pričat... jer oni su ovak i onak pizde (izuzet T'Pol i par pojedinaca) koji samo gledaju svoje interese, i sve to prikrivaju logikom. :roll:
Npr. kao Spock? :-k

Suikotreki je napisao/la:
A Shran i Andorijanci, ee to je pravi saveznik i prijatelj i ovdje mi je to prijateljstvo između Archera i Shrana čaki bolje izraženo nego u DS9-u npr.

To me je po atmosferi dosta podsjetilo na STXI. Onako, sve je crno, Zemlja će bit uništena, kad odjedanput, niotkud, stiže još jedan brod u pomoć. A Shran je faca... super su mu ticala... :biggrinlove: 8-[

Suikotreki je napisao/la:
I apsolutno mi nije jasna ta njegova pasivnost. Dok su graditelji sfera javno pomogli Reptilima s anomalijama da pobjegnu s oružjem, Daniels i ekipa iz budućnosti je sve to lijepo mirno gledala kao da ih se ne tiče... E pa mislim stvarno tko je tu lud, zbunjen, a tko normalan???
Tebe očito muče vremenski paradoksi. Pretpostavimo dakle, da on, isto kao i transdimenzionalna bića može predvidjet sužavanje vremenskih pravaca tj mogućih ishoda tih pravaca. Ako je predvidio da će Zemlja bit spašena, onda mu je sljedeći važan cilj da spasi Archera. Nategnuto, ali moguće. S druge strane, serija završava širenjem drugog svjetskog rata po Zemlji, pa je moguće da je iz nekog mističnog razloga upravo Archerovo "eksplodiranje" u sferi bilo uzrok tome, ili je on znao da će Archer završiti u takvoj situaciji ako bude u sferi za vrijeme eksplozije. Premda je i to nategnuto. :-k

_________________
Image


sub 14 kol, 2010 5:55 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 32 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan